News 39

Eventy z firmą Unibail-Rodamco!

unibail

Druga generacja kieszonkowych stworków zawita na naszych telefonach już pod koniec tego tygodnia. Eventy z nowym partnerem mogą być dobrą okazją na premierę dla nowych pokemonów.

Pierwszym europejskim partnerem Niantic została firma Unibail-Rodamco, posiadająca sieć centrów handlowych rozsianych po całym kontynencie. Własnie z okazji nawiązania tej współpracy oraz przewidywanej na sobotę premierę drugiej generacji zdecydowano się na zorganizowanie serii dedykowanych wydarzeń. Oto notka z pokemongolive.com przedstawiająca event:

Pozostańcie w cieple grając w Pokemon GO tej zimy w centrach handlowych Unibail-Rodamco w Europie

Trenerzy,

Znajdowanie Pokemonów tej zimy w Europie stanie się nieco łatwiejsze! Od 18 lutego dodamy nowe PokeStopy oraz Gymy w 58 centrach handlowych na terenie 10 europejskich krajów z naszym pierwszym europejskim partnerem, Unibail-Rodamco.

Około 10-15 nowych PokeStopów oraz Gymów zostanie dodanych do miejsc publicznych, pozwalających na spotkania oraz tam gdzie znajdują się dzieła artystyczne. Trenerzy nie tylko będą mogli pozostać w cieple podczas tych mroźnych miesięcy grając w Pokemon GO, ale także poznają nowy wymiar, zabawy, wspólnej gry oraz dynamicznego dodatku do ich doświadczeń podczas zakupów. 

Zdajemy sobie sprawę i doceniamy liderowanie firmy w opracowywaniu unikalnych i innowacyjnych miejsc spotkań (tzw. social hubs przyp. red.), które promują przyjazną atmosferę oraz propagują wartości społeczne. Własnie dlatego, Unibail-Rodamco, największa europejska firma komercyjna zajmująca się nieruchomościami, idealnie pasuje na partnera Pokemon GO. 

Dla świętowania tego partnerstwa, 18 lutego Unibail-Rodamco zorganizuje eventy Pokemon GO w 20 lokalizacjach na terenie Europy. Te wydarzenia będą zawierały konkursy na znajdowanie pokemonów po całej lokacji, a lury będą aktywne przez cały dzień w każdym centrum handlowym. Nie chcecie tego przegapić! Poniżej lista 20 lokalizacji biorących udział w wydarzeniu (z oryginału):

  • Vienna, Austria—Donau Zentrum
  • Prague, Czech Republic—Centrum Černý Most
  • Copenhagen, Denmark—Fisketorvet
  • Paris, France—Les 4 Temps I Forum des Halles I Velizy 2 I Aeroville
  • Lyon, France—La Part-Dieu
  • Nice, France—Polygone Riviera
  • Lille, France—Euralille
  • Berlin, Germany—Gropius Passagen
  • Munich, Germany—Pasing Arcaden
  • Oberhausen, Germany—CentrO
  • Leipzig, Germany—Höfe am Brühl
  • Warsaw, Poland—Arkadia
  • Barcelona, Spain—La Maquinista
  • Madrid, Spain—Parquesur
  • Valencia, Spain—Bonaire
  • Stockholm, Sweden—Mall of Scandinavia
  • Amsterdam, The Netherlands—Stadshart Amstelveen

Poniżej lista wszystkich 58 lokalizacji Unibail-Rodamco:

  • Vienna, Austria—Donau Zentrum I Shopping City Süd
  • Prague, Czech Republic—Centrum Černý Most I Centrum Chodov
  • Copenhagen, Denmark—Fisketorvet
  • Paris, France—Les 4 Temps I Forum des Halles I Velizy 2 I Parly 2 I Aeroville I Rosny 2 I So Ouest I Carré Sénart I CNIT I Ulis 2 I Carrousel Du Louvre I Les Boutiques Du Palais
  • Dijon, France—Toison d’Or
  • Lyon, France—La Part-Dieu I Confluence
  • Nice, France—Polygone Riviera
  • Rennes, France—Alma
  • Lille, France—Euralille I Villenueve 2
  • Oberhausen, Germany—CentrO
  • Bochum, Germany—Ruhr Park
  • Munich, Germany—Pasing Arcaden
  • Leipzig, Germany—Paunsdorf Center I Höfe am Brühl
  • Berlin, Germany—Gropius Passagen
  • Mönchengladbach, Germany—Minto
  • Recklinghausen, Germany—Palais Vest
  • Gera, Germany—Gera Arcaden
  • Almere, Netherlands—Citymall Almere
  • Amstelveen, Netherlands—Stadshart Amstelveen
  • Zoetermeer, Netherlands—Stadshart Zoetermeer
  • Leidschendam, Netherlands—Winkelcentrum Leidsenhage
  • Warsaw, Poland—Arkadia I Galeria Mokotow I Galeria Wilenska
  • Wroclaw, Poland—Wroclavia
  • Bratislava, Slovakia—Aupark
  • Barcelona, Spain—La Maquinista I Splau I Barnasud I Glòries
  • Madrid, Spain—Parquesur I Equinoccio Park
  • Valencia, Spain—Bonaire
  • St. Sebastian, Spain—Garbera
  • Badajoz, Spain—El Faro
  • Cadiz, Spain—Bahia Sur
  • Valladolid, Spain—Vallsur
  • Sevilla, Spain—Los Arcos
  • Stockholm, Sweden—Täby Centrum I Mall Of Scandinavia I Nacka Forum I Solna Centrum

Zespół Pokemon GO

Jeśli jesteście w stanie dotrzeć na event organizowany w Warszawie w Arkadii (jedno z trzech miejsc sponsorowanych, tylko tam będzie warszawskie wydarzenie) – dajcie nam znać czy dobrze się bawiliście! Sponsoring w Pokemon GO w końcu dociera do Europy i mamy nadzieję, że to tylko początek owocnej współpracy firm z naszego kontynetu oraz Niantic.

39 Comments

  • Reply
    TakiSobieAdmin
    Lut 16, 2017 4:39 pm

    Ha, we Wrocławiu to nowy dworzec autobusowy 😀

    D.

  • Reply
    Gnoll
    Lut 16, 2017 4:40 pm

    Wolałbym event w Europie z Taurosem albo Kangaashkanem, ale darowanemu koniowi…

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Lut 16, 2017 4:41 pm

    niestety raczej tam nie będę 🙁

    uciekł mi dziś vaporeon 2400cp 🙁

  • Reply
    Kropianka
    Lut 16, 2017 4:42 pm

    Pokemon Go jak życie, ten kto ma wiele to dostaje jeszcze więcej, a ten co nie ma to figę z makiem.

  • Reply
    AVS
    Lut 16, 2017 4:48 pm

    Akurat wyjeżdżam na ten weekend. Nie mogli wcześniej dać info?

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Lut 16, 2017 4:54 pm

    a i tak się zastanawiam czy robić ewolucje jakieś teraz bo mam 5tys candy pidgeya czy może na wielkanoc dadzą np podwójne dośw. ale jak wejdzie druga gen. to może być mniej pidgeyów i innych z pierwszej i gorzej będzie nazbierać

  • Reply
    asasa
    Lut 16, 2017 4:58 pm

    Super, wbijamy do Arkadi w ten weekend:Pa

  • Reply
    Anty bot
    Lut 16, 2017 5:44 pm

    No i sami prowokują do zainstalowania tego fake gps żeby idać się na event. Do d..py z nimi.

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Lut 16, 2017 6:41 pm

      może o to im chodzi i wtedy ich połapią

      • Reply
        Michel Angelo
        Lut 16, 2017 11:24 pm

        Zes…ją się za przeproszeniem. Taki ktoś jest widoczny jak każdy uczciwy gracz. Za to z botami mogą się szybko rozprawić i czemu tego mie robią? Ja chyba wiem, bo jest ich więcej niż normalnych graczy i nie chcą tego stracić, zwłaszcza przed potencjalnymi sponsorami.

  • Reply
    Machrid
    Lut 16, 2017 6:55 pm

    gracze pokemon to w wiekszosci poprostu zgraja gimbusow bez kasy.
    malo ktora firma wspolpracuje z nianticem ,bo to bubel nie gra .
    przy stoliku beda podbijali gym przy butelce coca coli we cztery osoby .
    no moze raz tak zrobia , potem sie skapna ze mozna stac kolo sklepu za free.
    i tyle .

    • Reply
      TakiSobieAdmin
      Lut 16, 2017 6:58 pm

      To nie graj, jeśli to bubel, proste.

      A wrzucanie „większości” graczy do jednego worka z gimbusami… brawo!!! Nic dodać, nic ująć.
      Widać nie masz pojęcia o marketingu.

      D.

      • Reply
        Michel Angelo
        Lut 16, 2017 11:14 pm

        Dobrze napisał z tymi czterema przy jednej coli. To jest marketing właśnie. Pomyśl ile tych czteroosobowych zespołów będzie. Ile oni tej coli kupią w tej Arcadii, no ktoś zarobi. Czy to nie marketing?

    • Reply
      sempaje
      Lut 17, 2017 2:13 am

      ale pierdoły sprzedajesz

  • Reply
    Mądry
    Lut 16, 2017 7:06 pm

    coraz czesciej spotykam graczy którzy nie mając dragonaita (wybaczcie za pisownię) o CP ponad 3000 i widząc takiego na siłowni od razu zarzucają graczowi który go ma ,że gra na fakgps no ludzie puknijcie się w główki puste.Obecnie mam 35lvl mam takiego okaza z ponad 3000 CP trzy sztuki gram normalnie z auta korzystam z mapy gdzie jasno widze ,czy respi się rzadki pokemon jak tak to jadę.W Warszawie będę rzecz jasna prawdziwy trener nie może przegapic takiego wydarzenia a power bank przyda się w takim razie do 18 lutego w Arkadii.

    • Reply
      Ricardogo
      Lut 16, 2017 8:07 pm

      No power bank za 18,50 to dopiero okazja :0 Masz rację na 35poziomie mam 3szt ponad 3000CP bez fly’a.

      • Reply
        Mądry
        Lut 16, 2017 10:49 pm

        to już znasz cene powerbanka rozumiem.

        • Reply
          Ricardogo
          Lut 18, 2017 8:17 am

          Tak, jest w regulaminie konkursu 😉

    • Reply
      mina
      Lut 16, 2017 9:15 pm

      No wiesz… u mnie, w małym mieście, gdzie złapanie Dratini nie jest takie łatwe jest koleś co ma w 7 Gymach dragonity z cp ponad 3500… co jak co, ale to mi na uczciwą grę nie wygląda…

      • Reply
        Michel Angelo
        Lut 16, 2017 11:19 pm

        Ja mam 9 sztuk, najsłabsza 2900, ale tylko dwie są „amazing” z atakami i hp i def typu WOW bo z jajek wychodzone, pozostałe złapane. I nigdy nie użyłem nawet mapy, lvl 37. Gram od początku, czyli od lipca 2016 do tej pory co świadczy o uczciwości jak myślę.

    • Reply
      sempaje
      Lut 17, 2017 2:16 am

      dragonite’y tylko gymy psują, fuj

  • Reply
    ~~~
    Lut 16, 2017 8:54 pm

    Z nowym update nowa muzyczka… fajna jest, ale jednak wolałam te stara…

  • Reply
    Emi
    Lut 16, 2017 9:02 pm

    Przyjade do Wrocławia, nowej galerii jeszcze nie widziałam Wprawdzie wolałabym legendarne Pokemony, ale i tak super.

    • Reply
      AszKeczam
      Lut 17, 2017 1:19 am

      Jak już to do Warszawy… xd

      • Reply
        Emi
        Lut 17, 2017 8:05 am

        Może przeczytaj jeszcze raz wpis?

  • Reply
    Pauliska
    Lut 16, 2017 10:16 pm

    Ja za to załapię się na 18go w Monchengladbach – mieszkam 20 km od 🙂 Także super – a może jeśli lury db włączone cały dzien to puszcza chociaz pare regionalnych? Mam nadzieję 🙂

  • Reply
    Mądry
    Lut 16, 2017 10:56 pm

    jest już aktualizacja muzyczka podoba mi się tylko ten ekran startowy aż prosił się o zmianę może w sobotę będzie taki z drugą generacją mam nadzieje

    • Reply
      Ktosiek
      Lut 17, 2017 12:23 am

      Przecież nie ma nowego ekranu ładowania…

  • Reply
    Gnoll
    Lut 16, 2017 11:41 pm

    Najważniejsze to chyba eliminacja zawieszenia się gry po kliknięciu na awatar – teraz można spokojnie zmieniać buddy’ego czy sprawdzać postępy. No i najważniejsze, Pikachu z czapeczką zostaje 🙂

    A muzyczka fajna, mi się bardziej podoba od starej.

  • Reply
    Kempi
    Lut 17, 2017 1:04 am

    DRUGA GENERACJA JUŻ W GRZE I Z POKESTOPU WYLECIAŁA MI JUŻ NOWA MALINKA.

  • Reply
    at3at3
    Lut 17, 2017 1:12 am

    Ha! Ledyba właśnie do mnie przyszła, a na radarze prawie same nowości!
    Głównie Hoothoot i Sentret, ale zawsze…
    Jutro zwiedzam HH. 🙂

  • Reply
    AszKeczam
    Lut 17, 2017 1:31 am

    LOOOL coś tu się ewidentnie spi… xD Miały być od jutra niby hehe 🙂 To już dziś koxy Espeony czy inne z 2giej generacji w gymach będą xD

  • Reply
    PrawdaBoli
    Lut 17, 2017 2:10 am

    Jest i Blissey 93% iv z hyper beam^^

  • Reply
    Anty bot
    Lut 18, 2017 1:11 pm

    Gó..no tu jest. Nie warto.

  • Reply
    Michel Angelo
    Lut 18, 2017 3:18 pm

    Normalnie jak patrzę na wszystkich to są tacy zdegustowani, jedno wielkie NIC.

  • Reply
    Michal_tata
    Lut 18, 2017 4:22 pm

    Faktycznie wstyd, nawet sama Arkadia rozdała aż 50 power banków hahaha, ku…wa żenada a tyle dzieciaczków było. Niantic zlał całą imprezę i gdyby nie pidgeye i rattaty to by nie było co łapać.