News 17

Kyogre i Groudon powracają!

Producent Pokemon GO ogłosił właśnie Legendarny Tydzień w Pokemon GO, którego główną atrakcją jest powrót Groudona i Kyogre!

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Nadchodzi czas by przetestować waszą siłę! Legendarne pokemony Kyogre oraz Groudon powracają do raidów i będą występować w nich wraz z Rayquazą przez ograniczony czas. To wspaniała szansa na złapanie trzech starożytnych legendarnych pokemonów pierwotnie odkrytych w regionie Hoenn!

Kyogre, Groudon i Rayquaza mają swoje mocne strony oraz słabości, tak więc rzucenie wyzwania całej trójce wymaga umiejętności! Ulepszajcie swoje najsilniejsze pokemony, weźcie przyjaciół i podążajcie w stronę pobliskich gymów, by mieć szansę na walkę oraz złapanie ich od 23 lutego do 5 marca.

Jeśli Rayquaza zostanie pokonany więcej razy niż Kyogre oraz Groudon łącznie, pokemony, które preferują wietrzną pogodę (np. Bagon) będą częściej wykluwać się z jajek od 5 do 16 marca. Jeśli nie, to pokemony preferujące słoneczną lub deszczową pogodę (jak Trapinch oraz Lotad) będą się częściej wykluwać.

Te starcia będą ciężkie, tak więc 24 lutego ukażą się nowe paczki zawierające raid passy, by pomóc się wam przygotować. Odwiedźcie sklep w grze by dowiedzieć się więcej.

Czy wiecie, że obchodzimy „legendarny” rok w 2018? Możecie dowiedzieć się więcej o tych oraz innych legendarnych pokemonach na stronie https://www.pokemonlegendary.com/en-us/.

Nie straćcie szansy na dodanie tych legendarnych pokemonów do swoich drużyn. Pozostańcie bezpieczni i szczęśliwej eksploracji!

Zespół Pokemon GO

Kyogre oraz Groudon zaczną się u nas pojawiać prawdopodobnie od jutra (zmiany w raidach zachodzą przeważnie popołudniową porą czasu zachodnio amerykańskiego) i będą z nami do 5 marca. Zgodnie z zapowiedzią jeśli w tym czasie:

  • gracze pokonają więcej Rayquazy niż Groudona i Kyogre łącznie to z jajek w okresie 5-16 marca będą częściej wykluwać się pokemony boostowane przez wietrzną pogodę (smocze, psychiczne, latające),
  • gracze pokonają łącznie więcej Groudona i Kyogre niż Rayquazy to z jajek w okresie 5-16 marca będą częściej wykluwać się pokemony boostowane przez pogodę słoneczną oraz deszczową (wodne, elektryczne, robacze, ogniste, trawiaste, ziemne).

Oczywiście od jutra w sklepie pojawią się również nowe promocyjne paczki (obecne kończą się dzisiaj).

Jak podoba wam się pomysł Niantic? Z którymi legendami zamierzacie walczyć najczęściej?

Źródło: https://pokemongolive.com/post/legendaryweek022318/

17 komentarzy

  • Reply
    witold
    Lut 23, 2018 4:41 pm

    Nie mają już pomysłu na grę ani na nowe eventy. Po jakiego grzyba znowu Kyogre, Groudon…

    • Reply
      xDeOx
      Lut 23, 2018 4:52 pm

      nom… mam wszystkie legendy po minimum 2szt do 9 i nie mam zamiaru znów biegać za tym samym skokiem na kasę ich

    • Reply
      NoobProGames
      Lut 23, 2018 5:08 pm

      Lepiej według mnie byłoby jakby dodali regi, ale ja jestem nowym graczem więc dla mnie znaczenia które legendy dodadzą nie będzie różnicy

  • Reply
    rogal
    Lut 23, 2018 4:55 pm

    a taki ja nie mam np groundona a kyogra mam jednego a requeizy nie mam i pewnie nie złapie. bo kurna teraz chory jestem a w tamtym tygodniu w weekend facet nie chciał napisać że gyma do którego mam 2 minuty że będą nie napisał nic i nawet nie miałem możliwości złapania…

  • Reply
    xxx
    Lut 23, 2018 5:08 pm

    Największy problem mają teraz ci, którzy Rayquazy jeszcze nie złapali. Teraz nie będzie wiadomo co się wykluje z „piątki” i mniej będzie czasu na dogranie ekipy.

  • Reply
    Gnoll
    Lut 23, 2018 5:36 pm

    Do mojej ekipy doszło czterech graczy w momencie gdy był na „piątkach” Kyogre, więc fakt pojawienia się z powrotem Groundona całkiem ich ucieszył. Ja liczę na powrót legendarnych ptaków i psów – mam z nich tylko Suicune.

  • Reply
    bart
    Lut 23, 2018 6:00 pm

    Bagon i Trapinch bardzo ciekawe i trudny wybór. Chociaż w moim odczuciu Trapinch-a chyba trudniej na dziko spotkać.

    • Reply
      Wojci3ch
      Lut 23, 2018 6:04 pm

      ja preferuje bagona lepsze staty

  • Reply
    Levy
    Lut 23, 2018 8:39 pm

    Wolałbym żeby pokazały się pierwsze legendarne ptaki. Brakuje mi ich do kompletu. Groundona i kyogre mam. Ale może się doczekam.

  • Reply
    froscik99ers
    Lut 24, 2018 12:59 am

    fajne info bo przyda mi się kyogre bo mam tylko jednego groudon też może być ale nadal czekam na legendarne ptaki bo nie udało mi się wtedy żadnego złapać 😛

  • Reply
    Beton
    Lut 24, 2018 2:22 pm

    Wlasnie zlapalem shiny dratiniego

  • Reply
    l0l
    Lut 24, 2018 9:34 pm

    ))==========D macie legendarnego ptaka 😀

  • Reply
    Elo
    Lut 25, 2018 1:03 pm

    Hej! Mam takie pytanie z innej beczki. Robiłem raid 3 gwiazdkowy i zagadala do mnie dziewczyna mówiąc że w danym gymie będzie Mewtwoo. Po 3 dniach dostałem ex raid pass na ten gym! Skąd wiedziała? Da się to jakoś przewidzieć?

    • Reply
      Wojci3ch
      Lut 25, 2018 1:14 pm

      pewnie miała już wcześniej expasa na tym gymie

  • Reply
    Jacek
    Lut 26, 2018 10:42 am

    Słaby pomysł. Mniej szans na złapanie Rayquaza. Dwa poprzednie ludzie już mają i jak się okazuje że się wykluwają z jajek to nie ma chętnych. Rajdy powinny mieć opcje zrobienia samodzielnie. Ale co ja tam wiem.

    • Reply
      bart
      Lut 26, 2018 12:55 pm

      Pomyśl jak trudno musi być graczom z Suazi albo Bhutan a to państwa o porównywalnym znaczeniu co Polska dla Niantic, co więcej w Bhutan gracze prężniej na forach działają niż tu.

      Pomysł 3 legend też bardzo mi się nie podoba! Szczególnie, że poprzednie 2 legendy były pełen miesiąc a rayquaza tylko 2 tygodnie i taki mix…

  • Reply
    zaskoczony
    Lut 26, 2018 12:25 pm

    Pomysł dobry bo nie każdy ma dobrego Groudona czy Kyogra, poza tym cały czas dochodzą nowi gracze i maruderzy pomyśleli by o nich… ja mam to co mnie inni? Nie? :] Trzeba klepać każda 5 nie patrząc na to co będzie i po problemie 🙂