News 20

Nowe Pokemony na Halloween?

halloween

Spekulacje to chleb powszedni w świecie Pokemon GO – głównie ze względu na dość dziwną politykę komunikowania się z graczami ze strony Niantic. Tym razem źródłem plotek oficjalna strona Pokemon.

Na stronie pokemon.com, czyli oficjalnym serwisie poświęconym uniwersum Pokemon, pojawił się dziś artykuł zapowiadający nowości nadchodzące do gier oraz anime z okazji Halloween. Dla obywateli Stanów Zjednoczonych jest to ważne i jednocześnie „hucznie” obchodzone święto.

Co ciekawe w tekście znalazł się także fragment dotyczący Pokemon GO a jego brzmienie jest dość tajemnicze. W wolnym tłumaczeniu:

Sezon Halloween to specjalny czas w Pokemon GO. Wiele ciekawych rzeczy nadejdzie do gry w październiku a my nie możemy się doczekać by wyjść i zobaczyć jakiego rodzaju emocji możemy się wystraszyć łapiąc nowe pokemony dla uzupełnienia pokedexu.

Event Halloween w Pokemon GO już wkrótce!

W tym momencie trudno z całą pewnością stwierdzić o czym dokładnie mówi ten wpis. Sam chciałbym wierzyć, że chodzi o zupełnie nowe pokemony w grze (Smeargle? Może jakaś część trzeciej generacji?). Równie dobrze może to jednak znaczyć tylko tyle, iż zwiększone spawny pewnych pokemonów z 1 i 2 generacji pozwolą mniej zaawansowanym trenerom uzupełnić pokedexy. Bądźmy jednak dobrej nadziei oczekując oficjalnego komunikatu ze strony Niantic, który powinien pojawić się w nadchodzących tygodniach.

Źródło: https://www.pokemon.com/us/pokemon-news/beware-pokemons-spooky-halloween-roundup/

Źródło obrazka: https://www.dualshockers.com/pokemon-go-halloween-event-announced-begins-october-26th/

20 Comments

  • Reply
    mystic39
    Paź 03, 2017 12:31 pm

    Mając na uwadze to że poprzedni event na to święto był udany można stwierdzić że przebili by go jedynie wprowadzając 3 gene

  • Reply
    Hdhd
    Paź 03, 2017 12:43 pm

    Wprowadzą jak ostatnio pokemony dzieci 2 gen teraz duchy 3 gen 😉

  • Reply
    sayidjarrah
    Paź 03, 2017 3:35 pm

    Czy ja wiem, że taki udany.. Ja miałem dość pod koniec łapania tylko marowaków czy gastlych…

  • Reply
    Sebek
    Paź 03, 2017 4:38 pm

    Pewnie podwójne cukierki :p

  • Reply
    Machrid
    Paź 03, 2017 4:51 pm

    pewnie wprowadza ze 2 jakies pokemony duchowe z 3 generacji na haloweeen.
    dadza troche wiecej cukierkow .
    dadza jakis bubel do sklepiku zeby wydoic cos kasy z USA i event gotowy.
    na 3-4 tygodnie to zostawia ,zeby bylo zeby gracze mieli co robic.
    aha a przy okazji powstanie kilka nowych bugow , network errorow i zalogowac sie nie bedzie dalo przez 2 dni .

    • Reply
      Biegacz
      Paź 04, 2017 10:08 am

      Jak jesteś taki mądry to podaj jakies pomysły. Chętnie zobaczę czy cos potrafić oprócz narzekania. Chlopie masz depresje czy brak ci baby po prostu? Masz takie podejscie do swiata?

  • Reply
    Walić rajdy
    Paź 03, 2017 5:44 pm

    Może będzie możliwość złapania legend w dziczy a nie jedynie przez srajdy

    • Reply
      Thoqy
      Paź 03, 2017 6:44 pm

      nom to by było super, ale po co w dziczy? niech dadzą po 10 sztuk każdej legendy od razu do plecaka każdemu graczowi, a nie tylko ta dzicz i dzicz, tylko z domu wychodzić każą

      • Reply
        Loner
        Paź 03, 2017 7:40 pm

        Ze skrajności w skrajność… Tak źle że masa ludzi chciałaby aby legendy były trudniejsze do zdobycia? Można i mieć ich po 100 z każdego rodzaju w plecaku ale niech to jest jakieś wyzwanie, a nie kupka znajomych, klikanie po ekranie i po wszystkim. Wrzucenie legend do rajdów to totalna porażka, ale niestety hajs sie musi zagdzać…

        • Reply
          Peterz
          Paź 09, 2017 3:40 am

          Lol zabierz tę kupkę znajomych zwłaszcza w małych miejscowościach a potem złap. Nie no na pewno większym wyzwaniem będzie odpalaniem flygpsu

  • Reply
    AirForceOne
    Paź 03, 2017 11:00 pm

    Większość na tym forum ma ciągle skwaszoną minę i bezgraniczną niedogodę, a to poki nie takie a to legendy w nadmiarze, potionów mało, raidy do kitu, eventów brakuje, same errory itd,
    I tak każdy prędzej czy później złapie je wszystkie, tylko jeśli chce szybciej to musi za to prywatne coinsy zapłacić
    Ta gra miała na celu wyciągnąć ludków z domu a przy okazji nauczyć ich cierpliwości i pokory!!!
    Właśnie cały czas uczy

  • Reply
    Olixxx Go
    Paź 03, 2017 11:29 pm

    Fajnie. Czekam już z niecierpliwością. 😉

  • Reply
    Levy
    Paź 04, 2017 10:05 am

    Poszła wczoraj jakaś aktualizacja, po której gps zwariował. Brak płynności w poruszaniu się postaci i errory przy kręceniu pokestopami. Uruchamiam kilka razy grę i telefon lecz bez rezultatu. Czy ktoś z was ma podobnie?

    • Reply
      Rexhunterson
      Paź 04, 2017 5:21 pm

      Prawda, mam to samo. Może tylko tyle dobrego z tego, że w domu jajka powykluwam 😀

  • Reply
    Pruszkowianka
    Paź 05, 2017 8:07 am

    Też uważam że wszyscy tylko narzekają. Firma musi zarabiać i naprawde stara sie ciągle coś robić żeby ludzie sie nie nudzili. Od pojawienia sie Articuno az do teraz ciągle event za eventem. A błedy zawsze były i będą

  • Reply
    Adam987
    Paź 05, 2017 9:16 pm

    Coś się kroi, kolejna aktualizacja dziś była.

  • Reply
    piostrus2
    Paź 05, 2017 9:28 pm

    Adam987 niby jaka??

    • Reply
      kelpie
      Paź 06, 2017 8:16 pm

      Ja też miałam. Nie zauważyłam jakiś szczególnych zmian, ale bez aktualizacji nie mogłam uruchomić gry 🙂

  • Reply
    Wiktor
    Paź 06, 2017 7:19 am

    Drugi raz w ciągu ostatnich 10 dni. Sama wyskoczyła na telefonie.

  • Reply
    Peterz
    Paź 09, 2017 3:38 am

    „Można i mieć ich po 100 z każdego rodzaju w plecaku ale niech to jest jakieś wyzwanie, a nie kupka znajomych, klikanie po ekranie i po wszystkim. Wrzucenie legend do rajdów to totalna porażka, ale niestety hajs sie musi zagdzać…” Lol zabierz tę kupkę znajomych zwłaszcza w małych miejscowościach a potem złap. Nie no na pewno większym wyzwaniem będzie odpalaniem flygpsu