News 25

Dratini w kolejnym Community Day!

Niantic zaktualizowało swoją stronę dotyczącą rozpoczętej w ostatnią sobotę serii eventów o nazwie Community Day. Po Pikachu mogliśmy się spodziewać wszystkiego, ale producent Pokemon GO ogłosił prawdziwą bombę!

Jeżeli nie śledzicie nas w mediach społecznościowych (do czego gorąco zachęcamy) lub nie obserwujecie żadnych innych źródeł dotyczących Pokemon GO to ta informacja jest specjalnie dla was.

Na stronie pokemongolive.com/events/community-day/ pojawiły się informacje dotyczące następnego Dnia Społeczności, które skutecznie wprowadziły w euforię całą społeczność:

dratini

Event odbędzie się 24 lutego (sobota) w takich samych godzinach jak poprzednio, czyli od 11:00 do 14:00. Głównymi atrakcjami będą:

  • Zwiększony spawn Dratini,
  • Bonus x3 do Stardustu za łapanie pokemonów,
  • 3-godzinne lury.

Nie wiemy jeszcze czy Dratini otrzyma jakiś specjalny atak na tę okazję, tak jak w przypadku Pikachu, ale to chyba najmniej istotna sprawa. Ruszyły także spekulacje czy kolejny Community Day przyniesie nam niespodziankę w postaci wprowadzenia do gry shiny wariantu smoczego pokemona. Jeżeli Dratini będzie tyle co elektrycznej myszy to już nie możemy się doczekać!

Warto dodać, że najpewniej 3-krotny bonus do Stardustu będzie można dodatkowo zwiększyć za pomocą Star Piece, co powinno dać nam łącznie aż 4,5x więcej pyłu za łapanie pokemonów. Zdecydowanie warto zarezerwować sobie te trzy godziny na intensywne polowanie.

25 komentarzy

  • Reply
    Adamek700
    Sty 23, 2018 2:26 pm

    Jestem ciekaw czy do tego czasu dodadzą też bagona do gry, i on też będzie do złapania w tym czasie?

    • Reply
      evoLucjan
      Sty 23, 2018 5:30 pm

      Moga dodac, ale i tak event polega na tym ze dratini bedzie pokemonem najwaznieszym tego dnia. Bagon moze dostac swoj event w innym terminie. Osobiscie wolalbym jednak belduma, ostatnia evolucja metagross jest zdecydowanie najlepsza z tych pokow 3500+ z trzech pierwszych generacji(moja opinia).

      • Reply
        DawidPolakL
        Sty 25, 2018 2:38 pm

        EvoLucjan widzę cię właśnie na gymie w Siedlcach na dworcu. Mudkip ostro broni gyma

        • Reply
          evoLucjan
          Sty 25, 2018 3:07 pm

          A co ty myslisz;D niezle sie trzyma juz prawie dobe stoi i nikogo sienie boi;D

          • DawidPolakL
            Sty 25, 2018 6:04 pm

            A ja zebrałem w tych Siedlcach tylko 8 coinsów. Dobrze że jutro wracam do siebie bo 8 coinsów to porażka heh

          • evoLucjan
            Sty 25, 2018 7:05 pm

            No powiem Ci ze trzeba wiedziec gdzie sie ustawic, ustawiasz poka 10min drogi od centrum i jeden pok zarobi na siebie 50coinow. Gorsze centrum tam czasami coina nie zarobisz na przejetym gymie;) powiedz mi lepiej co w siedlcach robiles!?

          • DawidPolakL
            Sty 25, 2018 7:15 pm

            Jeszcze robię bo jestem do jutra. Brata tu mam i przyjechałem z wizytą

          • evoLucjan
            Sty 25, 2018 7:27 pm

            Aha a masz jakis gym w okolic? No mnie akurat dzisiaj nie ma, tak bym cie na raid wyciagnal zebys Siedlec zle niewspomina XD

  • Reply
    DawidPolakL
    Sty 23, 2018 3:19 pm

    Już zapowiedziałem wszystkim ze 24 lutego w tych godzinach mnie nie ma. Trochę szkoda że to w takich godz bo nie lubię jak dużo ludzi kręci się po mieście gdy gram, ale i tak jestem zadowolony z pomysłu na event.

    • Reply
      Czikorita
      Sty 25, 2018 3:10 pm

      Czemu nie lubisz? Wstydzisz się, że grasz :)?

  • Reply
    Fos
    Sty 23, 2018 4:19 pm

    Poza tematem czy komukolwiek gra zaczęła mulić i zacinać się po ostatniej aktualizacji? Czekam ponad pół godziny na uruchomienie i cześto aplikacja przestaje odpowiadać. Odinstalowałem 🙁

    • Reply
      bart
      Sty 23, 2018 4:24 pm

      A po co aktualizować ? Aktualizacja nie doda Ci nowych poków ani nic do gry. Nie jest to jeszcze wymagane. Zaraz pewnie wejdzie wersja z poprawkami.

      • Reply
        Fos
        Sty 23, 2018 5:00 pm

        Ale to była aktualizacja automatyczna z Google play.

      • Reply
        evoLucjan
        Sty 23, 2018 5:14 pm

        Ta wersja jest bardzo stabilna, ma kilka wad ale nie utrudniaja one rozgrywki. A telefon jakie ma parametry bo od tego bym radzil zaczac. Ja mam teraz xiaomi i jestem zadowolony bo ma skaner do optymalizowania systemu. Czyszcze system raz w tygodniu, usuwam 300-400mega smieci, optymalizuje i dalej smiga.

        • Reply
          Fos
          Sty 23, 2018 5:58 pm

          Lenovo C2. Nic specjalnego ale do tej pory nie było problemu. We wrześniu kończy mi się umowa to może jak wezmę coś nowego to znów spróbuje.

          • evoLucjan
            Sty 23, 2018 8:41 pm

            No to sie nie ma co dziwic! Lenovo c2 i jego jeden giga ramu to juz troche moze byc malo, pewnie tez juz troche go uzywasz? Poszukaj w slepie google play programow do czyszczenia, niewykluczone ze troche moze problem rozwiazac;)
            Jesli niepomoze to moj xiaomi redmi 4x duzo nie kosztuje a grac mozna i baterie ma niezla;)

    • Reply
      Pawel049
      Lut 23, 2018 5:54 pm

      A ile masz RAM-u w telefonie? Ja mam 3GB i hula szybko i płynnie zawsze.

  • Reply
    Em
    Sty 23, 2018 10:32 pm

    Znając życie będę znowu w robocie

  • Reply
    Outlawek
    Sty 23, 2018 10:33 pm

    Szkoda, że Niantic nie rozumie, że mimo, iż jest to sobota, to są ludzie, którzy w godzinach 11:00-14:00 muszą pracować i mimo chęci, nie będą mogli wziąć udziału w łapaniu Dratini. Zabawa powinna trwać dłużej lub być podzielona na dwa etapy, czyli dodatkowo popołudniowo-wieczorny, np. w godz. 16-19 lub 17-20.

    • Reply
      a
      Sty 24, 2018 12:36 am

      Głównym targetem Niantic są dzieci, studenci, bezrobotni i emeryci, więc nie liczył bym na zmiany.
      Tak jak z raidami. U mnie w niedużym mieście jak jadę do pracy ok 7 to na większości gymów trwa raid lub jest jajko. Z pracy widzę kilka gymów i w godzinach 7-15 sporo raidów. Jak mam czas pograć po 17-tej to miasto zamiera jeśli chodzi o raidy i czasem ciężko znaleźć choć jeden jakikolwiek, aby passa nie zmarnować.

      • Reply
        evoLucjan
        Sty 24, 2018 8:46 am

        Skonczylibyscie pierd****! Ja wiem ze kazdy chcialby skorzystac z eventu ale zeby tak bylo to nie da sie ustalic odpowiedniej pory bo nikomu nie dogodzisz. W tygodniu pracujesz w weekendy tez, miej pretensje do pracodawcy ze cie wykorzystuje a nie do tworcow gry ze nie fobi jej pod ciebie.

  • Reply
    Seba
    Sty 24, 2018 9:48 am

    Trochę słabo że 3x pył a nie 2x XP przy tych kilku tysiącach pyłu zużywanego to wielki pic dostać 300 . i jeszcze te star piece mogli już chociaż nie sępić i dać przynajmniej 2x. W pół godziny dużo nie nazbierasz . A wtedy jedna ewolucja z jajkiem to 2000xp a nowa 4000 także bez dratini ten event to dno i wodorosty

    • Reply
      Lulas