News 51

Charmander na Community Day!

char

Spodziewaliśmy się tego pokemona już podczas ubiegłego Community Day, ale Niantic postanowiło zrobić przerwę od starterów i zaserwowało nam Mareepa. W końcu się doczekaliśmy!

Producent Pokemon GO zdradził nam szczegóły kolejnego Community Day, którego głównym bohaterem będzie ognisty starter z Kanto – Charmander.

community day

  • Główny pokemon (plus wersja shiny): Charmander
  • Bonus nr 1: 3x Stardust za łapanie pokemonów
  • Bonus nr 2: 3-godzinne lury
  • Specjalny atak (niepotwierdzony): Blast Burn

Pewnie zastanawia was skąd takie przewidywania co do specjalnego ataku dla ostatniej formy ewolucyjnej Charmandera, czyli Charizarda. Niantic na 99% pójdzie tą samą drogą co w przypadku Venusaura i udostępni nam atak, który jest ekskluzywny dla ognistych starterów. W ich przypadku jest to Blast Burn – można się spodziewać, że będzie on naprawdę silnym ruchem, ponieważ najpewniej zyska takie same statystyki jak Frenzy Plant (na konsolach ekskluzywne ataki starterów mają takie same statystyki).

Kolejny Community Day odbędzie się 19 maja (sobota) w godzinach 11:00-14:00. Tradycyjnie w sklepie zostanie udostępniona także specjalna paczka.

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają shiny modele dla Charmandera oraz jego rodziny ewolucyjnej:

Znalezione obrazy dla zapytania shiny charmander family

Źródło: https://pokemongolive.com/events/community-day/

51 Comments

  • Reply
    CzlowiekPracujacy
    Kwi 17, 2018 9:11 pm

    bede w pracy tak jak w przypadku draitini, szkoda

    • Reply
      Gal anonim
      Kwi 20, 2018 10:37 pm

      To w pracy sobie pokemon go odpal xdddd albo zostaw w domu tel i dzieci poproś aby ci pozbierały poksy

  • Reply
    DawidPolakL
    Kwi 17, 2018 9:15 pm

    No to tym razem jednak zarezerwuję 3 godz na event. Mimo że charizard to nic specjalnego to jednak czarna jego wersja to już coś. Na mareepa i bulbe szkoda było aż tyle czasu ale na coś takiego jednak chyba warto zwłaszcza że będzie można taką ilość pyłku zdobyć. Fajny pomysł.

  • Reply
    Ildhur
    Kwi 17, 2018 9:19 pm

    Mega się cieszę 😀 Charizard, to mój ulubiony pokemon, a w czarnej wersji wygląda mega 😀 To chyba mój ulubiony Shiny, zaraz przy Czerwonym Gyaradosie.

  • Reply
    Wodny ogień
    Kwi 17, 2018 9:51 pm

    Podjarałem się, aż mi ogon płonie?!

  • Reply
    martaszu10
    Kwi 17, 2018 10:32 pm

    Szkoda, że tylko do 14 🙁

  • Reply
    Levy
    Kwi 17, 2018 10:52 pm

    No w końcu czarny Charizard. Czekam i zbieram bale. Pozdrowienia.

  • Reply
    Podpis
    Kwi 17, 2018 11:28 pm

    Przy jakiej okazji można wykorzystać te kody? Są to te promos code do wpisania na samym dole w sklepie Pokemon go?

  • Reply
    Daniusiek
    Kwi 18, 2018 9:37 am

    Ale super. Yes…
    Zaraz czyli w sobotę? O nie…

  • Reply
    Mivvva
    Kwi 18, 2018 12:42 pm

    Niedziela była lepszym dniem a tak pewno mnie ominie :/

    • Reply
      bart
      Kwi 18, 2018 5:03 pm

      Sobota jest lepszym dniem!
      Teraz jak jest ciepło każdy wyjeżdża na weekend i niedziela godz 11 to beznadziejna pora by łapać poki, co innego sobota rano gdzie można poki połapać, obiad zjeść i cały weekend na inne rozrywki niż poki.

      • Reply
        AntyHaker
        Kwi 18, 2018 8:41 pm

        Dlaczego „niedziela o 11” zła, skoro „sobota rano (de facto też 11)” już dobra? Przecież to bez sensu, tym bardziej, że wiele osób w sobotę pracuje.

        • Reply
          bart
          Kwi 18, 2018 11:21 pm

          Tak jak pisałem , niedziela rano uniemożliwia jakikolwiek wyjazd czy wycieczkę weekendową. Nikt nie przerwie wypadu na mazury by wracać do dużego miasta na poki.
          Większość osób co ma wolne weekndy woli jechać w sobotę i wracać w niedzielę wieczór do domu. Nie bez powodu istnieje pojęcie „powroty weekendowe”.
          Z tego co pamiętam za czasów pracy w weekend to jeśli ktoś pracuje w sobotę to i w niedzielę to mu bez różnicy. Jakiekolwiek eventy w niedzielę rano to bezsensowne blokowanie soboty. Gdyby to była niedziela godzina 20-23 to byłoby zrozumiałe.

      • Reply
        xxx
        Kwi 19, 2018 4:53 pm

        Czyli: „Sobota jest lepszym dniem bo mi bardziej pasuje”

  • Reply
    Ildhur
    Kwi 18, 2018 1:09 pm

    Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, znowu Moltres jest za 7 pieczątek 🙂

    • Reply
      Giermek
      Kwi 18, 2018 1:22 pm

      no bez kitu… Gdyby nie bonusy z xp i dodatkowe bonusy juz bym to olał po drugim

    • Reply
      patrykknights
      Kwi 18, 2018 2:23 pm

      Oj chyba będzie trzeba pozbierać 7 stempli i poczekać z odebraniem nagrody aż nie zmienią Moltresa ;p

      • Reply
        Fwer
        Kwi 18, 2018 9:01 pm

        Ponoć co miesiąc ma być nowa legenda 🙂

        Nie mogę się doczekać, wreszcie coś dla graczy u których nie ma zbyt dużej pokemonowej społeczności aby robić raidy 😀

  • Reply
    gracz
    Kwi 18, 2018 1:31 pm

    400 cukierków zebranych na Gyardosa, ewolucja najlepszego magikarpia a tam wyskakuje gówno z atakami bite/crunch… Dlaczego nie wyskakują tylko ataki danego typu pokemona ? Jaki ma sens np.atak elektryczny wodnego pokemona itp PADAKA! Przecież to mija się z celem.

    • Reply
      Gruboringo
      Kwi 19, 2018 3:52 pm

      Gdyby każdy pokemon miał by takie ataki jaki ma typ to ta gra by była za łatwa (i nudna). Poza tym, gyarados z movesetem bite/crunch jest dobrym movesetem jeśli chodzi o psychiczne pokemony!

    • Reply
      bart
      Kwi 19, 2018 4:52 pm

      „Jaki ma sens np.atak elektryczny wodnego pokemona itp” – Wodny pok z elektrycznym atakiem pokona innego poka z wodnym atakiem to chyba oczywiste ? To są zupełne podstawy.
      Dzięki takim kombinacjom możesz unikać super efektywnych ataków przeciwników.

  • Reply
    Sebek
    Kwi 18, 2018 2:04 pm

    Szału nie ma ;p
    Niech wrzucam nowe poki 😉

  • Reply
    patrykknights
    Kwi 18, 2018 2:22 pm

    Uuuu fajnie , aż nie chce mi się wierzyć, że dali startera na community day 😀 No to zaczynamy zbieranie ananasków !

  • Reply
    Steff
    Kwi 18, 2018 3:44 pm

    Mam pytanko do speców. Zauwazylem że na głownej liście pokemonów niektore mają jakby.. Cień.. niebieskawą otoczke.. Tylko pierwsze formy przedewolucyjne to mają. Ktoś wie co to oznacza?

    • Reply
      romas0705
      Kwi 19, 2018 7:37 am

      Złapane w nocy

    • Reply
      Czerwony
      Kwi 19, 2018 9:23 am

      Złapane w ciągu ostatnich 24h

      • Reply
        Steff
        Kwi 19, 2018 1:34 pm

        Faktycznie.. Ustawilem wyświetlanie na „recent” i teraz to widze.. Dzieki!

  • Reply
    BigMrAndy
    Kwi 18, 2018 5:38 pm

    Czy komu trafiło się zadanie 3 Excellenty pod rząd – praktycznie niewykonalne, wrrr

    • Reply
      Levy
      Kwi 18, 2018 7:13 pm

      Jak jest za trudne to je po prostu wywalasz i bierzesz następne. Wiele razy tak zrobiłem.

    • Reply
      Eee
      Kwi 18, 2018 8:04 pm

      Po prostu zostawiasz to zadanie na jakiegoś dużego poksa typu Ursaring. Zadanie zaliczane jest za rzut, a nie za złapanie wiec spokojnie można rzucać czerwonymi kulkami 😉

      • Reply
        xyz321
        Kwi 18, 2018 9:29 pm

        A mnie się udało na machopie i wpadł larvitar 😉

    • Reply
      Wojci3ch
      Kwi 18, 2018 9:32 pm

      też dziś miałem z poł godziny i poszło i larwa:)

      • Reply
        BigMrAndy
        Kwi 19, 2018 8:08 pm

        To, że można wywalić i rzut wiem, ale zastanawiam się czy warto się pomęczyć, skoro ma być larva to spróbuję 😉

    • Reply
      evoLucjan
      Kwi 19, 2018 7:05 am

      Ja tez bym powiedzial, ze do zrobienia. Dla mnie wyzwanie to trzy pokestopy ktorymi nie kreciles, znajdz taki w nieduzym miescie, a w nagrode kucyka dostajesz. Ja to sie staram robic wszystkie, zwlaszcza te w ktorych dostajesz poka albo rare candy. Teraz mam 3 jajka do wyklucia, za to chyba chansey i 5 raidów do wygrania to za to jest Typhosion.

      • Reply
        xxx
        Kwi 19, 2018 4:56 pm

        Za trzy hatched eggs jest Magmar, Chansey za 5.

  • Reply
    Jacko
    Kwi 18, 2018 6:00 pm

    Na pokemon go hub pisali coś o pokemonach jeszcze niedostepnych z 2 i 3 geny być może będą kończyć te generację w kwietniu i w maju 4 generacja

  • Reply
    bigOLLOgib
    Kwi 18, 2018 7:18 pm

    jej

  • Reply
    bigOLLOgib
    Kwi 18, 2018 7:20 pm

    jej. nareszcie będę miał okazję żeby połapać shiny pokemony

  • Reply
    Michaello
    Kwi 18, 2018 7:22 pm

    jej. nareszcie będę miał okazję żeby połapać shiny pokemony.

  • Reply
    PlutoVALOR
    Kwi 18, 2018 9:46 pm

    Teraz gdy mamy niedzielę bez handlu to comunity w sam raz było. Teraz nie wiadomo jak z pracą wypadnie. Może Wroclavia cos znow organizuje?

  • Reply
    Karolina z Obłuża
    Kwi 18, 2018 9:46 pm

    A ja dochodzę do 26 poziomu i żadnego shiny nie posiadam. Jak był CD z mareep to jeszcze mam 300 cukierków i jednego ewoluowanego. To zadanie z curveball excellent to była masakra, męczyłam się przez 3 dni. Od wczoraj mam Mew. Lecz nagrody końcowe za research field powinny być inne nie tylko Moltres, ale Arctuctino, lub Zapdos.

    • Reply
      PlutoVALOR
      Kwi 19, 2018 10:54 am

      Będą, w maju coś innego ma być. Gdyby co tydzień zmieniali legendę to byłyby wpisy typu „nie gram codziennie” , „nie mam pokestopow”, „nie jestem noobem by biegać całymi dniami i nocami za pokemonami”

      • Reply
        evoLucjan
        Kwi 19, 2018 8:44 pm

        Ja tez jak Karolina jestem za czyms nowym, wolalbym zeby legendy wypadaly losowo. Byloby zdecydowanie ciekawiej gdybys nie wiedzial co Ci wpadnie, a tak zbieranie trzeci raz na moltresa nudzi mimo, ze jak bym mial egzeplarz 100% to te cukierki za lapanie jak znalazl do power up-ów.

  • Reply
    januszbiznesu
    Kwi 18, 2018 10:43 pm

    a ty dostałes za nich 120zl – brawo ty!

  • Reply
    Filo
    Kwi 20, 2018 11:05 am

    Wiem, że nie na temat, ale mam pytanie, pod jakimi pokemonami złapaliście Ditto? Łapie wszystkie Rattaty, Pidgeye, Weedle i nic

    • Reply
      Olo
      Kwi 20, 2018 11:15 am

      Ja pod zigzagoonem

    • Reply
      Gelo
      Maj 14, 2018 10:10 pm

      Mi 2 razy pod zubatem

  • Reply
    W
    Maj 06, 2018 3:10 pm

    Jaki pokemon moglby wystepowac na czerwcowym community day?

  • Reply
    Simi
    Maj 15, 2018 2:53 pm

    Nie pogardził bym Larvitalem, ale to raczej marzenia ściętej głowy 😀

  • Reply
    Wojci3ch