News 17

Mareep na kolejnym Community Day!

mareep

Wbrew domysłom na kolejnym Community Day nie zobaczymy Charmandera w roli głównej a… Mareepa!

Tradycyjnie dwa dni po poprzednim Dniu Społeczności Niantic ujawniło nam pokemona oraz bonusy jakie będą głównymi atrakcjami następnego eventu.

Zdjęcie użytkownika Pokémon GO.

  • Główny pokemon (plus wersja shiny): Mareep
  • Bonus nr 1: dystans dla jajek skrócony do 1/4 odległości
  • Bonus nr 2: 3-godzinne lury
  • Specjalny atak: jeszcze nieznany

Kolejny Community Day odbędzie się 15 kwietnia (niedziela) w godzinach 11:00-14:00. Specjalny atak, najpewniej dla ostatniej formy czyli Ampharosa, poznamy tak jak we wcześniejszych przypadkach bliżej daty wydarzenia.

Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądają shiny modele dla rodziny ewolucyjnej Mareepa to wrzucam je poniżej:

Znalezione obrazy dla zapytania mareep shinyZnalezione obrazy dla zapytania flaaffy shinyZnalezione obrazy dla zapytania ampharos shiny

Źródło: https://pokemongolive.com/events/community-day/

17 Comments

  • Reply
    patrykknights
    Mar 27, 2018 7:53 pm

    Fajnie , że ta informacja pojawia się na tyle szybko , że można sobie ten dzień zaplanować odpowiednio 😉 Trochę zaskoczyli z tą owieczką ale jestem zadowolony . Elektrycznych poki zawsze się przydadzą ! Czas zbierać ananaski .

  • Reply
    Das
    Mar 27, 2018 8:01 pm

    Wolałbym chyba jednak innego pokemona

  • Reply
    patrykknights
    Mar 27, 2018 8:42 pm

    Wydaje mi się , że dla wielu graczy może to być jedyna szansa na zdobycie rzadkiej formy tego pokemona jaka jest Ampharos 😉

  • Reply
    bart
    Mar 27, 2018 8:48 pm

    Więcej różowych poków 😀

    Ciekawe kiedy będzie czarny charizard

  • Reply
    KedarZS
    Mar 27, 2018 8:53 pm

    Super info. Do tej pory miałem tylko kilka Mareep z jajek i nie doszedłem do ostatniej ewolucji. I do tego taki rzadki pokemon na pierwszym community day w jakim wezmę wreszcie udział. Chociaż bulby i dratini też mi szkoda że nie mogłem złapać więcej.

  • Reply
    Masza i niedzwiedz
    Mar 27, 2018 10:33 pm

    Super! W koncu zrobie ampharosa 😉

  • Reply
    Eee
    Mar 27, 2018 11:16 pm

    200km zrobione z mareepem na ampharosa. Elo

  • Reply
    JacekA11
    Mar 27, 2018 11:33 pm

    Ja ze swoim mareepem zrobiłem 380km

  • Reply
    Adrianokan
    Mar 28, 2018 12:03 am

    Stawiam, że charmander pojawi się w okresie wakacyjnym i będzie to lipiec.

  • Reply
    JoyPi
    Mar 28, 2018 2:45 pm

    Nie wiem czy wiecie, ale u nas będzie trochę wcześniej ten Community Day
    Notka z Serebii.net
    This runs at specific times:
    The Asia-Pacific region: 12:00 P.M. to 3:00 P.M. JST (GMT +9)
    Europe, the Middle East, Africa, and India: 09:00 A.M. to 12:00 P.M. UTC (GMT +0)
    The Americas and Greenland: 11:00 A.M. to 2:00 P.M. PST (GMT -8)
    Gdyż u nas jest strefa czasowa UTC +1 czyli u nas będzie od 10:00 do 13:00

    • Reply
      Ivrin
      Mar 28, 2018 8:19 pm

      Po przejściu na czas letni jesteśmy w strefie UTC+2 a nie UTC+1

  • Reply
    KingPokemon
    Mar 28, 2018 3:51 pm

    Przyda się, super! 🙂 Tylko shiny za dużo… mogli ograniczyć się do Pikacza, bo teraz bardziej popularne będą od zwykłych wersji w gymach xD

  • Reply
    Seba
    Mar 29, 2018 7:40 am

    Jak dla mnie to jest chamstwo. Przez kilka miesięcy miałem go na chodzeniu. W końcu uzbierałem. A tu teraz mój trud na marne bo zrobili sobie taki event. To nie sprawiedliwe tak jak dratini ci którzy grali od początku są teraz pokrzywdzeni bo oni musieli się natrudzić. A tak przyjdzie jakiś początkujący 15lvl i ma 3 dragonite. Ta gra robi się trochę zbyt łatwa. Ułatwiają wszystko co na początku utrudnili

    • Reply
      poziomek90
      Mar 29, 2018 11:45 am

      Chamstwo to jest Twój tok myślenia. Gdy widzisz na przecenie fajne ubranie, to też masz ból dupy, bo Ty tydzień temu musiałeś zapłacić pełną cenę i musiałeś się „natrudzić”? Kto Ci kazał z nim marnować tyle czasu? Sam sobie ubzdurałeś, że musisz mieć ten bezużyteczny wpis w PokeDexie, możesz mieć pretensje tylko do swojej logiki

  • Reply
    pokemaniac
    Mar 31, 2018 12:29 pm

    Nareszcie! Dotychczas 90 % osób w Polsce nie miało szans na ampharosa!

  • Reply
    Todik
    Kwi 15, 2018 10:15 am

    Czyli mam rozumieć że dzisiaj się bawimy od 12 do 15? Jest jakaś informacja jak to się rozpocznie?

    • Reply
      Todik
      Kwi 15, 2018 10:21 am

      Czy 11-14 ? co strona to inny czas xD