News 58

Nowe akcesorium do GO Plusa

plusaccesory

The Pokemon Company nie kończy swojego wsparcia dla GO Plusa – niedługo pojawi się dla niego nowe akcesorium.

15 lipca, czyli już jutro, w japońskich sklepach i Pokemon Center pojawi się pierwsze dodatkowe udogodnienie dla GO Plusa. Jest to Ring Accessory – ma ono służyć graczom, którzy nie lubią nosić urządzenia na opasce. Pierścień ma umożliwić przymocowanie go do palca tak by nie wypadł nam przypadkowo z dłoni.

pokemon_go_plus_ring_pic_2

Dodatkowo każdy kto zakupi GO Plusa lub Ring Accesory od dnia 15 lipca w jakimkolwiek Pokemon Center w Japonii otrzyma zestaw naklejek na urządzenie, które pozwolą zmienić jego wygląd (na obrazku widać naklejki o kolorach Great Balla, Ultra Balla i Master Balla). Nie wiadomo czy promocja będzie obowiązywała u zewnętrznych sprzedawców i przy okazji zamówień internetowych.

pokemon_go_plus_ring_pic_3

Teraz najważniejsza kwestia – cena. Ring Accessory będzie kosztowało około 400 jenów, czyli w przeliczeniu na naszą walutę około 13 złotych (oczywiście bez podatku VAT). Myślę, że to uczciwa cena za coś, co jedynie może zwiększyć komfort użytkowania GO Plusa.

58 Comments

  • Reply
    Skyless
    Lip 14, 2017 3:31 pm

    Hmmm… Możliwość zmiany swojego GO Plusa w Master Balla, czyżby jakaś podpowiedź ze strony Niantic? 🙂

    • Reply
      Spuuz
      Lip 14, 2017 3:40 pm

      Tak. Teraz zamiast pokeballi będzie używać kolejno great>ultra>master 😀

  • Reply
    FoxMan
    Lip 14, 2017 8:20 pm

    Znowu się nie loguje w klubie, down detector też pokazuje, że to nie odosobniony przypadek.

  • Reply
    DawidPolakL
    Lip 14, 2017 8:54 pm

    Ano znowu problem na clubie a na google jak zwykle ok. Heh

  • Reply
    juchawruk
    Lip 14, 2017 9:30 pm

    świetnie się zapowiada ten cudowny event, jeśli nic nie zmienią z kontami na clubie. Skorzystam na całego, może uda mi się nawet pod koniec zalogować…

    Nie ma jakiejś możliwości zmiany z clubu na konta google? 🙁

  • Reply
    jeszcze gram
    Lip 14, 2017 9:36 pm

    i znowu stracimy ciągłość a Niantic nic w zamian, liczy się tylko kasa

  • Reply
    Sylvia007
    Lip 14, 2017 9:49 pm

    Też mam ten problem przez club nie da się zalogować …. mamy powtórkę…

  • Reply
    jeszcze gram
    Lip 14, 2017 10:00 pm

    ptc to pikuś, masz kupić nowe akcesorium, to jest najważniejsze

  • Reply
    AntyHaker
    Lip 15, 2017 12:25 am

    Meh. Akcesorium do akcesorium 😀

  • Reply
    Yorickai
    Lip 15, 2017 1:04 am

    13 złotych. Taa wszystko fajnie oprócz tego, że kiedy dotrze to do Polski koszt będzie około 200-250 zł bo po co sprzedawać tanio. Nasze marże pogrzebią wszystko 😛

  • Reply
    Steve the Seagull
    Lip 15, 2017 4:43 am

    Ciekawe ile osób w Polsce w ogóle używa tego urządzonka. Jak to jest z Wami, drodzy komentatorzy?

    • Reply
      AszKeczam
      Lip 15, 2017 7:50 am

      Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem. Jeśli będzie z tym pierścieniem i naklejkami to możne się skuszę 🙂

    • Reply
      gieno
      Lip 15, 2017 12:29 pm

      Ja używam, przede wszystkim:
      – jeżdżąc na rowerze do roboty,
      – w ciepłe dni, kiedy telefon się za bardzo grzeje,
      – na cmentarzu,
      – na zadupiu, kiedy wiem, że i tak niczego tam nie ma a przynajmniej kilometry nabijam.

      Generalnie urządzenie źle się łączy, ciągle się rozłącza, pokemony uciekają, ale czasem się przydaje.

      • Reply
        FarArcanine
        Lip 15, 2017 2:21 pm

        Używam w podobnych sytuacjach. Jakieś 80% Poków się łapie. Biorąc pod uwagę, że większość to i tak szrot i poza miastem trudno spotkać innego poka to jestem zadowolony.
        Jadąc tramwajem i busem do pracy zgarniam jakieś 50 Poków w obie strony, przynajmniej wpada Exp i Stardast, no i kilometry na jajkach, Go Plus nieco lepiej nalicza kilometry niż gra, ponieważ reaguje nawet jak GPS się zgubi z powodu szybkości jazdy.

        Przy okazji mamy mega oszczędność w baterii telefonu.

        Wygodnie jest jak idziesz i Go Plusem łapiesz badziewie, a uwagę poświęcasz na inne Poki i je łapiesz ręcznie.

        Największym minusem jest wolniejsze działanie na Androidzie i rozłączanie się równo co godzinę. Niestety czasem wymaga restartu telefonu, aby urządzenie zaskoczyło.

        Pierścień to fajna sprawa i tak nie nosze go na ręce, tylko w dłoni lub w kieszeni spodni/kurtki.

        • Reply
          Qe
          Lip 17, 2017 11:54 am

          80%? a który masz level? Widziałem raport i powyżej lv. 30 jest poniżej 50% skuteczności. Zastanawiam się czy to kupić, dużo jeżdże na rowerze, kilometrów i tak mi nie nalicza, ale przynajmniej nie traciłbym czasu na łapanie. Ale z tak niskim współczynnikiem łapania to niezbyt mnie to bawi, 80% to by było to.

  • Reply
    ZA
    Lip 15, 2017 8:10 am

    Czy można mieć na jednym telefonie dwa konta, przez Club i drugie przez Google?

    • Reply
      Początkujący Oszust
      Lip 15, 2017 8:36 am

      Tak.
      Możesz mieć nawet kilka kont, wystarczy się wylogowac i logowac z innymi danymi.

    • Reply
      Ricardogo
      Lip 15, 2017 8:51 am

      Można mieć w telefonie kilka i jednych, i drugich, ale jeśli będą twoje to jest to niezgodne z regulaminem 😉 A poza tym po zalogowaniu i wylogowaniu na inne mocno obciążasz ram telefonu.

    • Reply
      Lapras
      Lip 15, 2017 8:52 am

      Tak. Mozna. Wiele osob tak ma. Dwa konta i dwie rozne frakcje. Z jednego zbijaja gym a drugie glowne do gry.

  • Reply
    ZA
    Lip 15, 2017 9:32 am

    Czy mamy awarię na kontach przez club ??? U mnie nie działa.

    • Reply
      tom
      Lip 15, 2017 9:39 am

      Mamy. Mi nie działa od około 3:00

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Lip 15, 2017 11:02 am

    kolejny niezbędny gadżet, który każdy powinien mieć – chcą jeszcze więcej kasy wycisnąć

  • Reply
    ZA
    Lip 15, 2017 12:09 pm

    Co się dzieje, do tej pory konta przez klub nie działają.

    • Reply
      DawidPolakL
      Lip 15, 2017 2:54 pm

      Mi wczoraj tylko przez 2 godz nie działało. Może odinstaluj i na nowo zainstaluj apke. Czasem pomaga

    • Reply
      at3at3
      Lip 15, 2017 4:15 pm

      U mnie dopiero dziś koło 15:00 konto PTC padło. Wcześniej gdy wszyscy się skarżyli akurat działało normalnie.
      Tymczasem pewnie polecę na „czwórkę”, bo sama gram na koncie google, a to drugie jest młodej i niestety pada co jakiś czas. Szkoda, bo mamy teraz wylęgarnię cynda i squirtków, a jej są jeszcze potrzebne.

      • Reply
        DawidPolakL
        Lip 15, 2017 5:08 pm

        U mnie w mieście jest lepiej bo respi się na potęgę super pidgey i ratata. Normalnie szok haha

        • Reply
          FoxMan
          Lip 15, 2017 8:35 pm

          Ja mam teraz pod nosem poliwagi i cyndaquile, wiec nie mam na co narzekać 😉

    • Reply
      tom
      Lip 15, 2017 8:59 pm

      Moje nie dziala juz od 18 godzin.

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Lip 15, 2017 6:34 pm

    ale szał pierwszy przedmiot do zmiany ataku po pokonaniu palmy (która okazała się być above average z seed bombą)

    dałem na alakazama 100% teraz ma najlepsze ataki a złapana palma poszła jako ofiara na gym
    to już szósty pokonany boss już tylko 994 do zaliczenia

    • Reply
      slash
      Lip 15, 2017 7:29 pm

      Coś powoli idzie Ci z bossami, skoro tylko sześciu pokonałeś do tej pory. Pewnie w pojedynkę atakujesz 3 poziomowe stworzenia i tracisz przez to Pasy. Dziś i mi pierwszy raz sypnęło TM’ami. Pojawił się Flareon, a pod gymem prócz mnie rekordowo 7 trenerów poziom 10-25. Lis zgładzony w momencie, spalił mi jedynie Golema. Za zwycięstwo dostałem maliny, cuksy i aż 3 TM – 2x Fast i 1x Charge. No i na tyle dobrego, bo na 11 rzutów w stwora trafiłem 9x, za każdym razem faszerując go ZŁOTĄ maliną. Zjadł wszystkie i uciekł … Yhm, wynika z tego, że ten owoc jest bezwartościowy, a użyłem go dopiero pierwszy raz, bo już powoli zalegał w plecaku …

      • Reply
        FoxMan
        Lip 15, 2017 8:33 pm

        Jeśli się gra samemu to trzeba brać dwu gwiazdkowe (po którymś razie nudzi się kolejny weezing czy electabuzz…), a niestety jak raidy są tak często to spotkać kogoś (u mnie w mieście) graniczy z cudem.

        • Reply
          DawidPolakL
          Lip 15, 2017 9:24 pm

          Bo trzeba też zagadywać do ludzi w realu. Nie bać się ich bo oni naprawdę nie gryzą. Ja gdy widzę kogoś pełnoletniego grającego w pogo ( co w moim mieście graniczy z cudem) od razu z nim gadam. Dzięki temu nawet w mojej ” dziurze ” udało się zebrać ekipę na raidy. Gdy tylko pojawi się jakaś 4 u nas co jest rzadkością zdzwaniamy się i bijemy. Problem jest tylko w godz rannych gdy niektórzy są w pracy.

          • FoxMan
            Lip 15, 2017 10:53 pm

            Od czasu włączenia raidów spotkałem aż dwie osoby, które grają i były to dzieciaki, tak na oko 15-16 lat 😉

          • RavAzr
            Lip 15, 2017 11:23 pm

            Nie chcę wyrywać Cię z wygodnego mirażu, ale radarów nigdy nie wyłączono.
            Niektóre miały mniejsze, niektóre większe problemy, ale większość żadnych – działała i nadal działa.

          • FoxMan
            Lip 15, 2017 11:35 pm

            To na pewno jest odpowiedź do mnie? ;P

          • RavAzr
            Lip 15, 2017 11:48 pm

            Racja, przepraszam chyba zaniknęła u mnie tymczasowo umiejętność czytania.
            Wybacz.

          • FoxMan
            Lip 16, 2017 12:37 am

            Nic się nie dzieje, każdemu się może zdarzyć 😉

          • Porsche Cayenne
            Lip 16, 2017 10:00 am

            sklepałbym sam takie 3-gwiazdkowe jakby dali te 5-10sekund więcej albo jakby „zdychanie” pokemona i pojawienie się drugiego nie zajmowało tyle czasu, no albo jakby chociaż jedna osoba była choćby z 10 lvl

          • RavAzr
            Lip 16, 2017 10:43 am

            Trzy gwiazdki poza Jolteon’em i Floreon’em są samodzielnie do zrobienia.
            Wystarczą w większości przypadków pokemony na 30 lvl z odpowiednimi atakami.
            Ja mam ustawioną drużynę na Machampy i dziennie jednego robię sam (inne 3ki mnie nie interesują). Proponuję skorzystać z tej strony: https://www.pokebattler.com/raids , wybrać bossa, lvl atakujących pokemonów, sprawdzić które pokemony, z jakimi atakami uwijają się z bossem poniżej 170 s i z takich pokemonów poskładać sobie drużynę.

          • Michal_tata
            Lip 17, 2017 10:55 pm

            A po co Ci te machampy?

          • Michal_tata
            Lip 17, 2017 11:11 pm

            Wstaw do tego symulatora te machampy i ……. you lose, wstaw dragonite i …… you win, smoki zadają największe obrażenia i chyba przy doborze trzeba kierować się raczej dps’em. Bo nawet najlepszy machamp w czasie walki (aż nie padnie) nie zdejmie tyranitarowi tyle cp co dragonita w tym samym czasie, więc pewnie lubisz te machampy tak jak ja charizardy, ale tylko tyle.

  • Reply
    ZA
    Lip 16, 2017 9:48 am

    Znowu nie ma, od wielu godzin, dostępu do konta przez klub.
    Czy to tylko u mnie?
    Czy można zmienić dostęp do swojego konta z dostępu przez klub na dostęp przez google?

    • Reply
      tom
      Lip 16, 2017 7:18 pm

      Nie tylko. Ja się nie mogę zalogować już ponad 40h. Idzie na rekord 🙂

    • Reply
      tom
      Lip 16, 2017 7:24 pm

      Nie można przemienić swojego konta PTC w Google i na odwrót.

      • Reply
        franeczek91
        Lip 16, 2017 7:52 pm

        To są dwie różne platformy i łączyć się ich nie da czy też zamieniać.

  • Reply
    Km
    Lip 16, 2017 2:43 pm

    Wortortle i gyarados wyskoczyły mi w przeciągu 15 minut w jednym miejscu. Jakiś event czy coś?

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Lip 16, 2017 3:23 pm

    dostałem metal coat i dragon scale jedno po drugim

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Lip 16, 2017 3:24 pm

    kolejna palma boss w trakcie walki walił solarem i pierwszy atak tez roslinny a po złapaniu ma oba psychiczne ale ma 96% więc może będzie dobry np na machampy

  • Reply
    Qksi
    Lip 16, 2017 5:05 pm

    Trenerzy, było kiedyś info, że za dokarmianie poków można dostać candy. Czy ktoś wie jak często się je dostaje i czy to się gdzieś pokazuje? 😀

    • Reply
      Odpowiadający
      Lip 16, 2017 5:37 pm

      Ja, na 319 dokarmień dostałem 3 cukierki; 1 poliwaga, 1 bulbasaura, a ostatni nie pamiętam jaki. Pokazuje się przy ,,bąbelku” z 20 stardust.

    • Reply
      jak.w
      Lip 16, 2017 6:12 pm

      Pokazuje się tak jak przy candy za złapanie pokemona czyli w prawym górnym rogu.
      Co do częstotliwości to jest to dość rzadka sytuacja.
      Na SR robili statystyki i wyszło im 0,65%, czyli średnio 1 candy na 150 rzuconych malinek.

      • Reply
        Qksi
        Lip 16, 2017 6:20 pm

        Dzięki! 🙂

  • Reply
    ptaq90
    Lip 16, 2017 8:16 pm

    A mi przy pokestopie wyskoczył nagle totodile, którego radar nie pokazywał

  • Reply
    Ktoś
    Lip 16, 2017 9:19 pm

    Naprawdę chce się Wam jeszcze dyskutować o tej grze? Pożałowania godne zachowanie. Przeciez ta gram po zmianach idzie na dno. Czytam to od pewnego czasu i nie mogę uwierzyć. Ludzie dajcie sobie spokój. Wywalcie to do kosza i ksiazki lepiej poczytajcie. Jak można tak czas marnować.

    • Reply
      Wooper
      Lip 18, 2017 10:43 am

      Zgadzam się, ja już odpalam z przyzwyczajenia. Mam cały pokedex (prócz wiadomych) i nie mam sensu dalej grać. Pewnie jak legendy się pojawią to będzie ciekawiej. Powinni zostawić podbijanie gymu, bo ze swoim prócz karmienia nic już nie zrobisz. No i zamiast gymów to mogli PVP wprowadzić.

    • Reply
      Michel_tata
      Lip 18, 2017 11:30 am

      To po co tu przyłazisz?

  • Reply
    sempaje
    Lip 17, 2017 1:09 am

    ..to się nazywa.. dzikość.. natury.. :>> oorr!!

  • Reply
    lisekijuz
    Lip 22, 2017 1:16 am

    ktoś już to testowal/posiada/uzywal lub wie gdzie to kupic?