News 87

O co chodzi z tymi prezentami?

Prezenty

Niantic przedstawia kolejny element eventu. Prezenty są do kupienia w sklepie.

Tenerzy,

ten rok był ekscytujący dla Pokemon GO! W momencie, gdy wypatrujemy już roku 2017, mamy dla was jeszcze jedną niespodziankę! Dodamy kilka limitowanych, świątecznych pakietów do sklepu w niższej cenie. Od rana 25 grudnia do popołudnia 30 grudnia (przyp. red. czas PST różni się od naszego o 9 godzin do tyłu) wypuścimy Special, Great i Ultra Boxy. Zawierają one w sobie inkubatory, Incense, Great Balle i Ultra Balle. Od popołudnia 30 grudnia aż po popołudnie 3 stycznia (PST) wypuścimy Bronze, Silver i Gold Box. Znajdą się w nich Incense, Lure Modules, Lucky Eggs, Poke Balle i Great Balle.

Zespół Pokemon GO

Źródło:

Facebook.com/pokemongo

87 Comments

  • Reply
    kazanek
    Gru 26, 2016 5:15 pm

    Wychodzi taniej niż kupować osobno, w moim przypadku to akurat fajny pomysł, ale zamiast balli wolałbym pokemona z jajka, adekwatnego do zakupionej paczki, tj. z najdroższej paczki losowanie pokemona z jajka za 10km. :https://s24.postimg.org/uen6xjbar/Screenshot_20161226_121007.png

    [img]https://s24.postimg.org/uen6xjbar/Screenshot_20161226_121007.png[/img]

  • Reply
    Kempi
    Gru 26, 2016 8:14 pm

    Gdy zobaczyłem prezenty, pierwsze o czym pomyślałem to zakup monetek. Następnie zobaczyłem zawartość ,przekalkulowałem i doszedłem do wniosku że jest taniej, ale nie wiele taniej. Poczekam na drugą turę prezentów i wtedy zobaczę czy warto będzie kupić monetki. Przekalkulowałem to w ten sposób że piłki mi są nie potrzebne gdyż łapie mi pokestop w mieszkaniu, incense to item prawie że nic nie dający i mi nie potrzebny, tylko inkubatory by mnie zadowalały reszta jest zbędna. Więc na pierwszym prezencie zaoszczędziłbym 50 pc na dwóch inkubatorach, na drugim prezencie zaoszczędziłbym 50 monetek na czterech inkubatorach, a zaś na czwartym prezencie straciłbym. Więc te prezenty akurat dla mnie są nie opłacalne. Zaczekam na drugą turę prezentów, akurat będzie event że lurki trwają 2 razy dłużej więc wtedy kupie sobie monetki.

    • Reply
      voyt3k85
      Gru 30, 2016 12:37 am

      Ale trzeba byc durniem by pisac incense nie potrzebny. Dzieki incense zlapalem rzadkie pokemonu i mam jiz 134 zlapane. Imcense nie daje noc w miescie bo i tak na noch lapiesz co moasto daje. Incense daje rzadkie pokemony POZA MIASTEM gdzie radar nie znajduje pokemonow.

      • Reply
        mirk
        Gru 30, 2016 4:13 pm

        Gdzie konkretnie bo ja byłem po za miastem zużyłem 3 inserty przebiegłem po polach lasach bagnach i nic same szczury i ptaki i buty do czyszczenia i spodnie po pas w błocie?!?1 gdzie te poki??

        • Reply
          franeczek91
          Gru 30, 2016 6:33 pm

          Był tu kiedyś artykuł jak to jeden pan wybrał się na Saharę i złapał tam nawet charmandera-czyli zbyt mokry teren do poszukiwań wybrałeś-może nasza polska Pustynia Błędowska Ci pomoże.
          A tak na serio-raz użyłam insense i nic ciekawego nie znalazłam bo zbyt wolno się poruszałam.

  • Reply
    Julix
    Gru 26, 2016 8:55 pm

    Ktoś wie co będzie w boxach tych od 30 grudnia?

  • Reply
    Snorlax
    Gru 26, 2016 9:53 pm

    Prezent płatny ?? Mogliby do zakupów dorzucać prezent. Tak to chyba im się cos pomyliło z idea prezentów. Równie dobrze mogło by się nazywać pakiet.

    • Reply
      Outlawek
      Gru 27, 2016 10:03 am

      To, że są ładnie zapakowane i przypominają prezenty nie oznacza, że nimi są. Na podstawie grafik znalezionych w kodzie gry, nim jeszcze cokolwiek było wiadomo, gracze mylnie przyjęli, że to będą prezenty i tak to poszło w świat. Jak napisałeś, trafniej mówić na to pakiety lub zestawy. Niantic też nie określa tego mianem prezentów (gifts) tylko używa sformułowania „limited-time holiday item packs”.

  • Reply
    bart
    Gru 26, 2016 9:58 pm

    Ale bym się uśmiał gdyby te inkubatory były pojedyncze 😉 ktoś już sprawdzał ? Najtańszy pakiet to są 2x inkubatory do 3krotnego użytku, czy takie co teraz wypadają z pokestopów czyli 1 inkubator 1 jajko ?

    tak na marginesie, tylko mi 25 grudnia nie wypadł darmowy inkubator z pokestopa ? (kręcone pierwszy raz ok godz 13)

    • Reply
      Tak
      Gru 27, 2016 3:36 pm

      Nie tylko, mi i mojemu chłopakowi też nie wyleciał:/

    • Reply
      Olka
      Gru 27, 2016 3:41 pm

      MI TEŻ 1-SZY WYPADŁ DOPIERO WCZORAJ

    • Reply
      crocc
      Gru 27, 2016 7:57 pm

      w prezentach sa normalne, 3xużytku

  • Reply
    Machrid
    Gru 26, 2016 10:22 pm

    postarali sie dali wam super aktualizacje na swieta nowe baby pokemony itd , a i tak narzekacie .
    niantic dba o graczy zeby im sie gra nie nudzila, a i tak wam zle .
    za 3 miesiace dostaniecie 4 nowe pokemony do zlapania , a za tydzien lub dwa poprawia czcionki i drobne bledy tekstowe , a i tak bedziecie narzekali ze malo malo …. eh gracze. tacy jestescie .

    • Reply
      AszKeczam
      Gru 26, 2016 10:42 pm

      Nooo, bo poprawa czcionki i tekstu jest tak ważna… Teraz to najważniejsze spawny poków, stopy i gymy na wsiach, a nie czcionki… 😉 Na co komu poprawiona czcionka, jak nie ma gdzie łapać poków, lub nie ma skąd brać kulek…? :/

      • Reply
        Milanista
        Gru 26, 2016 10:49 pm

        Myślę, że Machrid napisał to ironicznie 😉

      • Reply
        mmm
        Gru 26, 2016 11:53 pm

        z tego co mi sie wydaje to Machrid pisał ionicznie

        • Reply
          Benek
          Gru 27, 2016 12:12 am

          Jeśli nie ironicznie to nie wiem co o nim myśleć.

    • Reply
      Laraya88
      Gru 27, 2016 2:35 am

      Ha ha, no i kolorki w grze. Radujmy sie 😀
      A tak na serio, nie do konca sie z Toba zgadzam. Drobne zmiany nie poprawiaja zbyt wiele, ale w ostatnim czasie pojawilo sie dosc interesujacych eventow, by utrzymac graczy w – co najmniej – wzglednie pozytywnym nastroju 😉

      • Reply
        Raukodel
        Gru 27, 2016 11:59 am

        Kilka interesujących eventów to prawda. Ale ten świąteczno-noworoczny event jest chyba najgorszym z dotychczasowych. „Na półkuli północnej jest zima to dajmy im jednorazowy inkubator niech chodzą więcej” ale chodzenie i nabijanie kilometrów samo jest już nudne, nie ma za czym chodzić. I druga część eventu „jest zima to dajmy im lury na 1h” aby dupa przymarzła do ławki.

        • Reply
          navet
          Gru 27, 2016 2:45 pm

          Racja. Gdyby dali jakieś rzadsze poki do połapania (na szczęście na Nowy Rok mają być, szkoda że na święta nie), to byłby sens wychodzić z domu. A tak tylko zapierniczać w zimnie z jajkiem – bezsensu. Mnie świąteczny event nie zachęcił do wyjścia, zbieram inkubatory i to wszystko. Pochodzę na noworocznym połapać startery i ich ewolucje.

  • Reply
    Hirohito
    Gru 27, 2016 9:31 am

    A sprawdził ktoś co jest w tym prezencie? Dobrze byłoby wiedzieć co się kupuje 😉

    • Reply
      Bazyli10
      Gru 28, 2016 11:52 am

      Możesz na nie „kliknąć” i wtedy pokaże się co zawierają.

  • Reply
    Rzecky
    Gru 27, 2016 11:31 am

    Jeśli zmiana zawartości paczek nastąpi 30.12 w popołudnie czasu PST to u nas obecna zawartość będzie dostępna jeszcze w sobotę rano?

  • Reply
    lubieplacki123
    Gru 27, 2016 11:44 am

    bezużyteczne są te „boxy”, na co komu bezużyteczne incensy? pokeballe jeszcze zrozumiem, ale jak ktoś mieszka na wsi to i tak mu się to nie przyda, bo spawn pokemonów na wsiach jest zerowy (sam usuwam pokeballe, w moim wypadku jedynie wykluwanie daje mi jakiekolwiek pokemony) ;]

    • Reply
      kasiuska
      Gru 27, 2016 11:08 pm

      A ja tam się cieszę i się Tobie dziwię trochę. Ja co jakiś czas jeżdżę do rodziny na wioskę, gdzie też nie ma poksów, a poke stopy najbliższe to za jakieś 7km są dopiero. I zwykle przed planowanym przyjazdem zbieram plecak pokeballi i incense, bo tam się trafiają wtedy takie pokemony jakich w mieście nie trafiam. Jak nie wiesz o czym mówię, to poczytaj sobie to: http://pokemon-go.pl/niezbednik-gracza/jak-zdobywac-rzadkie-pokemony-za-pomoca-incense-poradnik/
      Niestety na święta się zagapiłam i nie miałam nic do łapania, więc gifty z boxa zachowam na później bo na pewno mi się przydadzą 🙂
      Pozdrawiam 🙂

      • Reply
        BigMrAndy
        Gru 28, 2016 7:55 pm

        Totalna lipaaaa… Wiele sobie obiecywałem po łapaniu „w dziczy”. Na świątecznym wyjeździe, „zgodnie z instrukcją obsługi” – zero na radarze, zero stopów… odpalam kadzidło a efekt: 3 Rattaty, 1 Eevee (uciekł), 1 Horsee, 1 Tantacool

        • Reply
          Fiat panda
          Gru 28, 2016 10:33 pm

          Musisz coś źle robić bo u mnie zawsze działa. Jadąc na rowerze można złapać ok 30 pokow. Nie są to laprasy ale growlithe, abra, nidoran, belsprout, figle są na porządku dziennym. Dlatego incense jest dużo lepszy od lure. Jeśli nie masz pokestopu który łapiesz z domu to lure teraz jest praktycznie bezwartościowy. A nawet jeśli łapiesz to i tak respia się tylko pidgey i ratata

  • Reply
    zmoreczka
    Gru 27, 2016 12:57 pm

    Zamiast pokebali chciałabym żeby w tym boxie za coiny były potiony ;/. Wszystko niby leci z pokestopów ale potionów jest zawsze najmniej.

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Gru 27, 2016 5:20 pm

      dziś wyrzuciłem 100 niebieskich potionów, 50 żółtych i 50 revive; jeśli dałoby się dać komuś przedmioty to chętnie dałbym ci trochę

  • Reply
    volvo
    Gru 27, 2016 1:34 pm

    ile jest pokemonów w Pokedexsie??? mój elekid nr 239

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Gru 27, 2016 5:21 pm

      najwyższy numer jaki obecnie możemy zdobyć to magby nr 240 a cała generacja II kończy się na numerze 251 – celebi

  • Reply
    Good!xD
    Gru 27, 2016 2:25 pm

    aktualnie w Europie można mieć 150!!
    I generacja cała 141(bez legendarnych ptaków i bez dwóch psycho)
    +Ditto 142
    +regionalny MrMime 143
    +7 kidsów II gen=150 jest możliwe

  • Reply
    Good!xD
    Gru 27, 2016 2:29 pm

    w sumie Togepi można sobie wyevoluować w Togetić jak podołamy z cukierkami xD
    ,więc możliwe mamy 151 dokładnie!

    • Reply
      R
      Gru 27, 2016 2:51 pm

      Żaden problem wyewoluować Togepi – wystarczy Togetic ustawić na buddy i trochę połazić. Inna sprawa, że przydałoby się mieć dwie sztuki dzieciaka…

      • Reply
        Barti
        Gru 28, 2016 4:25 pm

        Te „trochę połazić” to w moim przypadku 200 km, za wyklucie Togepi dostałem 10 candy, do ewolucji potrzeba 50, a buddy znajduje kolejny co 5 km.

        • Reply
          slash
          Gru 28, 2016 5:30 pm

          To już jest lekka przeginka, żeby za tak słabego poka jakim jest Togepi i Togetic drzeć aż 5 km jako buddy. Taki knot powinien mieć dystans 1 km.

  • Reply
    Olka
    Gru 27, 2016 3:11 pm

    W ogóle powinni zreformować sklep. Kto kupuje pokeballs??

    • Reply
      Kempi
      Gru 27, 2016 3:37 pm

      Fakt, nie dość że to poke bolle to i cena o wiele za wysoka.

    • Reply
      at3at3
      Gru 27, 2016 8:04 pm

      Ja czasem kupuję pokeballe! I zapewne nie tylko ja. Choć wielu się do tego nie przyzna.
      Jak trafiasz na rzadki okaz i właśnie kończą ci się kulki, to chętnie kupisz 10-20 sztuk. Ale więcej? Po co?! Zgodzę się w tym wypadku, że 100 i 200 kulek w sklepie to głupota. Lepiej by się sprzedawało choćby np. 10x Great i 5x Ultra (to tak w przeliczeniu na te obecnie dostępne 20 zwykłych).
      Reszta moich monet idzie na inkubatory, ale niektórzy lubią też incense (do użycia „w dziczy”) i lucky egg (bo jest level do przeskoczenia). O Lure mam ostatnio złe zdanie i nikt znajomy też nie używa, bo to przyciąga kompletny szmelc.
      Poza tym zwiększyłam jedynie przechowalnię poków i to tyle ze sklepu…
      A obecne prezenty to tylko forma gwiazdkowej obniżki. Dla mnie 250 za 2 inkubatory i kulki jakby „gratis” to pozytywna sprawa. Wyższe zestawy to już wciskanie rzeczy, których efektywnie nie wykorzystasz, albo obiektywnie nie potrzebujesz…
      No ale każdy ma inne potrzeby…

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Gru 27, 2016 5:25 pm

    mały dżinks mi sie wykluł i iggglybuff (czy jak mu tam) w końcu coś a nie same jakieś shelldery a z dwójek spearow

    ale z tymi pikaczami to przesada złapałem dziś z 50 sztuk już mam na złoto odznakę i ciągle się nowe pojawiają a jak wiadomo łapanie ich nie należy do najprostszych :O

    • Reply
      franeczek91
      Gru 27, 2016 6:20 pm

      Nic mi nawet nie mów o pikaczu-ciągle się pojawiają, już rattatów tyle nie ma u mnie co żółtych myszek.A złapać to zwykłym ballem-niemożliwe-trafił się następca żółwia.

    • Reply
      Yorickai
      Gru 27, 2016 7:04 pm

      Masz farta, że wykluło ci się coś nowego. Mi codziennie klują się śmieci. Nic jeszcze kompletnie się nie pojawiło… 🙁

    • Reply
      Irytującygość
      Gru 27, 2016 10:17 pm

      A przepraszam bardzo o czym jest ten temat ? Nie widzę w tytule co się wykluło i co złapał PORSHE CAYENNE. Więc albo pisz na temat, albo wcale bo robisz niepotrzebny spam…

    • Reply
      Michel74Pl
      Gru 28, 2016 12:42 am

      Cholera wie jak to jest, ja mam maluchy wszystkie x2 a syn nic. Wykluły się jeszcze przed startem obecnego eventu.

      • Reply
        at3at3
        Gru 28, 2016 11:42 am

        Wszystkie? Razy dwa? Aż trudno w to uwierzyć…
        Ale skoro tak mówisz, to może „wychodzisz” dla nas Togetica i go nam pokażesz, bo chyba wiele osób jest zainteresowanych jego kwestią… 😉

        • Reply
          Michel74Pl
          Gru 29, 2016 1:12 am

          Teraz to już razy 3!!! Tylko ten togepi x2. Nie chodzę tylko jeżdżę i to sporo.

  • Reply
    sempai5
    Gru 27, 2016 7:23 pm

    Może naprawiliby problem z logowaniem… Od paru tygodni udaje mi się zalogować średnio raz na 10 prób… Zaczyna się to robić nudne…

    • Reply
      franeczek91
      Gru 27, 2016 7:38 pm

      Ja znalazłam na to sposób-nie wylogowuje się,a apke muszę uruchamiać ok.10 razy na dzień.

  • Reply
    Olka
    Gru 28, 2016 10:53 am

    widocznie masz jakieś złe doświadczenia volvo. Frajda na pewno będzie ale u mnie już szał minął

  • Reply
    franeczek91
    Gru 28, 2016 8:30 pm

    A w mojej mieścinie przy jednym z pokestopow pojawił się dziś dragonite-niestety przebywanie w pracy uniemożliwiło mi jego złapanie 🙁 a później każdy gym był obstawiony smokiem nawet z CP800.

    • Reply
      at3at3
      Gru 28, 2016 9:40 pm

      Uciekłabym z pracy w takim wypadku. „Sorry, zostawiłam włączone żelazko!” 😉
      Ale wiem, nie zawsze się da…
      Ostatnio mąż był wręcz w szoku, bo pokazała mi się Dratini, a ja nie wyskoczyłam wówczas z wanny, tylko pogodziłam się z faktem, że będę dłużej czekać na Dragonite’a…
      Ale sam Dragonite… Hmmm… Poleciałabym chyba goła w ręczniku… 😉

      • Reply
        franeczek91
        Gru 28, 2016 10:14 pm

        Ahahaha…
        Wiesz, ten pokestop jest jakieś 6min drogi od pracy-więc nawet biegiem człowiek by się szybko wyrobił z powrotem.Ale, właśnie zawsze jest to’ale’-z wielkim żalem i utęsknieniem gapiłam się w wyświetlacz i smok zniknął spod pokestopu po jakichś niecałych 10 min (a może i więcej), ktoś dosłownie wcześniej zarzucił w tym samym miejscu wcześniej lure’a i nie wiem czy ten smok był zwabiony przez kogoś tym, czy sam z siebie pojawił się w tym miejscu-tego nie wiem.A obserwację okolicznych pokestopow prowadzę na okrągło bo rodzaj wykonywanej pracy mi na to pozwala.kiedyś chciałam też wybiec z pracy za scytherem bo nie miałam go w kolekcji-przypadkiem złapałam go prawie miesiąc temu-a teraz tego przerośniętego świerszcza dość często obserwuję w okolicy.kiedyś z pracy wybiegłam za aerodactylem-nie odnalazłam go niestety.po jakichś 2-3 miesiącach wykluł się z mi z jaja.
        A nie wiem czy ostatnio Wam o tym pisałam, ale złapałam w ubiegłym tygodniu w dziczy hitmonchana-w tej samej mieścinie,w której widziałam dziś dragonite-i to były miejsca stosunkowo blisko siebie (odległość pomiędzy punktami wynosi ok.150m-i nie jest to ścisłe centrum miasta) a oba gatunki są raczej rzadko spotykane w terenie.
        [Ale się dziś rozpisałam :E ]

        • Reply
          Yorickai
          Gru 28, 2016 10:27 pm

          Heh to mnie ostatni tydzień się pofarcił. Oprócz kilku śmieci trafiłem na dzikiego porygona niestety takiego sobie i dzisiaj aż dwa laprasy jeden średniak dziki i jeden mega z jajka. A tak to ciągle czekam na cokolwiek z baby pokemon i dalej nic. Codziennie kilka jajek się wykluwa i za cholerę nic nie chce wypaść…

          • BigMrAndy
            Gru 29, 2016 2:18 am

            Jak się wykluje Elekid z 10km to niewielkie zadowolenie, jednak wolałbym Snorlaxa, którego nie mam (30lvl)

          • Minion
            Gru 29, 2016 12:02 pm

            Elekidy z 10tek wykluły mi się trzy pod rząd. Możecie sobie wyobrazić mój zachwyt :/

          • franeczek91
            Gru 29, 2016 1:02 pm

            Ja ostatnio tylko spaceruję z 5km i trafiają się same ponyty.mam zgromadzone cztery jaja 2 km i jedno 10 km.chce zgromadzić jak najwięcej zielonych jaj, żeby pozbyć się starych żółtych sztuk.
            elekid mógłby się przydać bo go nie mam jeszcze.

          • at3at3
            Gru 29, 2016 1:10 pm

            Mi już się od dawna żaden dzieciak nie wykluł. Same zwyczajne i pospolite stworki. Zwłaszcza te, które są najmniej potrzebne. Zaczynam wątpić w te podwyższone statystyki trafienia baby-poks. Trafiłam dwa na samym początku, a potem już nic.
            No ale z 10km zamiast Elekida wolałabym jednak Aerodactyla, bo tylko tego mi z dziesiątek brakuje do szczęścia, choć za Smoochum albo Magby się nie obrażę…

      • Reply
        Fiat panda
        Gru 28, 2016 10:38 pm

        W samym tylko ręczniku? Oj mam nadzieję że smok będzie się respil coraz czesciej;)

        • Reply
          Porsche Cayenne
          Gru 29, 2016 4:05 pm

          a mi dziś właśnie się wykluły togepi i cleffa i ów aerodactyl a poza tym dwa slowpoke’i i coś tam jeszcze także teraz mam 150 pokedex i się zastanawiam czy warto togepiego dać do buddy czy dalej trzymać dratiniego

          • Yorickai
            Gru 29, 2016 7:35 pm

            Mi dzisiaj wreszcie pojawił się pierwszy pokemon baby. Clefa się pokazała. A co do twojego togepi to chyba by warto rzucić na buddy ale dragonite by się chyba bardziej przydał.

          • Porsche Cayenne
            Gru 30, 2016 8:08 pm

            no właśnie mam takiego dragonite’a 2000cp apraise mówi że wonder co do ataków to nie jestem przekonany (steel wing, dragon crew [czy jakoś tak na dwa paski]) i chciałem zrobić żeby miał ze 3000cp nie wiem właśnie ile stardustu i candy na to pójdzie, cały czas mam jako buddy dratini ale to ze 4-5 cukierków dziennie, nawet dziś złapałem jedno dratini (po rzuceniu z 10-ciu kulek) takie bez pomysłu na walkę więc z czystym sumieniem transfer ale to i tak tylko 4 cukierki

          • kropianka
            Gru 31, 2016 3:36 pm

            Mam Dragonite ok. 2400 CP steel wing/dragon claw i wcale nim nie walczę, tylko na areny wrzucam, nie lubię go.

    • Reply
      Piotr
      Gru 30, 2016 1:18 pm

      A jakie to miasto???Jeśli mogę wiedzieć.

  • Reply
    SFR
    Gru 29, 2016 4:14 pm

    Jak zrobią wymianę, to dam Ci dragonite, ( mam 4) jak wyskoczysz po niego bez ręcznika 😉
    A tak serio, strasznie trudno go złapać nawet jak już się pojawił. Ja z ultraballami oraz malinami łapałem co 2. łącznie 2 złapane a 2 z ewoluowania dratini. U mnie jest miejsce gdzie się pokazuje kilka-kilkanaście razy na dzień.

  • Reply
    daro71
    Gru 29, 2016 5:39 pm

    Wszystko fajnie, jajka, poki, choinka, Nowy Rok i Święty Mikołaj, tylko kiedy będzie można normalnie pograć?
    Logowanie w większości przypadków graniczy z cudem, można prawda po ponownej instalacji, tylko za internet zapłacę krocie….
    To jest ten prezent dla graczy??

  • Reply
    Mearofames
    Gru 29, 2016 6:49 pm

    Eventy, prezenty, cuda na kiju, a oszustów coraz więcej. Chyba dam sobie spokój z tą grą, bo nawet 3 godziny w nocy, na rowerze, od gymu do gymu i ledwie 60 monet zebrane, bo oszuści albo używaja jakichs botów, które w kilka minut odbijają gyma, albo siedza sobie wygodnie w domciu, w ciepełku, przy piwku i śmieją się z takich idiotów jak ja, którzy zapitalają po mieście i marzną.
    I nie ma na nich żadnej kary.

    • Reply
      Astra224
      Gru 29, 2016 8:24 pm

      Dokładnie. Dobrze piszesz. Robią sobie jaja z nas. Nie odejdę zbyt daleko od gyma a już widzę, że ktoś walczy. A w zasięgu 100 metrów nikogo prócz mnie.

      • Reply
        Mearofames
        Gru 29, 2016 10:24 pm

        Grać uczciwie i się denerwować, czy oszukiwać i mieć z tego wątpliwą frajdę? Bo do takich wyborów się to teraz sprowadza.
        Poczekam jeszcze parę dni i zobaczę, czy Niantic cokolwiek robi w kwestii oszustów, czy to olewa, bo pieniążki i tak płyną. Wydałem jakąś stówkę, ale to już koniec, nie zamierzam płacić za taki bałagan.

        • Reply
          Menasa
          Gru 29, 2016 11:09 pm

          A zgłosiłeś to? Przecież nic nie zrobią jeśli nic nie wiedzą. Jeśli używają fake gps i wyłączają grę na wystarczająco długo to Niantic ich sam nie wykryje.

          • Mearofames
            Gru 30, 2016 1:25 am

            Naturalnie, że zgłosiłem – 4 graczy. Właśnie wróciłem do domu. Po 2 godzinach zabawy w ciuciubabkę zdobyłem 20 monet. Mam dość. Kolesie szybciej odbijali gymy, niż ja zdobywałem. Nie mam wyboru – kończę z pokemonami, bo nie zamierzam oszukiwać.

          • Michel74Pl
            Gru 30, 2016 6:47 pm

            Jeżeli używają fake z głową to są widoczni dla serwerów tak jak my normalni gracze. Nauczyli się stosować i korzystają, nie teleportują się z punktu do punktu tylko normalnie przemieszczają postać z prędkością np.: auta. Niestety nic z tym nie zrobią.

        • Reply
          FakeGPS
          Gru 30, 2016 3:08 pm

          Dla mnie mikropłatności to takie same oszustwo jak FakeGPS. Masz więcej kasy więc myślisz, że będziesz lepszy od tych, których nie stać na dopalacze. Masz więcej oleju w głowie odpalisz FakeGPS i będziesz jeszcze lepszy. Poza tym nie można mówić o równej rywalizacji w sytuacji, gdy jedna osoba mieszka w San Francisco, a druga w Koziej Wólce. FakeGPS wyrównuje szanse. Nie każdemu Dratini respi się w salonie. FakeGPS jest naprawdę fajny ! Niech żyje FakeGPS !!!

          • franeczek91
            Gru 30, 2016 7:36 pm

            Czyli wg. ktoś, kto jest biedny i nie ma za co kupić jedzenia, może bezkarnie kraść pieniądze/jedzenie żeby zaspokoić swoje pragnienie? *_*

          • volvo
            Gru 30, 2016 7:52 pm

            to nie jest gra za darmo!!!!! wszystko kosztuje ,programiści,servery, podatki,licencję itd. i itp. ale jeśli uważasz inaczej cóż idz na studia stwórz grę rób ją za darmo a potem powiedz żonie i dzieciom że byłeś fer i zrobiłeś grę za darmo dlatego będą bezdomne i głodne a do tego zadłużyłeś się na dziesiątki tyś by utrzymać grę na serverach więc ich wnuki tez będą bezdomne

          • franeczek91
            Gru 30, 2016 8:03 pm

            Volvo-nie sugeruj się moim nickiem co do rodzaju osoby, do której się zwracasz (nie, nie uważam się za księżniczkę).
            A po drugie-co płatna gra ma wspólnego z moją poprzednią wypowiedzią? Bo mi bardziej chodziło o porównanie sytuacji z życia wziętej z tym, że oszuści w grze mogą hasać sobie i zapełniać pokedeksy przy użyciu fakegps,a uczciwi gracze stoją pod gymem i marzną.

          • Laraya88
            Gru 30, 2016 8:39 pm

            FakeGPS. Rz*gac sie chce, gdy czyta sie takie brednie. Rz*gac sie chce, uswiadomiwszy sobie, ze takie D N A bez wyobrazni rozwalaja rozgrywke uczciwym graczom, z miast, wsi i z konca swiata. Rowniez tym, ktorzy nie placa, co nie przeszkadza im swietnie sie bawic i korzystac z aplikacji, ktorej notabene tworzenie i moderacja kosztuja. Sio, uczyc sie tabliczki mnozenia. Moze ogarniesz, choc poziom Twojego posta pozostawia pewne watpliwosci w tym wzgledzie. Mam nadzieje, ze Niantic dobierze sie do tylkow cwaniakom Twojego pokroju.

          • FakeGPS
            Gru 30, 2016 11:15 pm

            Drodzy Koledzy i Koleżanki, otwórzcie oczy. 90% wszystkich graczy gra na FakeGPS. Bardzo dobrze się przy tym bawimy i rywalizujemy sami z sobą. Nikt nikomu nie psuje gry, bo FakeGPS to takie same równe zasady dla wszystkich. Niantic nie blokuje na stałe graczy używających FakeGPS, a softban to pikuś – wystarczy pokręcić kilkanaście razy Pokespotem i wszystko wraca do normy. Ja co kilkadziesiąt minut przeskakuję z kontynentu na kontynent (czasem dosłownie co kilka minut) i robię tak od miesięcy i nie mam żadnej blokady. Oczywiście Pokedex już dawno pełny, Gymów na stałe mam zajętych ze 30 albo i więcej (nie liczę). Gdyby Niantic zablokował graczy z FakeGPS to byłoby już po Pokemon Go. Pozdrawiam, i życzę więcej rozsądku w Nowym Roku i dobrej zabawy z FakeGPS.

          • Jabr
            Gru 31, 2016 12:19 am

            Właśnie tacy jak ty FakeGPS utrudnianie grę, niszczycie uczciwie zdobyte i wychodzone Gymy. I śmiesz jeszcze pieprzyć jaki to z Ciebie bohater. Uczciwi gracze spokojnie się bez takich jak ty obejdą. Niestety tacy sami jak w grze jesteście w realu.

          • jakakolwiek
            Gru 31, 2016 1:02 am

            Takich używających fakeGPS można porównać do małolata, co uważa, że zaliczył superlaskę, bo się ślinił (żeby nie napisać dosadniej) do jej fotki na ekranie. Tyle mają z gry. Fakt, psują grę uczciwym graczom – mnie to najbardziej żal dzieciaków, bo widać, jaką im sprawia frajdę bieganie za pokemonami, a ze swoimi poziomami nie mają szans na zdjęcie wielopoziomowego gymu obsadzonego przez oszustów. Mam kilkanaście takich gymów w okolicy – non stop to samo towarzystwo. Jak się tylko udaje coś zbić, po kilku godzinach są z powrotem – nawet późną nocą albo w strugach deszczu.

          • FakeGPS
            Gru 31, 2016 9:06 am

            Koledzy, po co te inwektywy. Ja Was szanuje pomimo, a może właśnie dlatego, że jesteście jak dinozaury. Wszystkie Gymy są obsadzone przez fakowców lub klientów Allegro. Bo inaczej się już po prostu się nie da, jeżeli prawie wszyscy w tym szczególnie małolaty grają na FakeGPS. I szczerze Wam powiem, ze w Polsce sytuacja jest jeszcze najlepsza. Za granicą w dużych miastach areny 10 stopniowe, a najsłabsze poki mają CP powyżej 3000. Gracze LVL 32+, często 34, 35. Nie mówicie mi, że oni biegają nocą po ulicach. Nikt Wam nie każe zdobywać aren. Biegajcie po mieście i łapcie te poki, a coinsy kupujcie w sklepie – tak jest przecież uczciwie.

          • franeczek91
            Gru 31, 2016 9:47 am

            ‚nikt wam nie karze zdobywać aren’-to tak jakby mieć cukierka Ale nie móc go zjeść, albo jakbyś miał dziewczynę ale nie mógłbyś jej…dotykać.walki to też element gry po za (uczciwym) łapaniem stworków.I nie wszystkie gymy są zajęte przez oszustów-widuję grupki osób, które poruszają się z jednego wiadomego miejsca w drugie, albo stoi ktoś w jednym miejscu przez kilka minut z telefonem w ręku.czasem słyszę też jak ktoś zapomni wyłączyć dźwięków aplikacji gdy wracam wieczorem,a najlepsze to są dzieci, które biegną i krzyczą do siebie ‚ej, nie!zniknął mi.wracamy.musimy chyba wejść do prokuratury’.także nie piszcie, że granie na fejku jest świetną zabawą-bo takie nie jest.jeśli się komuś nie chce wychodzić z domu żeby pograć to niech sobie ściągnie na kompa LOLa albo innego WOWa-tam też się płaci, też można mieć bota, można też samemu pograć.

  • Reply
    gime
    Gru 30, 2016 5:15 pm

    Zamiast dać jakiś symboliczny prezent na święta dla graczy (parę coinsów, jakieś jajko ze 100% gwarancją rzadkiego pokemona, nawet głupią paczkę z kilkunastoma pokebollami) to dają boksy w kształcie prezentów do kupienia. Czy tylko Blizzard potrafi w tych czasach się zachować i docenić graczy, którzy bawią się w ich produkcję?

  • Reply
    dżak
    Gru 30, 2016 6:27 pm

    Te movestety to jakas porażka. Bez sensu że o tak ważnej rzeczy jak ataki decyduje ślepy los, gracz tez powinien miec jakiś wpływ na taki a przynejmniej powinien miec mozliwosc ich zmiany np przez ponowne przelesowanie ich, moim zdaniem powinno sie dodać jakiś item który dałby możliwość zmiany ataków.

    • Reply
      franeczek91
      Gru 30, 2016 7:33 pm

      Albo jak było to w grze pokemon fire red-‚twój pokemon może nauczyć się ataku ***.czy chcesz go tego nauczyć?’
      Ps.pierwszy raz wyszłam teraz specjalnie z domu żeby złapać specjalnie jednego pokemona.wyszłam z bloku i skręciłam w lewo.przeszłam jakieś 400m i upatrzony pok zginął z radaru całkowicie.wróciłam pod blok i stwierdziłam, że jak już wyszłam na dwór to pójdę po fajki.ruszyłam w drugą stronę niż poprzednio i 30m od bloku zrespił się szukany osobnik

      • Reply
        Ktosiek
        Gru 30, 2016 8:31 pm

        Franek jesteś kobietą?

        • Reply
          franeczek91
          Gru 31, 2016 1:54 am

          Nie jestem Franek, tylko franeczek91 😉
          Tak, jestem kobietą.
          Takie to dziwne?

  • Reply
    j.w
    Gru 30, 2016 10:44 pm

    Ewent ruszył. Pod jednym pokestopem Charmander, a pod następnym Bulbasaur.