News 24

Drugie urodziny Pokemon GO!

rocznica

Wzorem roku poprzedniego Niantic postanowiło uczcić kolejne urodziny gry – ponownie specjalną wersją Pikachu. 

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Czy możecie uwierzyć, że to już druga rocznica Pokemon GO? Dziękujemy wam bardzo za wspólne przeżywanie przygód i łapanie pokemonów na całym świecie. Naprawdę jesteście tym, co sprawia, że ta podróż jest tak wyjątkowa!

Nie kto inny jak Pikachu d0łączy do celebracji tej doniosłej okazji, więc rozglądajcie się za Pikachu oraz Pichu, ponieważ będą częściej pojawiać się od jutra (6 lipca) do 31 lipca. Dodatkowo, w tym roku możecie spotkać przez cały obecny miesiąc specjalnego Pikachu w stylu letnim, który jest ubrany w słomkowy kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

Pikachu nigdy za wiele? Przedmioty fana pikachu dla avatara będą dostępne do zakupienia! Trenerzy ze złotym medalem Pikachu Fan będą mogli kupić wszystkie powiązane przedmioty, w tym koszulkę oraz uszy Pikachu. 

Usłyszeliśmy wiele niesamowitych historii od trenerów i nie możemy doczekać się tego, co jeszcze jest na horyzoncie. Z radością ogłaszamy, że Special Research z mitycznym pokemonem Celebi będzie dostępny na całym świecie w bliskiej przyszłości. Więc bądźcie czujni, trenerzy i ruszajcie!

Zespół Pokemon GO

W zeszłym roku mieliśmy okazję łapać Pikachu z czapką Asha Ketchuma z anime Pokemon – tym razem elektryczna mysz nosić będzie słomkowy kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

W przeciwieństwie do lata 2017 tym razem dzieje się na tyle dużo, że wrzucenie przebranych Pikachu na kilka tygodni wydaje się wystarczające – w końcu za sobą mamy już Safari Zone, którego bonusy nadal jeszcze trwają, już w ten weekend odbędzie się Articuno Day i Community Day a kolejne tygodnie przyniosą następne atrakcje.

Oficjalnie wiemy już też, że Special Research z Celebi pojawi się w grze niedługo – prawdopodobnie po GO Fest (14-15 lipca), ponieważ to właśnie tam zadebiutuje mityczny pokemon z drugiej generacji.

 

24 Comments

  • Reply
    Mat87eusz
    Lip 05, 2018 10:01 pm

    I super 🙂

  • Reply
    poziomek90
    Lip 05, 2018 10:15 pm

    Ta czapka jak dla mnie słaba, okulary by same wystarczyły 🙂 Wszystkiego najlepszego Pokemon Go!

  • Reply
    Czikorita
    Lip 05, 2018 10:56 pm

    Już wiem co Niantic zrobi jak skończą się shiny. Będzie dawał każdemu pokemonowi okulary

  • Reply
    loskamilos
    Lip 06, 2018 7:19 am

    Wiecie może czy aktualnie jest również bonus XP za ewolucje?

    • Reply
      Marcin
      Lip 06, 2018 7:46 am

      Nie ma za ewolucję ale lucky egg trwa godzinę to przygotuj sobie więcej pokemonów

      • Reply
        loskamilos
        Lip 06, 2018 8:06 am

        OK dzięki za pomoc! Godzinny lucky egg to też fajna sprawa. Poczekam jednak na mnożnik XP przy ewolucjach.

      • Reply
        Helga
        Lip 06, 2018 10:36 am

        Do kiedy jest 1h na jajko? Do dziewiątego?

  • Reply
    37lvl
    Lip 06, 2018 9:05 am

    Dlaczego podajecie swoje numery telefonów?

  • Reply
    u
    Lip 06, 2018 11:40 am

    już celebi?! ja od 3 miesięcy bezskutecznie szukam ditto :/

    • Reply
      Czikorita
      Lip 06, 2018 12:46 pm

      A mieszkasz na jakieś wsi? Mnie Ditto pojawia się przynajmniej raz dziennie jak dużo gram. Łap wszystkie poki, szczególnie te które mogą być Ditto. Ja wczoraj miałem pod postacią Whismura. A tak to często mam pod postacią Pidgeja. Powodzenia!

      • Reply
        u
        Lip 06, 2018 1:32 pm

        mieszkam w Białymstoku, więc to tylko pół wieś 😀 łapię wszystko co się da mam już mnóstwo cukierków pidgeya itp. i wciąż nic…
        Dzięki 🙂

        • Reply
          Lana
          Lip 06, 2018 5:45 pm

          Ja łapię dużo szczurów, by wbić złotą odznakę. I właśnie w postaci szczurów najczęściej spotykam ditto. 🙂

          • Czikorita
            Lip 06, 2018 6:06 pm

            Ile masz w odznace, a ile złapanych w pokedeksie? Ja mam 716 złapanych, a w odznace 78. W sumie to ciekawe jak maja inni.

          • Lmviii
            Lip 06, 2018 11:05 pm

            288 złapanych, 33 tinny

          • Lana
            Lip 06, 2018 11:33 pm

            Na 2127 szczurów mam malutkich 281.

  • Reply
    Lewatywa
    Lip 06, 2018 3:26 pm

    Standardowe lanie wody.

  • Reply
    bebok
    Lip 06, 2018 3:36 pm

    Kaj ten Pikaczu z brelami? Jo go nikaj nie widza. Mioł być od dzisiaj :/

    • Reply
      Levy
      Lip 06, 2018 11:05 pm

      Już są. Od cholery. Pół godz chodzenia i 30 szt złapane. Poświętowałem i spać. Pozdrowienia.

  • Reply
    SzyszkaChmielu
    Lip 06, 2018 9:45 pm

    To od której jutro te raidy na ptasiora?

  • Reply
    Delaro
    Lip 06, 2018 9:50 pm

    Mam pytanie czy pokemon go plus łapie tylko czerwonymi kulkami czy jak nie ma czerwonych to używa niebieskich a potem żółtych?

    • Reply
      mrelo
      Lip 06, 2018 10:50 pm

      Plus łapie tylko czerwonymi, jak ich nie masz to nie łapie.

    • Reply
      PlutoVALOR
      Lip 06, 2018 10:56 pm

      Tylko czerwone

      • Reply
        Delaro