News Niezbędnik gracza W oczekiwaniu na Pokemon Go 10

Mapa trenerów Pokemon Go!

mapa pokemon go

Hej Pokemaniacy!

Dzięki świetnego pomysłowi Noschiego mamy mapkę trenerów z całego świata.

Tu proszę link: [Mapa trenerów Pokemon Go] i wiadomość dla Was:

 

„Zrobiłem podział na trzy frakcje, które będą w grze.
Póki co, wpisujcie mi frakcje, do której macie zamiar dołączyć. Będzie podgląd czy w którymś rejonie nie ma zbytniej przewagi jednej z frakcji.

Zrobiłem trzy warstwy – osobna dla każdego koloru. Będziecie mogli, śledzić rozłożenie konkretnego koloru.

Udostępniłem ja publicznie; może ktoś przypadkiem znajdzie i zainteresuje się samą grą lub dołączeniem do naszego forum; dlatego na mapie nie będzie zaznaczania adresów (włączyłem sama mapę z miejscowościami) a tylko punkt na nazwie miejscowości. Jest możliwość dołączenia zdjęcia, jak ktoś będzie miał ochotę proszę podesłać Uśmiech

 

Swoje dane możecie podsyłać w wątku na forum: [Lista zgłoszeń do mapy Pokemon Go] – jeśli nie widzicie wpisów, pamiętajcie że trzeba się zarejestrować na forum.

 

P.S. Niedługo zmienimy dla Was wygląd strony, grafika jest już w przygotowaniu – bądźcie cierpliwi 🙂

 

 

Pozdrawiam

beti89

 

 

10 Comments

  • Reply
    Pyzdra
    Lip 04, 2016 11:51 am

    Czy mapa będzie aktualizowana o wpisy z podpiętego wątku? bo nie widzę siebie, a na 5 stronie się zapisałem 🙂

    • Reply
      beti89
      Lip 04, 2016 12:03 pm

      tak, będzie aktualizowana 🙂 Noschi potrzebuje tylko czasu 🙂 pewnie wieczorem pojawi sie update

      • Reply
        NexOnePL
        Sie 17, 2016 3:28 am

        Forum pełne od wpisów ale aktualizacji brak. Coś się będzie działo w temacie czy przerosła Was inicjatywa?

  • Reply
    Mexon97
    Lip 06, 2016 9:36 am

    Fajnie by było zrobić też mapę z pokestops.
    Jako że gra już działa a w mojej okolicy znajduję się tylko jeden było by miło wiedzieć gdzie się kierować.

  • Reply
    Basti
    Lip 06, 2016 7:32 pm

    Ja mieszkam na granicy Mazowsza i Podlasia, a jak widze nikogo tam nie ma 🙁

  • Reply
    Ktosiek
    Lip 08, 2016 11:07 am

    „Nie możesz się zarejestrować, gdyż dokonano już 5 rejestracji z Twojego adresu IP w przeciągu 24 godzin. Spróbuj później.” – Przasnyszanie do ataku (ale zostawcie miejsce na rejestracje dla mnie 🙁 )

    • Reply
      Ghost88hunter
      Lip 09, 2016 2:59 pm

      Ooo nawet Przasnyszanie grają 🙂 no proszę 🙂

  • Reply
    Krzysztof Huras
    Lip 14, 2016 1:02 pm

    Proponuję też coś na wzór mapy interaktywnej z pokemonami pokestopami i gymami jak w linku (gra nie jest powiązana z pokemonami ale chyba każdy zna hurtworlda)

  • Reply
    Telekomunikacyjny
    Lip 23, 2016 3:09 pm

    Jakie pustki w warmińsko-mazurskim

  • Reply
    danelli5