News 18

Ho-Oh tuż za rogiem?

hoohbestie

Pokemon GO jest już z nami od roku i ponad czterech miesięcy a wciąż nie mamy w grze pełnej pierwszej i drugiej generacji. Do dodania pozostało niewiele stworzeń, ale wciąż nie wiemy kiedy nastąpi ich debiut.

Dzisiaj w godzinach porannych naszego czasu pojawiła się informacja, która może wskazywać, że Ho-Oh już niedługo może znaleźć się w Pokemon GO. Taki rozwój wydarzeń wydaje się bardziej prawdopodobny gdy pod uwagę weźmiemy fakt, iż w czwartek jest ostatni dzień na łapanie legendarnych bestii – w naszym przypadku Raikou. Ho-Oh jest dla tego trio opiekunem, tak jak Lugia dla legendarnych ptaków. Jednak co konkretnie się wydarzyło?

Japoński skaner wykrył Ho-Oh jako bossa EX Raidu na jednym z gymów. Oficjalnie nikt nie został na niego zaproszony a według niepotwierdzonych informacji dostęp miała do niego grupa wybranych YouTuberów. Prawdopodobnie był to jedynie test przed oficjalnym wprowadzeniem tego pokemona.

 

Ho-oh released as an EX-raid boss at the event in Japan, but no one got invited. Still trackers could see it. Source: Reversal

Być może tak jak w przypadku Mewtwo, Ho-Oh będzie zwieńczeniem eventu trwającego w Japonii. Jutro kończy się trwające właśnie Tottori Safari Zone i jeżeli mamy otrzymać oficjalne potwierdzenie to na pewno nastąpi to przed zakończeniem wydarzenia.

EX Raid mógł być użyty jedynie na potrzeby testów – funkcjonalność ta gwarantowała, że nikt poza wybranymi do testów nie będzie mógł wziąć udziału ani zobaczyć co tak naprawdę się dzieje (gdyby nie skanery). Tak naprawdę w tym momencie nie ma potrzeby, by zastępować Mewtwo jako ekskluzywnego dla EX Raidów lub dokładać do nich kolejnego pokemona – nie wiemy nawet, czy już w tym momencie „testy” zostały zakończone. Miejmy nadzieję, że Niantic rozwieje nasze wątpliwości już niedługo i nie ograniczy dostępności Ho-Oh poprzez EX Raidy.

Źródło: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7fe3o4/hooh_released_as_an_exraid_boss_at_the_event_in/

18 Comments

  • Reply
    lamvler
    Lis 25, 2017 8:03 pm

    CH / D i kamieni kupa

  • Reply
    Czerwony
    Lis 25, 2017 10:38 pm

    Rajdy srajdy zamiast wrzucić następna generacje i dodać pvp to rozdają legendy. Legendy powinny być za np wykonane zadanie, dop wtedy mogliby dać możliwość złapania. Ex rajdy i same raidy są niesprawiedliwe, jeśli maja pomoc w „integrowaniu się ” graczy to dlaczego nie dodali sposobu do integracji, nawet nie ma połączenia z FB żeby ogłosić zbiórkę. Taka trochę lipa.

    • Reply
      Spoofer
      Lis 25, 2017 11:00 pm

      Trzeba się organizować a nie marudzić.

      • Reply
        panfolek
        Lis 26, 2017 12:21 am

        Dokładnie, robimy raidy w dwóch miasteczkach oddalonych od siebie ok 20 km, organizujemy się dzięki Hangouts i nikt nie marudzi. Około 30 osobowa grupa najbardziej aktywnych ma wszystkie legendy i brała udział w EX. Wystarczy chcieć.

  • Reply
    Adam
    Lis 25, 2017 10:52 pm

    Radidy? Spoko, ja na 4 gwiazdkowe nie mam ekipy w mojej mieścinie co dopiero legendy 😮 do tej pory nie mam ani jednej no bo cóż… Solo nie dam rady….a może by wyjechać do stolicy! Kilkaset km ale to nic! Albo wiem…. Włączę sobie „podróbke” pokemon go i pogram wszak w niej nawet mam stopy i stworki na wsi :d A niantic niech dalej daje ochłapy w postaci eventow :d i 1 nowego Pokemona z ex raidow :d poczekamy sobie jeszcze na pvp, zadania i innego tego typu bajery :d bo przecież konkurencja się rozkręca a niantic zamiast dać update to robi event by wydrzeć z ludzi kasę :d najśmieszniejsze jest to że wszyscy łykają ten event myslac że dostali Cos nowego :d odpowiem – nie dostali….. Ta gra taka sama była przed i po evencie i będzie taka sama jeszcze przez długi czas bo 3 generacja dużo nie wniesie… Tylko stworki

  • Reply
    Steam
    Lis 26, 2017 2:21 am

    Też niesprawiedliwe razem z koleżanką.ronilisxmy raikou ona dostała Raid ex a. Ja nie tylko że ona nigdy na tym gumie nie robiła rajdów a ja już z 7 x więc trochę niesprawiedliwe

  • Reply
    Machrid
    Lis 26, 2017 9:36 am

    ludzie zrozumieli że ta gra to strata czasu i dno.
    odchodzą do draconius go, nie grają, nie ładują golda .
    ciężko znaleźć ekipę na rajdy.
    nie ma się co dziwić ze tak jest ,skoro od dlugiego czasu nic sie nie dzieje.

    • Reply
      MikeClaus2001
      Lis 26, 2017 11:09 am

      Tak jakby co; dzisiaj dobito 3 mld złapanych poków i odblokowano Farfetch’da na całym świecie 😉 ludzie jednak grają.

      • Reply
        Czerwony
        Lis 26, 2017 11:26 am

        Ta, jasne. Sam złapałem Ok 250szt przez cały event a nie grałem wiele. Te 3bln poksow powinny być już 3dnia:) odlicz boty ( konta są na Allegro), odlicz podbijanie licznika przez niantic i prawda jest inna. No, ale mamy Farfeth’a bez ruszania się z Europy.

  • Reply
    Adam
    Lis 26, 2017 11:30 am

    Do kiedy jest do złapania Farfetch ?

  • Reply
    Sebek
    Lis 26, 2017 12:01 pm

    Ja jestem z eventu zadowolony 🙂
    Ktoś mi powie gdzie złapię i czy w ogóle:
    Mareepa brakuje ponad 20candy do Ampharos
    Pineco chodzę z nim już długo i jeszcze 10 candy (50km :/)
    Larvirtar 26candy do Tyranitara…

    One są chyba z jajek?
    Żeby z każdym chodzić za 1 cukierek 5km zajmie mi to wieczność :p

    • Reply
      jeambean
      Lis 26, 2017 11:54 pm

      Ja za buddy mam blissey. Z jajka wykluła mi się chansey o IV 100 A tu tylko 14 candy. wrzucielem do gyma tą chalese i na buddy inną blissey. Przeszedłem z nią 60 km czyli dostałem 12 candy ale z „dokarmiania” chensey w gymie kolejne 9. Jak widać candy dostaje się nie tylko za kilometraż.
      Identycznie robiłem żeby dostać Ampharosa oraz Tyranitara( wykluła się setka larvitara)

      • Reply
        jeambean
        Lis 27, 2017 12:00 am

        Chciałbym dodać że można przerzucić cukierki z RARE CANDY. Osobiście tego nie robię. Nimi wzmacniam legendy (nie wszystkie).

  • Reply
    darek
    Lis 26, 2017 9:23 pm

    dzis złapałem 3 na spacerku 🙂

  • Reply
    Endzi
    Lis 26, 2017 11:29 pm

    Macie racje ja gram od poczatku i tez nie widze juz tutaj perspektyw wiekszych a co trzyma ?? Tylko chyba to ze ma sie ten lvl i iles tych stworkow…ale no wlasnie legendy rajdy pokemony regionalne wszystko dla kasy a eventy zeby tylko utrzymac graczy za ochlapy a koszty gry olbrzymie…do tego tricki Niantic powodujace wzrost tych kosztow jak chocby teraz przed eventem update i co?? Poksy uciekaja po kilka razy te zwykle z malym Cp i to z tego najlepszego pokeballa, ktory zreszta tez jest mega sciema i nic nie daje.A te poksy z gymow nie dostaja kasy gdy z gymu wracaja po walce …robi sie kiepsko a szkoda

  • Reply
    Endzi
    Lis 26, 2017 11:32 pm

    Sebek ja zlapalem sporo Mareep uzywajac incence gdzies poza miastem gdzie nie ma pokestop i spawnow, w sumie na kazde przejscie trafial sie jeden a nawet Flaffy i ku mojemu zaskoczeniu raz Dragonite Cp1800 🙂

  • Reply
    Lucasi
    Lis 26, 2017 11:36 pm

    Ewentualnie rób raidy. Dostaniesz rare candy i ładujesz w co chcesz

  • Reply
    Casmillo
    Lis 28, 2017 9:13 am

    Złapałem w Japonii czy w PL też się pojawi? Tam wszędzie graczy od groma nawet nie trzeba się organizować wystarczy pójść do parku po południu.