News 95

Aktualizacja 0.53.1 (1.23.1 iOS)

update obrazek

Po niemal miesiącu oczekiwań Niantic postanowiło udostępnić kolejną aktualizację. Niestety, brak w niej nowych funkcji czy „świeżej” zawartości. 

Krótka notka z pokemongolive.com wyjaśnia nam jakie są główne aspekty przygotowanego przez producenta update:

Pokemon GO zaktualizowane do wersji 0.53.1 dla Androida i 1.23.1 dla urządzeń z iOS. 

Trenerzy,

Pokemon GO przechodzi proces aktualizacji do wersji 0.53.1 dla Androida i 1.23.1 dla urządzeń z iOS. Poniżej znajdują się informacje oraz komentarze od naszego zespołu deweloperskiego. 

  • Aktualizacja dla Apple Watch, która pozwala wyświetlać jajka pozyskane z PokeStopu;
  • Zmiana w mierzeniu dystansu dla lepszego pomiaru podczas tzw. GPS drift;
  • Pomniejsze poprawki tekstowe.

Zespół Pokemon GO

Gracze nie kryją swojego zawodu, ponieważ po tak długim czasie oczekiwania na kolejny update wszyscy spodziewali się nowych funkcji albo dodania większej ilości zawartości. Tak się jednak nie stało i pozostaje nam czekać na wyniki poszukiwań ukrytych zmian w kodzie zaktualizowanej aplikacji.

Najbardziej tajemniczą zmianą tego update jest ta związana z tzw. GPS drift, czyli przemieszczaniem się postaci po mapie, mimo faktu, że przebywamy obecnie w budynku na niezmienionej pozycji. Nie jest jasne co przez tę zmianę rozumie Niantic – być może jest to zapowiedź ograniczenia mierzenia odległości dla jajek/buddy spowodowanego niedokładnością GPSu w budynkach. Po zaktualizowaniu aplikacji przekonamy się, czy nadal możliwe będzie wykluwanie jajek bez ruszania się z miejsca.

95 Comments

  • Reply
    ja
    Sty 17, 2017 8:14 pm

    chu*ostwo i tyle, dziękuję dobranoc..

  • Reply
    Luka
    Sty 17, 2017 8:33 pm

    Czy to żart?

  • Reply
    Machrid
    Sty 17, 2017 8:45 pm

    podziekujmy Niantic za fajna aktualizacje , chlopaki sie przylozyli, zabraklo tylko poprawy czcionek.

  • Reply
    Pimpaczu
    Sty 17, 2017 9:16 pm

    Nie ma co kwękać. Główną zmianą jest zmiana API, trochę to boty wywali. Dobra zmiana, bo jest tego ostatnio zatrzęsienie

    • Reply
      Outlawek
      Sty 18, 2017 1:36 pm

      Niestety boty zwykle szybko przestawiają się na nowe API. Poza tym nowa wersja nie oznacza zmian, które wpływałaby niekorzystnie na pracę botów. Zwłaszcza, gdy aktualizacja nie wymusza stosowania najnowszej wersji. Dlatego mimo aktualizacji, botujące ścierwa, póki co, mają się dobrze.

  • Reply
    bździna
    Sty 17, 2017 9:56 pm

    jest już na apk mirror

    • Reply
      Kempi
      Sty 18, 2017 3:06 am

      Na sklepie play też już jest

  • Reply
    Yorickai
    Sty 17, 2017 10:37 pm

    Trochę żal, że kazali tyle ludziom czekać i dali tak mało. Mam nadzieję, że przy następnej okazji rzucą więcej. Chociaż teraz może trochę botów ubędzie na jakiś czas.

  • Reply
    Michel74Pl
    Sty 17, 2017 10:57 pm

    A co to ma do cholernych botów? Nic.

    • Reply
      Yorickai
      Sty 17, 2017 11:37 pm

      Ano może mieć. Może w tej aplikacji będzie coś co będzie im nieco utrudniało życie.

      • Reply
        Wezgo
        Sty 17, 2017 11:45 pm

        Moze moze moze moze moze. Gowno prawda. Chuja zrobili a jeszcze jedynie z botow maja jakas kase wiec nic z nimi nie zrobia. Trza samemu zaczac cheatowac bo skoro oni maja na nas wyjebane to czemu my sie mamy przejmowac…

    • Reply
      Pimpaczu
      Sty 18, 2017 12:05 am

      Zmiana komunikacji między apką a serwerem. Boty (programy) które tej zmiany nie uwzględnią w swoim działaniu natychmiast proszą się o #jestemBotem (od momentu gdy Niantic wymusi na siłę aktualizacje czyli od momentu gdy żadna legalna aplikacja 0.51 nie będzie działać)

  • Reply
    woocasch1984
    Sty 18, 2017 12:03 am
  • Reply
    franeczek91
    Sty 18, 2017 9:24 am

    No super tą aktualizację zrobili.pokazuje mi się ekran z fajerwerkami, pasek postępu ładuje się do końca i dalej nic.restart telefonu nic nie daje.

    • Reply
      loskamilos
      Sty 19, 2017 11:33 am

      Mi też się tak robiło, ale poczekałem chwilę i uruchamia się ostatecznie

  • Reply
    Snorlax
    Sty 18, 2017 9:46 am

    Przecież to bardzo proste o co autor niusa tak się rozwodzi. Obecnie jak będziesz chodzić w tzw. agrafkę to zliczy ci tylko z tych miejsc kiedy aplikacja łaczy się z serwerem. Czyli wyjdzie że nie przeszedłeś 1km tylko 10m. A teraz prawdopodobnie będzie zliczana na fonie odległość bierząca a wysyłana paczka informacji a nie tylko pozycji jak było do tej pory. Więc będzie zliczana faktyczna odległość. PRoste !

  • Reply
    lala
    Sty 18, 2017 10:09 am

    Trzeba dłużej poczekać, w moim przypadku o jakieś 2x dłużej niż zwykle.

  • Reply
    derelict426
    Sty 18, 2017 10:41 am

    Ciekawsze rzeczy wyszukali chłopaki ze Sliph Road. A co do botów to rzeczywiście ostatnio tego mnóstwo.

  • Reply
    Michel74Pl
    Sty 18, 2017 10:43 am

    Wersja z apk mirror jest chyba uszkodzona bo nie startuje. Stara wersja z play działa.

    • Reply
      ReaperDgX86
      Sty 18, 2017 2:04 pm

      Startuje, ale faktycznie – baaardzo wolno..

      • Reply
        Michel74Pl
        Sty 18, 2017 3:29 pm

        Faktycznie trzeba dłuższą chwilę poczekać. Dziękuję za pomoc.

    • Reply
      Michel74Pl
      Sty 18, 2017 3:28 pm

      Faktycznie trzeba dłużej poczekać, dziękuję za pomoc.

  • Reply
    Burzon
    Sty 18, 2017 2:44 pm

    Boty mają się dobrze, spokojnie, tak jak mówiłem my złoto z gyma a wam cukierki zostawiamy. Pozdrawiam tych co grają z fotelika jak ja teraz. Kto niema w głowie niech napierdala nogami

    • Reply
      el nino
      Sty 18, 2017 2:52 pm

      Tak samo masz z kobietami – na foteliku przed komputerem je tylko widzisz.

    • Reply
      Zzzdjziom
      Sty 18, 2017 2:54 pm

      Serio? Dla mnie ta gra jest pretekstem, aby sobie chodzić na spacery. Dlatego uważam, że idiotyzmem jest bocenie w takiej produkcji. Sami sobie szkodzą tacy ludzie jak Ty.

    • Reply
      Michel74Pl
      Sty 18, 2017 3:26 pm

      Hehehe ale Ty nawet pisać po polsku nie potrafisz. Wszystko jasne co to za ludzie bocą, tacy co to w wieku średnim są otyli, nie mają pracy i pieniędzy bo w życiu jak się oszuka to się do pierdla idzie. Na koniec ludzie Twojego pokroju najczęściej umierają na raka bo mieli za mało ruchu. Pozdrawiam bociarzy.

      • Reply
        aletyp
        Sty 18, 2017 4:19 pm

        Gościu napisał o jakiejś głupiej gierce, a ty mu nagle wyjeżdżasz z historią życia, lol masakra co za ludzie oburzać się na temat jakiejś pierdołowatej gierki, domyślam się że gdybyś mógł to byś go zabił za bocenie w jakiejś głupiej gierce ?

    • Reply
      derelict426
      Sty 18, 2017 3:47 pm

      Złoto z gyma bo cię nie stać na te ze sklepu, a łazić ci się nie chce. Akurat w głowie to nie masz ty, bo nie na tym gra polega. Także pozdrawiam 😀

    • Reply
      at3at3
      Sty 18, 2017 5:02 pm

      Mi się bociarze kojarzą raczej z pryszczatymi przyklejonymi do monitora aspołecznymi i sfrustrowanymi małolatami (przynajmniej mentalnie, bo niektórzy mają więcej lat, co jednak nie oznacza, że są dorośli).
      Żal mi takich, ale rozumiem, że być może wstydzą się pokazać ludziom na ulicy, więc siedzą w domu, wcinają czipsy i odgrzewaną pizzę, a drugą tłustą łapką nap… w gymach…
      Kompletnie nie kumam czemu spędzają czas akurat nad P-Go, bo przecież ta gra pod względem naparzania się jest bardzo prosta, wręcz kompletnie nudna dla maniaków komputerowych (więc z czego tu być dumnym?), ma sens dopiero gdy połączy się więcej jej elementów (zwłaszcza ruch).

      • Reply
        Porsche Cayenne
        Sty 19, 2017 7:30 pm

        zgadzam się w 100% aż mi się nie chce patrzeć na te samobijące się gymy ale mam taką propozycję dla tych oszustów: róbcie tak ale teleportujcie się do innych krajów już lepiej przeszkadzajcie obcym a nie swoim rodakom

    • Reply
      Yorickai
      Sty 18, 2017 9:38 pm

      Szkoda mi Ciebie burzon wiesz? to, że oszukujesz pokazuje jedynie jaki jesteś płytki i bez wyobraźni. Mam nadzieję, że kiedyś to do Ciebie dotrze. A także mam szczerą nadzieję, że Niantic zrobi kiedyś serwer przeznaczony dla oszustów i że będziesz się użerał z takimi larwami jak Ty. Może wtedy sam się przekonasz jakie to miłe oszuście. Poza tym prędzej czy później każde konto bociarza będzie zbanowane. Jeśli nie dziś to jutro albo za rok ale będzie. I wtedy twoje wszystkie jakże pięknie wymaksowane poki pójdą się chędożyć razem z monetami, które zdobyłeś. I tego ci właśnie życzę jak i wielu innych wielu innym. Ci co grają normalnie przynajmniej mają okazję by trochę się poruszać i mają dzięki temu satysfakcję a ty? nie wydaje mi się. Może kiedyś zmądrzejesz ale jak dorośniesz.

  • Reply
    Wojo
    Sty 18, 2017 4:13 pm

    A ja nie wiem o co chodzi ale juz od tygodnia nie moge sie zalogowac do gry, moze aktualizacja pomoze…

  • Reply
    Burzon
    Sty 18, 2017 6:15 pm

    Podajcie miasta i ulica waszych gymow to zaraz was nauczę moresu

    • Reply
      Michel74Pl
      Sty 18, 2017 7:02 pm

      Ja Ci proponuję w realu synek. Zapraszam do Grodziska Mazowieckiego do Mc Donalds’a, kiedy Ci pasuje. I naucz sie do cholery gramatyki bo pachniesz debilem i robisz z siebie błazna.

    • Reply
      Rafał
      Sty 19, 2017 6:37 pm

      Rewelacja ta aktualizacja GPS. Teraz po odpaleniu gry uchodze 10-20 metrow i moja postac zatrzymuje sie w miejscu i moge sobie gre od nowa uruchamiac. A uruchamia sie teraz o wiele wolniej, niz przed aktualizscja.

    • Reply
      Naduszek
      Sty 20, 2017 3:43 pm

      Spróbuj szczęścia.
      Warszawa, ul Puławska, żółte Gymy.
      Nie dasz rady 🙂

  • Reply
    Kamcia
    Sty 18, 2017 7:58 pm

    Hej. Ja w dalszym ciagu niemam aktualizacji poksow. W sklep play tez jej niema.

  • Reply
    Burzon
    Sty 18, 2017 8:03 pm

    Dlaczego ? Uważam, że mój dragonity zbije twojego vapka 2100 max a potem ja Ciebie.

  • Reply
    SFR
    Sty 18, 2017 8:07 pm

    A jeśli ktoś np. jest sparaliżowany a mimo to chciałby grać w Pokemon go?
    Dla takich ludzi boty są wybawieniem, jednak racja że o wiele lepiej grać bez nich. Dużo więcej frajdy ;D

  • Reply
    Burzon
    Sty 18, 2017 9:46 pm

    Ok przyjadę 300 km do maca aby grubasa ogarnąć który zrobi przerwę na żarcie burgerów

    • Reply
      Laraya88
      Sty 18, 2017 11:35 pm

      Nie przyjedziesz i wszyscy o tym wiemy. Jestes smierdzacym tchorzem i leniem. Michel napisal, ze pachniesz debilem. Sadze, ze jest wyjatkowo uprzejmy. Mi sie wydaje, ze okupujac komputer przez co najmniej polowe zycia, nie zawsze zdazasz w pore do ubikacji i pachniesz znacznie gorzej. Zwlaszcza teraz, gdy robisz pod siebie ze strachu, bo ktos rzucil ci realne wyzwanie. Vapki 2100? Zabawne.
      At3at3, rowniez zbyt mila i wyrozumiala, napisala, ze zal jej takich osobnikow. Mialam podobne odczucia. Ale, bogowie! – poza smutnymi przypadkami ofiar okolicznosci kazdy jest kowalem wlasnego losu, a wiec zakompleksione nulle mierza w dol na wlasne zyczenie. Nie zaslugujesz na zal, lecz pogarde. Chcesz gymu? Prosze bardzo. Dla przykladu – Fenagh, hrabstwo Leitrim. Stoje tam od miesiecy i zaczynam sie nudzic.
      Zapraszam, tchorzu. Wstaw swojego Pokemona. Czekam 🙂 No, chyba ze jestes nie tylko cykorem i oszustem, ale rowniez klamca. Zapraszam wszystkich portalowych bociarzy do wstawiania swoich stworkow.
      Ten gym bedzie idealny. Ciekawe, czy male mozdzki potrafia przewidziec, dlaczego 😀

      Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy! Przepraszam za swoj jezyk, ale tak to juz jest, ze jak wdepne w kupke, nie recytuje poezji 😉

      • Reply
        Snorlax
        Sty 19, 2017 9:13 am

        Dajcie sobie spokój z tym Burzonem, to typowy Troll.

      • Reply
        Banan
        Sty 19, 2017 12:46 pm

        Jesteś debilem jeżeli myślisz, że gościu wstawi tam poka nie zważając na bana… i tak na pewno ogarnął, że jak się szybko przemieści to dostanie bana, ba powiem więcej, na bank jest mądrzejszy od ciebie, bo napisałeś to w strasznie oczywisty sposób myśląc, że kogoś tym nabierzesz…

        • Reply
          Laraya88
          Sty 20, 2017 12:03 am

          Owszem,uwazam go za debila. I nie tylko jego. Tych, ktorym obce jest pojecie „ironia”, takze zaliczam do tej grupy. Idz sie przywitac 🙂 Lepiej mnie nie draznij i nie prowokuj, nie warto, dziewczynko.
          Problemy z botami nie wystarcza? Trzeba wyzywac uczciwych?

  • Reply
    Michel74Pl
    Sty 18, 2017 11:12 pm

    Dupa jesteś nie facet a raczej bot hihihi

  • Reply
    szaraw
    Sty 18, 2017 11:14 pm

    Generalnie jak zwykle chlopcy cos zepsuli. Od aktualizacji mam gps signal not found i zieloną trawke dookoła :-P. Chociaż w sumie można powiedzieć, że problem gps drift przestał istnieć, więc gratulacje!!! Ale ja mam dość tej zabawy!!!

    • Reply
      Laraya88
      Sty 18, 2017 11:47 pm

      Kiedys mialam podobnie. Dobra chwile zajelo mi, nim odkrylam, ze dziecko odkliknelo mi opcje „location” 😉
      Sprawdz ustawienia, a jesli wszystko jest w porzadku, napisz do nich. Nam odpowiedzieli w ciagu kilkunastu minut (byl problem z GPS, moja druga polowke wyrzucilo nieoczekiwanie w Budapeszcie).

    • Reply
      Michel Angelo
      Sty 19, 2017 7:41 am

      U mnie po aktualizacji postać chodziła nie po drogach a równolegle do nich dobre 100 metrów. Tak było do wieczora.

    • Reply
      Snorlax
      Sty 19, 2017 9:15 am

      Myślałem że będzie lepiej z tym odliczaniem jajek ale jest gorzej. Ta sama odległość a km mniej eh.

  • Reply
    Henkok
    Sty 18, 2017 11:41 pm

    Ale w czym macie problem, że nas zlikwidują ? Już 5 miesięc likwidują, pieprzenie

  • Reply
    Pawlik
    Sty 19, 2017 12:53 am

    Dziękować Nianticowi za update który sprawił że Go+ stał się migającym na czerwono przyciskiem. Jak zwykle przy aktualizacji muszą coś zjebać, a zapowiadało się nieźle bo appka zużywa o wiele mniej ramu niż wcześniej więc może już nie będzie się restartować w tle.

  • Reply
    jakakolwiek
    Sty 19, 2017 10:37 am

    Hmm, jeśli aktualizacja miała na celu „Zmiany w mierzeniu dystansu dla lepszego pomiaru podczas tzw. GPS drift” to im się udało ;-), tzn. na moje oko więcej nalicza niż poprzednio.

    • Reply
      at3at3
      Sty 19, 2017 11:26 am

      No to masz szczęście, bo ja mam dokładnie odwrotnie.
      Np. 4,93 na jajku – hmm, pójdę wyrzucić śmieci, powinno wystarczyć – i nic, postać się porusza, a nawet 0,01 nie przybyło. Chyba aplikacja zaczyna traktować małe odległości z zasady jako przypadkowy drift, a przecież nie zawsze tak jest.

    • Reply
      Skylark85pl
      Sty 19, 2017 7:21 pm

      zgadza się – nie wyszło nam to na gorsze 🙂

  • Reply
    rukscia
    Sty 19, 2017 11:32 am

    Po aktualizacji i poprawie gps drift jajka naliczają się o wiele szybciej – godzina na ładowarce z włączonymi poksami i wychodzone jajko 5km :O

    • Reply
      Skylark85pl
      Sty 19, 2017 7:19 pm

      Nie zauważyłem poprawy, wszystko pozostaje na tym samym poziomie co przed aktualizacją, GPS driftuje jak wcześniej i mi to pasuje 🙂

  • Reply
    at3at3
    Sty 19, 2017 12:47 pm

    Ja mam pytanie z innej bajki.
    Czy zdarzyło wam się, że zniknęły wam z zasobów jakieś poki (pozostając w pokedexie)?
    Wczoraj u siostrzenicy pojawił się 5-ty Ditto, poprzednich nie kasowała, a nagle okazało się, że ich nie ma. W pokedexie widać, że zostały transferowane (po liczbie złapanych i liczbie cukierków), ale młoda nawet nie miała kiedy ich transferować, bo gra niby tylko ze mną, no i nie zrobiłaby czegoś takiego z własnej nieprzymuszonej woli.
    Kolega skarżył się, że tak samo zniknął mu jakiś czas temu Raichu. I wtedy parę osób się odezwało, że chyba też tak mieli, ale myśleli, że sami coś źle kliknęli. Dotyczyło to tylko kont PTC, jakoś tych na google nie. Pojedyncze poki, by mnie nie dziwiły, ale te 4 Ditto na raz?

    • Reply
      at3at3
      Sty 19, 2017 1:15 pm

      I jeszcze Alakazam, Machamp i Graveler młodej zniknęły.
      Do tego: Jynx, Electabuzz, Magmar, Porygon i Kabuto.
      Właśnie sprawdzam i jestem w szoku. Nikt ich nigdy z tego konta nie transferował!
      W pokedexie wszystkie figurują jako złapane.

      • Reply
        Snorlax
        Sty 19, 2017 1:25 pm

        Może to pierwsze skutki walki z fake GPS.

        • Reply
          at3at3
          Sty 19, 2017 7:49 pm

          Ale my nawet nie wiemy jak się instaluje i używa fake GPS, a potraciłyśmy materiał do ewolucji…
          Dobrze, że nie zablokowali konta, bo wtedy dopiero byłby płacz dziecka. Na szczęście utraty większości stworków nie zauważyła, tylko ja później wydedukowałam (i opisałam wam).
          Poza tym – tutaj raczej nie o GPS by chodziło, tylko najwyżej o logowanie się z dwóch kont na jednym urządzeniu.

      • Reply
        jakakolwiek
        Sty 19, 2017 7:56 pm

        Ktoś się jej włamał na konto?

        Mój syn tak miał, co gorsza z kontem gmail – zorientował się właśnie po tym, że mu się wśród pokemonów nagle pojawił jakiś crap, a zniknęło kilka innych, które na pewno miał. Więcej szkód nie odnotował na szczęście, a konto szybko zablokował.

  • Reply
    at3at3
    Sty 19, 2017 3:18 pm

    Plus jeszcze Exeggute (7 złapanych, a został tylko ten ostatni, świeży z jajka) i Grimmer (3 złapane, a w plecaku zero). Cukierki zostały, więc to dodatkowy ślad, że tam były. Gdzie to zgłaszać, bo przecież poki same z siebie nie znikają, zwłaszcza, że dotknęło to tylko te nieco rzadsze i nikt tego konta nie ruszał! Ktoś się „włamał”? Czy to jakiś bug? A może „wyzerowało” te poki, które łapałyśmy razem na tym samym sprzęcie? Bo jak czasem coś fajnego trafiałam, to dawałam się jej zalogować i złapać…
    Czyżby nowe zabezpieczenie przed multikontami?

    • Reply
      Kropianka
      Sty 19, 2017 5:33 pm

      Mi nigdy nic nie zginęło, ale mam google. Kiedyś była jakaś afera, że chyba wykradziono dane kont PTC, zmieńcie hasło może. Na stronie Niantic nie widzę nic w tym temacie, jeśli chcecie zgłaszac to może jako „report a bug” https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/articles/222061187

      • Reply
        at3at3
        Sty 19, 2017 7:23 pm

        Mi na koncie google, też wszystko ładnie śmiga i nic nie ginie, ale z tym PTC doznałam dziś szoku. „Zczyściło” (już pewnie jakiś czas temu) większość mniej typowych, a Młoda nawet hasła nie pamięta, więc ani nie podała koledze w szkole, ani nie logowała się gdzie popadnie. Nawet przypadkowy masowy transfer tak by nie wyglądał, bo zniknęły tylko wyższe formy i rzadsze poki…

  • Reply
    szkoda gadac.
    Sty 19, 2017 6:22 pm

    Ta aktualizacja to tragedia jedynie co jest po niej to duzo dłuższe logowanie A poprzednie mnie już bardzo denerwowalo brakuje mi 3 poki do kompletu oczywiscie europejskiego Wszystko z jajek mi zostało i nic nie mogę wykluc z tych brakujących. 33 level 666 jajek i 1 gruby i 1 lapras A reszta to badziewie. Jak to jest możliwe ze na 666 jajek tylko trafił mi się raz lapras i gruby A i z tragicznymi atakami.

    • Reply
      Snorlax
      Sty 19, 2017 7:44 pm

      33l ? I 666 jajek jaki ty wasz soft ze to ci liczy emulator androida ?

      • Reply
        Stefcio2016
        Sty 20, 2017 10:35 pm

        Też mam 33 lvl, 672 wyklutych jaj, grubych z jaj mam 6, ale zaczęły mi się wykluwać całkiem niedawno , jeden po drugim, a mój pierwszy Dragonite wpadł mi dopiero wczoraj, po 300km z Dratini jako buddy. Więc głowa do góry ;]

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Sty 19, 2017 7:48 pm

      na początku gry też długo nie miałem grubych ani laprasów a teraz mam po kilka, właśnie dziś się gruby wykluł „ogólnie średni” z atakami zen i earthqueck i nawet laprasa złapałem 1000cp również średni ze średnimi atakami (którego na radarze nie było więc to cud że na niego wpadłem)

      także nie poddawaj się kiedyś przyjdą, też mam podobną ilość wyklutych jaj a np tylko jeden jedyny raz miałem hitmonlee

      swoją drogą to nie spotkałem laprasa żeby miał jakiś wodny atak a w końcu to typ woda/lód chyba wszystkie mają pierwszy atak lód a drugi albo lód na 1 lub dwa paski albo dragon

  • Reply
    szkoda gadac.
    Sty 19, 2017 6:27 pm

    Jedynie co zostaje to darować sobie tą grę zwłaszcza w zimę.

  • Reply
    szkoda gadac.
    Sty 19, 2017 6:49 pm

    Takimi aktualizacjami i iventami sami sobie strzelaja w kolano. Powodzenia w dalszej grze gdzie twórcy polskich graczy mają głęboko w dupie.

  • Reply
    ram
    Sty 19, 2017 7:03 pm

    aktualizacja padaka ładuje sie poł godziny gra i nic wiecej barany z niantic nie potrafia zrobic

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Sty 19, 2017 7:20 pm

    strasznie długo się wczytuje po starcie gry a już w trakcie gry po przejściu pewnej odległości znika mapa choć pokestopy i gymy zostają, jednakże siedząc w pojeździe jako pasażer po przejechaniu pewnej odległości nawet gymy i pokestopy znikają

  • Reply
    TomTomek
    Sty 19, 2017 7:21 pm

    Tak tragedia z tym logowanie 2x dłużej się wczytuje, o co tu chodzi do diabła? Czy wy siano macie we łbie???

    • Reply
      Snorlax
      Sty 19, 2017 7:41 pm

      I mnie iOS bez zmian.

      • Reply
        at3at3
        Sty 19, 2017 8:00 pm

        Ja też nie widzę zmian po aktualizacji na iOS. Później przyszła, ale jest tak samo jak było: co jakiś czas zwiechy na stopach (try later) i nakładające się poki jak czegoś nie łapię (czasem śmiesznie to wygląda). Nic nowego…

  • Reply
    Michel Angelo
    Sty 19, 2017 7:22 pm

    Od wczoraj nie napotkałem nawet „kawałka” dobrego poka, chyba zagram dopiero z następnym eventem bo teraz zrobiła się pustka.

    • Reply
      Snorlax
      Sty 19, 2017 7:42 pm

      Mam to samo same szczury i wróble. To tego pożerają po 3 kule.

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Sty 19, 2017 7:53 pm

      eee nie opowiadajcie dziś miałem laprasa i dwa tentacruelle, nawet dwa machopy, voltorb, sandsherw, jakieś pikachu i kilka cubone (chyba właśnie się sandshrew zmieniły na cubone teraz)

      • Reply
        at3at3
        Sty 19, 2017 8:21 pm

        Porszak, czy Ty jesteś jakimś kurierem? Bo sama widzę, że jak łażę po centrum duuużego miasta, to trafia mi się wtedy najgorszy szmelc (w innych dzielnicach jest ciekawiej)… W domu – wiadomo – ptaki i szczury. A te lepsze mam z parków, bulwarów i bardziej turystycznych okolic. Więc skąd Ty bierzesz tyle czasu na łapanie tych nieco rzadszych stworzeń?!

  • Reply
    Yorickai
    Sty 19, 2017 9:04 pm

    Chyba dołącze się do wspólnego narzekania. Uważam, że zmiany ukryte w kodzie gry są naprawdę super i bardzo mi się podobają. Lecz jest jedno „ale”. To cholernie długie ładowanie gry…. dzisiaj jeszcze oprócz samego ładowania pierwszy raz nie mogłem się zalogować do gru. Nigdy nie miałem problemu a po tej aktualizacji robi się nie ciekawie. Mam nadzieje, że chłopaki z Niantic zrobią coś z tym problemem bo jak widzę to nie jest pojedyncza sytuacja.

  • Reply
    kozinio
    Sty 19, 2017 9:05 pm

    unable to authenticate co to za cholerstwo ??

    • Reply
      Yorickai
      Sty 19, 2017 9:32 pm

      Mi od godziny się tak dzieje. Może coś robią na serwerze…

  • Reply
    bagiety jado
    Sty 19, 2017 9:33 pm

    „Failed to login” cały czas

  • Reply
    Pablo
    Sty 19, 2017 9:35 pm

    U mnie to samo

  • Reply
    rozpalu
    Sty 19, 2017 9:46 pm

    „We are currently experiencing server issues. We are working on a fix. We will provide an update when things have been resolved. Thank you for your patience.”

  • Reply
    pljs
    Sty 19, 2017 9:50 pm

    ktoś się zalogował?
    ja już z godzinę nie mogę …

  • Reply
    TomTomek
    Sty 19, 2017 9:51 pm

    Gra nie działa, hehe patałachy wypuściły niedorobioną i nieprzetestowaną aktualizację!

  • Reply
    volvo
    Sty 20, 2017 12:35 pm

    bociłem w wielu grach gdy jeszcze wielu obecnych graczy srało w pampersy
    a w tą nie ,bo mi się podoba koncepcja ,szkoda że utrudnili graczom w komunikacji miejskiej bo to umilało jazdę

  • Reply
    Duka
    Sty 21, 2017 12:37 pm

    Fajnie…Od aktualizacji praktycznie nie zalicza mi km. Standardowa trasa na której zaliczalo 1,5-2 km, dziś przyniosła mi…. 100 metrów.

    • Reply
      at3at3
      Sty 21, 2017 1:04 pm

      Mam to samo. Zalicza mi max 1/4 tego co przejdę, a czasem zupełnie nic.
      Ale za to na iOS, w odróżnieniu od Androida, nie wiesza się przy logowaniu i działa w miarę normalnie. Tylko to naliczanie zrobiło się jakieś powalone…

      • Reply
        Duka
        Sty 22, 2017 4:14 pm

        Mi się na szczęście nic nie wiedzą, a mam Androida

  • Reply
    daro71
    Sty 26, 2017 12:47 am

    Głupoty piszecie z tymi poprawkami.
    Wreszcie grać się da bez ponownej instalacji lub usuwania śmieci w telefonie, bo narobili wcześniej dziadostwa, tylko się do tego nie przyznają. Teraz gra mi śmiga

    • Reply
      Yorickai
      Sty 26, 2017 1:17 am

      No to chyba tylko Tobie śmiga bo bardzo dużo osób narzeka na bardzo długie ładowanie gry, ścinki gps na co i sam cierpię plus pewnie i więcej rzeczy by się znalazło.

      Ogólnie dużo fajnego weszło ale sporo problemów narosło. Oby coś z tym zrobili bo restartowanie apki 10 razy na godzinę to upierdliwość.