News 31

Dni Społeczności w Pokemon GO!

communityday

Niantic przedstawiło nam nową serię eventów, która będzie odbywać się regularnie w miesięcznych odstępach – oto Dni Społeczności!

Na pokemongolive.com możemy przeczytać notkę o następującej treści:

Trenerzy,

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy przedstawić wam Dni Społeczności Pokemon GO (Pokemon GO Community Day) – comiesięczne światowe wydarzenia poświęcone uczczeniu was, trenerów tworzących społeczność Pokemon GO.

Co to jest Dzień Społeczności Pokemon GO?

Dzień Społeczności Pokemon GO to okazja dla trenerów z całego świata, by spotkać się w swoich lokalnych parkach i poznać nowych przyjaciół oraz doświadczyć co to znaczy być częścią tej wyjątkowej społeczności.

Raz w miesiącu zorganizujemy Dzień Społeczności Pokemon GO z udziałem specjalnego pokemona, który będzie pojawiał się często na całym świecie tylko przez kilka godzin. Gdy zostanie złapany podczas eventu, ten specjalny pokemon będzie znał ekskluzywny atak. Inne bonusy będą również działać w trakcie wydarzenia, takie jak zwiększone punkty doświadczenia lub Stardust i przedłużone Lure Module aktywowane w trakcie eventu będą trwały aż trzy godziny.

Jesteśmy nieustannie pod wrażeniem pasji graczy Pokemon GO na całym świecie i mamy nadzieję, że każdy Dzień Społeczności Pokemon GO pomoże zwiększyć ekscytację lokalnymi wydarzeniami oraz spotkaniami. Pamiętajcie aby zawsze być czujnym i zachować bezpieczeństwo podczas grania oraz szanować przestrzeń publiczną w trakcie zwiedzania swojego sąsiedztwa. Bądź na bieżąco z naszymi kanałami mediów społecznościowych i sprawdź stronę comiesięcznego wydarzenia Dnia Społeczności Pokemon GO aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych w danym miesiącu pokemonów, specjalnych bonusów oraz czasów wydarzeń. (link:  https://pokemongolive.com/events/community-day/)

Świętuj pierwszy Dzień Społeczności Pokemon GO 20 stycznia 2018

Zaznaczcie swoje kalendarze, trenerzy. Pierwszy Dzień Społeczności Pokemon GO odbędzie się 20 stycznia 2018 roku i będzie poświęcony Pikachu! Eksploruj lokalne parki z rodziną oraz przyjaciółmi by złapać Pikachu, który zna ekskluzywny atak Surf. Podczas odkrywania lokalnych parków i nawiązywania nowych znajomości zdobędziesz podwojone punkty doświadczenia.

Poniżej godziny wydarzeń w poszczególnych regionach (pomijam godziny na innych kontynentach [red.]):

Europa, Bliski Wschód, Afryka i Indie: 20 stycznia 2018, od 10:00 do 13:00 czasu UTC (11:00 – 14:00 naszego czasu przyp. red.)

Gdy będziesz na zewnątrz celebrując Dzień Społeczności Pokemon GO z innymi trenerami, upewnijcie się, że podzielicie się swoimi doświadczeniami przez ulubione media społecznościowe za pomocą hasztaga #POkemonGOCommunityDay. Nie możemy się doczekać by usłyszeć o wszystkich wspomnieniach jakie stworzycie grając w Pokemon GO podczas Dni Społeczności!

Zespół Pokemon GO

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/communityday

Link do strony wydarzeń: https://pokemongolive.com/events/community-day/

Wszystkie atrakcje trwającego trzy godziny eventu (11:00-14:00) 20 stycznia na poniższej ikonografice:

grafika

  • Pikachu z atakiem Surf
  • Podwójny exp
  • 3-godzinne lury

Co myślicie o nowej inicjatywie Niantic?

31 Comments

  • Reply
    sniki
    Sty 12, 2018 7:03 pm

    tylko w parkach?

  • Reply
    BoB
    Sty 12, 2018 7:14 pm

    Jestem zbyt podekscytowany by o tym napisać 😉

  • Reply
    Tom
    Sty 12, 2018 7:15 pm

    Myślę, że na pewno będzie w pierwszej kolejności narzekanie że cześć graczy w tym przedziale czasu będzie nieosiągalna xD A poza tym, sadze że fajna sprawa. 2x EXP przez pare godzin co miesiąc będzie przydatne do rozwoju konta, a nie będzie tak męczące jak długie eventy. No i też wprowadzi pewne ograniczenie, by nadgorliwi gracze do czasu trwania 2x EXP zaniedbywali swojego życia, co niestety obserwuje u mnie w mieście. Oby to faktycznie stało się miniświetem społeczności, a nie czasem pracy na kontem bez przyjemności

    • Reply
      Torchic
      Sty 12, 2018 7:57 pm

      To jest sobota 😉

      • Reply
        Prajdo
        Sty 12, 2018 8:00 pm

        Ja oczywiście będę wtedy w pracy.

      • Reply
        Furjoza
        Sty 12, 2018 9:41 pm

        A ja na uczelni

      • Reply
        Qlers
        Sty 13, 2018 4:01 pm

        Posadziłem kilka drzew i będę w pracy w parku

  • Reply
    Ipsissimus1
    Sty 12, 2018 7:17 pm

    Witam.Uważam że jest to fajne.A jeżeli chodzi o Pokemon Go to Niantic mogłoby poprawic aktualizacje żeby po oddaniu pokemona profesorowi czy po ewolucji niebylo powrotu na początek listy.

  • Reply
    ec
    Sty 12, 2018 7:24 pm

    Dzień społeczności, czy raczej dzień masowych ewolucji?

  • Reply
    Michał
    Sty 12, 2018 7:44 pm

    Podwójne xp co miesiąc to najlepsza wiadomośc. W sam raz na 4 ewolucje i spacer po parku.

  • Reply
    Torchic
    Sty 12, 2018 7:56 pm

    Czekałem na 2xExp żeby porobić nowe ewolucje z 3 generacji… długo nie musiałem czekać 🙂

  • Reply
    Alq
    Sty 12, 2018 8:52 pm

    A w małych miejscowosciach ta gra nadal pozostanie syfem 🙂

  • Reply
    Poke pok
    Sty 12, 2018 9:02 pm

    Ta gra wszędzie pozostaje syren po zmianach gymow. Na co komu mocne poki?

    • Reply
      DawidPolakL
      Sty 12, 2018 9:07 pm

      A tak dla jaj

    • Od dłurzszego czasu na poweruje poksów bo nie ma sensu. Chciałem wymaksować groudona ale po co ? do gymu nie wstawie.

      • Reply
        Hehehe
        Sty 29, 2018 12:10 am

        A czy ta gra ma tylko na celu obstawianie gymow? Ja jakoś powerupuje każdego poka z iv 100 i chociaż wiem, że jak przyjdę na RAID będę przydatnym graczem a nie tylko mięsem armatnimm

    • Reply
      Leinad
      Sty 13, 2018 12:46 pm

      Dokładnie po zmianie systemu gymow ta gra jest pozbawiona rywalizacji. Tylko wbijanie poziomu nic więcej. A to co zrobili z legendami to już nawet szkoda komentować.

  • Reply
    DawidPolakL
    Sty 12, 2018 9:06 pm

    No to wygram wyścig z miejscowym botem i wbiję pierwszy 40 level.

  • Reply
    DawidPolakL
    Sty 12, 2018 9:06 pm

    Już w lutym

    • Reply
      Qlers
      Sty 13, 2018 4:04 pm

      To co będziesz robił w marcu?

  • Reply
    Renepl
    Sty 12, 2018 9:56 pm

    Niech sobie wsadzą tego pikachu.

  • Reply
    Daniel
    Sty 12, 2018 10:40 pm

    Akurat takie godziny że również będe w pracy… Szkoda

  • Reply
    DudiProGamer
    Sty 12, 2018 11:30 pm

    Co niby będę miał z tego ataku surf bo może jest mocny ale piachu to gunwo w walce

    • Reply
      EazyE
      Sty 13, 2018 12:09 pm

      Po pierwsze ortografia, po drugie kultura- obydwu brak.

  • Reply
    Michał
    Sty 12, 2018 11:40 pm

    Pewnie wartość kolekcjonerską podobjie jak czapeczki eventowe.

  • Reply
    evoLucjan
    Sty 13, 2018 8:25 am

    Moze to ja jestem hura-optymista, ale do glowy mi przyszla pewna teoria zwiazana z tym typkiem http://pl.pokemon.wikia.com/wiki/Raichu
    Alola to dopiero chyba 7generacja, ale ta opcja jest realna a sam atak moze byc traktowany jako umiejetnosc. Co o tym sadzicie? Ja akurat bede mial wolne to pochodze za jakims dobrym okazem.

  • Reply
    Scoob Dogg
    Sty 13, 2018 8:43 am

    Dzień masowych ewolucji na lucky eggu 🙂 Czekałem na to 🙂

  • Reply
    PanGea
    Sty 13, 2018 1:00 pm

    W następnym evencie kolejny specjalny pokemon – ratata! Z nowym atakiem – strzały bobkami z tyłka

  • Reply
    Both
    Sty 13, 2018 2:38 pm

    Ogólnie dobrze, że coś robią, ale dupy nie urywa, Pikachu ma zapewne każdy, tak samo jak Raichu, mogliby chociażby od Pichu zacząć albo dać po kilka pokemonów, do tego tak jak ludzie piszą, niektórzy pracują (Ja na szczęście nie).

  • Reply
    Michał
    Sty 20, 2018 10:23 am

    ODNOŚNIE GYMÓW:
    U pokemonów powinna spadać motywacja a nie cp i staty pokemona.
    + zmiana że do gyma można wrzucić 8 pokemonów ale każdego trzeba zbić 2 razy (jedno zbicie -50% motywacji bez spadku cp)
    – karmienie zwykłymi malinami po użyciu +3 widzimy że już praktycznie nic nie podnoszą motywacji.
    Ppkemon powinien miec 100 punktów motywacji które spadają 1 punkt na 20-30minut Golden razbery podnosi na maxa motyacje a zwykle maliny nie po 3,2 punkty tylko np. 5,4,4,3
    Jeśli solujemy rajd opcja że nie musimy czekac na innych tylko wchodzimy kiedy chcemy
    + maxymalny poziom 50
    + oraz wzrost ataków pokemona do 50lv a nie tak jak jest u vapka po 26,5 poziomie pierwszy atak nie zadaje więcej obrażeń

    • Reply
      Michał
      Sty 20, 2018 10:33 am

      No i oczywiście nowa zakładka (trzecia) z pokemonami na dziko
      Więcej pokemonów na dziko w odpowiednich miejscach a także w lesie i na polach
      DODATKOWE GYMY I POKESTOPY
      Każda wieś +200 mieszkańcow 1 pokestop
      +500 mieszkańców 1 gym 1-2 pokestopy
      +1000 m 1-2 gymy 2-4 pokestopy
      +2000 m 2-3 gymy 4-7 pokestopów
      +5000 m 3-4 gymy 10-15 pokestopów
      +10000 m 5-7 gymów 20-30 pokestopów
      +15000 m 9-12 gymow 30-40 pokestopów
      +20000 m 14-18 gymów 50-60 pokestopów
      – naliczanie jajek jak w draconius go