News 74

OFICJALNIE: Master Ball i Celebi w grze! [EDIT: Prima Aprilis!]

masterball2

Nadeszła wiekopomna chwila – do gry wejdzie długo wyczekiwany Master Ball a mityczny Celebi będzie do zdobycia poprzez specjalnie przeznaczony do tego nowy rodzaj incense!

Niantic postanowiło wyciągnąć asa z rękawa i wraz z nadejściem wiosny przebudzić wszystkich graczy z zimowego snu. Master Ball to oczywiście tylko zapowiedź czegoś większego, bo jak wiecie (lub nie) jest to specjalny rodzaj urządzenia do łapania pokemonów, który ma 100% szans na złapanie stworka (nie chybia, pokemon nie może z niego uciec). Jeżeli chcecie być przygotowani na pierwsze łowy z legendarnymi stworzeniami w tle to lepiej zacznijcie zbierać pokecoinsy – Master Ball nie będzie tanią inwestycją. Nie pozyskacie go ani z PokeStopów, ani w żaden inny sposób, niż tylko poprzez wydanie na ten wyjątkowy przedmiot aż 1000 monet. Oczywiście, będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniach z legendami także bez pomocy dość drogiego Master Balla, ale narażacie się na dość przykrą w skutkach ucieczkę m. in. Zapdosa, Articuno, Moltresa, Mewtwo czy innych wyjątkowych pokemonów z drugiej generacji.

Kolejnym przedmiotem, który już niedługo zostanie dodany do gry jest niespotykany dotąd rodzaj incense. Pozwoli on na przywołanie mitycznego Celebi, czyli psychiczno-trawiastego pokemona, z ostatniej pozycji w pokedexie z regionu Johto. Nie wiemy jednak jakie warunki będziemy musieli spełnić, aby otrzymać wspomniany incense, bo Niantic udostepniło jedynie screen plecaka, w którym przedmiot ten oczekuje już na użycie i podało nam datę publikacji kolejnych nowinek, czyli 2 kwietnia.

 

 

 

 

 

 

 

pokemon-go-shop-720x1024celebiincense

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3f0fca4d-06d8-4455-bd7b-b8c1a01827d6

 

Podekscytowani? Bo my bardzo!

EDIT: Prima Aprilis! 🙂

74 Comments

  • Reply
    DrAraggorn
    Kwi 01, 2017 11:35 am

    Bardzo smieszne

  • Reply
    NemesizQ
    Kwi 01, 2017 11:39 am

    Hahaha prawie dalem się nabrać gdyby nie data jaką dziś mamy, zwłaszcza że na zrzucie jest GS-ball :P:P

    P.S. ale jeśli to prawda to super sprawa

  • Reply
    Rafał
    Kwi 01, 2017 11:51 am

    Chyba aż zbyt oczywiste. 😉

  • Reply
    Asz
    Kwi 01, 2017 11:52 am

    Nieee ;(
    ale lipa ;p
    I jeszcze zwiększyć wymagania gry na 3gb ram!

  • Reply
    Manteufel
    Kwi 01, 2017 11:58 am

    Zapewne kolejna ściema… Chociaż z tego co pamiętam w jednej z części pokemona na gameboya była opcja złapania celebi, z tymże… możliwość jego schwytania istniała tylko w wersji Crystal w języku japońskim…

  • Reply
    Polak212
    Kwi 01, 2017 11:59 am

    ładny dowcip
    Ale za to ładny GSball, ciekawe czy będzie w grze kiedyś

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Kwi 01, 2017 12:05 pm

    a to niespodzianka szok!

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Kwi 01, 2017 12:09 pm

    chociaż ten master ball to zdzierstwo jakieś 1000 monet za jedną kulkę to przesada a ciekawe jak z celebim bo do jego złapania ppotrzebny jest specjalny poke ball widoczny na obrazie więc też nie wiadomo jak go pozyskać

  • Reply
    Rish
    Kwi 01, 2017 12:16 pm

    Kto dał się na początku wkręcić?
    Ja prawie uwierzyłam, że to prawda ;D

  • Reply
    Gnoll
    Kwi 01, 2017 12:18 pm

    No trudno, choćbyum miał stracić wszystkie moje 120 pokeball’i na jednego legendarnego poka, to NIE wydam aż tyle monet na jednego pokeballa. Doczekałem się momentu, kiedy Pokemon GO stało się grą Pay 2 Win…

    • Reply
      Gnoll
      Kwi 01, 2017 12:21 pm

      Eee przecież dziś 1 Kwietnia… udało wam się 🙂

  • Reply
    Kamilo
    Kwi 01, 2017 12:22 pm

    Ludzie dzis 1 kwietnia prima aprilis

  • Reply
    Hesiek
    Kwi 01, 2017 12:35 pm

    Hmm dziś 1 kwietnia:)

  • Reply
    TheMajloo
    Kwi 01, 2017 12:42 pm

    1 kwietnia? nie dam się dzisiaj na nic nabrać, ale nice try!

  • Reply
    Asz
    Kwi 01, 2017 12:46 pm

    Pay 4 fun xD nie pay 4 win xd
    Na wszystko są kontry, jest równowaga..
    Za 100% szansy na złapanie Mewtwo z dobrym cp mógłbym zaklacic, na Celebi nie warto.

  • Reply
    franeczek91
    Kwi 01, 2017 12:50 pm

    Świetnie przygotowany materiał na pierwszy kwietnia-a gdzie list od Niantic?

  • Reply
    Alexandraaaaaaaaaaaaaaa
    Kwi 01, 2017 12:53 pm

    Jest 1 kwietnia :C

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Kwi 01, 2017 1:28 pm

    Fakt. Jak się bliżej przyjrzeć to widać, że fotomontaż

  • Reply
    NabuMarG
    Kwi 01, 2017 1:53 pm

    Dobre 🙂

    Ps. Wam też tak tnie gra? Jakaś masakra dzisiaj… gra zawsze chodziła mi ładnie i nawet GPSa mi nie gubilo a dziś to jakaś masakra jest 🙁 tnie, wywala, szok:/

  • Reply
    Ver
    Kwi 01, 2017 2:31 pm

    Nice try

  • Reply
    Uro
    Kwi 01, 2017 2:46 pm

    Ja się dałem nabrać 😉

  • Reply
    Varis
    Kwi 01, 2017 5:01 pm

    Od kiedy zrobiłam najnowszą aktualizację gry (czwartek wieczorem) w ogóle nie mogę się zalogować. Ładuje do połowy i „failed to get game data from the server”. Ktoś jeszcze ma taki problem? Już nigdy nie zagram czy jak?

    • Reply
      pimpim
      Kwi 01, 2017 7:30 pm

      Również mam straszne problemy z logowaniem

    • Reply
      Aras
      Kwi 01, 2017 9:58 pm

      U mnie to samo 🙁

    • Reply
      LacM
      Kwi 02, 2017 9:24 am

      Odinstaluj i zainstaluj poprzednią wersję. Na apk mirror znajdziesz.

    • Reply
      franeczek91
      Kwi 02, 2017 1:33 pm

      Ja mam jeszcze poprzednią starą ‚dobrą’ wersję-nową instaluję dopiero jak poczytam komentarze na ten temat albo jak aplikacja sama wymusi aktualizację. Ta stara też ma zawiechy ale nie aż takie jak tu piszą inni-czasem siedzę pod gymem a GPS wędruje po mieście, czasem też przy łapaniu poka aplikacja się zawiesi albo sama się zamknie ale to aż tak mnie nie denerwuje jak problem z walkami-często robię uniki przed atakiem specjalnym i jest tak, że jest napis, że uniknęłam ciosu ale jednak kawałek albo pół paska od życia ginie, za chwilę serwer chyba jednak kuma, że był odskok i życie wraca do stanu przed ciosem, w dalszej walce znów robię unik gdy mam już mało życia i sytuacja się powtarza z tym dodatkiem, że zawodnik mdleje, a później nie widzę już mojego poka, może on dalej walczyć i jest tylko jego nazwa, a pasek życia nie reaguje na otrzymywane ciosy,a pasek od ładowania ataku specjalnego też się nie ładuje.dziwne to takie.

      • Reply
        Porsche Cayenne
        Kwi 02, 2017 3:31 pm

        dokładnie tak jak mówisz, potwierdzam w 100%

      • Reply
        Yorickai
        Kwi 02, 2017 7:05 pm

        Tak czytam o tych wszystkich problemach po aktualizacji, że mam nadzieję iż mój telefon nie wymusi za szybko aktualizacji. Chociaż ja dzisiaj miałem też dziwną sytuację której za cholerę wytłumaczyć nie mogę. wyklułem raptem godzinę wstecz jajko 10 (larva dzięki której mam wreszcie tyranitara :P) i zaraz po ewolucji tego brzydala pupitara w tyra dostałem soft bana i to na pół godziny. cholera wie za co i szczerze nie mam zielonego pojęcia o co poszło. Ani postać nie jeździ po mapie ani nic. Miał już tak ktoś by po jakiś ewolucjach załapał softa?

  • Reply
    madry
    Kwi 01, 2017 10:28 pm

    1 kwiecien trudno mnie nabrac

  • Reply
    Pan Dojebywacz
    Kwi 02, 2017 7:45 am

    Pierdu pierdu ostatnia aktualizacja to kpina nic dziwnego że ludzie nie chca grać jak ciągle coś spierniczają

    • Reply
      Marek
      Kwi 02, 2017 6:26 pm

      Dokładnie! Nie opłaca się grać po ostatniej aktualizacji. Brak powtarzam BRAK możliwości zalogowania się do gry !!! Czy Niantic coś z tym zrobi ???

  • Reply
    Michal_tata
    Kwi 02, 2017 9:01 am

    Żarty żartami ale pamiętajcie, że był już artykuł na ten temat. Popatrzcie na starsze newsy.

  • Reply
    Tosia
    Kwi 02, 2017 10:53 am

    Uwierzyłam. Dopiero komentarze przypomniały mi, że wczoraj był 1 kwietnia 😉

  • Reply
    Mike
    Kwi 02, 2017 12:12 pm

    Haha na początku też myślałem że to prawda ale później przypomniałem sobie że jest 1 kwietnia 😀

    Pamiętajmy jednak że Pokemon Go też miał być żartem na Prima Aprilis a wyszło na to że jednak gra powstała więc może jest w tym ziarnko prawdy? 😀

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Kwi 02, 2017 6:34 pm

    mam więcej złapanych swinubów niż weedle’ów

  • Reply
    ewa.
    Kwi 02, 2017 7:42 pm

    Brawo Ty 🙂

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Kwi 02, 2017 9:34 pm

    tak z ciekawości jakie gatunki u was dominują
    u mnie top 10 wygląda tak:
    1.pidgey
    2.rattata
    3.drowzee (prawie połowę mniej niż pidgey)
    4.magikarp
    5.gastly (dzięki halloween ale ostatnio ich prawie nie ma)
    6.krabby
    7.zubat
    8.spearow
    9.pidgeotto (zasługa ewoluowania pidgeyów)
    10.swinub

    • Reply
      at3at3
      Kwi 03, 2017 12:43 am

      Zapomniałeś o weedle…
      U mnie: 1. pidgey, 2. szczur 3. robal, a potem Ewka!
      Poza tym od czorta drowzee i parasów, bo jedne miałam cały czas w domu „u męża w pracy”, a te drugie tutaj „w naszym domu”.
      Z nowych – w moich statystykach dominują jednak biedronki (zdecydowanie) i pająki, a myślałam, że to będą sowy i sentrety. Swinub jest daleko w tyle za nimi.
      Ale ja nie łapię wszystkiego jak leci, bo czasem mi nie wypada…

      • Reply
        at3at3
        Kwi 03, 2017 1:00 am

        Aaa… Nie doczytałam powyżej, że masz więcej świnek niż robali…
        Ja chciałam tylko powiedzieć, że mam więcej np. biedronek niż świnek.

      • Reply
        Porsche Cayenne
        Kwi 03, 2017 3:43 pm

        Weedle jest na 11. miejscu ogólnie nie ma ich zbyt dużo w centrum, prędzej na obrzeżach podobnie jak pająki i biedronki, sentret myślę, że będzie piął się w rankingu tak jak natu i murkrow, a swinub cóż – pierwsze tygodnie od wprowadzenia drugiej gen. był zalew większy niż ryb na dniach wody ale teraz już ich jest umiarkowana ilość za to dziś jakiś zalew marillów i sporo drowzee i jynx. Zobaczymy jak będzie za tydzień czy coś zmieni się w czołówce – cotygodniowy ranking jak w tenisie 🙂

  • Reply
    AszKeczam
    Kwi 03, 2017 5:09 pm

    Nie wiem co jest, taki fart miałem czy może szykują już na Wielkanoc baby-poki z jajek. Z 2km prawie same dzieciaki w tym pierwszy Togepi i to x2 😀 Z 5km też Magby i Smoochum, i z 4-5 Phanpy (niby nie baby, ale to młody słonik jest, więc by pasował xD).
    Jakiś Ekans też wpadł. Już 13 wykluty, a w dziczy chyba tylko raz widziałem 😮
    Też macie więcej baby z jajek czy tylko mi tak się pofarciło?

    • Reply
      franeczek91
      Kwi 03, 2017 6:56 pm

      Chciałabym mieć takiego słonika ale wiecznie musi mi wyskoczyć sandslash-ostatnio mam ich gradację.A krokodylek już nie chce przychodzić do pracy 🙁

      • Reply
        Michal_tata
        Kwi 04, 2017 4:18 pm

        Tak jak Ty mas te „sandlasze” tak u mnie te słoniki, no już mam 5 tych „donphanów” a o słonikach nie wspomnę. Szkoda że nie ma wymian bo mam tylko jednego „Sandlasha”.

        • Reply
          at3at3
          Kwi 04, 2017 5:25 pm

          Ja też chcę słonika! ;( Mam tylko jednego… Tak jak i renifera…
          Z jaj ostatnio: 2 Woopery, Ekans, Poliwag, Pinsir, Growlithe… Same 5km z gatunku – nic ciekawego.
          Z dzieciaków: 4x Cleffa, 2x Magby, a Iggly nadal zero. A z 10km – ostatnio szyszki…

          • at3at3
            Kwi 04, 2017 5:38 pm

            Ja to w ogóle mam ostatnio jakiegoś pecha… 🙁
            A jak mi jutro wypadnie kamień słoneczny, albo smocza łuska to się zupełnie załamię…

          • franeczek91
            Kwi 04, 2017 6:10 pm

            Hurra, kolejny slash i gligar do kolekcji ;( a słonika ani widu ani słychu.
            W ciągu siedmiu dni dostałam cztery przedmioty-dziś dwa.rozrzutnosc.
            I druga dziwna rzecz-wydawało mi się, że rano dostałam za zakrecenie jednym pokestopem x2 expa i jakieś trzy dni temu do pierwszego złapania pokemona danego dnia dostałam ‚bonus 100xp’ a dziś rano już nie.wgl ostatnio mam wrażenie, że dziwne liczą punkty doświadczenia.

          • AszKeczam
            Kwi 04, 2017 6:52 pm

            Ja się załamię, jak dostanę kolejny Metal coat… Mam cukierki tylko na Scythera i to takiego nie za dobrego, a Onixy 2 do teraz złapałem. xD Kolejny Sun Stone na Sunflorę by się przydał (mam ze 30 cuksów, a kamyk by zmotywował nowego buddy do działania xD) i Dragon scale na Kingdrę (mam ponad 300 cuksów, więc można ewoluować hehe). Jednak najlepszy Kings Rock by był, cuksy na obie ewolucje są, tylko kamyków brak :/

          • Porsche Cayenne
            Kwi 04, 2017 7:44 pm

            at3zt3 smocza łuska to zawsze coś można zrobić byle jaką kingdrę i zawsze to jedna sztuka do medalu za smoka

            franeczek91 a nie dostałaś przypadkiem bonusu za jubileuszowego jakiegoś (np pidgey nr 1000)

            king’s rock to już miałem wiele razy już mam 10 slowkingów i tych sun stone też kilka na składzie choć już 2 bello słonecznik robiłem ale do nich mało cukierków a do tego kilka up-grade’ów metal coat też parę ale nie ma zbyt dużo candy też do onix czy scyther

          • Michal_tata
            Kwi 04, 2017 7:45 pm

            Chętnie się podzielę, mam sporo rzadkich poków na zbyciu z najwyższymi statami, ale też i wiem co mi potrzebne, trzymam je bo może ruszy ta wymiana. Do jednych szukam dziewczyn a do innych chłopaków. Mam np.: 11 draitini ze statami 90 do 100% i ani jednej laski!!! Sami faceci

          • franeczek91
            Kwi 04, 2017 8:07 pm

            Porshe, a tego to już nie sprawdziłam za co może być ten bonus.

          • at3at3
            Kwi 05, 2017 10:26 am

            I co mi wypadło w 7. dniu? Znowu sun stone! Już mi 4 zalegają…
            Jeden zaraz zużyję na słonecznik, bo już tylko pół cuksa brakuje, ale reszta? Nawet rzodkiewki jakoś nie chcą ostatnio przychodzić.
            A Onixy, modliszki i „Porzygony” wciąż czekają z dużymi zapasami słodyczy…
            Może niech lepiej wprowadzą wymianę itemów zamiast wymiany poków?

          • Kropianka
            Kwi 05, 2017 11:50 am

            Spoko, ja dostaję up-grady do mojego jedynego Porygona z jajka. Żeby chociaż można ich było użyć do powiększenia plecaka.

          • Porsche Cayenne
            Kwi 05, 2017 2:37 pm

            dziś dostałem kolejne metal coat i sun stone

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Kwi 03, 2017 7:02 pm

      też niedawno tak miałem po 2 togepi, 2 magby i parę innych dzieci, dziesiątek ostatnio nie ma w ogóle a jak już są to mantine 🙁

      • Reply
        franeczek91
        Kwi 04, 2017 6:37 am

        Albo szyszka. Właśnie czekam co się wykluje z fioletowego jaja. Mi też bardzo dużo z piątek wyskakuje reniferów.

      • Reply
        AszKeczam
        Kwi 04, 2017 6:47 pm

        Mi 2 Mantiny i Sudowoodo z 10km ostatnio, ale wczoraj drugi Mareep! Tylko, że z 16 cuksami… Pierwszy z 18, więc o Ampharosie mogę na razie pomarzyć xD
        Renifera 2 razy na radarze wiedziałem, oczywiście w pracy, jak wyjść nie mogłem. 😉

        • Reply
          Porsche Cayenne
          Kwi 04, 2017 7:49 pm

          reniferów całe stado ostatnio się wykluło z piątek a właśnie wsadziłem owcę na towarzysza tylko się zastanawiam bo może dadzą nagle na Wielkanoc pełno baranków i się okaże, że niepotrzebnie z nią chodzę

      • Reply
        A'Tomek
        Kwi 04, 2017 8:00 pm

        Moje dwie ostatnie 10 to Miltanki. A z 2 to faktycznie wczoraj wykluł mi się mój pierwszy Togepi.

  • Reply
    Machrid
    Kwi 03, 2017 5:25 pm

    ladujcie golda -milego grania.
    mam nadzieje ze w nastepnym update poprawia drobne bledy tekstowe i czcionki.
    zeby gra byla ciekawsza.

  • Reply
    Mich
    Kwi 04, 2017 1:19 pm

    Aktualizacja i gra nie działa ! Nie BAN to CO się pytam do jasnej ch*lery ???

  • Reply
    arek
    Kwi 04, 2017 1:28 pm

    co jest z tym failed to get game from the server?

  • Reply
    Wojtek
    Kwi 04, 2017 4:06 pm

    mi też nie działa

    • Reply
      Michal_tata
      Kwi 04, 2017 4:20 pm

      Skąd macie update? Z apk mirror?

    • Reply
      TakiSobieAdmin
      Kwi 05, 2017 11:39 am

      Ja problemu nie miałem, ale u znajomego pomógł pełny reinstall aplikacji.
      Proponuję odinstalować aplikację, ale wcześniej wyczyścić dane aplikacji.
      Zainstalować na nowo.

      Powinno pomóc.

      D.

  • Reply
    l0l
    Kwi 05, 2017 12:01 pm

    jak nie było jajek 10km było mi smutno…
    jak wczoraj dostałem 3x10km postanowiłem je porobić
    i 2x Pineco :[
    tej trzeciej 10km nie wykluje do końca tygodnia.
    sami sobie chodźcie lol

    • Reply
      slash
      Kwi 05, 2017 1:49 pm

      Z 10km można wykluć tylko 13 poków, z czego aż 5 to śmieci – Płaszczka, Gligar i Drzewo w ogóle do niczego się nie nadają, Skormoran i Szyszka też byle co. A w 2km jajach ponoć nie ma nowych starterów !! I jak tu znaleźć w dziczy wondera, skoro do tej pory schwytałem zaledwie 6 Gruszek i 2 schorowane Totki, a Cynda ani jednego…

      • Reply
        Porsche Cayenne
        Kwi 05, 2017 2:40 pm

        squrtle z dwójki dziś się wykluł zawsze to coś innego niż krab ale był ogólnie średni a z piątki voltorb dla odmiany ale i tak nieprzydatny

      • Reply
        Yorickai
        Kwi 05, 2017 4:43 pm

        no starterów drugiej geny w dwójeczkach faktycznie nie ma. Od samego początku specjalnie za chikoritą jeździłem po mieście aż taka 93% wpadła. Szkoda że słabe cp ale meganium z niej wyszło cudne (razor leaf i petal blizzard). A co do innych starterów to faktycznie ciężko coś znaleść. Do tej pory tylko z 4-5 toto mi się trafiło i to jeszcze beznadziejnych.

        Z 10 i tak dobrze że wyprowadzono onixy i scytery bo to już były totalne śmieci jak na 10 km jajka. na 3 ostatnie dyszki 2x dratini (chyba pierwsze z jajek odkąd gram) i 1x larva.

        Fajnie było by gdyby wprowadzili jakiś event świąteczny ze zmniejszeniem dystansu jajek. to było by genialne. i cuksy x2 😀 więcej nie potrzeba.

  • Reply
    l0l
    Kwi 05, 2017 4:24 pm

    ja mam wszystko co można mieć bez map, spooferstwa i innych żali z samej gry za wyjątkiem dwóch evo owieczki…
    2x Pineco pod rząd..osh by to chooj xd

  • Reply
    Porsche Cayenne