News 41

Bulbasaur na kolejnym Community Day!

communityday

Tak jak po pierwszym Community Day, Niantic szybko przekazało nam jakie atrakcje przygotowało na event, który odbędzie się za niecały miesiąc.

Na pokemongolive.com i w mediach społecznościowych gry pojawiła się już informacja o głównym pokemonie wydarzenia oraz towarzyszących mu bonusach:

commmunity

  • Pokemon wydarzenia: Bulbasaur
  • Bonus: 3-godzinne lury oraz potrójna ilość doświadczenia za łapanie pokemonów

Wzorem poprzednich wydarzeń najpewniej otrzymamy kolejną rodzinę ewolucyjną w wersji shiny. Prawdopodobnie tak jak w przypadku Dratini to ostatnia ewolucja zyska jakiś specjalny atak, ale w tym momencie ciężko na ten temat spekulować – jeśli będzie to jakiś nowy ruch to jeszcze nie pojawił się on w kodzie.

Co ciekawe tym razem wydarzenie odbędzie się w niedziele, 25 marca. Po zmianie czasu na letni event będzie u nas trwał w godzinach 10-13, ale bliżej daty Community Day jeszcze potwierdzimy konkretny czas.

Źródło: https://pokemongolive.com/events/community-day/

41 Comments

  • Reply
    NieWieszKto
    Lut 27, 2018 12:52 pm

    Niedziela, więc nie jęczeć tutaj!

    • Reply
      evoLucjan
      Lut 27, 2018 9:44 pm

      No wiesz mi przykladowo niedziela wogole nie leży. Raz ze wiekszosc pokestopow i gymow to kaplice, koscioly krzyze na cmentarzu to jeszcze pora nabozenstwa. No i ja to niedziele spedzam na wsi a tu zero respow, poprostu odpoczywam po calym tygodniu, od gry tez;-)

  • Reply
    patrykknights
    Lut 27, 2018 1:49 pm

    Czyli tak jak pisałem pod ostatnim newsem . Moje przewidywania się sprawdziły ! Będzie bonus do expa i nowy atak . Zapowiada się niedzielny spacerek po parku z myślę już słoneczkiem i cieplejszą temperaturą niż przy ostatnim community day 🙂

  • Reply
    Fifi
    Lut 27, 2018 2:24 pm

    Dlaczego za miesiąc Dlaczego bulbasaur nie jakiś lepszy Pokemon

  • Reply
    Fifi
    Lut 27, 2018 2:25 pm

    J tak superowo

  • Reply
    Levy
    Lut 27, 2018 6:10 pm

    Po dratini miałem nadzieję na larwę ale bulba tez ujdzie. Może trafi się z dobrym iv.

  • Reply
    Ktoś
    Lut 27, 2018 7:42 pm

    A mogło być coś lepszego

  • Reply
    PD
    Lut 28, 2018 12:41 am

    Jak usunąć pokemon z event?

    • Reply
      Mintoska
      Mar 03, 2018 1:42 am

      Wejdź w pokemona i zrób transfer z podwójnym potwierdzeniem

    • Reply
      KjGamer
      Mar 03, 2018 1:44 am

      Czy taki bulba shiny może się wykluć lub shiny dratini ?

  • Reply
    oobe503
    Lut 28, 2018 10:40 am

    Szkoda miałem cichą nadzieję że będzie jednak magikarp no cóż może następnym razem

  • Reply
    Seba
    Lut 28, 2018 11:53 am

    Szkoda że nie ma 2x cukierki sprzedałbym do żyda te 63 dratini

    • Reply
      gamer
      Mar 02, 2018 1:32 pm

      63 dratini słabiutko ja przy domku mam 2 pokestopy i dratini się respiło co chwile…. 129 dratini mojrekord nie licząc ostatnio 7 męstwo hehe powodzonka

  • Reply
    mickey
    Lut 28, 2018 12:12 pm

    Siema, jak skasować złapane pokemony shiny?

  • Reply
    slash
    Lut 28, 2018 3:43 pm

    Dratini były najlepszym prezentem, jaki mogliśmy dostać w grze. Każdy kolejny Community będzie już tylko gorszy od smoczego eventu. Przez 3 godziny schwytałem więcej smoków niż przez 600 dni od premiery gry !! Bulba raczej nie podoła wyzwaniu, nawet jeśli otrzymałby dodatkowy super atak, którym może być Frenzy plant. A szczytem głupoty byłoby np udostępnienie Venusaurowi Fire blasta bądź Hydropomy. I jeszcze kwestia shiny pokemonów. W takim evencie jest ich zdecydowanie za dużo. W grach ciężko było zdobyć taką formę, a tu 3 godziny eventu, a niektórzy po 7 różowych smoków złapali. Każdy pok powinien być możliwy do złapania w wariancie shiny, a nie tylko wybrane, pojedyncze stworzenia.

    • Reply
      NieWieszKto
      Lut 28, 2018 5:43 pm

      I co, zazdrościsz im tych siedmiu shiny Dratini? Zdecydowanie za rzadko shiny się pokazywały.

      • Reply
        gamer
        Mar 02, 2018 1:36 pm

        Raczej często się pokazywaly shiny.. na jakich zadupiach wy mieszkacie? Może ta gra nie jest dla Was albo po prostu zainstalujcie odpowiednie wtyczki…tyle

    • Reply
      patrykknights
      Lut 28, 2018 10:18 pm

      Co do shiny pokemonów w 100% się z Tobą zgadzam . W końcu to unikalna i rzadka forma , która powinna być trudniejsza do zdobycia . Swoją unikalność traci wtedy gdy wszyscy mają po kilka sztuk , a tak jest niestety z Dratini .

    • Reply
      luke.wrk
      Mar 12, 2018 2:43 pm

      Co do Shiny to zgadzam się, były zdecydowanie zbyt pospolite. Mi w ciągu 3h na 200 złapanych sztuk Dratini wpadło aż 10 różowych ..

  • Reply
    lambler
    Mar 01, 2018 1:25 am

    Nie wiem czy wszyscy załapali ze potrójny exp będzie ale tylko za łapanie tak więc z ewolucjami troszkę sobie poczekamy

    • Reply
      bart
      Mar 01, 2018 8:57 am

      nie będzie tak źle,
      średnio 150xp za złapanie poka x3x2x3x60x3 = ok 480,000xp, a z bonusem pogodowym więcej o ok 80,000xp

      • Reply
        osi
        Mar 01, 2018 12:15 pm

        co ma bonus pogodowy do expa? Stardust tylko zwiększa

      • Reply
        evoLucjan
        Mar 01, 2018 9:11 pm

        Wiec z tego co tu napisales chcesz zlapac 540 pokow w te trzy godziny eventu i to jeszce bulbasaury!? Powiem tylko powodzenia XD

        • Reply
          bart
          Mar 01, 2018 9:40 pm

          Przy ostatnim community day wiele osób nałapało tyle poków, że przekroczyli dzienny limit poków, i nigdzie nie doczytałem że tylko za bulby jest exp x3 tylko ogólnie za poki, więc można skupić się na pokach które łatwo dają się złapać.
          Z pogodą faktycznie się rozpędziłem, mój błąd.

          • evoLucjan
            Mar 02, 2018 7:14 am

            To sie zgadza ze da rade przekroczyc jesli masz go plusa i na community day pojedziesz do arkadii albo lazienek krolewskich, w jakies miejsca gdzie masz duze skupiska pokow i gymow. Na ostatnim dratini wchodzil prawie na kazdym pokeballu, bulbe lapie sie jak pikachu duzo bedzie wyskakiwac to i dobrze trzeba byc przygotowanym. A pozatym jak przekroczyli to tez nie lapali pierwszego poka dopiero na evencie, do jedenastej mogli miec juz z setke albo i lepiej.

  • Reply
    at3at3
    Mar 01, 2018 4:42 pm

    Bulbasaur będzie nieprzypadkowo. Venusaur to „maskotka” Nintendo w wersji Leaf Green. Następny powinien być Fire Red czyli Charmanderek (osobiście – marzę o czarnym Charizardzie!).
    A w kolejnych raidach na legendy obstawiam raczej Regi-team niż „samoloty”…
    A Wy?

    • Reply
      evoLucjan
      Mar 01, 2018 9:15 pm

      Tez tak myslalem. Byl pikachu na kyogra, smok na smoka a teraz pewnie trawa kontra skala i moze ogien na stal, albo walczacy na lód. Ale czas pokaze

  • Reply
    bart
    Mar 01, 2018 9:46 pm

    Fajnie zapowiadająca się gra – https://www.youtube.com/watch?v=Xktn5qZVWto coś bardziej oryginalnego niż podróba drakonius go.

    • Reply
      Frankee
      Mar 02, 2018 4:01 am

      Co w tym bardziej oryginalnego ? 😀 inny system lapania ? Co do Draconius go to jest lepiej rozbudowany niż poke go. Jeśli nazywasz draconius podróbka to wszystkie gry czasu rzeczywistego musisz nazywać podróbkami.

  • Reply
    evoLucjan
    Mar 02, 2018 9:50 am

    Zwracam sie z zapytaniem do uzytkownikow telefonow marki Xiaomi. Wczoraj apk pokemon go wymusila na mnie update do najnowszej wersji i wtedy pojawil sie u mnie problem. Aplikacja automatycznie sie wylacza przy prubie uruchomienia i pojawia sie komunikat o bledach. Udaje sie ja uruchomic jedynie z okna instalatora apk ale wtedy nie widzi gps. Czy ktos juz spotkal sie z takim bledem u siebie i czy cos na to zaradzil? Ja apke pobieram z apkmirror bo w sklepie play google jej nie widac:-(

    • Reply
      DawidPolakL
      Mar 02, 2018 12:46 pm

      Mam od grudnia redmi note 4x i nigdy nie miałem problemów. W sklepie Play też mam apke. Nie pomogę niestety. Fakt że telefon super do gry

    • Reply
      DawidPolakL
      Mar 02, 2018 12:50 pm

      Może odinstaluj apke, zainstaluj starą wersję i wyłącz na fonie automatyczne aktualizacje

  • Reply
    tjn
    Mar 02, 2018 9:55 pm

    według mnie w Polsce będzie to 20:00 – 23:00, bez uwzględnienia zmiany czasu.

  • Reply
    tjn
    Mar 02, 2018 10:00 pm

    z zamiany PDT na CET wynika, że 20:00 – 23:00 dobrze mówię?

  • Reply
    Pika
    Mar 02, 2018 11:37 pm

    Jak można skasować pikachu eventowe? Mam ich za dużo :-(((

    • Reply
      arty
      Mar 02, 2018 11:59 pm

      Niestety pojedynczo z podwójnym potwierdzeniem.

  • Reply
    Tony
    Mar 03, 2018 10:20 am

    Ja sie tam ciesze,w koncu to moj buddy i jeden z ulubionych pokemonow xd

  • Reply
    koala30cm
    Mar 05, 2018 10:11 pm

    Wiecie jak się nazywa pokemon, którego coś boli?
    Bulbasaur xD

  • Reply
    Mel Gibson
    Mar 10, 2018 9:05 pm

    3x doświadczenie za łapanie ,ale za ewolucje pokemona też dostane razy 3 xD ?