News 112

Nowa aktualizacja dla Pokemon GO!

niantic-logos-blackandwhite-820x420

Tak jest, moi drodzy, w końcu doczekaliśmy się aktualizacji opatrzonej numerem 0.37.0 (Android) oraz 1.7.0 (iOS). Pamiętajcie, że tak jak wcześniej update pojawia się stopniowo, tak więc większość z was będzie mogła ją pobrać dopiero jutro.

W aktualizacji pojawi się wyczekiwany system Buddy Pokemon, a także pomniejsze poprawki usprawniające rozgrywkę. Poniżej tłumaczenie patch note ze strony pokemongolive.com:

Buddy Pokémon i inne aktualizacje w Pokémon GO wersja 0.37.0 dla Androida oraz 1.7.0 dla iOS.

Trenerzy,

Pokemon GO przechodzi obecnie proces aktualizacji do wersji 0.37.0 dla Androida oraz 1.7.0 dla urządzeń z iOS. Poniżej przedstawiamy wszelkie zmiany oraz komentarze od naszego zespołu.

  • Zaimplementowanie Buddy Pokemon: Trenerzy mogą teraz wybrać jednego ze swoich pokemonów jako swojego towarzysza. Trener może otrzymać cukierek dla towarzysza za przejście pewnego dystansu;
  • Uczyniliśmy łatwiejszym wybranie mniejszego pokemona na ekranie;
  • Naprawiono błąd, kiedy jajko czasem wykluwało się bez pokazywania animacji;
  • Zwiększona niezawodność podczas gdy urządzenie zmienia sieć, tak by aplikacja nie traciła połączenia z serwerem na dobre;
  • Dodane wsparcie dla Pokemon GO Plus;
  • Pomniejsze poprawki tekstowe.

Kontynuujemy naszą walkę z botami oraz oszustami w Pokemon GO. Zrootowane urządzenia nie są wspierane przez Pokemon GO. Pamiętajcie, by pobierać Pokemon GO tylko z oficjalnego sklepu Google Play oraz iTunes.

Zespół Pokemon GO

 

112 Comments

  • Reply
    Ślepa kura
    Wrz 10, 2016 9:22 pm

    O tak! Dawać mi ta aktualizację 😀
    Będę się wozić z dratini, a potem z pikaczem, a Wy?

    • Reply
      Kamil
      Wrz 11, 2016 10:24 pm

      1 candy za 5km czyli 500km musisz zrobić… powodzenia 🙂

    • Reply
      SpectrumPL
      Wrz 13, 2016 3:35 pm

      xd nie

  • Reply
    Elladan1900
    Wrz 10, 2016 9:51 pm

    W końcu!! Mam pare poków do których brakuje mi cukierków a u mnie są rzadkie 😉 Pierwszy pewnie Oddish 😛

    • Reply
      Kej
      Wrz 12, 2016 2:25 pm

      Oddish rzadki? XD

  • Reply
    dzida
    Wrz 10, 2016 9:51 pm

    snorlax na pierwszy rzut, chodź już piszą że 1 cuks = 5 km

  • Reply
    Scapulos
    Wrz 10, 2016 10:13 pm

    Liczba km przeliczanych na cuksy niestety nijak ma się do tej, która wcześniej wyciekła.. Bulbasaur 3km

  • Reply
    Wiktor
    Wrz 10, 2016 10:41 pm

    Czyli temu, kto ma zrootowany telefon nie będą działać Pokemon Go?

    • Reply
      Kiwi
      Wrz 11, 2016 11:59 am

      Tak, trzeba wyłączyć roota.

    • Reply
      Kansbar
      Wrz 12, 2016 6:32 am

      Wystarczy zainstalowac i uzyc hide my root ze sklepu play

      • Reply
        Jabr
        Wrz 13, 2016 10:44 pm

        Nie udało się, proszę o więcej szczegółów.

  • Reply
    Dario
    Wrz 10, 2016 10:46 pm

    Pikachu czy inne Bulbasaury to jeszcze da się jakoś znaleźć – ja się powożę ze sandslashem i doduo 😛

  • Reply
    nRx
    Wrz 10, 2016 11:04 pm

    Jest to nie do zrobienia Wiktorze 😉

  • Reply
    bery
    Wrz 10, 2016 11:05 pm

    Kolega już zaktualizował i Dratini ma 1 cukierek = 5 km więc coś się nie zgadza niestety z tym co podesłałeś ;>

  • Reply
    Kagan
    Wrz 10, 2016 11:18 pm

    Hmmm mozecie napisac jak pobrac aktualizacje ?? czy to bedzie moze automat ??

  • Reply
    beoswind
    Wrz 11, 2016 2:13 am

    Jakie czekac do jutra?
    ZAWSZE jest kopia w sieci od razu po premierze i mozna ja pobrac z zaufanych stron ktore sa w sieci od lat (jak apkmirror)
    Wystarczy wpisac w G.

    pokemon go 0.37

  • Reply
    beoswind
    Wrz 11, 2016 2:49 am

    Wreszcie powiekszyli i pogrubili XP points i widac bez lupy 🙂

    Trzeba przejsc od 1 do 5 km zeby dostac cukierka wiec „szalu” nie ma i d…y nie urywa

  • Reply
    beoswind
    Wrz 11, 2016 3:08 am

    Ale lipa – w prawym dolnym rogu mamy staly napis: (c) 2016 Google (widac na tablecie)

    Animacja „przyjaciela” po dluzszej chwili wkurza (zobaczcie np. Mr Mime)

  • Reply
    azji
    Wrz 11, 2016 5:46 am

    A czy w każdej chwili i nieograniczoną ilość razy można zmieniać buddy pokemona?

    • Reply
      beoswind
      Wrz 11, 2016 8:11 am

      Tak dowolna ilosc razy, tylko jak zmienisz poka zanim „wychodzisz” cukierka to tracisz KM ktore przeszedles

  • Reply
    HOTARU
    Wrz 11, 2016 7:18 am

    Pytanie jak zrobić w Pokemon Go aktualizację

    • Reply
      beoswind
      Wrz 11, 2016 8:09 am

      Albo lamersko czekajac na update w sklepie albo wpisac w Google:

      pokemon go 0.37

      i pobrac plik APK z apkmirror

      • Reply
        ppp
        Wrz 12, 2016 3:04 pm

        Lamer instruuje wszystkich co jest trzeba zrobić… żenada

  • Reply
    zet
    Wrz 11, 2016 8:59 am

    Jesli kilosy z buddy bedzie mi naliczalo tak jak za jajka (czasami musze zrobic 2 km zeby zaliczylo 1) to chyba wypieprze tel do rzeki.

    P.S. z apkmirror mozna pobierac bez obaw.

    • Reply
      beoswind
      Wrz 11, 2016 2:09 pm

      U mnie zalicza KM super na 3 roznych urzadz. od poczatku gry (HTC Desire 620, tablet Aries 785 i zrootowany iPad 3)

      Zauwazylem ze w wielu postach lamerzy zalecaja wlaczenie w lokalizacji: „duzej dokladnosci” co akurat przynosi odwrotny efekt bo tel. bierze lokalizacje z polozenia stacji GSM w pierwszej kolejnosci przed GPS-em co MASAKRYCZNIE zmniejsza dokladnosc pomiaru polozenia

      Nalezy wybrac: Tylko urzadzenie (Uzywaj GPS do okreslania lokalizacji)

  • Reply
    Majsterkowicz
    Wrz 11, 2016 9:53 am

    Instalacja aplikacji z innego źródła niż Sklep Play nie jest możliwaa …
    Na markecie mam aktualnie brak możliwości zainstalowania aktualizacji.
    Zainstalowałem plik apk z apkmirror myśląc, że będę mógł spokojnie grać.
    Niestety ku mojemu rozczarowaniu wyskoczył komunikat, że system (a dokładniej aplikacja) nie jest z zgodnego źródła (coś w tym stylu).
    No i dupa zbita …
    Tak samo jeżeli macie zrootowany telefon.
    W moim Xiaomi Redmi Note 2 Prime z automatu mam wygranego roota.
    No i teraz mam problem …

    • Reply
      /daniel
      Wrz 11, 2016 10:01 am

      Wlacz w opcjach bezbieczeństwa „nieznane zródła” zezwalaj na intalowanie aplikacji z nieznanych zródeł i bez problemu możesz pobrac z apkmirror

    • Reply
      bob
      Wrz 11, 2016 10:23 am

      Musisz otworzyć ustawienia-> zabezpieczenia i „nieznane” źródła po czym potwierdzić ostrzeżenie. Takie podstawy a nie wie;p

    • Reply
      zet
      Wrz 11, 2016 10:31 am

      Ustawienia -> zabezpieczenia -> nieznane zrodla.
      Proste.
      Ja tak zainstalowalem aktualizacje i obecnie chodze juz z Machopem.

      • Reply
        Majsterkowicz
        Wrz 11, 2016 11:27 am

        Ja to mam … Zainstalowałem aplikację, jednak po tym wyskakuje komunikat w grze po wczytaniu logo, że aplikacja nie jest z marketu …

        • Reply
          beoswind
          Wrz 11, 2016 1:47 pm

          Na reddit jest instrukcja jak zainstalowac ver. 0.37 na zrootowanych tel. za pomoca Magisk

          Tytul postu:

          0.37 on rooted Android 5.0+ with Magisk

          Jest troche „zabawy” ale dziala

    • Reply
      jam 86
      Wrz 12, 2016 7:09 am

      powiem tylko – ” aptoide „i jak sprzet sprawny to smiga nawet na np tab yoga 3 ktore posiadam , iz ono nie ma pokemon go w swoim sklepie ale z aptoide sciagasz i grasz ,..
      na slabszych urzadzeniach przycina albo sie wiesza ze nie idazie z cuierpliwoscią i wlasnie tym gps em przeskakuje ,badz podaje lokalizacje stala , czuc problem na wakacjach napewno..,.,.. badz pobliska z przed kilku godz.z sw. historii

  • Reply
    max
    Wrz 11, 2016 11:42 am

    Też mam ten problem, wcześniej to znaczy na 0,35 wszystko działało teraz jest tak: http://heavy.com/games/2016/09/pokemon-go-update-how-to-fix-device-os-software-not-compatible-error-rooted-jailbroken-pokemongo-hack-solution/

    Sprawdziłem root checker, superuser i nie mam roota. BTW jest już update na google play bo mi cały czas pokazuje że jest wersja 0,35 a data aktualizacji 10 WRZEŚNIA!!

  • Reply
    azman
    Wrz 11, 2016 12:35 pm

    Strzał w stopę z tą blokadą gry na rootowanych fonach. Statystyki im leca na łeb po zastosowaniu banów a teraz jeszcze to. Ja mam 3 tel wszystkie zrootowane i co juz sobie nie pogram. Nadmienie iż nigdy nie korzystałem z ulepszaczy-oszukiwaczy. Znowu korporacja dyktuje w co i jak i na czym mamy grać.

    • Reply
      Piotr
      Wrz 12, 2016 10:18 am

      I prawidłowo, bo to oni są właścicielami tej gry i mogą decydować o jej zasadach. Jeden będzie miał roota, ale będzie grał uczciwie, a drugi już nie i będzie kombinować, a blokada na roota zmiejsza pole manewru oszutsom.

      Raduje się, kiedy czytam lament (nie mam na myśli cb, chyba że oszukujesz) graczy oszustów, którzy zostali „skrzywdzeni” banem. To jest takie zabawne jak próbują się wybielić tłumacząc swoje oszustwa na różne sposoby – przykre.

      • Reply
        Jabr
        Wrz 13, 2016 10:51 pm

        Przeginasz, mam xiaomi redmi notę 2 z polską oficjalną nakładką, to wg Ciebie mam przejść na chińskie znaczki?

        • Reply
          PolakPL
          Wrz 14, 2016 5:35 am

          Jakby na xiaomi do instalacji miui polska czy miui global był potrzebny root LoooL, tyle komentarza.
          Banować, banować i raz jeszcze banować frajerstwo z botami! Posunięcie z rotem świetne, na pewno w sporej mierze zmniejszy ilość oszustów, oby tak dalej, jak ktoś chce grać może z roota zrezygnować, tragedii to żadnej nie powoduje w funkcjonalności tel, bez przesady.
          A oszuści niech sobie płaczą, odinstalowują i zaniżają ocenę apki, kogo to obchodzi? I tak będzie grała cała reszta – miliony, które mają to gdzieś. Ocena apki jest nieistotna, a kilka milionów bot ścierwa mniej na zyski przekłada się tylko pozytywnie, bo frajerstwo z botami nie wyda centa, bo i po co, a na pewno chętniej będą grali uczciwi gracze, którzy zawsze coś tam mogą kupić wiedząc, że żaden tard nie robi z nich idiotów siedząc z piwem na kanapie i nabijając 30esty level bez ruszenia dupy na metr.

          • Jabr
            Wrz 15, 2016 9:14 am

            Taki kupiłem z legalnej dystrybucji, więc nie gadaj od!!, jak jesteś taki wszystko wiedząc to poradź co zrobić, legalnie bez podchodów.

    • Reply
      Agashia
      Wrz 19, 2016 8:57 pm

      Też mam xiaomi i już nie pogram a dopiero co wymieniłam telefon :((( powinni to zmienić moim zdaniem a znaleźć inny sposób na oszustów bo w początkowej fazie sami na to pozwolili

  • Reply
    Dawid1808
    Wrz 11, 2016 12:48 pm

    Mam tą aktualizację i ile się dostaje cukierków za przejście kilometrów?

  • Reply
    jakoushirou
    Wrz 11, 2016 1:10 pm

    Najważniejsza informacja, że gra od teraz nie działa na zrootowanych telefonach.
    No to na moim SG S4 już nie pogram, bo nawet nie jestem w stanie cofnąć tam roota 😉
    Dobrze, iż mam drugi telefon ;]

    • Reply
      PolakPL
      Wrz 14, 2016 5:37 am

      Jak to nie jesteś w stanie? Chyba po prostu nie potrafisz, bo przecież musi się dać ;]

      • Reply
        jakoushirou
        Wrz 14, 2016 9:45 am

        Właśnie nie da rady, telefon zostaje naznaczony na stałe.

  • Reply
    123mamut
    Wrz 11, 2016 1:14 pm

    U mnie na htc nie ma opcji aktualizacji.

    • Reply
      beoswind
      Wrz 11, 2016 10:49 pm

      Pobierasz APK z sieci a nie ze sklepu

      K….a czy wy nie umiecie przeczytac kilka postow powyzej?

      Na HTC 620 od poczatku gry pokazywalo mi: tel. nizegodny i zawsze ladowalem APK przez przewod USB i po klopocie

  • Reply
    Sirion
    Wrz 11, 2016 1:54 pm

    Niekoniecznie leci 1 cukierek, może polecieć ich więcej.

  • Reply
    matii
    Wrz 11, 2016 1:59 pm

    kiedy będzie oficjalnie na sklepie play aktualizacja dla wszystkich ?

    • Reply
      beoswind
      Wrz 11, 2016 10:51 pm

      A dlaczego musi byc ze sklepu?

      Co za roznica skad pobierzesz?

      • Reply
        ppp
        Wrz 12, 2016 10:23 am

        A dlaczego nie może?

        Mi z apk mirror nie działa – wywala bład, że nie można zainstalować i tyle. Nieznane aplikacje zaznaczone w Zabezpieczeniach. I dupa. Zrootowanego telefonu nie mam. Sam muszę czekać na aktualke w google Play

  • Reply
    Mimi
    Wrz 11, 2016 3:47 pm

    Kolejna nudna aktualizacja. Grałem w pokemony ponad miesiąc, mam 23 lvl i już od 3 tygodni nie gram. Takimi marnymi dodatkami mogą co najwyżej zadowolić samych siebie. Nie będę grać, dopóki nie wprowadzą poprawek całego systemu walk i wymiany !!!!

  • Reply
    Mr maryn
    Wrz 11, 2016 4:14 pm

    Czemu nie ma aktualizacji na iOS? Wie ktoś kiedy bd dostępna?

    • Reply
      KOT
      Wrz 13, 2016 12:27 pm

      Nie wiadomo, sam czekam…

  • Reply
    kactomasz
    Wrz 11, 2016 4:41 pm

    Jest juz w skelepie google? bo ja nie mam

  • Reply
    vieri84
    Wrz 11, 2016 5:13 pm

    jak narazie nie widu nie słychu o aktualizacji

    • Reply
      beoswind
      Wrz 11, 2016 7:27 pm

      Czy tak trudno wpisac w Google:

      pokemon go 0.37

      I pobrac plik APK z apkmirror zamiast czekac jak sierota na laskawy upload do sklepu Google?

      • Reply
        ppp
        Wrz 12, 2016 10:38 am

        pod każdym komentarzem musisz o tym pisać? Nudny jesteś już…
        Ktoś konkretnie pyta o konkretną rzecz a Ty go wyzywasz i narzucasz swoje.
        Nie masz lekcji do odrobienia?

  • Reply
    monia
    Wrz 11, 2016 5:21 pm

    Masakra, kiedys zrootowalam tel, teraz wszystko usunelam i nadal lipa, sprawdzalam i zaden program nie znajduje juz roota, a nowa aktualizacja nadal nie chodzi :/ juz nie wiem o co chodzi…

    • Reply
      beoswind
      Wrz 11, 2016 10:42 pm

      Jezeli na stronie producenta (lub w sieci) jest do pobrania org. system to go pobierz i flash ROM-u i po klopocie

      Podaj dokladny model swojego tel. to zobaczymy …

  • Reply
    IKY
    Wrz 11, 2016 5:30 pm

    W pikachu 1 km xD

  • Reply
    Rafał
    Wrz 11, 2016 7:34 pm

    I teraz pytanie, wydałem pieniądze w sklepie, apka działała, mam zrootowany telefon i teraz mam nie miec możliwosci pogrania bez jakis kombinacji?

    • Reply
      Piczkaczu
      Wrz 11, 2016 8:47 pm

      W sklepie Play robisz zwrot a jako powód wybierasz „brak dostępu do aplikacji lub konta” i zwracają bez problemu kasę (nawet jak dostęp ciągle masz;))

  • Reply
    Tom
    Wrz 11, 2016 8:45 pm

    No to koniec z pokemonami, moj Redmi ma roota, a nie bede sie bawil zeby to dzialalo.

    • Reply
      beoswind
      Wrz 11, 2016 10:39 pm

      Nadal dzialaja ver. 0.33 i 0.35 wiec nie ma zupelnej tragedii

  • Reply
    Marcel
    Wrz 11, 2016 9:54 pm

    Jak zaktualizowac pokemony? ? Nigdy nie miałem Rooa. A pomimo tego w sklepie play nadal jest werszansa 0.35.0 a komentarze już te dzisiejsze po aktualizacji.
    Chciałem pobrać z apkmirror ale pomimo włączenia pobierania z nieznanych źródeł mi pliku nie pobiera. Mam samsunga J1 2016 i Andka 5.1.1 Pomocy!!!

    • Reply
      Marcel
      Wrz 11, 2016 11:10 pm

      Już wszystko ok. Antywirus w komórce blokowal pobieranie. Pokemon Go dziala bez zarzutu 🙂

    • Reply
      jam 86
      Wrz 12, 2016 7:12 am

      aptoide wpisz google i cie poinstruluja dalej (z przegladarki urzadzenia nie google chroma:)

  • Reply
    murek
    Wrz 12, 2016 12:16 am

    Jaka aktualizacja .. na googleplay jest cały czas wersja 0,35

    • Reply
      beoswind
      Wrz 12, 2016 6:58 am

      No i bedzie jeszcze jakis czas, Polska nie jest na poczatku listy update

      Ver. 0.37 pobieramy z apkmirror

      • Reply
        ReaperDgX86
        Wrz 12, 2016 11:40 pm

        A czy pobieranie aktualizacji poza kolejnością narzuconą przez producenta nie będzie skutkowało jakimiś problemami tak jak to było z graniem przed polską premierą??

        • Reply
          beoswind
          Wrz 13, 2016 8:02 pm

          Nie bedzie problemow bo sa dwa rodzaje aktualizacji:

          – tzw. push gdzie producent ze wzgledu na znaczace zmiany w aplikacji wymusza update (tak bylo w Pokemon Go gdzie wymuszono na wszystkich uzytkownikach wer. 0.29 update do wyzszej)

          – zwykla ktora uzytkownik moze zrobic ale nie musi – tak jest teraz – mozna miec 0.33, 0.35 lub najnowsza 0.37 (z reguly robi sie tak w celu lepszego przetestowania nowej wersji apk.)

          Oczywiscie w przyszlosci Niantic moze wymusic aktualizacje bo oni „naciskaja” klawisze 🙂

  • Reply
    Pablo666
    Wrz 12, 2016 1:06 am

    Nice… mam androida cyanogen i nie pogram. dzięki!

    • Reply
      beoswind
      Wrz 12, 2016 6:54 am

      Pobierz org. stock ROM i po klopocie …

      • Reply
        Foto
        Wrz 13, 2016 7:13 pm

        Dla wielu osób bez sensu jest pobieranie oryginalnego roomu, zwłaszcza dla jednej gry… Nie mówiąc o tym że nowszy android często lepiej chodzi od oryginalnego lub ma jakieś przydatne funkcje 🙂

        • Reply
          PolakPL
          Wrz 14, 2016 5:48 am

          A mnie akurat nieco śmieszą te problemy niektórych z wersjami androida taką siaką czy owaką, w praktyce większych różnic nie ma, a aspekty wydajnościowe są głównie widoczne na wykresach benchmarków, a nie w codziennym korzystaniu z urządzenia, a osoby dla których rozmiary ikonek czy inne tego typu pierdoły są najistotniejsze.. No cóż 😉

          • Foto
            Wrz 14, 2016 12:29 pm

            Dla mnie akurat jest spora różnica wydajnościowa i kilka przydatnych funkcji. Nie mówiąc o tym, że mam istny paradoks bo oryginalny room od producenta na mój telefon to android 4.3 a wymagany do grania jest co najmniej 4.4, a mój zainstalowany to 6.0 ale jest zrootowany więc nie mogę grać xD

  • Reply
    Dev
    Wrz 12, 2016 4:20 am

    Ja mogę normalnie grać z rootem…

  • Reply
    jam 86
    Wrz 12, 2016 7:21 am

    jest sens grac dalej ,czy lepiej od nowa i nie tracic czasu???

    • Reply
      beoswind
      Wrz 12, 2016 9:44 am

      Najbardziej nielogiczne pytanie jakie widzialem

      Jak zaczniesz od nowa to nie stracisz czasu?

      I po co od nowa?

  • Reply
    Zły gracz
    Wrz 12, 2016 8:13 am

    A aktualizacji jak nie było tak nie ma

    • Reply
      beoswind
      Wrz 12, 2016 9:47 am

      To straszne !!!

      Jak sobie poradzic z tym trudnym problemem?

      Moze trzeba leciec do USA to zaistaluja?

      • Reply
        mazor
        Wrz 12, 2016 11:41 am

        beoswind w Twoim gimnazjum chyba jakieś wolne ostatnio jest, bo odpisujesz praktycznie na każdego posta nic nie wnosząc swoimi komentarzami i wciskasz gdzie się da teksty typu „ściągnij sobie z apkmirror, nie czekaj na aktualizację w sklepie”.

        • Reply
          beoswind
          Wrz 12, 2016 5:19 pm

          Ja juz nie musze chodzic do szkoly jak inne tutaj dzieci i mam duzo wolnego czasu to sobie klepie co chce i gdzie chce

          Jak adminowi strony sie nie spodobaja moje komentarze to mnie zbanuje i juz – nie widze problemu

      • Reply
        ppp
        Wrz 12, 2016 1:34 pm

        a mozę pisać kretyńskie komentarze jak Ty?

      • Reply
        Miyokami
        Wrz 12, 2016 1:59 pm

        USA odpada. Chodziłem już po Central Parku, ale teraz już za to bany dajo 😐 Więc nici z aktualizacji.

  • Reply
    kacper
    Wrz 12, 2016 12:03 pm

    dobrze by było aby poprawili radar pokemonów znajdujacych się w pobliżu

  • Reply
    Dyplomata
    Wrz 12, 2016 12:21 pm

    Nadal nie widzę aktualizacji w Google Play co jest grane

  • Reply
    IOS
    Wrz 12, 2016 1:37 pm

    Długo trzeba jeszcze czekać na aktualizacje na IOS? Czy Ci co maja IOS będą mieli jakaś rekompensatę za opóźnienie? Android miał już wczoraj rano.

    I może ktoś w końcu by odpisał na wiadomości jakie pisze.

    To jest nie poważne.

    • Reply
      beoswind
      Wrz 12, 2016 5:21 pm

      „Czy Ci co maja IOS będą mieli jakaś rekompensatę za opóźnienie?” – to pytanie mnie rozbawilo do lez

    • Reply
      Macias Maciejka
      Wrz 12, 2016 11:49 pm

      Jaka rekompensata? od dawien dawna wiadomo że AppStore ma 7 dni na zatwierdzenie dodanej aplikacji czy aktualizacji , sam jestem posiadaczem iOS i czekam cierpliwie bo tylko tyle pozostaje . Pozdrwaiam

  • Reply
    FRes
    Wrz 12, 2016 5:29 pm

    IOS zawsze ma z opóżnieniem

  • Reply
    kactomasz
    Wrz 12, 2016 6:22 pm

    To pograne mam zrutowany xiaomi…

  • Reply
    kacper
    Wrz 12, 2016 7:17 pm

    Przykro mi

  • Reply
    FRes
    Wrz 12, 2016 7:29 pm

    to zmien tele

  • Reply
    Gx
    Wrz 12, 2016 9:09 pm

    Android może i miał wczoraj rano ale sam jestem wspaniałym posiadaczem Androida i do dzisiaj nie wyszła aktualizacja….. 12 września 21:09 i wciąż czekam.

    tak, tak wiem że jest rar do pobrania z innego źródła*

  • Reply
    EustachySinodrut
    Wrz 13, 2016 9:16 am

    na iOSa nadal brak 🙁

  • Reply
    witeklyko78
    Wrz 13, 2016 3:17 pm

    na Androida także

  • Reply
    Pandzik
    Wrz 13, 2016 9:04 pm

    Po aktualizacji na wielu tel przestaje działać, szczególnie jak jest zrobiony ROOT. Z Xiaiom i Meizu kolegów już nie chce dziać, tak samo u mnie LeTv x500 andek 5.0.2, 3gb ram, Procek Mediatek Cortex bez roota i apka działała, pol godz później sie zaktualizowała i już urządzenie nie jest kompatybilne

  • Reply
    Karol
    Wrz 13, 2016 9:34 pm

    mi nie dziakla mam lg leon 4g lte i nie mam rooota o co chhodzi!

  • Reply
    witeklyko78
    Wrz 13, 2016 10:34 pm

    jest oficjalnie

  • Reply
    Jabr
    Wrz 13, 2016 10:46 pm

    Nie działa na xiaomi redmi notę 2 z polską oficjalną nakładką.

  • Reply
    beoswind
    Wrz 14, 2016 1:32 am

    Na niektorych tel. zadziala program: Hide my RooT

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amphoras.hidemyroot

    Po instalacji i uruchomieniu w/w programu klikamy na:

    Hide su binary

    I potem uruchamiamy Pokemon Go

    Napiszcie czy wam zadzialalo i na jakich modelach telefonu?

  • Reply
    FRes
    Wrz 14, 2016 6:14 am

    jest juz oficjalnie na ios

  • Reply
    woocash1984
    Wrz 14, 2016 9:33 am

    Wydaje mi się, że nie każdy zdaje sobie sprawę tak do końca do czego służy root a krzyczycie, że dobrze, że nie będzie oszustów. Ja miałem zrootowany telefon i bez problemu go odrootowałem za pomocą super su (jest tam opcja pełnego unroota, trwa dosłownie kilka sekund). Ale do rzeczy. Roota używałem aby móc instalować aplikacje bezpośrednio na karcie SD. Mój oryginalny soft niestety blokował tą opcję. Można przenosić niektóre zainstalowane pliki ale całej aplikacji się nie da. Robią to programy typu Link2SD ale to wymaga praw administratora (ROOT). Pokemon GO wciągnął mnie na tyle, że teraz mam 16 GB totalnie nieużywanej pamięci na karcie SD no ale cóż… 🙂

    Tak więc drodzy forumowicze root nie zawsze oznacza cheatowanie. Poczytajcie co daje pełny root telefonu

  • Reply
    max
    Wrz 14, 2016 11:37 am

    Czy ktoś zna adres gdzie można napisać do twórców w spawie nie działającej aktualizacji?

  • Reply
    gastly
    Wrz 14, 2016 12:52 pm

    nie wiem jakie wy macie telefony bo mnie aktualizacja zrobila sie automatycznie

  • Reply
    uczciwy pechowiec
    Wrz 14, 2016 2:39 pm

    Nie mam żadnego roota na moim Samsungu A2 ale i tak nie działa!!!!!! Co za K….A

  • Reply
    julia
    Wrz 15, 2016 4:22 pm

    Ludzie po aktualizacji moje uzadzenie stało się niekompatybilne
    Dlaczego?

  • Reply
    Meva
    Wrz 17, 2016 11:19 pm

    Sorry ludziska, prawda jest taka że normalny człowiek w wieku trochę starszym niż naście lat, który gra z nostalgii i świetnie się bawi, będzie miał głęboko gdzieś Niantica, jeżeli ten ogranicza mu możliwość korzystania z apki do nierootowanych telefonów. Roota mam z wielu powodów, przede wszystkim ilość syfu zainstalowanego z defaultu była horrendalna, baterię też pożerało nie wiadomo co. Nie cheatowałam bo i po co? Gram sobie w przerwie między pracą, dzieckiem i domem czysto rozrywkowo. Nie będę się głowić nad wynalazkami cofającymi roota dla nędznej gry pełnej bugów. Szkoda troszkę, ale mam swoją godność- straciłam szacunek do producenta tej gry, który zamiast pomyśleć nad sposobem na cheaterów woli półśrodki. Jak ktoś cheatuje i robi to umie, to obejdzie system i dalej będzie cheatował.

  • Reply
    joni2004
    Paź 22, 2016 3:07 pm

    polecam # lol