News 86

Dzienne bonusy stały się faktem!

update obrazek

Aplikacja w najbliższym czasie otrzyma aktualizację do wersji 0.45.0 dla Androida i 1.15.0 dla iOS. Co w niej znajdziemy?

Dzienne bonusy

Trenerzy,

Pokemon GO jest w trakcie aktualizacji do wersji 0.45.0 dla Androida i 1.15.0 dla urządzeń z iOS.

Niżej znajdują się uwagi i komentarze od naszego zespołu programistów:

– będziecie zdobywać bonusy za pierwszego złapanego pokemona i PokeStop, który odwiedzicie każdego dnia. Staną się one większe, jeżeli zrobicie to 7 razy z rzędu;

– gdy pokonacie lidera Gymu przeciwnej drużyny, przez pewien czas tylko wy będziecie mogli dodać swojego pokemona do wolnej areny;

– wielkość straconego prestiżu podczas pokonania zwykłego członka w Gymie wzrosła. Ilość prestiżu zdobywanego podczas trenowania w arenie waszej drużyny zmalała;

– drobne poprawki tekstowe.

Zespół Pokemon GO

Prócz bonusów, spodobało nam się to, że w momencie pokonania przeciwników, nikt z przeciwnej drużyny nie przechwyci Gymu. Jak każdy z nas doskonale wie, takie sytuacje nie są wcale rzadkością. Zmiany dotyczące prestiżu również są dobre, zwłaszcza dla trenerów grających indywidualnie.

A wy co sądzicie o najnowszej aktualizacji? Piszcie w komentarzach.

Źródło:

PokemonGO

Aktualizacja:

Jak już wielu z was zauważyło, nie potrzebna jest aktualizacja, by zebrać daily bonus. Warto również nadmienić, że Niantic „po chichu” dodało zabezpieczenie dotyczące PokeStopów. Niestety nie zbierzemy już przedmiotów podczas jazdy samochodem (oczywiście jako pasażer, nikogo nie zachęcamy do prowadzenia w trakcie gry). Jeżeli jeszcze zauważyliście jakieś zmiany, zachęcamy do komentowania.

86 Comments

  • Reply
    pimpim
    Lis 07, 2016 6:01 am

    „wielkość straconego prestiżu podczas pokonania zwykłego członka w Gymie wzrosła. Ilość prestiżu zdobywanego podczas trenowania w arenie waszej drużyny zmalała”

    Czyli że co? Szybciej odbijam gymy ale wolniej wzmacniam swój kolor?

    • Reply
      PrawdaBoli
      Lis 07, 2016 6:21 am

      Bez sensu dali ro zeby wszędzie nie było gymów z wysokim poziomem, teraz więcej graczy pokusi się o walke w gymie zeby zdobyć kilka coinsòw… problem w tym ze jesli będzie za łatwo zbijać po odczekaniu 21h nic nie wyciągniemy i tym co nie będzie się chciało w nocy gdy reszta śpi latać codziennie po gymach zostaje kupienie coinsów w shopie… i o to w tym chodzi bo w końcu ile nocek można zawalać żeby te 100coinsów dostać wartych niecałe 5pln…

    • Reply
      Outlawek
      Lis 07, 2016 7:41 am

      Oby właśnie o to chodziło. Wersja 0.45.0 już pobrana, trzeba będzie dzisiaj przetestować, choć deszczowa pogoda nieco odstrasza, ale może gdy skończę pracę to aura będzie korzystniejsza.

    • Reply
      BONIEK89
      Lis 07, 2016 7:41 am

      Na to wychodzi. Bezsensu !!! Powinna być jakaś równowaga

      • Reply
        AntyHaker
        Lis 07, 2016 12:00 pm

        Właśnie to jest bardzo z sensem – dzięki temu powinna być (przynajmniej w teorii) większa rotacja GYMów.

        • Reply
          Kocie Psoty
          Lis 07, 2016 2:15 pm

          Popieram
          W mojej miejscowości jest 12 aren i wszystkie niebieskie.
          Ja też jestem z team-u Mystery i nie mam z kim powalczyć.
          Wszystkie areny są zajęte przez 10 niebieskichi inne kolory nie mają szans przechwycić Gymu.
          A ja już z miesiąc nie przeprowadziłam żadnej walki, gdyż jestem na wszyskich arenach, wię nie mogę nawet się dołączyć.

          • kropianka
            Lis 07, 2016 3:11 pm

            A jeszcze pewnie wielu z tych graczy jest nieaktywnych, bo albo przestali grać, albo grali nie fair i zostali zablokowani.

    • Reply
      Kratos
      Lis 07, 2016 11:59 am

      Nie przejmuj się, widziałem że po dłuższej przerwie ruszył pierwszy bot więc za chwilę większość ringów będzie odpowiednio farmiona. W dodatku mam wrażenie, że dla Niantic największym zagrożeniem są mapy, a nie boty więc nie liczyłbym na jakąś reakcję.

  • Reply
    0o
    Lis 07, 2016 6:57 am

    Jakoś lepiej mnie się orze wrogie gymy od początku niźli sojusznicze podtrenowuje..Valor
    Zresztą jak w okolicy jest level 2 sojuszniczy gym, oraz wiele wysokich ranga gymow wrogich to wzmacnienie teamu jest mało perspektywiczne 😉

  • Reply
    xmena
    Lis 07, 2016 7:40 am

    Chyba tez zablokowali „łapanie” pokestopów podczas jazdy autobusem/samochodem. Dzisiaj rano nic nie złapałam

    • Reply
      Artek
      Lis 07, 2016 3:30 pm

      A ja łapałem tzn moja żona :),

  • Reply
    Pit
    Lis 07, 2016 7:56 am

    Nie mam aktualizacji, bo jest niedostępna jeszcze, ale …

    Pierwszy pokemon rano to Pikachu, i 500 punktów bonusu za pierwszego złapanego pokemona :)))

  • Reply
    Minion
    Lis 07, 2016 8:25 am

    I tak juz podbijanie w gore gymu bylo trudniejsze od zbijania. To jeszcze to poglebiono. Dziwaczne. Nie dosc ze zbijac mozna w kilka osob, do tego stopnia ze 1-2 pokami zabijasz 10-ciu, to jeszcze dodatkowo ulatwiaja ten proces???Przeciez juz teraz gym 10 jest zadnym wyzwaniem.

    • Reply
      Outlawek
      Lis 07, 2016 9:42 am

      Osobiście uważam, że po ostatniej zmianie (trenowaniu 6 Pokemonami), podbicie areny w górę stało się łatwiejsze. Do tego stopnia, że w pojedynkę da się szybko podbić prestiż do maksymalnej wartości bez większego wysiłku. Ostatnio biłem sam arenę 10. Zbijanie szło mi powoli, ale szło. Gdy tylko dołączył gracz, który zaczął trenować arenę (bronić ją), nieznacznie szybciej jemu szło podbijanie niż mi zbijanie. W końcu musiałem odpuścić. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w arenach 10, które po ostatniej zmianie zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Wcześniej aż takiej masówki aren 10 nie było.

      Miejmy nadzieję, że teraz szybciej będą znikać areny 10, a przynajmniej będzie większa w nich rotacja.

    • Reply
      kropianka
      Lis 07, 2016 10:13 am

      Oczywiście, że podbijanie ostatnio było łatwiejsze niż zbijanie. Wystarczyło brać słabiaczki, które i tak były przeznaczone dla profesorka i jedną walką podbić prestiż o 1000, żadnych revivów i potionków nie traciliśmy, jedyna trudność to wybieranie poków do walki, tak aby wszystkie były słabsze, trwa to na ogół dłużej niż sama walka.

      Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce, bo jak dla mnie zapowiada się ciekawiej, lubię jak areny zmieniają kolorki, jak coś się dzieje, i zdobywanie kaski za aktywną grę a nie siedzenie na arenie. Chociaż wygląda na to, że teraz może być odwrotna sytuacja i podbijanie nie będzie miało sensu.

  • Reply
    Peru
    Lis 07, 2016 8:25 am

    Właśnie ja też dostałem a nie akutualizowale.Zauważyłem jeszcze coś co bardzo mi się nie podoba,o czym nie poinformowano…

    Limit prędkości na kręcenie pokestopem,jadę autobusem i ch.j babki strzelil pincet pokestopow minietych

    • Reply
      Erkalibro
      Lis 07, 2016 9:14 am

      Też dziś zauważyłem:/ za wszelką cenę chcą zabić próby grania w zimie…

    • Reply
      lvl28
      Lis 07, 2016 11:47 pm

      Odnoszę wrażenie, że niektóre pokemony jakby się zbiesiły, i znacznie trudniej je złapać niż jeszcze dzień temu…

  • Reply
    Peru
    Lis 07, 2016 8:42 am

    Jadę kuźwa tramwajem i to samo…zamiast ułatwiać grę to utrudniają

    • Reply
      Outlawek
      Lis 07, 2016 9:50 am

      I dobrze. Bawimy się chodząc, a nie jeżdżąc. Poza tym niektóre PokeStopy można zaliczyć korzystając z jakiegoś środka lokomocji, gdy ten porusza się wolniej (np. w korku, stoi na światłach, itd.). Jeszcze powinni uniemożliwić łapanie Pokemonów podczas jazdy, co przed dzisiejszą aktualizacją, na pewno było możliwe. Dało się takiego nawet przewieźć na sporą odległość od punktu jego pojawienia się.

      • Reply
        derelict426
        Lis 07, 2016 9:56 am

        No raczej nie, rozumiem auto, ale komunikacja miejska powinna być nie ruszona. Maks do 50 km powinno być, przeszedłem już ponad 1500 km i niestety nie jest to bez efektu na stopy czy kolana…

        • Reply
          Oto
          Lis 07, 2016 12:20 pm

          A co ty emeryt? Jeszcze napisz, że ruch szkodzi. Ma boleć.

      • Reply
        ReaperDgX86
        Lis 08, 2016 6:47 am

        A może to Ty masz problem z tym, że niektórym udawało się w drodze do pracy/szkoły złapać coś ciekawego a Ty nie miałeś takiej szansy?? Równie dobrze powinni zablokować maksymalną liczbę złapanych pokemonów w ciągu dnia lub liczbę zakręceń pokestopami – w mojej okolicy jest ich niewiele, to dlaczego miastowi mają mieć lepiej ode mnie?
        Niektórym z Was naprawdę przydała by się gruba warstwa maści na ból d*py…

  • Reply
    Peru
    Lis 07, 2016 8:47 am

    I jeszcze coś co wczoraj zaobserwowałem.Robiąc ewolucję,dostając ewoluowanego pokemona dostawałam 1 candy.To akurat spoko

    • Reply
      Gambi
      Lis 07, 2016 9:12 am

      1 candy za ewolucje jest od początku gry „miszczu” -.-

    • Reply
      Erkalibro
      Lis 07, 2016 9:13 am

      To już od dawna było:)

    • Reply
      franeczek91
      Lis 07, 2016 9:16 am

      Ale już wcześniej otrzymało się cuksa za ewolucję (sama kiedyś sprawdzałam czy mając minimalną ilość np.50 cukierków potrzebnych do ewolucji danego poka, po ewolucji będzie się pokazywać stan 0 cuksów)

    • Reply
      Peru
      Lis 07, 2016 10:15 am

      Widocznie nie zwróciłem uwagi hehe

  • Reply
    LeonardoDaVinci
    Lis 07, 2016 9:34 am

    Czy działają jakieś mapy?

  • Reply
    kropianka
    Lis 07, 2016 9:43 am

    Nie wiem jak za poka bo nie zwróciłam uwagi, ale po zakręceniu pokestopem dostałam 550xp i 6 przedmiotów.

  • Reply
    Dawko1989
    Lis 07, 2016 10:00 am

    Według mnie powinni jeszcze wprowadzić podglad do gymow które posiadamy z dowolnego miejsca , żeby było wiadomo który lvl gymu , kto w nim jest ile walk wygranych , i podczas kiedy ktoś przejmie gym nasz żeby było wiadomo który

    • Reply
      Qanti
      Lis 10, 2016 12:02 am

      Ja sobie daję z tym rade wpisując skrótowo miejscówki tam gdzie możesz sam nadać imię poksowi 😉 Polecam 🙂

  • Reply
    Minion
    Lis 07, 2016 10:35 am

    Poki utrzymują się w nestach 30 min

    • Reply
      PrawdaBoli
      Lis 09, 2016 1:42 am

      I to jest bardzo dobre dzięki temu że są 30min można złapać 70% z nich przy 15min no cóż, nie dało się przejść całej trasy w której mógł się pojawić…

  • Reply
    at3at3
    Lis 07, 2016 11:22 am

    WoW! W końcu załapałam się na program 500+ ! 😉

  • Reply
    kropianka
    Lis 07, 2016 11:42 am

    Te zmiany działają bez aktualizacji, ja nie mam jej jeszcze, ale za odbijanie wrogiej areny dostajemy -1000 do prestiżu za jednego poka, za pokonanie wszystkich dodatkowe -1000, czyli pokonujemy 8 poków, i wychodzi -9000 prestiżu. Nie testowałam jeszcze podbijania.

  • Reply
    LeonardoDaVinci
    Lis 07, 2016 12:14 pm

    Ja dziś podbijałem gym z 18891 na 20 000 musiałem aż 3 kolejki walczyć, tak mały prestiż rośnie, bez sensu

    • Reply
      VIPas
      Lis 07, 2016 1:31 pm

      I bardzo dobrze ze powoli rosnie ,,,,

    • Reply
      Igokunio
      Lis 07, 2016 1:34 pm

      Zgadzam się ze aby do gym lvl 9 podbić na lvl 10 to trzeba kilka kolejek zrobić razy 6 reviev to po 4 kolejce się odechciewa. Co innego gdy zbijam „wrogi” gym, byłem w stanie samodzielnie zbić lvl 8 a teraz bez problemu sam zbije 10 lvl.

    • Reply
      Rossoneri
      Lis 07, 2016 7:07 pm

      To coś źle robiłeś, bo 2k to lekko jednym podejściem się robi.

      • Reply
        BONIEK89
        Lis 07, 2016 8:32 pm

        chyba wcześniej,a nie teraz!!!!

        Jeszcze wczoraj walac poka np 2k CP pokiem 1100 dostawałem 1000 prestizu,teraz przy podobnej rożnicy jet to 300-400. Wez teraz zrob 10k z 40k do 50k? Siedzisz 30min,a zbicie z 50 do 40 zajmuje samemu 5 min w zalezności od pokemonow w gymie

  • Reply
    VIPas
    Lis 07, 2016 1:35 pm

    Wszystkie zmiany sa na serwerach niantic nie trzeba instalowac nowej apk

  • Reply
    mądry
    Lis 07, 2016 1:41 pm

    wracam do gry po długiej przerwie dzięki Nowym aktualizacją tzn.pokemon który z nami podróżuje oraz tygodniowe bonusy to wszystko sprawia że ludzie z małych miejscowości maja wreszcie jakieś szanse na grę .

  • Reply
    ~~~
    Lis 07, 2016 3:02 pm

    ale to co się dzieje, że się nie da stopa zebrać?

  • Reply
    K..
    Lis 07, 2016 3:06 pm

    Co nie zmienia faktu że ludzie mieszkający na wsiach dalej nic nie mają…

    • Reply
      Artek
      Lis 07, 2016 3:38 pm

      nawet w małych miastach niewiele tego.

  • Reply
    lajna01
    Lis 07, 2016 3:30 pm

    To troche do dupy z tym blokowaniem Pokestopów,bo jak przyjdzie zima i siarczyste mrozy to raczej nikomu nie bedzie się chciało zasuwać na piechote po kule i maliny jak można było wsiąść do autobusu i przejechac się po Pokestopach.

    • Reply
      Artek
      Lis 07, 2016 3:37 pm

      masz rację do dupy to. Najlepiej aby można było do nogi przyczepić fon i machając udając chodzić zliczało km i chodziło się wirtualnie po mapie.

  • Reply
    Rzufcyklista
    Lis 07, 2016 3:53 pm

    I tak polonez nie da rady się zapisać do gymu :)))

  • Reply
    belzebiusz
    Lis 07, 2016 4:19 pm

    Muszę to w końcu napisać: „minor text fixes” to nie poprawki tekstowe, a poprawki tekstur! 😛

    • Reply
      KathiViolet
      Lis 07, 2016 4:23 pm

      Z tego co mi wiadomo słowo „tekstura” po angielsku to „texture”. Chyba, że w ich wypadku miał być to skrót, który został niepoprawnie zapisany 😉

  • Reply
    Kusio
    Lis 07, 2016 4:27 pm

    Przez te zmianę gra jest juz bezsensu. Trzeba trzebać aż ktos zbije sijusznika zeby sie dodac i nie ma juz zadnych strategii. Chcesz silownie wroga, klikasz i masz bezsensu!

  • Reply
    73cyprian21
    Lis 07, 2016 4:55 pm

    w końcu dość 10 <3 niantic robi świetne kroki 😀

  • Reply
    Robert de Clair
    Lis 07, 2016 4:59 pm

    Kusio przeczytaj sam siebie a potem napisz jeszcze raz co chciałeś napisać, ale bez skrótów myślowych.
    Chcesz sie dodać do gymu to walczysz. Jak gym jest lv10 to mozesz poczekac az ktos zleje najslabszego, podbic i wsadzic swojego (albo zalozyc drugie konto i zlac gyma, przełączyc sie podpakowac i wsadzic). Coś się zmieniło? bo tak to było od początku świata, teraz nieby ma być trochę trudniej utrzymać gyma, ale zobaczymy jak to wyjdzie finalnie.
    Mnie bardziej wkurza, że jak jadę jako pasażer nie moge zbiarac stopow. to juz jest niefajne. Oczywiście jeszcze to sprawdze i z zona pogadam by tak nie pedzila 40km/h przez miasto tylko zwolnila do 10 😉

    • Reply
      Artek
      Lis 08, 2016 1:24 pm

      MI spokojnie łąpie przy 40stce tzn żona łąpie 🙂 więc się da. Ale nie robiłem najnowszej aktualizacji.

  • Reply
    rado
    Lis 07, 2016 6:55 pm

    No i wpadły pierwsze bonusy dzisiaj choć na aktualizację ciągle czekam:)
    Zmiany dot. gymów dla mnie są bardzo na plus, gram w pojedynkę i przynajmniej teraz mogę pokusić się o pojedynki w gymach innego koloru bez zbierania drużyny (o którą w mojej okolicy bardzo trudno).
    Też wkurza mnie blokada na pokestopy – niby chodzi o to, żeby wyjść na polowanie, ale to już chyba zbyt duży rygor… dotąd w czasie wspólnych wyjazdów uzupełniałem plecak a teraz… jeden dzień a ja prawie wystrzelany z pokeballi (a do najbliższego pokestopu u mnie kilka km)…

    • Reply
      Paczi
      Lis 07, 2016 8:56 pm

      O to im chodzi z blokowaniem pokestopow, bys kupil pokebole w sklepie 😉

  • Reply
    Rossoneri
    Lis 07, 2016 7:06 pm

    Hoho wyczuwam ból dupy członków jakiś większych ekip co trzymają gymy miesiącami, i bez wysiłku zbierają dzienne żniwa za „grę”. Co, będzie trzeba się w końcu z domu ruszyć?…no cóż, przykre… ja osobiście się cieszę, że w końcu będę mógł w pojedynkę podbić gym 10lvl bez utraty czucia w ręce 😉 Jeszcze mogliby coś zrobić z tymi multikontami, bo jest ich zdecydowanie za dużo ;P

    Bez spiny. Pozdrawiam 😉

    • Reply
      Kratos
      Lis 07, 2016 11:15 pm

      naiwny… im większa rotacja na ringu tym mniejsza szansa na coinsy. To jedyny powód zmian. Za dużo coinsów teraz wpada aktywnym graczom, a za mało $ nianticowi.

      • Reply
        lvl28
        Lis 07, 2016 11:40 pm

        Po co tak naprawdę te coinsy? Moim zdaniem tylko na inkubatory dla jajek 10 km. (teraz pompowanie plecaka straciło sens), które wypadaja na tyle rzadko, ze spokojnie starczy ciułanie po 1 dziennie.

        • Reply
          Purpurowy
          Lis 08, 2016 10:34 am

          Po co? Choćby po to aby mieć miejsce w plecaku i na poksy na maxa. Dokupić lury i jaja. Wszystko się przyda, inkubatory też.

      • Reply
        kropianka
        Lis 08, 2016 6:23 am

        No rzeczywiście bardzo aktywni gracze, porobią lvl 10 areny i siedzą miesiącami korzystając z przewagi liczebnej teamu.

        • Reply
          Rossoneri
          Lis 08, 2016 6:13 pm

          Kratos,kropianka

          Naiwny? Mnie właśnie cieszy rotacja. Po co mamy te pokemony? Żeby walczyć, a przy obecnym systemie gym’ów walka w pojedynkę z 10lvl gym’em jest bez sensu… Bynajmniej ja nie odczuwam przyjemności, a w ręcz staje się to przykrym „obowiązkiem”, bo kasa, i dust ucieka…
          Aktywni gracze to właśnie teraz się pokażą, bo (oczywiście mówię tu o większym mieście) obecnie widuję mnóstwo gym’ów obsadzonych od kilku tyg. tymi samymi osobami, a ich levele stoją w miejscu…aktywni? Ja w między czasie na 31 lvl wszedłem, a oni jak na 28 byli, tak są…ale ich poksy są dla mnie za silne. Nie używałem map, i teraz zaczynam żałować, bo po jednej sztuce najlepszych poków to za mało.

          Ci co mają kupić coinsy, i tak je kupią.

          Pozdro 😉

          • kropianka
            Lis 08, 2016 8:56 pm

            To właśnie miałam na myśli, stworzyli system walk, który promuje nicnierobienie. Nagradzają nie walki a pobyt w gymie, do którego nota bene, nadal można się wbić na krzywy ryj.

  • Reply
    MaczetaPL
    Lis 07, 2016 10:23 pm

    Poprawki weszly, problem z pokeballami 🙁 wiecej pokemonow do łapania (po 3 przy Gym i czasami PS). Pokestopy tylko w korkach proponuje lapac 😉

  • Reply
    Draco
    Lis 07, 2016 10:49 pm

    Wydaje mi sie, ze teraz więcej się otrzymuje itemow z ps. Dodatkowo przy Daily bonus dostaniemy ich kilka szt extra co powinno rownowazyc brak możliwości korzystania z ps przy dużej prędkości.

  • Reply
    Robert de Clair
    Lis 08, 2016 12:11 am

    Spostrzeżenia po pierwszym dniu.
    1 więcej poksów
    2 pokestopy daja sie zakręcić poniżej prędkości 40km/h
    3 poksy nie znikają powyżej pewnej prędkości, czyli niby podwyższyli „bezpieczenstwo” blokując stopy ale z drugiej strony jadąc mam więcej poksów po drodze które normalnie znikały gdy pojazd się poruszał
    4 większe zróżnicowanie poksów i dużo dłużej czekają. W nestach przy domu miałem głównie szczury i gołębie. Dzisiaj pełne spektrum voltorb, eevee, magnetite i inne których wcześniej w okolicy nie widziałem. Łatwiej będzie evolve zrobić z tych rzadszych stworów.

    • Reply
      Artek
      Lis 08, 2016 1:26 pm

      CO do trzeciego punktu się nie zgodzę mi nic nie znikało ani się nie pojawiało w zależności od prędkości.

  • Reply
    kropianka
    Lis 08, 2016 6:28 am

    Dziś z pokestopów wypada co najmniej 6 przedmiotów, ale kulki wchodzą bardzo szybko, naprawdę ogrom pokemonów i to różnorakich, super zmiana.

    • Reply
      Pimpaczu
      Lis 08, 2016 2:07 pm

      Tak będzie tylko do 11 listopada. Trwa event i z jego okazji jest tyle poków i przemiotów

  • Reply
    Duka
    Lis 08, 2016 9:19 am

    Od około 23 wczoraj wypadaz poke stopów wszystkiego więcej i dodane są nowe respy. Wrzucili mi 2 na dom 😀 a w innych miejscach pojawia się po 3-5 pokemonów na raz. Tylko teraz miejsca w plecaku i poke dexie brak…

    • Reply
      at3at3
      Lis 08, 2016 1:00 pm

      Z pokestopów wypada multum kulek, w domu mam teraz 5 poków zamiast 3, a w biurze 7…
      Nie mówiąc o tym, że z 2km jajka mam ukochanego Charmandera, zamiast robali itp.
      Oj zbliża się chyba druga generacja…

      • Reply
        Duka
        Lis 09, 2016 9:46 am

        Ja wcześniej u siebie nic. A teraz jak się okazało to nawet nie 2 a 4. Chociaż nie wiem czy to już nie przesada. Wcześniej rundka w okolicy to było złapane około 5-8 pok. Teraz 20-30 w ciągu tej samej drogi.

  • Reply
    Nate
    Lis 08, 2016 12:22 pm

    1. prawidłowo, że nie można kręcić PS podczas jazdy. ja muszę iść do najbliższego prawie 2km, a idąc/ jadąc na rowerze do pracy mijam zaledwie dwa. szanse się wyrównały bo każdy musi ruszyć d, żeby zebrać piłki no i bezpieczniej się zrobi
    2. dzienne zadania bardzo fajne
    3. wolałbym jednak, żeby za podbijanie/zbijanie gymów było tyle samo pkt, wtedy byłoby fair wobec wszystkich

    • Reply
      ReaperDgX86
      Lis 08, 2016 3:51 pm

      Szanse się wyrównały?! Jasne… Wyrównają się, gdy zagęszczenie pokemonów i pokestopów będzie takie samo w centrum miasta i poza nim.
      Co do bezpieczeństwa to masz rację – wyciąganie telefonu w autobusie jest baaardzo niebezpieczne (o ile jest się jego kierowcą, bo można przegapić przystanek)

      • Reply
        Nate
        Lis 08, 2016 7:07 pm

        jak widać czytanie ze zrozumieniem nie wszyscy opanowali, więc wyjaśniam:
        poprawi się bezpieczeństwo, bo są kierowcy idioci którzy jeżdżą i kręcą PS.
        szanse się wyrównały dlatego, że ci którzy jadą tym autobusem czy tramwajem zbierają eq i później tylko łapanie pokemonów, a cała reszta najpierw musi po pokestopach chodzić i zbierać piłki łapiąc w międzyczasie pokemony i niejednokrotnie później brakuje takim osobom piłek.
        a sama gra polega na chodzeniu a nie jeżdżeniu, nawet wolna jazda na rowerze to omijanie zasad czyli właściwie oszustwo

        • Reply
          jakoushirou
          Lis 08, 2016 7:08 pm

          A ktoś zabrania komuś jeżdżenia autobusem?

  • Reply
    gość
    Lis 08, 2016 1:26 pm

    Kolejny sposób na to by kupować coinsy i powiększyć plecak i pokedex…

  • Reply
    Artek
    Lis 08, 2016 1:27 pm

    Dziś miałem rekord 10 bali z pokestopa !

  • Reply
    Lis 08, 2016 3:55 pm

    W mojej miejscowości znaczy w takim małym miasteczku taka wieś z dużą ilością spożywczych.Były tylko dwa miejsca gdzie rekspiły się parki pokemonów 1. Kilka metrów za pokestopem i za podstawówką, gimnazjum. Dodali 3 miejsce rekspienia się przy pokestopie, bardzo dziękuję 🙂 W 1. Miejscu złapałam mr.Mine , tentacool i psyduck w 3 rataty pidgeye i weedle oraz odish i jigglypufik, a w 2 nie wiem co jest bo daleko od domu i nie chce mi się tam iść. Z bratem chodziliśmy i przy okazji on wykluł aredactyl, a ja porygona. Ale jeszcze chyba mi nie działą bonusy, a mu tak.Może od 20 lvl to nie działa? Ale i tak się ciesze, miłej gry

  • Reply
    On
    Lis 12, 2016 1:34 am

    3k stardustu i 2k expa za 7-day-streak w łapaniu poków to przyjemny bonusik : )

  • Reply
    Klaksonism
    Lis 13, 2016 11:25 am

    A jaki bonus za 7 dni poke stop?

  • Reply
    Qźmin
    Lis 13, 2016 12:02 pm

    Za 7 dni pokestopów tylko więcej przedmiotów i więcej pkt XP. Niestety bez inkubatora. A coś podobno o nich znaleziono w kodzie gry.

  • Reply
    Ela
    Lis 22, 2016 7:10 am

    Wyjasni mi ktos jedna sprawe dotyczaca pierwszego zakreconego pokestopa tzw day streak? Dzis wypadlo mi 6 przedmiotow ale 3 z nich byly na takim złotym tle… i po wejsciu w te historie gdzie sa zapisane zlapane pokemony, pokestopy itp wyswietlaja sie tylko 3 przedmioty. Ale w plecaczku mam faktycznie wiecej o 6. Ma ktos tez tak? 🙂