News 24

OFICJALNIE: Daily bonuses w Pokemon GO!

daily

Odkryte niedawno linijki kodu sugerujące planowane wprowadzenie systemu zadań dziennych znalazły swoje oficjalne potwierdzenie. Już niedługo będziemy nagradzani za regularne łapanie pokemonów i odwiedzanie PokeStopów.

Wraz z zakończeniem eventu przygotowanego z okazji Halloween, na stronie pokemongolive.com pojawiły się informacje dotyczące nowej funkcjonalności, która prawdopodobnie już niedługo znajdzie się w grze. Poniżej przeczytacie tłumaczenie oficjalnej notki:

Więcej bonusów, więcej zabawy! Bonusy dzienne nadchodzą…

Trenerzy,

Chcemy przedstawić wam szczegółowe spojrzenie na nowa funkcjonalność, która już niedługo znajdzie się w Pokemon GO – bonusy dzienne! Trenerzy będą mogli już niedługo zdobyć bonusy za niektóre codzienne czynności, takie jak łapanie pokemonów czy odwiedzenie PokeStopu raz dziennie. Otrzymasz większy bonus, jeśli będziesz to robił siedem dni pod rząd!

Łapanie pokemona każdego dnia będzie nagradzane bonusami:

  • 500 XP;
  • 600 Stardust. 

Łapanie pokemonów każdego dnia przez tydzień będzie skutkowało otrzymaniem większych bonusów:

  • 2000 XP;
  • 2400 Stardust.

Odwiedzenie PokeStopu i zakręcenie dyskiem ze zdjęciem każdego dnia przyniesie następujące bonusy:

  • 500 XP;
  • pewna liczba dodatkowych przedmiotów.

Odwiedzenie PokeStopu każdego dnia przez tydzień będzie skutkowało otrzymaniem większego bonusu:

  • 2000 XP;
  • większa liczba dodatkowych przedmiotów.

Jeśli złapiesz pokemona o dowolnej porze, np. we wtorek lokalnego czasu, będziesz mógł odebrać kolejny bonus dzienny w środę o godzinie 12:00 lokalnego czasu. 

Zespół Pokemon GO

pokestop First-Catch-EN

Nagrody za łapanie pokemonów i odwiedzanie PokeStopów każdego dnia to z pewnością bardzo dobra motywacja do regularnego włączania aplikacji. To właśnie jest celem Niantic – producent chce zachęcić nas do stałej i jak najczęstszej rozgrywki. Zagadką pozostaje, co kryje się pod pojęciem „dodatkowych przedmiotów” jako bonus dotyczący PokeStopów. Screeny jak dotąd nie sugerują niczego poza standardowym „dropem” w postaci Poke Balli z charakterystycznych niebieskich punktów. Kto wie, może odkryte w kodzie inkubatory będą możliwe do uzyskania jako nagroda za tydzień regularnej gry? Nowa funkcjonalność z pewnością cieszy, a na dodatkowe informacje musimy jeszcze poczekać.

 

24 Comments

  • Reply
    pimpim
    Lis 03, 2016 10:10 am

    Super!

  • Reply
    lubieplacki123
    Lis 03, 2016 10:14 am

    W sumie spoko opcja, obecnie jak najbardziej przyda mi się więcej stardustu do power upów. Nie mogę się już doczekać 😀

  • Reply
    pimpim
    Lis 03, 2016 10:47 am

    Ciekawe tylko jaką „drogę” wybiorą:
    1) przez 1-6 dni mały bonus, 7 duży bonus i restart do 1 dnia. Czyli znowu musimy do 7 zaliczyć
    2) przez 1-6 mały bonus, a potem od 7 aż nie zapomnimy duży bonus..

    No i fajnie że jakieś bonusy z xp, na wyższych poziomach zebrać 500000 xp to syzyfowa praca.. że o kolejnych nie wspomnę [750k albo milion]

  • Reply
    LoganTheBadWolf
    Lis 03, 2016 12:22 pm

    Bonus za złapanie pierwszego pokemona w danym dniu i za łapanie ich przez 7 dni. Jak to dobrze, ze praktycznie mieszkam na spawnerze 😀 Czy to Rattata, czy to Eevee, czy to Belsprout, będzie dzienny bonus 😀

  • Reply
    ptasznikova
    Lis 03, 2016 2:43 pm

    bardzo dobrze bo ja na przyklad chodzę codziennie. Jestem oddanym graczem i nie straszna mi pogoda (nie mam samochodu) biorę parasol i lecę. Mam 28 level i wvsumie zrobiłam go praktycznie bez map. Coś mi się należy

    • Reply
      pimpim
      Lis 03, 2016 6:33 pm

      Ja również. Mam 740km wychodzone. Wszystko sam, bez map, pomocy jakichś botów i innych oszustw.

  • Reply
    Banshi
    Lis 03, 2016 4:14 pm

    no wreszcie coś ciekawego ! przydałby sie jeszcze radar a nie korzystanie z aplikacji które niestety czesto sie aktualizuja i przez to przestaja działac

  • Reply
    polonez
    Lis 03, 2016 4:58 pm

  • Reply
    rado
    Lis 03, 2016 7:08 pm

    To może być zachęta dla osób, które dopiero zaczynają grać (zakładam, że takie jeszcze są). Przy takich bonusach początkowe poziomy nabijają się właściwie same 🙂
    Na wyższych poziomach to może pomóc w ciułaniu tych setek tysięcy czy milionów exp…

  • Reply
    Good!xD
    Lis 03, 2016 7:23 pm

    fajnie, fajnie..
    cieszę się z rozwoju Pokemon GO xD
    aktywnie grając, przy sprzyjających ku temu, przykrym paradoksalnie okolicznością..
    dochodzi się do etapu, że wbicie levelu jest żmudne, więc miła ku temu pomoc..
    i stardusta przyda się zawsze xD
    niemniej z aktywnej gry ma się ekipę 300-stu po jednym update’cie pamięci Poksów,
    z których 6-tka normalnie jest w stanie ubić 10-ty level wrogi gym dając ładne XP.

  • Reply
    Art
    Lis 03, 2016 9:19 pm

    Słabe te bonusy już bym wokal aby pozostał przelicznik jak na heloween

    • Reply
      pimpim
      Lis 03, 2016 10:27 pm

      Lepsze to niż nic. TO ma tylko zmotywować, a w dłuższej perspektywie może coś kupisz za prawdziwe $

  • Reply
    MathiassGO
    Lis 03, 2016 11:35 pm

    Jeszcze bardziej bym się cieszyl jak by boty z mojej okolicy zbanowali. Jyz nie mam siły zgloszeń wysyłać.

  • Reply
    szakal
    Lis 04, 2016 12:07 am

    Mam 40lvl i na gówno mi ten exp z zadań niby?

  • Reply
    Ja
    Lis 04, 2016 9:29 am

    A kiedy wersja dla Windows?

  • Reply
    M.
    Lis 04, 2016 10:14 am

    A teraz pora zbanować konta >20lvl z przebiegiem poniżej 100km i gra wróci na tory normalności.

    • Reply
      pimpim
      Lis 04, 2016 10:37 am

      Niestety, jest to jakaś opcja, ale „u nas”.
      W stanach[central park] i innych bardziej popularnych miejscach, pokemonów jest jak szarańczy. To u nas trzeba się ugonic.
      Tam mają PokeStop i Poki na każdym kroku. Wystarczy jakieś filmiki na YT włączyć i zobaczysz jak „amerykańscy” gracze mają łatwo.

      Dlatego kilometry to w sumie żaden wyznacznik. Ja do miasta 5km dochodzę żeby tam coś złapać, i wracam 5km – 10km na pusto, jest 1 PokeStop. A w miasteczku też szału nie ma. A w większych miastach jak wyjdą z domu to od razu łapią. Na 10 km pewnie 50-100 pokemonów.. to i poziomy wyższe przy niższym kilometrazu.

    • Reply
      Bart
      Lis 04, 2016 1:36 pm

      Odinstaluj grę jak myślisz ze trzeba robić km…, a twórcy gry nie zrezygnują z dochodów z lur, wiec zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz 😉
      Ps jest masa filmików jak legalnie nabic 20lvl nie robiąc 1km

      • Reply
        Kusio
        Lis 05, 2016 8:33 pm

        Wystarczy miec lucky eggy -./

  • Reply
    RaichuToJa
    Lis 05, 2016 8:38 am

    Czy ktos wie kiedy zadziala Poke Club Login w Pokemon GO?

  • Reply
    ReaperDgX86
    Lis 07, 2016 3:42 am

    Daily działa 🙂 Ale… Żeby zakręcić pokestopem, trzeba poruszać się powololi (jazda autobusem/tramwajem już odpada). W dodatku kolejny punkt aktualizacji 0.45 średnio mi się podoba:
    The amount of Prestige a rival Gym loses when you defeat a regular Gym member has increased. The amount of Prestige gained by training at a friendly Gym has been lowered.

    • Reply
      PrawdaBoli
      Lis 07, 2016 6:11 am

      Też mi się nie podoba ta zmiana więcej się zbija a ciężej nabija preatiż… bez sensu zaraz odbicie gymu 8lv będzie trwało 15min przez co nie będzie się opłacało właściwie wgl. w nich walczyć bo i tak pokemony szybko zostaną pokonane… chyba ze w nocy jak ludzie śpią, odbić co w pobliżu odebrać coinsy i następnego dnia tak samo jak by i tak nie było łatwo… gym 10 lv można pokonać wygrywając z 1 czy 2 pokemonami powoli sciągając prestiż wywalając tym samym najsłabsze pokemony… co za idiotyzm fakt trochę to trwało by ale tak się da i osoba mająca słabe pokemony może odbić go bez problemu solo bez zadnej taktyki…nie powinno dać się zdjąć prestiżu nie pokonując lidera.

    • Reply
      poke-piku
      Lis 07, 2016 11:21 pm

      i ta aktualizacja ma sens – w końcu jeśli jacyś pro gracze, jeżdżący samochodami po nocy zajmują 10 gymów i mają dużo StarDusta, to ich przewaga tylko rośnie i rośnie, więc słabsi garcze nie mają szansy im dorównać.
      bicie 10 lvl Gyma samemu przed ta poprawką, to jakiś niemżliwy wyczyn, może teraz będzie troszkę prościej.