News 31

GO Fest i Safari Zone 2018

gofest

Niantic ogłosiło informacje o eventach z serii GO Fest oraz Safari Zone, które odbędą się w tym roku.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

To czas by zaznaczyć swoje kalendarze i przygotować się na ekscytujące eventy Pokemon GO na całym świecie. W tym roku przeprowadzimy te wydarzenia na jeszcze większą skalę. Przedstawiamy Pokemon GO Summer Tour 2018!

Trenerzy z całej Europy: Przygotujcie się na event z serii Safari Zone w niemieckim Dortmundzie. Wraz z miejskimi władzami będziemy przeprowadzać wydarzenie od 30 czerwca do 1 lipca w pięknym Westfalenpark. Westfalenpark to nie tylko jeden z największych parków w Europie, ale znajdują się w nim również bogate instalacje wodne, ogród japoński oraz duże place zabaw dla dzieci oraz rodzin. Cieszcie się świeżym powietrzem i pięknymi widokami, jednocześnie łapiąc wiele rodzajów pokemonów! Atrakcje zostaną rozszerzone na całą aglomerację Dortmundu, zapraszając graczy z Europy do odkrywania historii kultury miasta przez Pokemon GO. Jest to impreza otwarta dla wszystkich, więc już teraz zarezerwuj swoją podróż i zakwaterowanie! Szczegółowe informacje na temat wydarzenia Safari Zone można znaleźć na stronie eventu.

Nasze największe wydarzenie w Ameryce Północnej powraca z zupełnie nowym obliczem! Pokemon GO Fest powraca do Chicago od 14 do 15 lipca. Pokemon GO Fest 2018: A Walk in the Park oferuje unikalne, wciągające wrażenia z gry, których nie znajdziecie nigdzie indziej i jakie stworzą całodniową przygodę dla trenerów. Impreza odbędzie się w zabytkowym Lincoln Park, z 1,8-milowym szlakiem pieszym, który wśród zieleni i drzew obejmie wyjątkowe aktywności dla trenerów w każdym wieku. Jednodniowe karnety trafią do sprzedaży 11 maja w cenie 20 dolarów na naszej stronie wydarzenia. Sprawdźcie również stronę eventu, by uzyskać szczegółowe informacje na temat zakwaterowania w hotelu i zapoznajcie się z innymi szczegółami. 

Byliśmy niezwykle zainspirowani duchem i poświęceniem trenerów, którzy przybyli na nasze eventy w całej Azji. Od Tottori, poprzez Seul aż do Chiay, mieliśmy to szczęście widzieć setki tysięcy trenerów zbierających się razem, by łapać wiele rodzajów pokemonów i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem w rzeczywistym świecie. Safari Zone odbędzie się w japońskiej miejscowości Yokosuka, w późniejszej części tego lata, więc śledźcie naszą stronę by poznać ekscytujący program dla naszych trenerów w Azji! Miejcie oko na więcej szczegółów dotyczących tych wydarzeń!

Jeśli nie uda się wam dotrzeć na jedno z naszych wydarzeń tego lata, wciąż będziecie mieli mnóstwo niesamowitych sposobów na wzięcie udziału w akcji. Trenerzy z całego świata będą mogli angażować się w różnorodne działania i wyzwania, dzięki czemu zyskacie możliwość na wzięcie w nich udziału bez względu na to gdzie jesteście. Zapowiedzi dotyczące tych akcji będą podawane z wyprzedzeniem, więc oczekujcie kolejnych informacji! Zachęcamy was do przyłączenia się do tej przygody – nawet z waszego miasta.

Co więcej, wciąż odbywają się wydarzenia z serii Community Day. W sobotę, 19 maja, pokemon typu ognistego Charmander będzie gwiazdą! Comminity Day odbywają się raz w miesiącu, więc pamiętajcie, by zaznaczyć te daty i przygotować się również na wydarzenia w sobotę 16 czerwca oraz niedzielę 8 lipca. Bliżej tych dat ujawnimy informacje o głównym pokemonie oraz ekskluzywnym ataku dostępnym podczas Community Day, jak również specjalnych bonusach, które będą dostępne przez cały czas trwania wydarzenia!

[…]

Z dumą przedstawiamy wam te specjalne wydarzenia na całym świecie, ale wciąż brakuje nam jednej ważnej rzeczy – was! Dajcie nam znać, w którym wydarzeniu weźmiecie udział poprzez media społecznościowe, które preferujecie i nie zapomnijcie dodać hashtagu #PokemonGOSummer. Do zobaczenia, trenerzy!

Zespół Pokemon GO

W tym roku jedyny event z serii Safari Zone odbędzie się w niemieckim Dortmundzie w dniach 30 czerwca i 1 lipca (sobota oraz niedziela). Główna część imprezy odbędzie się w parku Westfalenpark, do którego wstęp będzie wolny. Specjalne spawny zostaną rozszerzone na całe miasto. Plotki o zakończeniu współpracy między siecią galerii handlowych Unibail Rodamco a Niantic były najpewniej prawdziwe, stąd też tylko jedna lokalizacja wydarzenia w Europie. Szczegóły na temat wydarzenia będą podawanej na dedykowanej stronie: https://pokemongolive.com/events/safarizone/dortmund/

W USA wzorem roku poprzedniego GO Fest odbędzie się w Chicago, jednak tym razem w innym miejscu – Lincoln Park. Jeśli chcecie lub macie możliwość tam być to informacje o sprzedaży biletów znajdziecie pod tym adresem: https://pokemongolive.com/events/fest/chicago/

Nie mamy jeszcze informacji jakie konkretnie atrakcje czekają na graczy. Wiemy jednak, że wszyscy, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, również otrzymają jakiegoś rodzaju wyzwania oraz bonusy.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/summertour2018/

31 Comments

  • Reply
    hon_jancke
    Maj 07, 2018 4:30 pm

    No to skończy się farmienie w Galerii Mokotów albo Arkadii…

  • Reply
    xDeOx
    Maj 07, 2018 7:27 pm

    no dopiero co Wroclavie rok temu otworzyli, był jeden event i koniec… ja pier ;/

  • Reply
    Fendi
    Maj 07, 2018 8:30 pm

    Fajnie… Fajnie sie czyta o imprezach gdzies na swiecie..

  • Reply
    poziomek90
    Maj 07, 2018 9:57 pm

    Jeśli są tu jacyś Polacy, który mają możliwość przenocować w Dortmundzie, to proszę kontakt na maila takiego jak moja nazwa na poczcie gmail 😉

    • Reply
      a
      Maj 07, 2018 11:29 pm

      A po co tak kombinować?
      To nie wydarzenie rangi Mistrzostw Europy w piłce nożnej gdzie ceny hoteli rosną w tym terminie o setki %.
      Z ciekawości sprawdziłem, pokój w hotelu 4* dla jednej osoby na jedną noc w tym terminie to kwestia 240-250 zł.

      • Reply
        poziomek90
        Maj 08, 2018 9:21 pm

        To daj mi cwaniaku 250 złotych na nocleg, skoro masz za dużo. Za tyle to ja mam bilet lotniczy w obie strony

    • Reply
      Wojci3ch
      Maj 08, 2018 12:02 am

      ja mam rodzinie 60km od Dortmundu wiec się wybiorę 🙂

  • Reply
    M44
    Maj 07, 2018 9:57 pm

    Coraz bardziej ta gra zniecheca…

  • Reply
    Gorg666
    Maj 07, 2018 11:44 pm

    Super by bylo jakby dali teraz taurosa do zlapania w europie

  • Reply
    SzelkaDrugi
    Maj 08, 2018 8:37 am

    Z jednej strony powinniśmy się cieszyć, że Niantic organizuje takie eventy. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z tą grą nie było nic po za kilkoma pokemonami z 1 geny i dwoma pokestopami u mnie na wsi. Tak mieszkam na wsi. Teraz poprzez różne wydarzenia bonusy itp. mam szanse chociaż troszkę zbliżyć się do najlepszych. Mogę również podjechać do większych miast i tam szukać nowych wpisów. To nie jest wielki problem. Jednak już udać się do Dortmundu nie jest takie proste. Fajnie, że twórcy gry organizują takie wydarzenia, ale oni sami przyczyniają się poprzez nie do większej ilości Fake gps’ów. Z drugiej strony wspomnane wyżej są bonusy dla osób, które nie mogą dotrzeć na eventy. Może trafi się coś ciekawego. Zobaczymy 🙂

  • Reply
    DawidPolakL
    Maj 08, 2018 10:38 am

    No ja mam tylko 1126 km heh. Szkoda że w Polsce takich spotkań nie ma.

    • Reply
      NieWieszKto
      Maj 08, 2018 11:15 am

      W Polsce nie będzie, bo w Polsce jak w lesie.

  • Reply
    patrykknights
    Maj 08, 2018 11:32 am

    Może kiedyś doczekamy się eventu w wielkich Polskich miastach jak Warszawa , Poznań , Kraków czy Wrocław . Nikt by się nie pogniewał ;p

    • Reply
      bart
      Maj 08, 2018 2:38 pm

      w Warszawie większość eventów była: na unknowny, kangaskany, farfecze.

    • Reply
      PlutoVALOR
      Maj 08, 2018 10:15 pm

      I tak był płacz, że daleko

  • Reply
    k4cp3r3k
    Maj 08, 2018 8:27 pm

    Ludzie ratunku! 😀 Jest sens w ogóle pisać do niantic o cofnięcie ewolucji pokemona, którego przypadkowo ewoluowałem? Nie robiłbym zamieszania jakby to nie był swablu, z którym chodziłem od miesięcy… ;_;

  • Reply
    Dysiol
    Maj 08, 2018 11:34 pm

    Komuś z mankeya wyskoczył ditto bo mi właśnie przed chwilą tak

    • Reply
      macka89
      Maj 09, 2018 1:44 am

      Noł szit, od 3 dni odpuściłem małpy i brałem tylko maczki i grubaski. Płaczę ;(

      • Reply
        evoLucjan
        Maj 09, 2018 6:57 am

        A ja to powiem uczciwie, ze zadnej malpie nie odpuszczam bo jej evolucja to moj ulubiony walczacy z pierwszej generacji, chyba za ta swietna role w anime. Chcialbym zlapac setke to napewno poszedlby na wzmacnianie i radosc bylaby wieksza niz z makuhity shine.

        • Reply
          evoLucjan
          Maj 14, 2018 7:24 am

          A ja chyba bylem grzeczny w tym roku bo dostalem prezent jak na Mikołaja XD Mankey seteczka na 29lvl zlapany pod domem, kolejna walczaca setka do kolekcji.

    • Reply
      Levy
      Maj 10, 2018 4:47 pm

      Faktycznie mi też dzisiaj z małpy wyskoczył ditto

  • Reply
    adaś
    Maj 09, 2018 5:22 pm

    Czy ktoś złapał jakiegoś shina?

    • Reply
      Fendi
      Maj 09, 2018 10:09 pm

      Wczoraj zlapalem rozowego makuhita.. Kiedy juz naprawde myslalem ze te shiny to sciema.. Slabiutki ale jest

    • Reply
      DawidPolakL
      Maj 10, 2018 9:23 am

      Ja złapałem 2 meditite z czego jeden przyszedł mi do domu. Makuhity ni groma nie mogę trafić ale koledzy mają

    • Reply
      evoLucjan
      Maj 11, 2018 6:57 am

      Mi tez sie udalo zlapac jak nigdy przynajmniej jednego(byl drugi ale to shuppet takze nie z tego eventu).Makuhita shine wyglada swietnie, tylko szkoda bo iv na poziomie 50%. Do konca jeszcze trzy dni to moze cos jeszcze wpadnie do kolekcji. Dobry event bo nadrobilem braki w zlotych odznakach, szkoda tylko ze gdy sie pracuje ciezko raidy trafic zwlaszcza trojki, mialem plan zrobic wszystkie a tu narazie tylko machampa i hitmonchana sie udalo.

  • Reply
    sempaje
    Maj 09, 2018 10:34 pm

    ..pisałem w poprzednim wątku: z „dwójki” dostałem Poochyena..;)

  • Reply
    PokeMentor
    Maj 10, 2018 8:21 pm

    Tyle co tego nalapalem to nie wierzę, że jeszcze nie mam shiny meditite albo makuhita. Chore

    • Reply
      Gruboringo
      Maj 12, 2018 12:20 am

      A ile widziałeś/złapałeś? Ja widziałem 300 makuhit i 250 smerfów i nic meh :/

    • Reply
      evoLucjan
      Maj 12, 2018 7:14 am

      Nie martw sie, to chyba wiekszosc tak ma. U mnie to wogole pierwszy shine trafiony na takim evencie, do teraz nie mam karpia(1400 candy i dwa gyaradosy) swablu(1000 candy),ducha shine po pol roku od premiery a na evencie po 800 candy zrobione. Uprzedzam stwierdzenia, ze to malo ale jak pracuje to nie lapie.

  • Reply
    W
    Maj 24, 2018 8:39 pm

    Będą jakieś bonusy dla osób, które nie będą mogły przybyć na żaden z eventów?