News 35

App Store zapowiada legendy?

logo

Gracze w Indiach zauważyli ciekawą zmianę w App Store – obrazek reklamujący grę wspomina o legendarnych pokemonach!

W indyjskiej wersji sklepu z aplikacjami na urządzeniach z iOS zaszła zmiana i Pokemon GO posiada teraz nowy baner, na którym znajdujemy informację:

Specjalny Pikachu z czapką i pierwszy legendarny Pokemon. 

Nie wiemy dokładnie kiedy ta reklama zyskała nową treść, ale informacje o nim pojawiły się dopiero dzisiaj. Być może już niedługo w innych krajach także zostanie ona zaktualizowana. Jedno jest pewne – legendy nadchodzą wielkimi krokami. Na GO Fest pojawią się na pewno, ale oczekujemy informacji o udostępnieniu ich dla wszystkich graczy.

UPDATE: W singapurskiej wersji App Store także pojawiła się ta sama informacja!

Poniżej zrzut ekranu z omawianą informacją (na środku po prawej):

GaaZVZA

35 Comments

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Lip 11, 2017 2:23 pm

    🙁

  • Reply
    ArT
    Lip 11, 2017 2:24 pm

    Niech już się dadzą te legendy i marudy zapełnią pokedex i będzie w końcu święty spokój 🙂

    • Reply
      jj
      Lip 11, 2017 2:47 pm

      a regionalne?
      szybko spokój nie nadejdzie 😀

      • Reply
        Wooper
        Lip 11, 2017 4:34 pm

        Czekam na event z Unownami 🙂

        • Reply
          Michal_tata
          Lip 11, 2017 4:39 pm

          Ja na smoczo-elektryczny bo takiego jeszcze nigdy nie było.

          • Siwy
            Lip 11, 2017 5:48 pm

            Zekrom 😉

          • Pukaczu
            Lip 11, 2017 7:51 pm

            Nie zapominaj o pokemonach beyoncych!

          • Porsche Cayenne
            Lip 11, 2017 8:50 pm

            event normalno powietrzny to byłoby coś

          • Steve the Seagull
            Lip 12, 2017 1:06 am

            Tyyyyyle pidżejów… Chociaż mogłoby to nawet działać gdyby zwiększyli przy okazji exp za ewolucję.

  • Reply
    Danes
    Lip 11, 2017 5:22 pm

    co mi po legendach, jak beda tylko w jajkach 5 poziomu, ktore bedzie w stanie pewnie zbic 20 osob i to tak ledwo, ledwo, a u mnie w miescinie pewnie nawet tyle osob w to nie gra ;d

    • Reply
      Michal_tata
      Lip 12, 2017 11:34 am

      Poczytaj o tych emerytach grających w pogo.

  • Reply
    Levy
    Lip 11, 2017 6:44 pm

    Szanowni, nurtuje mnie jedna sprawa. Czy ktoś z Was złapał unowna? Brakuje mi tylko tego jednego do pełnej puli. Raz go widziałem w gymie zaraz po wejściu 2 generacji i to był jeden jedyny raz.

    • Reply
      Pukaczu
      Lip 11, 2017 7:52 pm

      i tak pewnie znaleziony przez boty

    • Reply
      Qe
      Lip 11, 2017 8:15 pm

      Mi się udało raz złapać w centrum W-wy, i tego samego dnia jeszcze ampharosa :). Żeby nie było, botów nie używam, mam lv. 31 i oprócz regionalnych/legendarnych brakuje mi jeszcze 11 poksów.

    • Reply
      Barti
      Lip 11, 2017 10:12 pm

      Tak, pod koniec marca literkę D.

    • Reply
      Steve the Seagull
      Lip 12, 2017 1:07 am

      Ani jednego jeszcze nie widziałem.

  • Reply
    Just
    Lip 11, 2017 7:43 pm

    A smeargle i delibird gdzie je mozna zlapac ?

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Lip 11, 2017 8:55 pm

    nuda i bezsens wrzuciłem kilka dni temu szczura i nie ma kto go zbić a raid – zbiłem krokodylka i dostałem 2 revive tylko a takich 4-czachowych sam nie zwalę nawet z 4-rema średnimi graczami i przepustka tylko przepada, nie wspominając, że gra co 5 minut się wiesza i wywala

  • Reply
    Lanca
    Lip 11, 2017 9:40 pm

    Czy trzeba czekać na raid dwie minuty? Można to jakoś przyspieszyc?

    • Reply
      DawidPolakL
      Lip 11, 2017 10:10 pm

      Wypij piwo. Pójdzie szybciej

    • Reply
      LacM
      Lip 11, 2017 11:41 pm

      Też mnie to wkurza, zwłaszcza jak się do pracy śpieszę :/

    • Reply
      Steve the Seagull
      Lip 12, 2017 1:13 am

      Spieszyłem się też ostatnio, trafiłem po drodze na raid na Magicarpia… Fakt, walka była bardzo krótka. Szkoda tylko, że czeka się na nią kilka razy dłużej.

      Dalej się zastanawiam czemu do takiej bitwy proponują zebrać pięcioosobową drużynę. Przecież tego się nawet samemu nie da przegrać.

      • Reply
        bart
        Lip 12, 2017 8:02 am

        aktóry masz level ? rajdy są od 5lvl , załóż nowe konto i wyraj solo na 6-8 lvl i wtedy daj znać.

  • Reply
    Lanca
    Lip 11, 2017 11:01 pm

    Dziękuję nic nie dało. Po co mam czekac na bitwe 120 sekund jak nikogo nie ma w pobliżu?

    • Reply
      withelm
      Lip 12, 2017 2:19 pm

      Abyś mógł wybrać poki? No chyba, że lubisz atakować proponowanymi i narzekać, że nie jesteś w stanie solo zdjąć 2 czy 3.

      • Reply
        LacM
        Lip 12, 2017 9:28 pm

        Potrzebujesz na to dwie minuty? Mi 20 sekund wystarczy.
        Mogli zrobić tak, że przy prywatnej grupie sam decydujesz kiedy zacząć.

        • Reply
          withelm
          Lip 13, 2017 8:30 am

          Po pierwsze nie kazdy ma telefon aby plynnie mu wybor poksow dzialal.

          Po drugie moglo by to prowadzic do patologicznych sytulacji, ze przes smieszka walczysz samymi proponowanymi poksami.

          Po trzecie wpierw niech naprawia bug z nie moznoscia lapania bossa a nie kosmetyczne zmiany 120s

          • LaćM
            Lip 13, 2017 9:18 am

            No nie mów. Ja gram na Samsung ACE 4, który oficjalnie nawet nie spełnia wymagań (1GB RAM). Gra wylatuje co chwilę, a mimo to wybór poków do walki nigdy nie zajął mi więcej niż 30-40 s.
            Poza tym piszę o grupach prywatnych, tam czekanie 2 minuty nie ma najmniejszego sensu. Wszyscy gotowi, nikt się już nie dołączy i czekamy. Po co?

          • withelm
            Lip 13, 2017 9:43 am

            Huawei P8 Lite ma małe problemy i potrzebuje około 60s a wybranie sensownych poków. Te przebijanie się telefonami nie ma sensu, jeśli jest jeden telefon co muli to nie ma podawać przykładów telefonów co nie mulą.

            Po drugie mamy taką sytułacje jest 12 osób, 11 czerwonych i 1 niebieska.
            Tworzą prywatną grupę bo fly (to jest standard, a nie dodatkowa opcja).
            Następnie te 11 osób wybrało poki w 20s a 1 osoba z niebieskich nadal wybiera.
            11 osób nie chce czekać i zaczyna walczyć.
            Zostaje poszkodowany 1 gracz niebieski bo zada mniej dmg i dostanie mniej pokebali.

            Proszę nie patrz tylko przez pryzmat swojego nosa. To nie ładnie!

          • LaćM
            Lip 13, 2017 10:06 am

            Idea prywatnej grupy polega na tym, że grasz ze znajomymi, osobami zaufanymi, a nie kompletnie losowymi graczami. Przynajmniej ja to tak widzę. Bo co przeszkadza Ci fly w biciu bossa? Zawsze to dodatkowy gracz, zazwyczaj zresztą mocny.

          • withelm
            Lip 13, 2017 12:32 pm

            aha czyli ten losowy niebieski nie powinien zrobić rajdu bo zaprzecza Twojej idei grupy prywatnej?

            fly przeszkadza mi z tego powodu bo ja musiałem ruszyć swoje 4 litery pod gym a on nie. Plus jak stosujemy tą taktykę ze 4* rajdy są prywatne (praktycznie każdy tak robi) to fly wyszły z domów 😀

            Btw jak mam poznać nowe osoby skoro na rajdach są grupy zaufanych osób?

  • Reply
    Kejti91
    Lip 12, 2017 11:22 am

    Mam pytanie. Nie ogarniam trochę systemu coinsow. Machamp, który bronił Gym przez prawie dwa dni przyniósł mi 18 coinow. Z kolei kolejne dwa poksy, które bronily gymy po około 6-8h przyniosły mi po 17 coinow. Od początku nowego systemu gymow zarobiłam 137 coinsow, mimo to, że poksy wrzucam w miarę regularnie do kilku gymow w okolicy. Pierwsze dwa poksy, które wróciły po 18h obrony i kolejny po 5h nie przyniosły mi nic. Nie ogarniam 😀

    • Reply
      123
      Lip 12, 2017 4:24 pm

      max 50 coinów na dzień

    • Reply
      arty
      Lip 13, 2017 11:32 pm

      Mnie też 2 dni z kolei wracały pokemony i nie przyniosły nic ze sobą. I nie dostałem przez dwa dni żadnych monet.

      • Reply
        at3at3
        Lip 14, 2017 1:38 am

        Też tak myślałam, ale po czasie monety się jednak pojawiły na koncie.
        Straszne lagi mają w tej kwestii.