News 36

Larvitar na Community Day!

larva

Niantic ujawniło nam kolejnego pokemona, który będzie głównym bohaterem nadchodzącego Community Day – jest nim Larvitar!

Na stronie poświęconej Community Day pojawiła się infografika dotycząca czerwcowego wydarzenia:

community

  • Główny pokemon: Larvitar
  • Bonus 1: 3x exp za łapanie
  • Bonus 2: 3-godzinne lury
  • Ekskluzywny atak: nieznany

Jak widzicie na infografice wydarzenie odbędzie się 16 czerwca (sobota) w standardowych godzinach, czyli 11:00-14:00.

Ekskluzywny atak dla Tyranitara poznamy bliżej daty wydarzenia. Co ciekawe może to nie być szybki atak kamienny, który odnaleziono niedawno w kodzie (Smack Down), ponieważ powiadomienie o wydarzeniu nadal mówi o niemożności użycia Charged TM na ewoluowanych już Tyranitarach. Być może Tyranitar otrzyma Smack Down poza Community Day a z okazji eventu Niantic da mu potężniejszy atak typu mrocznego jak np. Dark Pulse czy Foul Play.

Możemy się również spodziewać wprowadzenia Larvitara i jego rodziny ewolucyjnej w wersji shiny.

Źródło: https://pokemongolive.com/events/community-day/

36 Comments

  • Reply
    Anetos
    Maj 22, 2018 10:12 pm

    Szkoda tylko że robia te eventy w soboty a nie w niedziele….

    • Reply
      Pietras
      Maj 22, 2018 10:14 pm

      Popieram wcześniej jak był w niedziele było spoko. Nie każdy ma czas w sobotę.

      • Reply
        t.
        Maj 22, 2018 10:34 pm

        Nie każdy ma czas w niedziele

    • Reply
      Majstet
      Maj 22, 2018 10:15 pm

      Na zmianę robią dwa w sobotę, później 2 w niedzielę.

  • Reply
    Hiena03
    Maj 22, 2018 10:17 pm

    Dokładnie. Nie wiem w czym ta niedziela by nianticowi przeszkadzała….

  • Reply
    zal
    Maj 22, 2018 10:18 pm

    a nie każdy ma czas w niedziele

  • Reply
    W
    Maj 22, 2018 10:23 pm

    założę się, że w lipcu będzie squirtle

  • Reply
    Anetos
    Maj 22, 2018 10:36 pm

    Ja w sobote pracuje 10-15 :/ niedziela wolna… ehh :/

    • Reply
      TyskiSk
      Maj 23, 2018 10:46 am

      Ja w sobotę mam wolne, w niedzielę pracuję 6-18

      • Reply
        KedarZS
        Maj 23, 2018 10:35 pm

        Licytacja? Ja w sobotę i niedzielę pracuję 11-21. Wygrałem 🙂

  • Reply
    patrykknights
    Maj 22, 2018 10:51 pm

    O kurczę ;o Larvitar to prawie taka sama gratka dla nas jak Dratini !!!
    Tylko co z tego jak w tym czasie będę na spływie kajakowym ;p Może uda mi się złapać z kilka sztuk nad wodą hmmm…

  • Reply
    Corgi610
    Maj 23, 2018 1:15 am

    Też bym wolał w niedzielę. Ale jeśli będę miał popołudniową zmianę w sobotę, to się też załapię 🙂

  • Reply
    DawidPolakL
    Maj 23, 2018 4:51 am

    W pierwszej chwili bard się ucieszyłem z tej informacji. Jednak po zastanowieniu dochodzę do wniosku że gra zaczyna się nudzić. Niantic zaczął dawać nam za dużo . Tyrek zawsze był dla mnie jednym z najcenniejszych poków, z moimi larvami zrobiłem tysiące km. Ter po tym CD nawet łepki z 15 levelem mogą mieć to samo co ja po takim wysiłku. Mogą mieć nawet lepiej bo im łatwiej wpadają poki z dobrym iv a ja mam tylko 98 i 96 % tyrki.

    • Reply
      bart
      Maj 23, 2018 6:46 am

      Jak na tak doświadczonego gracza trochę późno na to wpadłeś.
      Osobiście od czasów regularnych 2tygoniowych migracji nestów nie spinam się z łapaniem poków i ustawieniu ich jako buddy (chodzę z tym co ładnie wygląda a nie co jest rzadkie lub praktyczne). Z pierwszej geny tylko Taurosa mi brakuje i kilku liter alfabetu, z 2 kilku regionalnych, z 3 geny 3cich form Bagona i Trapinch + regionalne i mityczne
      Dodatkowo kiedy doszła pogoda + CD bez sensu ustawiać poka co ma 5km na buddy tylko dla cukierków. Pretensje możesz mieć do siebie.

      • Reply
        DawidPolakL
        Maj 23, 2018 7:33 am

        Chodziło mi o to że zbyt łatwa gra staje się nudna. Już praktycznie o nic nie trzeba się starać bo wszystko mamy jak na dłoni.

        • Reply
          evoLucjan
          Maj 23, 2018 8:12 am

          Powiem uczciwe, ze zgodze sie z Toba. Samo wbicie wysokiego lvl jest latwe, legendy mozna robic co godzine a i rare candy na power up rzadkich okazow szybko mozna uzbierac. Przy pierwszej generacji to wszystko wymagalo zaciecia, a teraz traci to swoj sens. Po co dzieciaki maja zbierac cuksy np. na tyranitara jak jest na rajdach i 5 kont na 20lvl z machampami tez z rajdow i jest tyrek. Ja sam mam kilka z rajdow i nawet srodkowej evolucji nie mam zrobionej. Uwazam, ze legendy powinny byc traktowane jak ex raid bo jaki sens bedzie pvp jesli beda tam tylko legedy zrobione na maksa!?

          • DawidPolakL
            Maj 23, 2018 8:36 am

            Ja nawet już nie walczę na gymach tylko się dostawiam. Jak widzę że na drugi dzień pok jeszcze stoi na gymie to piszę do kolegi z przeciwnego teamu aby mi go zbił i bez żadnego wysiłku mam coinsy. Na raidy staram się chodzić dla rare candy. Zresztą zauważyliśmy że na raidach to dzieciaki ze słabymi levelami zgarniają najlepsze nagrody dlatego staramy się ograniczać ich ilość.

        • Reply
          adaś
          Maj 23, 2018 12:33 pm

          Tylko się powiesić !!

          • Levy
            Maj 23, 2018 7:12 pm

            A ja powiesz szczerze mam to gdzieś. Te dzieciaki co teraz zbierają najlepsze poki z raidów nie poczują tych emocji co „wychodzony” i wyczekany tyranitar czy dragonite kiedy czekałem na niego 3 miesiące. Kiedy staję do raidów z graczami w wieku 10-12 lat z 30 lvl i jak mówię że mam 40 bo gram od początku to słyszę tylko wow. Oni po prostu dadzą sobie wcześniej spokój. A ja mam na co jeszcze czekać. Brakuje mi articuno, będzie może 4 gen, itd. Gra mi się nie znudziła tylko priorytety są inne. Pozdrowienia.

  • Reply
    Długi Olo
    Maj 23, 2018 8:29 am

    Albo godziny zmienię chociaż np 15-18 plis plis plis ☺

    • Reply
      DawidPolakL
      Maj 23, 2018 8:40 am

      Weź wolne i tyle. Nie ma wyjścia. Bulbę i charmandera sobie odpuściłem bo miałem inne zajęcia, ale na larwę będę już gotowy przed czasem tak jak na dratini. Jest jeszcze dużo czasu aby coś wymyśleć.

    • Reply
      bart
      Maj 23, 2018 11:52 am

      Bez sensu by zmieniali godzinę na 15 w sobotę. Teraz ładna pogoda ludzie lubią wyjeżdżać w plener.

      Optymalny czas na takie wydarzenia to sobota 11-14 (nawet i wcześniej 9-12) albo niedziela 19-22 inne terminy/godziny psują możliwość wyjazdu weekendowego, blokują całą sobotę.

      Co do CD na larwy obstawiałem go jako grudniowy a tu taka niespodzianka. W końcu bez problemów można będzie mieć 6x tyrka mrocznego na m2 i 6x tyrka z Stone Edge

  • Reply
    MarcinoS
    Maj 23, 2018 10:30 am

    Z Pokemonami robi się jak z innymi dobrymi produkcjami nawet na PC czy konsole. Na poczatku było to fajne i miało się jakieś cele w grze np: chodzić po mieście i szukać Dratini aby wkoncu mieć swojego ukochanego Dragonaita. Tylko gdzie sie pojawiała Dratini i nagle gracze ruszali w to miejsce jak opętani. A teraz jak ze wszystkimi grami Dzieciom jest za trudno to trzeba im dać wszytko pod nos i za darmo bez wysiłku. Nie ma co się męczyć zbierać, tracić czas na co kol wiek bo jutro dostaniesz cukierki x 3. Exp x 3 i respy w całym mieście wiec nic tylko pogratulować graczom którzy chodzą i tracą swój czas na jakieś cele skoro za miesiąc lub 2 ten cel będzie o x 10 łatwiejszy. Moja rola w pokemonach teraz ogranicza się tylko do włączania aplikacji w czasie jazdy do pracy i po oraz Community Day. A Evolucji mam już tyle uzbieranych w grze ze tylko czekam na exp x2 lub więcej włączam Jajo i wbijam 40 lvl w 1 dzien.

  • Reply
    WHO
    Maj 23, 2018 1:24 pm

    Ja bym zrobił 2 godzinki w sobotę i 2 godzinki w niedziele

  • Reply
    M44
    Maj 23, 2018 2:29 pm

    Ciekawe jaki bedzie atak specjalny. Mogliby dac jakis nowy fast atak bo charge sa spoko juz same w sobie 😉 a jak juz dadza to na pewno jakis nowy kamienny

    • Reply
      Ivan
      Maj 23, 2018 5:56 pm

      Smack down jako atak specjalny
      Japończycy się znów wyglądali

      • Reply
        M44
        Maj 23, 2018 6:47 pm

        Juz cos slyszalem. To prawda ze jest to fast atak? Jesli tak to tyrek bylby najlepszym kamiennym pokem z SD/SE

      • Reply
        M44
        Maj 23, 2018 7:09 pm

        Juz wiem ze to fast wiec w koncu tyrek bedzie mogl miec kamienny moveset 😉

  • Reply
    wujaszek
    Maj 23, 2018 10:17 pm

    Brakuje mi kilku liter alfabetu??? Ja mam 28 tys zLapanych pokow, w kilku miejscach kraju, a to Tyrek z nad morza a to z gór czy tam nizin 😉 Bart ziomuś znam 2 osoby co mają Unownyy, fuck gdzie ty to nałapałeś?? Czy się za bardzo rozpędziłeś?

    • Reply
      Levy
      Maj 23, 2018 11:10 pm

      Też się zastanawialem. Załapałem się na event w Niemczech podczas szkolenia sluzbowego i mam 5 unownow. Ale skąd więcej? Jezdze po całej Polsce wszędzie łapiąc poki i w naszym pieknym kraju nie spotkałem unowna.

    • Reply
      DawidPolakL
      Maj 24, 2018 6:14 am

      Ja na tą chwilę 30951 złapanych i ani jednej literki.

      • Reply
        lambler
        Maj 24, 2018 8:29 am

        Ja ponad 47 000 i tez brak unowna w pokedeksie 🙁

    • Reply
      evoLucjan
      Maj 24, 2018 7:05 am

      Wytlumacze wam panowie. Kolega @bart jest bowiem z pod Warszawy, a do stolicy dojezdza do pracy, robi tam raidy i lapie poksy. Zebranie kolekcji literek w Warszawie nie jest rzecza niezwykla, kiedys mieli dobre mapy, a caly czas maja spora spolecznosc graczy, ktora informuje sie wzajemnie. Pokow niestety nie wystarczy lapac wszedzie, trzeba byc jeszcze w odpowiednim miejscu, o odpowiedniej porze.
      Levy info dla ciebie, w czerwcu articuno

    • Reply
      Czop
      Maj 24, 2018 8:20 am

      Sierpien 2017, warszawa, chyba w weekendy byl event z kangurami iuknownami. Pół Polski przecież jechało

      • Reply
        DawidPolakL
        Maj 24, 2018 9:19 am

        To wiemy że był taki event w Wawce ale jeśli dobrze pamiętam można było złapać u nas tylko EUROPE czy jakoś tak

  • Reply
    Casa
    Cze 06, 2018 2:41 pm

    A ja 16 jestem w trasie na jastarnie :p i teraz się zastanawiam czy stanąć we władku czy też w Jastarni latać? Ktoś jest z tamtych rejonów? Jak wygląda sprawa z pokestopami i poksami w community day w Jastarni?