News 41

Gwarantowany przedmiot do ewolucji!

update obrazek

Od ostatniej aktualizacji zawierającej jakiekolwiek odczuwalne dla nas zmiany minął praktycznie miesiąc. Niantic w końcu postanowiło przerwać milczenie.

Na stronie pokemongolive.com pojawiła się informacja o nowej aktualizacji, która już niedługo zawita na naszych smartfonach. Co nowego przygotował dla nas producent Pokemon GO?

Pokemon GO zaktualizowane do wersji 0.59.1 dla Androida i 1.29.1 dla iOS

Trenerzy,

Pokemon GO przechodzi proces aktualizacji do wersji 0.59.1 dla Androida i 1.29.1 dla urządzeń z systemem iOS. Poniżej notki oraz komentarze od naszego zespołu deweloperskiego.

  • Bonus na 7 dzień tygodnia związany z zakręceniem pierwszego PokeStopu będzie gwarantował losowy przedmiot ewolucji.
  • Pomniejsze poprawki tekstowe.

Zespół Pokemon GO

Wygląda na to, że Niantic wysłuchało społeczności w kwestii przedmiotów ewolucyjnych. Wydawało się, iż zaraz po wejściu drugiej generacji, przy okazji odbierania bonusu na 7 dzień tygodnia z PokeStopów, szansa na uzyskanie przedmiotu do ewolucji była znacznie zwiększona. Niedługo potem gracze zauważyli, że przestało to być zasadą i praktycznie nikt nie informował o tego typu sytuacjach. Teraz, już oficjalnie, na 100% będziemy zdobywać te cenne „kamienie” przy okazji wyżej wspomnianego bonusu.

41 Comments

  • Reply
    Mike
    Mar 22, 2017 12:42 am

    No i super 🙂 Zawsze to coś chociaż po takim czasie od ostatniej aktualizacji liczyłem na coś więcej. Może chociaż jakiś event wskoczy 🙂
    Darowali by sobie te „Pomniejsze poprawki tekstowe” bo jedynie tym ludzi wkurw**** 😀

  • Reply
    Jackos123
    Mar 22, 2017 12:44 am

    Dla mnie spoko 🙂 w mojej mieścinie jest raczej niewiele pokestopów i są rozmieszczone dosyć rzadko także nie mam za bardzo okazji, żeby kręcić jednym za drugim z nadzieją że w końcu wypadnie upragniony przedmiot a wracać co 5 minut w te same miejsca to też raczej lipton. Gwarantowany przedmiot co tydzień mi pasi:D no i te poprawki tekstowe <3

  • Reply
    DziewczynaGrzybiarza
    Mar 22, 2017 12:52 am

    zdecydowanie decyzja na plus !
    do tej pory dostałam tylko jednego metal coat’a, więc teraz będzie większa szansa na resztę 😉

    • Reply
      Yorickai
      Mar 22, 2017 1:01 am

      Mi te metal coat już zbrzydły. Odkąd się tylko pojawiły wydropiłem 4 z czego żadego jeszcze nie użyłem z powodu braku cuksów. Do tego jeden dragonscale który dał beznadziejną kibgdre u dwa kings rocki. Cały czas czekam tylko na sun stone więc te zmiany w update są na plus 🙂 szkoda że wymiany jeszcze nie ma bo oddałbym komuś te dwa metalowe kamulce. Ciekawe btw kiedy dadzą wielki update z poważnymi zmianami.

      • Reply
        AszKeczam
        Mar 22, 2017 2:11 am

        No dla mnie metal coat to też by była porażka. 1 cukierek do scizora z buddy bym musiał zdobyć, a potem co? 2-3 Onixy do teraz złapałem xD
        Btw. Steelixy to niezłe bydlaki. Widziałem jednego w gymie to się w kadrze nie mieścił. xD

        • Reply
          Michel Angelo
          Mar 22, 2017 3:16 am

          A przydatnośc gówniana. Byle co wpierdziel mu spuszcza.

        • Reply
          Kropianka
          Mar 22, 2017 10:23 am

          Ja też miałam 2 Onixy złapane i jeden wykluty, z metal coat zrobiłam Scizora, słabiaka bo z jajka, ale zawsze wpis do pokedexu. Potem mi wpadł drugi metal coat, ale wraz ze zmianą nestów w mieście pojawiły się Onixy. Także nałapałam trochę, cuksów nazbierałam, zrobiłam Steelixa, chociaż jego IV nie powala, ale do walki raczej nie będę go używała.

          Ja jeszcze nie miałam sun stone i dragon scale, za to mam 3 up-grade do mojego jedynego Porygona wyklutego z jajka.

    • Reply
      at3at3
      Mar 22, 2017 12:06 pm

      No i wyleciał dziś prezent dnia siódmego…
      Trzeci z kolei sun stone… Grr… Cóż, pozostaje mi zbieranie nasionek na kwitnący słonecznik.
      Puszek metalowych, ani kości RAM, jak u mnie nie było, tak nadal nie ma (a cukierki od dawna czekają w nadmiarze).

  • Reply
    Machrid
    Mar 22, 2017 4:11 am

    no postrali sie super aktualizacja dajaca duzo dogry nowego xd.
    za miesiac nastepna moze zwiekszony drop ledyby by sie przydal.

  • Reply
    Marek
    Mar 22, 2017 7:55 am

    Czy mi się zdaje? Czy tylko niebiescy mają te wypasione po 3100 Blisseje i gymy po 10 poziomie a w nich po 6 nawet 8 tych stworków? I jak tu podbić gym ?

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Mar 23, 2017 5:08 pm

      też zauważyłem właśnie, że jakoś niebieskie mają grube nawet był taki gym 10lvl gdzie były dwie grube po 3tys ale właśnie dziś padł więc jakoś się da

  • Reply
    Gnoll
    Mar 22, 2017 8:27 am

    Brawo! W końcu jakaś szansa dla tych, którzy nie mają wielu pokestopów w swojej miejscowości, więc mają marne szanse na kamień.

    • Reply
      A'Tomek
      Mar 22, 2017 8:20 pm

      Kamienie ewolucji to problem też w większych miastach. Gram w Lublinie i od ich wprowadzenia dostałem całe 2 kamienie – Metal coat na 7 dzień i King rock trzy dni później. Od tego momentu cisza a Pokestopami kręcę całkiem sporo 🙂

  • Reply
    jeszcze gram
    Mar 22, 2017 10:14 am

    wreszcie punkęli się w łeb, 200 przekręconych poków i żadnego kamienia, poza tym 30 lvl i tylko 5 jaj 10 km. Za to wiewiórek , sów i pająków zatrzęsienie tfuu.

  • Reply
    Artek
    Mar 22, 2017 12:03 pm

    Ja mam cztery mamienie i nic z nimi nie migę zrobić bo nie mam aż tyle cukierków. Za miesiac będę miał kolejne 4 kamienie i po co mi to ? Tak przynajmniej były te kamienie ELITARNE a teraz nic takiego.

    • Reply
      A'Tomek
      Mar 22, 2017 10:54 pm

      A inni mają cukierki a nie mają kamieni. Niantic nie opiera całej gry tylko na Twoim koncie 😉

  • Reply
    Elo90
    Mar 22, 2017 1:15 pm

    czy mi się wydaje, czy po aktualizacji zwiększony został zasięg do poke stopów? Obecnie „chwyta” mi z pracy, gdzie wcześniej łapało poke stopa tylko przy zawirowaniu GPS.

    Jak Wasze spostrzeżenia?

  • Reply
    Ming Lee 4 A $
    Mar 22, 2017 3:39 pm

    Nie zapominajmy o nowym wodnym evencie, który rozpoczyna się dzisiaj o 21 naszego czasu.

    • Reply
      Yorickai
      Mar 22, 2017 3:56 pm

      Jaki wodny event? Coś mnie ominęło?

    • Reply
      Yorickai
      Mar 22, 2017 4:00 pm

      Dobra nie było pytania. Jak dla mnie zwiększony spawn gyaradosów to pomyłka. Magikarpie ok toto oraz ewolucje ok. Za chwile wszystkie gymy będą wypełnione gyaradosami.

    • Reply
      at3at3
      Mar 22, 2017 4:13 pm

      Ha! No to nastawiam się w weekend na łapanie Totodyli! 🙂
      Qwilfish też by się przy okazji przydał…
      A do reszty podejdę na luzie…

      • Reply
        Ming Lee 4 A $
        Mar 22, 2017 4:18 pm

        Jestem dokładnie za tymi samymi poksami, choć Laprasem nie pożałuje i żadną rozwiniętą formą wodnego (ze względu na więcej stardustu)

  • Reply
    Twierdza93
    Mar 22, 2017 3:56 pm

    Orientuje się ktoś kiedy w sklepie play będzie dostępna aktualizacja ?
    Dziś mam 7 Day strike i chciał bym mieć już gwarantowany przedmiot. Jeżeli uważacie że dziś juz nie ma szans na pojawienie się aktualki u nas to ma ktoś linka (tylko bardzo proszę o bezpiecznego bo nie używam map, fakow ani innych temu podobnych i nie chciał bym.narazić swojego konta) ? Z góry dziękuję 😉

    • Reply
      Ming Lee 4 A $
      Mar 22, 2017 4:21 pm

      Według nowych doniesień z silph road – nie potrzebujesz aktualizacji by dostać iteam. Jest to po stronie serwera więc śmiało kręć po północy

    • Reply
      at3at3
      Mar 22, 2017 4:32 pm

      Dostaniesz, dostaniesz. Też miałam rano takie obawy i wypadł (tyle, że nieprzydatna powtórka)…

  • Reply
    Ming Lee 4 A $
    Mar 22, 2017 4:01 pm

    Dzisiaj światowy dzień wody więc od dzisiaj do 29 większy spawn wodnych wszelkiej generacji 😉

    http://pokemongolive.com/en/post/waterfestival2017

    • Reply
      at3at3
      Mar 22, 2017 4:30 pm

      Tak dokładniej – to taka „azjatycka Wielkanoc”/Nowy Rok w pd-wsch Azji.
      Znajomi Birmańczycy świętują to mniej więcej tak jak my śmigus-dyngus, tyle że przez tydzień. 😉

      • Reply
        Ming Lee 4 A $
        Mar 22, 2017 4:35 pm

        No i nowa migracja po północy, oj będzie się działo w ten weekend. Oby pogoda dopisała 🙂

        • Reply
          at3at3
          Mar 22, 2017 4:55 pm

          Migracja mnie akurat wcale nie cieszy, bo jak wrócę na weekend do Dojczlandu, to znowu wszystko będzie gdzie indziej się respić. A jak już zrobię rozpoznanie, to trzeba będzie lecieć do Polandii, itd…
          Jakoś tak zawsze pechowo trafiam w czasie na te migracje i „sprawdzone miejscówki nie oferują już tego, na co liczyłam”…

          • Ming Lee 4 A $
            Mar 22, 2017 5:09 pm

            Akurat ja nie umieram z ciekawości co w lokalnym nescie pojawi się zamiast Wobbuffet’a. Oby coś lepszego nie gorszego.

  • Reply
    FarArcanine
    Mar 22, 2017 5:02 pm

    Wcale nie jestem zadowolony ze zwiększonego dropu itemów. Jasne, wraz z kolejnymi generacjami będziemy potrzebować więcej przedmiotów do evo ale teraz? Pomyślcie co będzie za 3 miechy? Będziemy te itemy usuwać z plecaków. Skończy się tak, że będzie więcej itemów niż cuksów do ewolucji Poka. Niantic mogło wprowadzić odznakę związaną z ilością evo przez przedmioty – im więcej takich ewolucji machniemy, tym większa szansa na ich drop z Pokestopu.

    • Reply
      Ming Lee 4 A $
      Mar 22, 2017 5:07 pm

      Jest to kwestia wyrównania szans – mi sprzyja szczęście i dorwałem wszystkie itemy, ale znajomi mają po 1-2. Więc dla nich jest to szansa na nowe pokemony, a dla nas szansa na dośrubowanie poków na wyższy level, złapiesz horsea/seadre z 100% IV i jazda w Kindre.

    • Reply
      Gnoll
      Mar 22, 2017 5:08 pm

      Co ty pierdzielisz, jeden kamień na tydzień i już będziesz to usuwać? Obstawiam że czwarta generacja mnie złapie, jak będę miał tyle tych kamieni żeby o tym realnie myśleć.

      • Reply
        Ming Lee 4 A $
        Mar 22, 2017 5:21 pm

        Jasne że będę usuwał nadmiar, ale powtarzam są ludzie bez itemów, znam takich i poczytaj sobie zagraniczne fora. Może przyjdzie taki dzień że będzie można wymienić te itemy na stardust, nie wiadomo jeszcze ale ja się z tego ciesze, dla jednych to fajna sprawa dla ciebie fakt że sobie po prostu item usuniesz i tyle.

      • Reply
        FarArcanine
        Mar 22, 2017 5:39 pm

        Wiadomo każdy OPok inny. Ale pomyśl masz np 4 Up-Grade, a Porygonów nie spotkasz za każdym rogiem. Nie mam żadnego, a już dwa przedmioty w plecaku. Bellosom, czy Sunkern to Poki bardziej do kolekcji niż do walki, a na Belle akurat musisz mieć aż 100 cuksów.

        • Reply
          Kadabra
          Mar 22, 2017 5:47 pm

          Każdego nie zadowolisz – niestety. Czas pokażę czy to był dobre posunięcie czy ewoluuje to w innym kierunku. Może te itemy będę jeszcze do czegoś potrzebne ? Kto wie. Spójrzcie sobie na Ingres tam się do odpowiedników gymów – wkłada rożne przedmioty. Niantic jest cholernie tajemniczy i może mieć długofalowy plan albo nie. A co do Porygonów fakt teraz to okaz widmo – więcej nałapałem Snorlax’ów i Laprasów niż tego. Ale walentynkowy event pozwolił na złapanie ich.

  • Reply
    A'Tomek
    Mar 22, 2017 10:56 pm

    Gyarados po tych poprawkach zrobił się jakiś ciemniejszy 😉

  • Reply
    Wojtek
    Mar 23, 2017 9:30 am

    sorry bo może już to gdzieś było ale normalnie z kręcenia itemki też jeszcze lecą??:D

  • Reply
    Rafal
    Mar 23, 2017 11:17 am

    no wszystko fajnie ale gram na 3 telefonach ina 1 dostaje a na 2 już nie o co chodzi

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Mar 23, 2017 5:02 pm

    wczoraj up-grade i dziś znowu coś za dużo tych przedmiotów teraz, mam w zapasie jeszcze dwie sztuki sun stone i jeden king’s rock – ten ostatni to jeszcze można na masowe zużyć i zamiast slowbro wyjdzie slowking ale pozostałe to nie wiem

  • Reply
    FoS
    Mar 24, 2017 5:43 pm

    Co mi potym skoro do najbliższego pokestopu musiałbym jechać ruchliwą ulicą bez pomocza kilka kilometrów.