News 54

Legendarne bestie i ekskluzywne raidy!

johto

Niantic w końcu przerwało milczenie i zapowiedziało nadejście Raikou, Entei, Suicune oraz ekskluzywnych raidów!

Od razu przechodzę do tłumaczenia notki ze strony pokemongolive.com:

Trenerzy,

W ciągu ostatnich tygodni usłyszeliśmy wiele niezwykłych historii o trenerach łączących się w zespoły na całym świecie, by złapać pierwsze legendarne pokemony w Pokemon GO. Jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować legendarne przygody!

Startując od 31 sierpnia legendarne pokemony Raikou, Entei oraz Suicune zaczną pojawiać się w Pokemon GO. Trenerzy na całym świecie mogą liczyć na walkę z tymi pokemonami wraz z przyjaciółmi podczas raidów, by uzyskać szansę na złapanie trio legendarnych pokemonów pochodzących z regionu Johto. Raikou, Entei i Suicune będą podróżować po świecie w trakcie nadchodzących miesięcy. Od 31 sierpnia do 30 września możecie znaleźć te legendarne pokemony w następujących obszarach na świecie:

  • Raikou, elektryczny legendarny pokemon, będzie dostępny w obu Amerykach.
  • Entei, ognisty legendarny pokemon, będzie dostępny w Europie i Afryce.
  • Suicune, wodny legendarny pokemon, będzie dostępny w Azji i Oceanii. 

30 września wszystkie trzy legendarne pokemony przemieszczą się do innych lokacji i będą dostępne do 31 października. Swój finalny przystanek osiągną 31 października. Raikou, Entei i Suicune będą dostępne przez limitowany okres czasu, tak więc upewnijcie się, że stoczycie z nimi bitwę kiedy pojawią się w gymach w waszym pobliżu! 

Kiedy te legendarne pokemony będą podróżować po świecie, rozpoczniemy również testy EX raidów (wcześniej ekskluzywne raidy) w wybranych gymach, zanim udostępnimy tę funkcjonalność globalnie. Zebraliśmy bardzo cenne opinie o nowych systemie EX raidów i będziemy oczekiwać na przyszłe testy oraz doskonalić doświadczenia poprzez opinie od zaangażowanych trenerów z całego świata. Podczas testów, będziemy dokonywać czasowych modyfikacji dotyczących wymagań, częstotliwości, czasu, lokacji oraz czasu trwania by uczynić EX raidy angażującym, satysfakcjonującym i co najważniejsze pełnym zabawy doświadczeniem dla trenerów, którzy regularnie uczestniczą w systemie raidów.

Pierwsze EX Raid Passy zostaną wysłane niedługo i te zaproszenia dadzą szansę na wypróbowanie nowego systemu już 6 września. Oczekujcie kolejnych informacji kiedy uruchomimy test EX raidów dla większej ilości gymów w kolejnych tygodniach. Czekamy na wasze konstruktywne opinie w mediach społecznościowych i zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami dotyczącymi testu EX raidów!

Zespół Pokemon GO

Jeżeli przebrnęliście przez całą notkę, to zbiorę dla was najważniejsze informacje w skondensowanej formie:

  • Entei, Suicune i Raikou będą przypisane do danych obszarów na świecie z osobna i co miesiąc będą zmieniać swoje położenie – Europa na wrzesień dostanie Entei, a na koniec miesiąca otrzymamy kolejną z legendarnych bestii.
  • Ekskluzywne raidy są zwane teraz EX raidami i nie zostaną od razu udostępnione wszystkim – Niantic wybierze obszary na świecie, gdzie rozpoczną się pierwsze testy. Z czasem ich zasięg zostanie rozszerzony. W ten sposób producent Pokemon GO chce dokonać odpowiednich zmian w systemie zanim wprowadzi go globalnie. Nie wiemy czy testy obejmą również Polskę.

Jak wrażenia?

Źródło: http://pokemongolive.com/en/post/johtolegendary

54 Comments

  • Reply
    PokeTrener z Holandii
    Sie 31, 2017 3:44 pm

    Bezsensowne rozwiazanie. Teraz kazdy bedzie mial po 40 sztuk kazdego psa. Slowo legendarne w tym przypadku traci znaczenie.

    • Reply
      Pokesaur
      Sie 31, 2017 3:55 pm

      Czemu bezsensowne? Moltresa w ciągu miesiąca udało mi złapać jednego na 15 raidów :/

      • Reply
        luki86
        Wrz 01, 2017 7:49 pm

        to mi 8 na 13 raidów:P

      • Reply
        Pi0trek
        Wrz 02, 2017 9:12 am

        Ja mam Moltresa 4/4….

        • Reply
          Pokesaur
          Wrz 02, 2017 10:58 am

          Ja mam za to Lugię 6/7 i Zapdosa 4/5. Articuno i Moltres mnie nie lubią tylko bo po jednym mam 😉 Ale złapałem Enteia w 1 raidzie 😀

    • Reply
      Daniel
      Sie 31, 2017 4:00 pm

      Dokładnie, według mnie te raidy z legendami są za często, prędzej złapiesz Articuno niż np Gengara. Wiec status legenda jest śmieszny. Powinien być jeden raid na tydzień w mieście, wtedy to mogło by się nazywać legendą. A tak to ptaków legendarnych mam wiecej niż bulbasaura, rhydona czy snorlaxa 🙂

      • Reply
        Michal_tata
        Sie 31, 2017 5:20 pm

        Wtedy byłby płacz, że nie złapałeś bo za rzadko i tak w kółko.

      • Reply
        Yassek
        Sie 31, 2017 5:49 pm

        Nie kazdy ma czas zeby grac. Ja jestem weekendowym graczem wiec dla mnie legendy byly czasowo w porzadku. W ciagu trwania calego eventu udalo mi sie zlapac po jednej sztuce. Podejrzewam ze wiekszosc graczy jest dorosla i to pod nich sa robione tego typu eventy (mowiac dorosle nie mam na mysli dzieci w wieku 18 lat).

        • Reply
          Daniel
          Wrz 06, 2017 3:44 am

          Ja mam 29, pracę zmianową, i jestem za tym ze legendy są za często, jeśli ktoś by nie złapał, trudno, to jest legenda, nagroda dla najbardziej wytrwałych. A tak to każdy ma legendarnego pokemona, dla mnie one sa tyle warte co każdy inny.

    • Reply
      Esme
      Sie 31, 2017 6:05 pm

      Jejku, to może zamiast jęczeć po prostu ich nie łap, wtedy wciąż pozostaną dla ciebie legendami. Przecież gdyby chcieć utrzymać ich „legendarny” charakter z anime, musiałoby się pojawić max kilka sztuk na świecie. Wtedy złapałby je jakiś zezowaty japoński ośmiolatek podczas ekskluzywnego eventu, a cała rzesza graczy musiałaby się obejść smakiem i dopiero zrobiłby się wrzask, bo przecież każdy gra po to, żeby „mieć je wszystkie”. Poza tym, pozwolę sobie zauważyć, że prawdopodobnie piszesz z perspekywy bezrobotnego nerda z dużego miasta, któremu mama daje kieszonkowe na wieczne raid passy. Ja mieszkam w małej miejscowości, ponad 60 kilometrów do najbliższego miasta wojewódzkiego i mimo szczerych chęci, legendy pozostają dla mnie na razie w sferze marzeń.

      • Reply
        AirForceOne
        Sie 31, 2017 7:53 pm

        Esme ma rację, podobnie było z nagrodami z rajdów, jak się rare candy i tm sypały to był płacz u hurtowników, że potionów nie mają, teraz znowu płaczą, legenda jest na deser i nie ma jej od początku w grze, to chyba logiczne a jak masz już przesyt legendarnych poków to odeślij wszystkie do profesora on je chętnie przyjmie.
        Dla samotnych pokełapaczy bossów powinna być opcja zastępcza, za tzw obecność pod gymem w czasie rajdu gdzie nikogo innego nie ma lub chętnych jest niewielu, za kilka takich odhaczeń, z gyma powinno wypaść specjal jajo z pokiem legendą np 50 km, żeby je zasłużenie wychodzić.

      • Reply
        Daniel
        Wrz 06, 2017 3:51 am

        Grubo się mylisz, i trochę szacunku kiedy piszesz do kogoś, kogo nie znasz, mama nie nauczyła? Niestety musze obalić Twoją teorię, nie jestem zadnym bezrobotnym nerdem i mamusia nie daje mi na raidpassy, wręcz przeciwnie, pracuje zmianowo, i nie zawsze znajduje czas na grę nawet po pracy, bo w życiu są o wiele ciekawsze rzeczy do zrobienia w wolnej chwili, i jeszcze jedno, nie wydaje pieniędzy na takie gierki, to jest tylko gra. I Legenda powinna pozostać choć trochę legendą, nie napisałem ze ma być kilka na świecie i to podczas eventów, ale dużo rzadziej niż są teraz, aby była wieksza motywacja i radość ze złapania. I już nie jęcz że rozwiałem Twoje wątpliwości. szkoła sie zaczęła, życzę powodzenia!

  • Reply
    Ryuken
    Sie 31, 2017 3:57 pm

    Niestety… tak jak to ma miejsce z ptakami, nie zostały wyciągnięte wnioski…

  • Reply
    Machrid
    Sie 31, 2017 4:10 pm

    szkoda ze kolejny pomysl niantica nadaje sie juz przed wprowadzeniem do kosza na smieci.
    niczego sie nie spodziewalem zreszta sensownego niz jakiejs bublowatej aktualizacji.
    szkoa ze ze z gry z takim potencjalem jest cos takiego jak w tej chwili.

  • Reply
    A'Tomek
    Sie 31, 2017 4:11 pm

    Za Słownikiem Języka Polskiego:
    „legendarny”
    1. «oparty na legendzie, znany z legendy»
    2. «o kimś tak sławnym, że stał się przedmiotem legendy».
    Legendarny, nie znaczy: rzadki, niespotykany, wyjątkowy itp.

    A po drugie to pamiętam jakie żale były, gdy przedmioty do ewolucji poków z II generacji wypadały z PokeStopu raz na ruski rok. Wyobraźcie sobie, jaki byłby lament gdyby raidy z legendami występowały tak samo często.

    • Reply
      AntyHaker
      Sie 31, 2017 4:24 pm

      Szkoda tłumaczyć tak oczywiste rzeczy i tak nie dotrzesz 🙂

    • Reply
      Daniel
      Wrz 06, 2017 3:54 am

      Każdy wszystko by chciał na już, wtedy wyskakiwały za rzadko? Bo tak miało być, a teraz usuwa się je z ekwipunku lub przechowuje po kilka sztuk niepotrzebnie. I o to właśnie chodzi, coś się pokaze nowego i jest wielka ekscytacja, a później robi się nudne, to samo z legendami.

  • Reply
    emsi20
    Sie 31, 2017 4:19 pm

    Ja mialem kilka legend transfer cukierek i masz 1legende mozesz miec 5 a mozesz miec 1ty decydujesz ile ich masz chcesz 1zlap i odpusc raidy proste

  • Reply
    WujekBlady
    Sie 31, 2017 4:43 pm

    Zapominacie o jednym. W sumie o dwóch rzeczach…
    1:Gra polega na grindzie, zbieraniu setek sztuk tego samego pokemona by go potem ewoluować i wzmacniać.
    2:Dają szansę na złapanie takiej legendy każdemu. Sam na ten przykład Lugię i Articuno złapałem w ostatni możliwy dzień. Nie każdy ma czas i szczęście. Skoro niektórzy musieli próbować np 15 razy to gdyby był tylko jeden raid mało kto by je miał.

  • Reply
    Ziutek Broda
    Sie 31, 2017 4:47 pm

    Kasa misiu! Kasa teraz tylko to jest ważne dla Niantic.

  • Reply
    Loner
    Sie 31, 2017 6:19 pm

    Widze niczego sie nie nauczyli po raidach z ptaszkami… No trudno, tylko niech zmienią im nazwę z legendarnych na pospolite bo teraz wszyscy je będą łapać jakby były pidżejami i ratatami.

  • Reply
    pawlik
    Sie 31, 2017 7:18 pm

    I znowu samotni gracze są udupieni. Wśród znajomych i rodziny nie znam nikogo kto grałby oprócz mnie. Mieszkam w małej miejscowości pod Krakowem, jeszcze nigdy nie spotkałem innego gracza podczas Raidu. W Krakowie pracuję przy samym Rynku Głównym, i mimo że kręci się tam masa ludzi i jest bodajże 7 gymów na samym Rynku to nie udało mi się jeszcze trafić na taki raid żeby pokonać legendę. 5 osób na raz to max, z czego walczą dwie, reszta stoi i nic nie robi.

    Ja rozumiem że gra ma zachęcać do współpracy z innymi ale powinno być też jakieś wyjście dla graczy solo. Na przykład skalowanie CP bossa proporcjonalnie do ilości graczy w Raidzie.

    • Reply
      dfytyt
      Sie 31, 2017 7:46 pm

      Nie wierzę, że nie istnieją grupy messanger/fb dla Krakowa, gdzie ludzie się na raidy zgadują. Wystarczy tam napisać, że coś na rynku, a ekipa się zleci. U nas w Poznaniu jest z 15 takich grup, nie ma problemu o ekipę na raidy nawet na obrzeżach dzięki temu.

    • Reply
      RichiRich
      Sie 31, 2017 7:51 pm

      Na Facebook a na pewno znajdziesz grupę rajdową w Krakowie („pokemon go kraków” jest grupa) a potem podejrzewam, że ktoś Ci udostępni grupę na WhatsApp i wtedy masz problem z głowy….

    • Reply
      Adam987
      Sie 31, 2017 7:52 pm

      Bez Fb ani rusz jak się okazało. Teraz mam masę raidów do wyboru ale kosztem zewnętrznej aplikacjk której nie planowałem mieć.

    • Reply
      Tomic0981
      Wrz 01, 2017 5:53 am

      Ja nie kumam, dlaczego Wy tego nie ogarniacie, proszę, kilka tys. graczy z Krakowa
      https://www.facebook.com/groups/658260164357330/?ref=br_rs , https://www.facebook.com/groups/1516120102016501/?ref=br_rs
      Innym polecam w wyszukiwarce facebooka wpisać frazę : pokemon go „nazwa Twojego miasta”
      Mega trudne…

    • Reply
      R
      Wrz 01, 2017 1:29 pm

      Olej to. Im wcześniej się pogodzisz, tym lepiej. Szkoda nerwów. Też miałem podobne odczucia. Na początku raidów nawet poświęcałem ten czas i walczyłem. Po blisko dziesięciu jednak wygranych raidach i nie złapaniu Articuno dałem sobie spokój – bo mało, że ciężko podejść do walki, to i później gra decydowała o tym, czy złapiesz czy nie. CeHa im w cztery litery – nie chcieli, żebym sobie spokojnie złapał legendy i grał jak do tej pory? To nie.
      Po fejsbukach nie będę latał, roboty nie będę zawalał (to mi w końcu chleb przynosi i pozwala utrzymać rodzinę) czy weekendów z rodziną tylko po to, żeby parę bajtów mieć w komórce ustawionych tak, a nie inaczej. Niantic to nie religia, żeby na tyle się poświęcać w wyścigu po wyimaginowane i wirtualne (!) rarytasy.

    • Reply
      alf
      Wrz 05, 2017 12:46 pm

      W Rzeszowie umawiamy się na fb na określoną godzinę. wiadomo o której gdzie iść, i czy zbierze się ekipa

  • Reply
    AirForceOne
    Sie 31, 2017 8:07 pm

    Dla samotnych graczy mam jeszcze jedną opcję i jednocześnie propozycję dla mądrych głów w Nianticu
    Aby dla pojedynczego gracza łapacza automatycznie wydłużali czas walki z bossem lub legendą w gymie
    I niech się tłucze przez np godzinę wszystkimi swoimi pokami od rattaty po pidgeya, sprawiedliwe chyba?

  • Reply
    DawidPolakL
    Sie 31, 2017 9:04 pm

    A mi tam się podoba. Kto nie chce niech nie łapie i tyle. Na 10 raidów z lugią złapałem 2. Innych mam ciut więcej. Szkoda tylko że wprowadzili te potiony kosztem malin i candy, ale no nic – życie.

  • Reply
    das
    Sie 31, 2017 11:26 pm

    Ale macie spine, ktos nie chce to nie łapie a i tak do gymów nie można dodwać swoich legend. Dobrze że od teraz bedzie mozna sprawdzic go jest na rajdzie. Ja nie złapałem żadnego ptaka bo zwyczajnie nie mam czasu na umawianie się z grupą (małe dziecko). Fajnie jakby dodali coś dla samotnych, wtedy dany pokemon byłby odpowiednio słabszy po złapaniu

    • Reply
      a
      Wrz 01, 2017 12:27 am

      Albo ciekawą opcją by było wprowadzenie możliwości samotnego bicia legend. Tyle, że żadne skalowanie CP czy słabszy złapany. Statystyki pokemona te same co na zwykłych raidach.
      Ustawić limit na 30 minut i do dzieła.
      Taka legenda to by dopiero było wspomnienie. 30 minut walki i z 50 zużytych revivów/potionów 😉

  • Reply
    Lux
    Sie 31, 2017 11:44 pm

    Nie narzekajcie. Ostatnio obcięli uzysk cukierków z rajdów. Chcecie zbierać cukierki na power up’y chodząc z buddy? Proszę bardzo, 100 cukierków to tylko 2000 km. To tylko 333 h marszu co to dla was. 😀

  • Reply
    JoeTExas
    Wrz 01, 2017 6:59 am

    6 rano Entei na gymie, gdzie nigdy nie ubity żadnej legendy( brak ludzi). To gra tylko dla tych którzy oszukują

    • Reply
      Kaaaa
      Wrz 01, 2017 8:12 am

      Gdzie ten entei? W pl juz sa?

    • Reply
      RexHunterson
      Wrz 01, 2017 9:00 am

      Co to ma do rzeczy? Entei jest na takiej samej zasadzie jak ptaki. Nie potrzeba EXpassów na te psy. To na Mewtwo ma być coś takiego.

      • Reply
        JoeTExas
        Wrz 01, 2017 9:36 am

        A to ma do rzeczy ,że obecny system raidów jest bez sensu. Kto zrobi o 6 rano raid na legendy na totalnym zadupiu?

        • Reply
          LucaDelRey
          Wrz 01, 2017 9:49 am

          Ale rajd trwa 2 godziny, więc do 8 zawsze jest szansa że ktoś się zbierze, w dodatku gym na którym wyskoczy raid jest losowo wybierany.

        • Reply
          hejter
          Wrz 01, 2017 11:07 am

          Twierdzenie nooba , pro gracze łapią od 6 rano i taka jest różnica między zaangażowaniem w grę a olewczym podejściem i narzekaniem na świat. Tylko brakuje tekstów „gram na polu w piłkę lepiej od Ronaldo i czemu nie zarabiam jak on”.
          Odpowiem na dalsze gorzkie żale – brak ludzi ? zaproś te pseudo boty lub flygps co rzekomo odbijają gymy, one podobno też lubią walczyć z legendami i już masz team.

        • Reply
          Rexhunterson
          Wrz 01, 2017 1:35 pm

          Czytasz że zrozumieniem? Chodzi mi o ex raidy, a nie o której porze się pojawiają. A ekipę możesz skołować na grupie Mordko.

    • Reply
      Pokesaur
      Wrz 02, 2017 11:08 am

      Jak 23 lipca o 6.30 pojawil się u nas pierwszy Articuno (3 gymy na całe miasto) to cała ekipa miała pobudkę i jakoś się zebraliśmy. Nie ma co jojczyć tylko podłączać się do ludzi i budować sobie grupę, chcemy czy nie – na tym po części ta gra polega.

  • Reply
    PokeTrener z Holandii
    Wrz 01, 2017 9:10 am

    Kilka Entei juz widzialem ale co dziwne ptaki mialy byc do wczoraj a ciagle sa u mnie raidy z nimi.

  • Reply
    slash
    Wrz 01, 2017 11:24 am

    Wrzucenie Psów na bossów nie jest trafnym rozwiązaniem. Nie ma nawiązania do gier na konsole. O ile w grach ptaki występowały w określonych lokalizacjach (Seafoam Islands, Power Plant, Victory Road), tak bestie były rozrzucone po całej mapie i pojawiały się w losowych lokalizacjach. Spotkanie Psa w dziczy było prawdziwym szczęściem, bo był on UNIKATOWY, LEGENDARNY i NIEPOWTARZALNY (czyt. jeden na grę). Idąc z duchem gier legendy powinny pozostać legendami. W obecnym systemie raidów każdy może się „pochwalić” kurnikiem ptactwa. Rajdy z legendami trafiają się częściej niż te z 4 lv. Mimo wysokiego levelu wciąż nie mam m.in. Tyrka i dwóch stworzeń z pierwszej geny (cuksy są, ale iv kiepskie). Gdyby Niantic nie był pazerny na kasę z Premium Raid Passów, to wypuściłby Psy w losowe lokalizacje i wówczas dał możliwość walki z legendą F2F. W tym przypadku szansę na pokonanie stwora mieliby solidni gracze, a nie rajdowi statyści.

    • Reply
      PokeTrener z Holandii
      Wrz 01, 2017 11:58 am

      Zgadzam sie z toba w 100 procentach

    • Reply
      withelm
      Wrz 01, 2017 12:32 pm

      ok załóżmy, że legendy są rzadkie.
      może je mieć dokładnie 1000 osób.
      Ty się nie załapałeś. Powiedź jak byś się czuł?
      Jeszcze gorzej jak kilka Twoich znajomych by złapało.

      LEGENDA != UNIKAT.
      POKEMON GO != Poksy na konsole.

    • Reply
      Rexhunterson
      Wrz 01, 2017 1:40 pm

      Ktoś napisał w którymś z ostatnich artykułów, jakie znaczenie ma słowo „legenda”. Gdyby niantic zależało na odpowiedniej kolejności to wpierw byłby Mewtwo, później Lugia.

  • Reply
    amil
    Wrz 01, 2017 1:10 pm

    Solo raidy – tego potrzeba. Ja mieszkam na małej wsi gdzie praktycznie nikt nie gra w poksy, podczas raidów nawet udałem się kilka razy do Radomia (kilkanaście kilometrów) i nigdy nie było składu żeby ubić legendę… dwa razy po trzy osoby się trafiło. Legendy uciekają, ja nadal nie mam żadnej…

  • Reply
    JoeTExas
    Wrz 01, 2017 1:37 pm

    Przestańcie porównywać Pokemon Go do gier na konsole, bo z tego co pamiętam tam nie było raidów po 20 osób na legendę w grze konsolowej. Obie gry korzystają z tego samego uniwersum ale są inaczej skonstruowane. Problem jest taki ,że teraz mieszkańcy dużych miast a szczególnie okolic centrum mogą wykorzystać w pełni potencjał gry a wielu innych graczy tylko może o tym pisać. Nianitic widać próbuje coś działać ale sami niewiedzą co robić skoro ptaki dalej są.

  • Reply
    Outlawek
    Wrz 01, 2017 2:47 pm

    Przy okazji pojawienia się nowych legend, Niantic mógłby pomyśleć o rozszerzeniu bossów o kilka innych, które przydałyby się na rajdach 5, jak: Golem, Houndoom, Tangela, Vileplume, Victreebel i może Donphan.

  • Reply
    Kamil
    Wrz 01, 2017 6:04 pm

    Ale ktoś ma ból tyłka , że legendy będą dostępne dla każdego. Rozumiem, że większość byłaby zadowolona gdyby taka legenda była do zdobycia w określonych rejonach w specjalnych eventach gdzie złapać takiego pokemona ma szansę może 1% graczy. Wtedy rozumiem, byłby ten ktoś szczęśliwy gdyby nie mógłby zdobyć okazu. Po pierwszy rajdy zawsze nie uzbierają wymaganą liczbę osób, nie pojawiają się na zawołanie w gymie w okolicy i złapanie premier ballem nie da Ci 100% szans na złapanie, a jak już złapiesz to IV nie jest takie na jakie oczekiwaliśmy. Mam wrażenie, że niektórzy chcieli by poczuć się wyjątkowi by to właśnie oni zdobyli daną legendę a inni byli jej pozbawieni.

  • Reply
    Valdez
    Wrz 01, 2017 8:37 pm

    Jeśli chcecie aby legendy były rzadkie, to polujcie na 100% iv, wtedy będziesz słowo „legendarny” nabierze nowego, jak i cennego znaczenia. Bo kto może się pochwalić „setkami”?

    • Reply
      Daniel
      Wrz 06, 2017 4:04 am

      Też nie, u mnie na jednym raidzie, 3 osoby złapały 100%, na 5 złapanych, przy 9 osobach.

  • Reply
    Szogun86
    Wrz 01, 2017 8:45 pm

    Ja nie wiem jak to się dzieje ale od dziś miał być entei a u mnie w mieście ani jednego nie było tylko dalej ptaki… ktoś miał podobnie? Niantic ładnie leci w kulki…

  • Reply
    arty
    Wrz 02, 2017 11:47 am

    Entei w końcu złapałem „1” legendę ech… Niby Poki legendarne, a nie dało się złapać ni jednej do tej pory. Chociaż Entei się złapał i to rzutem, który gwarantuje 100% skuteczność szczęście.