News 29

Druga generacja już jest!

Pokemon 2 gen

Kto z nas na to nie czekał? W końcu jest! Szanowni państwo, druga generacja zawitała do Pokemon GO!

O nowej generacji, której ogłoszeniem zaskoczył nas kilka dni temu Niantic, pisaliśmy tu [Link].

Dla przypomnienia, jest to ponad 80 nowych pokemonów, w których skład również wchodzą kolejne ewolucje naszych ulubieńców z Kanto :). Dodatkowo PokeStopy obdarują nas nowymi, pomagającymi w polowaniu berries.

Hoothoot

My już łapiemy, a wy? Jaką pierwszą zdobycz zarejestrowaliście w Pokedeksie z regionu Johto?

29 Comments

  • Reply
    Ex
    Lut 17, 2017 3:39 am

    🙂

  • Reply
    MrTuptus
    Lut 17, 2017 3:56 am

    ja zrobilem sobie spacerek 2h i zlapalem ponad 10 nowych pokemonow 😉 fajnie to wyglada ale serwery od 00:20 przez godzine daly popalic

  • Reply
    PrawdaBoli
    Lut 17, 2017 4:31 am

    Blissey wpadł przez evolve 93% iv z Hyper Beam. W gymie wymiata przez ogromną ilość hp. A pierwszy złapany to Ledyba.

    • Reply
      pimpim
      Lut 17, 2017 5:08 am

      Jakimś kalkulatorem liczysz IV?

    • Reply
      Corgi610
      Lut 18, 2017 1:26 pm

      U mnie pierwszym pokiem z drugiej generacji też była Blissey – jako evo 100% Chansey 🙂

  • Reply
    damian
    Lut 17, 2017 4:34 am

    fajne to

  • Reply
    carlosik89
    Lut 17, 2017 4:50 am

    Pierwszy był Murkrow, a złapałem już 9 różnych 😉

  • Reply
    AszKeczam
    Lut 17, 2017 5:50 am

    Właśnie ewoluowałem wondera golbata w crobata. 1715 cp, air slash i air cutter. Później go przetestuję, może w gyma wsadzę xD

  • Reply
    AszKeczam
    Lut 17, 2017 5:57 am

    I jeszcze pokemon storage upgrade kosztuje 100 zamiast 200… Szkoda, że nie powiększyli za darmo o 50-100 miejsc skoro nowa generacja jest… 🙁 Dobrze, że cenę opuścili chociaż xD

  • Reply
    PokeTrener z Holandii
    Lut 17, 2017 6:09 am

    Na nocce w pracy jestem i juz polowe 2 gen mam cos za latwo idzie wszystkie w jednym miejscu sie respia. Jakis bug chyba bo jak tak bedzie to ja w pare dni wszystkie zlapie

  • Reply
    Mrmax
    Lut 17, 2017 6:46 am

    Ledyba jest u mnie pierwszy. Fajnie, że wprowadzili nowe pokemony w życie zawsze to większa motywacja szczególnie, że straciłem nadzieję na złapanie wszystkich z pierwszej generacji 😀

  • Reply
    NabuMarG
    Lut 17, 2017 9:28 am

    U mnie też Ledyba. W zasadzie jeszcze z domu nie wyszedłem bo mam spawn różnych pod blokiem. Przeważnie były to szczury, ptaki i evee. Szkoda że teraz ta promka na plecak bo już mam fulla 🙁 a tak włączy się jajko i będe odkrywać nowe poksy bo nie znam żadnych oprócz 1 generacji.

  • Reply
    rafus
    Lut 17, 2017 10:48 am

    U mnie Swinub (od rana 5) nie wiem czy u mnie w pracy tak sie respia czy takie pospolite są, ale fajnie lubie piloswina to może uzbieram szybko na niego. A z pozostalych Murkrow (też bardzo lubie) i Hoodhood. Niestety uciekl mi Ariados.

  • Reply
    matkers
    Lut 17, 2017 11:07 am

    Murkrow. Z racji tego ze nie zebralem calej pierwszej generacji, a drugiej za bardzo nie znam to bylem raczej przeciwnikiem tak szybkiego wporowadzenia nowych Pokemonow. Ale teraz jestem calkiem zadowolony, bo tracilo sie juz troche ochote na gre gdy wszedzie byly tylko Weedle, Pidgeye i Rattaty.

  • Reply
    RynQ
    Lut 17, 2017 11:30 am

    Mój pierwszy to Sentret.
    A potem jeszcze:
    Furret
    Hoothoot
    Ledyba
    Spinarak
    Natu
    Marrill
    Sudowoodo
    Hoppip
    Wooper
    Murkrow
    Swinub
    Piloswine

  • Reply
    Yorickai
    Lut 17, 2017 12:18 pm

    Też pierwszego murkrowa złapałem i następny był 90% IV misdreavus.

  • Reply
    sochu
    Lut 17, 2017 2:06 pm

    A nie mieli powiększyć plecaka wraz z drugą generacją?

  • Reply
    Pav
    Lut 17, 2017 3:03 pm

    Złapałem już kilka po małym spacerku, nic specjalnego, za to zrobiłem steelixa, scizora, blissey, crobata na resztę potrzebuje itemów;p ogólnie wróciła chęć do gry ;p

  • Reply
    Gnoll
    Lut 17, 2017 3:41 pm

    Ogólnie pierwszym – Clefa z jajka 🙂 Potem ewoluowałem Eevee w Espeona, a złapanym o dziwo Piloswine, czyli ewolucja Swinub.

  • Reply
    Hubal
    Lut 17, 2017 4:47 pm

    Pierwsze zdobycze
    1 Ledyba
    2 Hoothoot
    3 Swinub

  • Reply
    Bogdan1959
    Lut 17, 2017 7:38 pm

    Mam już 25 nowych

  • Reply
    Hubal
    Lut 17, 2017 8:46 pm

    Nieźle u mnie to wolniej idzie.

    1 Ledyba
    2 Hoothoot
    3 Swinub
    +
    4 Aipom
    5 Spinarak
    6 Sentret

  • Reply
    franeczek91
    Lut 17, 2017 10:42 pm

    Hoothoot był u mnie pierwszy.szczerze? Zbyt szybko wprowadzili kolejne formy, np.myszkę wodną pierw złapałam w drugiej formie (kolega stwierdził, że zwie się aviomarin), a dopiero później przyszła do mnie pierwsza forma.Ale może tylko pierwszego dnia się tak rzucili.jakoś specjalnie nie chodziłam dziś za nowymi pokami,a mam chyba 15 gatunków z tego co w nocy wprowadzili-wolałam sobie dawkować przyjemność i nie biec specjalnie po coś czego jeszcze nie mam, żebym za miesiąc miała co robić.

  • Reply
    Hubal
    Lut 17, 2017 11:47 pm

    Szkoda że nie można edytować postów.
    Nie liczę ewolucji Eevee i pozostałych z 1 generacji.
    Może jeszcze coś do północy wpadnie.

    1 Ledyba
    2 Hoothoot
    3 Swinub
    +
    4 Aipom
    5 Spinarak
    6 Sentret
    +
    7 Natu
    8 Snubbul
    9 Murkrow
    10 Wooper

  • Reply
    isterini
    Lut 18, 2017 5:36 pm

    Wyszłam wczoraj rano i ierwszy był uroczy miś, potem załapałam jeszcze z 10 innych, co na moim zadupiu jest sporym sukcesem. Z 10 km jajka wypadła mi szyszka, a trzeci z kolei królikowiewiór zmienił się w Ditto

  • Reply
    Ex
    Lut 18, 2017 8:13 pm

    Bag za 100 jest na zawsze, czy wróci do starej ceny? Jeśli tak, to kiedy?

  • Reply
    Szakal
    Lut 19, 2017 2:04 pm

    Tyranitar 3200cp IV93.33% mój :d tak samo do tego Houndour, Houndoom, Hitmontop, Pupitar, Miltank i Blissey.

  • Reply
    DustMustard
    Lut 20, 2017 8:00 pm

    Generalnie Tyranitar oczywiście jest następcą Dragonita – ja już rozpocząłem spacery. Z jajek dostałem 2 stalowe latające gówna. Bardzo dobry jest Piloswine, jak na to że łatwo go zdobyć.

  • Reply
    xMisiekk
    Lut 23, 2017 1:07 am

    Powiedzcie mi jak zdobyć te itemy specjalne, np. do ewolucji Onixa?