News 72

OFICJALNIE: Raidy z legendami!

legendary

Niantic właśnie potwierdziło to na co czekaliśmy od dawna – już za parę dni będziemy mogli wziąć udział w raidach z legendami!

Poniżej tłumaczenie notki ze strony pokemongolive.com:

Trenerzy,

Jesteśmy podekscytowani mogąc ujawnić, że częścią trwającej celebracji pierwszej rocznicy Pokemon GO są legendarne pokemony! Niedługo miliony trenerów na całym świecie będą mogły odkryć, walczyć i złapać te ekstremalnie rzadkie oraz bardzo silne pokemony.

W trakcie gdy trenerzy na całym świecie będą eksplorować swoje okolice w poszukiwaniu pokemonów oraz raidów, powinni mieć oko na unikalne legendarne jajka pojawiające się na gymach. Jeśli trenerzy i ich team skutecznie pokonają legendarnego bossa raidu, będą mieć możliwość by złapać legendarnego pokemona na własność! Legendarne pokemony mogą pomagać podczas walk w raidach i gymach, ale nie zechcą opuścić swojego trenera, tak więc nie mogą bronić aren. 

22 lipca tysiące trenerów w Grant Parku na Pokemon GO Fest i miliony pozostałych na całym świecie będą współpracować, by odblokować specjalne bonusy w grze dla całej społeczności Pokemon GO. Jeśli uda im się złapać wystarczającą ilość pokemonów w trakcie przeznaczonych do tego okienek czasowych, pierwszy legendarny pokemon pojawi się w Grant Parku. Gdy trenerzy w Chicago pokonają go wtedy ten pokemon zacznie pojawiać się w raidach na całym świecie, po zakończeniu Pokemon GO Fest.

Trenerzy na całym świecie mogą na bieżąco śledzić to co dzieje się podczas GO Fest i dołączyć do konwersacji używając hasztagu #PokemonGOFest w mediach społecznościowych. Śledźcie oficjalny stream na Twitchu oraz YouTube by otrzymywać najświeższe informacje, oglądać ekskluzywne wywiady i obejrzeć uwolnienie pierwszego legendarnego pokemona!

To czas dla trenerów na całym świecie by zacząć ulepszać swoje pokemony do walki, ponieważ nadchodzi wiele legendarnych przygód!

Zespół Pokemon GO

Na YouTube Pokemon GO pojawił się także nowy filmik promocyjny:

Źródło: http://pokemongolive.com/en/post/legendarypokemon

 

72 Comments

  • Reply
    JanuszPOWER
    Lip 20, 2017 3:31 pm

    U mnie w miejscowości jest 1 gym, więc pewnie nie będę miał szansy spotkać takiego raida, a nawet jeśli to nie dam rady go zrobić.. Ehh..

    • Reply
      ram
      Lip 20, 2017 6:28 pm

      odpal se fejka i nie płacz

  • Reply
    Daro71x
    Lip 20, 2017 3:50 pm

    Są wakacje, urlopy, można gdzieś pojechać. W mojej miejscowości jest więcej gymów, ale nie sądzę by zebrała się odpowiednią ilość graczy

    • Reply
      DawidPolakL
      Lip 20, 2017 8:38 pm

      Nawet w mojej 25 tys dziurze zbiera się na raid 4 levelu po 8-10 osób. Po prostu trzeba odzywać się do ludzi i w realu a można zebrać ekipę

      • Reply
        a
        Lip 21, 2017 12:23 am

        Tyle, że na 5 lvl trzeba będzie pewnie z 20-30 osób, żeby myśleć o pokonaniu legendy.

  • Reply
    Sarutorobi
    Lip 20, 2017 4:14 pm

    Dokładnie ja sam u siebie w miejscowości mam 3 gymy ale na rajdy pojadę do większego miasta bo tutaj sam w pojedynkę nic nie zdzialam. Odnośnie filmu promo to najlepszy jaki do tej pory widziałem hehe

  • Reply
    Voldie
    Lip 20, 2017 4:19 pm

    Tylko byle nie było jak na trailerze łapanie legend, bo to będzie do dupy. Każdy który uczestniczył w walce dostaje legendę. Nie powinno tak być, bo wtedy zamiast normalnych pokemonów w gymach będziemy walczyć tylko legendarnymi pokemonami. Powinno być, że tylko TOP1 lub TOP3 graczy uzyskuje możliwość złapania legendy. Podkreślam MOŻLIWOŚĆ, nie pewność. Wtedy nazwa legendarny pokemon ma sens.

    • Reply
      PokeTrener z Holandii
      Lip 20, 2017 4:34 pm

      Przeczytaj dokladnie. Legendarnych pokemonow nie bedzie mozna wlozyc do gymu.

      • Reply
        Filo
        Lip 20, 2017 6:13 pm

        to ty czytaj ze zrozumieniem. nikt nie pisal o wsadzaniu legend do gymow!!!!!

        • Reply
          DawidPolakL
          Lip 21, 2017 7:51 am

          Faktycznie legend nie będzie można stawiać do gymów

    • Reply
      a
      Lip 21, 2017 12:14 am

      Tak przy okazji to miałbym fajny pomysł, aby w raidach wprowadzić coś na kształt MVP.
      Czyli najlepszy atakujący dostaje jakieś extra bonusy.
      Dajmy na to Tyranitara atakuje 10 osób, a gracz który zadał mu najwięcej obrażeń zostaje wyróżniony.
      Teraz jest taka sytuacja, że gracz mający wymaksowane poki grający od początku dostaje za raid to samo (albo i mniej, bo bous za kontrolę gyma i losowośc CP bossa do złapania) co gracz grający od tygodnia i będący tylko „statystą” w walce z bossem.
      Miałem taką sytuację, że z koelga byliśmy na raidzie 4 lvl. My 36 i 37 lvl z czerwonych i do tego z 6 dzieciaków niebieskich na niskich lvl (15-27). My we dwóch w końcowym podsumowaniu zrobiliśmy tyle samo obrażeń co oni w 6 osób. No i oni dostali 2 kuki więcej do łapania, bo gym był niebieski jak 80% gymów w mieście. No i jeszcze ciekawsze kilku z nich dostało bossa z wyższym CP niż my.

      • Reply
        evoLucjan
        Lip 21, 2017 4:09 am

        No tak ale wiesz nikt tez wam nie broni organizowac grupy czerwonych( jesli takich macie u siebie w miescie). Ja to tam nikomu nie zazdroszcze ze dostanie wiecej kulek czy zlotych malin. Wczoraj robilismy tyrka i mialem 9premierow, ale zlapac sie nie udalo. Jak ma sie zlapac to i za pierwszym siadzie a jak nie to mozesz i 13 exellentow rzucic i nic z tego. Co to wymyslac jakies zestawienia TOP jak i taki dzieciak z 25lvl czasami sie przydaje do bicia czworek. Jak beda wiedzieli ze nie beda mieli szansy na legede to i ty cy ja ja stracimy, bo te mocniejsze to juz nie czworki bedzie trzeba je atakowac w 15 osob minimum ( lugia ma chyba 2 razy wiecej defa od tyranitara, a przy cp na poziomie 35tys. to bedzie trzeba dobrze bic zeby zbic). Dajmy wszystkim rowne szanse.

        • Reply
          at3at3
          Lip 21, 2017 12:08 pm

          Ja na Tyrka dostałam 7 kulek, przy 10 osobach i największych obrażeniach ze strony „moich” niebieskich. Oczywiście uciekł, a z walki nie dostałam nawet ani jednego TMa…
          Na Lugię, to pewnie 15 osób minimum musi się wbić, ale z racji tego, że może chcieć więcej, to podniesienie limitu z 20 do np. 30 byłoby sensowne.

      • Reply
        Raflik
        Lip 21, 2017 10:45 am

        coś takiego już jest
        Dostajesz dodatkowe 0-3 Premier balle za indywidualny DMG (druga pozycja od góry przy podsumowaniu)

  • Reply
    Runini
    Lip 20, 2017 4:25 pm

    Żeby gra mogła być w takiej rozszerzonej rzeczywistości i jakieś google byśmy mogli to widzieć – to by było coś 😀

    • Reply
      Danek
      Lip 20, 2017 7:41 pm

      Kup motke moto z z projektorem i rzucaj sobie projekcje na asfalt

  • Reply
    Ehhh
    Lip 20, 2017 4:40 pm

    Zastanawia mnie czy będzie można złapać wszystkie legendarne ptaki z 1 generacji? Czy będzie możliwe jedynie zdobycie tego odpowiadającego naszemu teamowi, tak jak kiedyś to było mówione. Być może przeoczyłam taka informację, ale byłabym wdzięczna za informację. 🙂

    • Reply
      Wooper
      Lip 20, 2017 6:10 pm

      Myślę, że na logikę biorąc to wszystkie będzie szło. W innym wypadku to co, nigdy całego pokedexu nie uzbieram? Byłoby to już kompletnie absurdalne. Chociaż w tej grze jest kilka absurdów i bezsensownych rozwiązań, więc kto wie…

  • Reply
    at3at3
    Lip 20, 2017 4:46 pm

    Na oko – będą ptaki i Lugia. Ta mi się akurat najbardziej marzy…
    Moje pytanie brzmi jedynie – czy będą się pojawiać regularnie w przyszłości, czy tylko przez jakiś czas po evencie w Chicago…

  • Reply
    Michal_tata
    Lip 20, 2017 4:49 pm

    W Wawie zbieramy się w tą sobotę 17.00 – 17.30 pod Pałacem Kultury.

    • Reply
      Cipka
      Lip 20, 2017 5:34 pm

      Po co tak wczesnie? Przeciez nie odblokuja tych legend tak szybko. Bateria Ci padnie 10 razy

      • Reply
        Michel_tata
        Lip 20, 2017 7:44 pm

        To poczytaj jeszcze raz na czym i od której będzie polegał event.

        • Reply
          DawidPolakL
          Lip 21, 2017 7:56 am

          Jak pojawi się jajo legendy na gymie to wykluje się dopiero po 48 godz. Weź parę kratek piwa ( polecam żywca ) i grilla pod ten PKiN bo trochę ci zejdzie haha

          • Michel_tata
            Lip 21, 2017 2:36 pm

            Legedy nie będzie nigdzie na świecie tylko na festiwalu. Jeżeli pokonają go to dopiero będzie pojawiał się na swiecie. My reszta możemy im pomóc żeby tamtym się pojawiła.

  • Reply
    gibeck1988
    Lip 20, 2017 5:43 pm

    Ten Mewtwo okrążający świat na końcu filmu jest moim zdaniem dość intrygujący… Raczej nie znalazł się tam przypadkiem…

  • Reply
    Sarutorobi
    Lip 20, 2017 6:50 pm

    Tak na marginesie event u nich zaczyna się od rana (10 jeśli się nie mylę) czyli u nas jest godzina 17 można powiedzieć ze nie tak źle szkoda tylko żeby wziąść udział w całym evencie trzeba zerwać nocke

    • Reply
      Qksi
      Lip 20, 2017 8:21 pm

      *wziąć

    • Reply
      a
      Lip 21, 2017 12:26 am

      Nie trzeba. Nas dotyczy tylko pierwsza część eventu (18.00-22.30), czyli 3 partie łapania jak największej ilości pokemonów w celu przedłużenia czasu trwania bonusów.
      Druga część, czyli Mystery Chalenge (2.00 naszego czasu) dotyczny tylko graczy w Chicago.

  • Reply
    Król Miasta
    Lip 20, 2017 6:51 pm

    Beznadzieja !!! Tylko uzależnieni pokefile będą miały szanse na legendy, którzy grają w to 24h i będą jak krowy stadnie na gymach wisieć. Reszta która gra w to dla fanu obejdzie się ze smakiem. Dno.

    • Reply
      RavAzr
      Lip 20, 2017 8:36 pm

      Mam nadzieję, że pisząc pokefile miałeś w rzeczywistości na myśli pokeholików.

    • Reply
      Michel_tata
      Lip 20, 2017 9:29 pm

      Jak opisać na czym polega ten event i o co chodzi z legendami, żeby myślący inczej zrozumieli?

    • Reply
      bart
      Lip 20, 2017 9:59 pm

      @Król Miasta albo angażujesz się w jakąś grę typu CS , WOW , WOT czy PGO albo jesteś noobem i przegrańcem , sądząc po wypowiedzi należysz do grona graczy tych drugich i wszelkie swoje niepowodzenia zwalasz na „oszustów” albo proplayer-ów w Twoim języku „pokefile”.
      Zastanów się nad sensem gier multiplayer i jeśli bez wysiłku chcesz osiągnąć najlepsze wyniki to się rozczarujesz w każdej grze MP

    • Reply
      a
      Lip 21, 2017 12:03 am

      Niekoniecznie. Gdzieś widziałem info, że jajko raidu 5 tier będzie wisiało w gymie już 48h przed rozpoczęciem raidu. Jeśli by tak było to każdy w okolicy będzie wiedział wcześniej. Gorzej jeśli taki raid rozpocznie się w południe w ciągu tygodnia, to tylko dzieciaki mające wakacje i emeryci skorzystają, bo reszta w pracy będzie.

      • Reply
        DawidPolakL
        Lip 21, 2017 8:00 am

        Na raidy chodzę między innymi z kolesiami którzy pracują. Jeśli legenda wykluje się przed południem to zerwą się z roboty aby być na raidzie. 48 godz to dużo aby coś wymyśleć

  • Reply
    xDeOx
    Lip 20, 2017 11:58 pm

    na co komu legendy, skoro nie będzie można nimi przyszpanować w gymie? Żenada trochę wg mnie…

    • Reply
      a
      Lip 21, 2017 12:06 am

      PoGo to gra „kolekcjonerska”, więc walki i gymy są tu tylko dodatkiem.
      Według mnie dobrze, że będzie takie ograniczenie, bo jakby nie było to po jakimś czasie większość gymów składała by się z samych legend.

      • Reply
        JohnWayne
        Lip 21, 2017 9:27 am

        i tak nikt by nie wrzucił legendy bo jego zbicie trochę by zajęło, a myślę, że przez nowy system zbierania monet większość zmieniła myślenie

        chociażby ja z kolegą jesteśmy z różnych teamów i codziennie chodzimy i zbijamy siebie nawzajem z gymów żeby zarabiać te 50 monet 😀

  • Reply
    a
    Lip 21, 2017 12:21 am

    Ciekawe czy na raidy z bossami zniosą limit 20 graczy na raid,
    Patrząc po teoretycznych prognozowanych statystykach do pokonania bossa tier 5 będzie trzeba 15-20 mocnych graczy (lvl 30+). Jak nie zniosą limitu 20 osób na walkę w raidzie to każdy słabszy gracz będzie zbędny i tylko przeszkadzający.
    W małych miastach będzie problem, bo nawet jak zniosą limit to średniaków (lvl 20-25) trzeba będzie z 30-40, żeby dać radę bossowi tier 5.

    • Reply
      OldButGoldSR
      Lip 21, 2017 12:43 am

      Chyba 15 graczy lvl 30+ to przesada.
      Rajd tier 3 można zrobić solo (lvl gracza 35) przy odrobinie szczęścia, a we dwójkę bez problemów.
      Rajd tier 4 można zrobić we trójkę, w cztery osoby bez problemu.
      Więc myślę że na rajd tier 5 wystarczy spokojnie 6-8 graczy lvl 35+.

    • Reply
      evoLucjan
      Lip 21, 2017 6:38 am

      Wydaje mi sie ze raczej zniosą, no jakby nie bylo musza zachecic jakos graczy nie tylko na 35-40 lvl, ale i tych do trzydziestego. Jak by to wygladalo gdyby sie zebralo 25 osob i tylko 20 dolaczylo do rajdu to co z resztą. „Selekcja naturalna”. Inna sprawa ze pewnie legendy beda mocniejsze w cp niz 4lvl raidow. I statystyki tez maja mocne( chociaz nie wszystkie ), pod wczesniejszym twoim komentarzem cos o tym wspominalem tylko troche sie teraz poprawie. Taka lugia ma 1.5 x defa wiecej niz tyranitar co przy raidzie w 8-10 osob jest prawie niemozliwe do zbicia w limicie czasu(przy graczach w zakresie 25-32lvl). Ho-oh ma podobnie z defem i do tego tyle ataku co tyranitar. Gracze z mniejszych miasteczek beda musieli przeniesc sie z gra do wiekszego miasta, ewentualnie jesli licznik faktycznie bedzie dwudniowy to wyslac zaproszenie do graczy nawet tu na forum jak kos bedzi mial blisko to przyjedzi pomoc.

      • Reply
        jak.w
        Lip 21, 2017 6:59 am

        Definicja jak definicja, ale HP odgrywa tu większe znaczenie, a gdzieś widziałem, że legendy będą miały wyższe jakieś 3-4 razy niż pokemony zv4 lvl. Więc sumarycznie będą nawet 5-6 razy mocniejsze niż bossowie 4 lvl. Więc trzeba będzie z 20 mocnych graczy (30+), albo nawet 30-40 średnich, aby sobie poradzić w 3 minuty.

  • Reply
    Mack
    Lip 21, 2017 5:46 am

    Hmm… dlaczego czerwoni oceniają moje żółte pokemony ?

  • Reply
    DawidPolakL
    Lip 21, 2017 8:07 am

    No to faktycznie problem bo w moim mieście narazie udało się zebrać max 10 osób na raid 4 level. 30 na legendę może być problem bo nie wiem czy tylu u mnie gra. No nic jakoś damy radę. 48 godz na zbiórkę to trochę czasu jest.

  • Reply
    volvo
    Lip 21, 2017 8:25 am

    30-40 w jednym gymie będzie ale jeden wielki lag taki 3 minutowy bede musiał wyjechać do Katowic bo w moim miescie to nawet na zwykłe raidy nikt nie ma ochoty choć graczy dużo tylko że wiekszość przy klawiaturze

  • Reply
    Kakandu
    Lip 21, 2017 9:19 am

    Z tym lagiem to fakt. Po aktualizacji nadal pojawia się error network przy odbijaniu gymu a na raidzie lagi straszne. Tak wiec 30 osób pod gymem zablokuje go całkowicie. Dlaczego ninantic nie może sobie z tym poradzić? Juz widzę wściekłość graczy.

  • Reply
    Biegacz
    Lip 21, 2017 12:02 pm

    Pożyjemy zobaczymy

  • Reply
    West8DG
    Lip 21, 2017 1:15 pm

    No to super. Ponieważ mimo aktualizacji nie mogę wziąć udziału w rajdzie. Niantic nie reaguje na zglaszane problemy… zostaje mi tylko życzyć Wam udanej zabawy i do boju żółci! 🙂

  • Reply
    Levy
    Lip 21, 2017 2:06 pm

    Najgorzej, że nie pozbyli się lagow. Tak przy raidach jak i przy odbijaniu gymu wyskakuje error lub gra się wiesza. Po aktualizacji wyszedłem sprawdzić i nie widzę różnicy. Jak tu pokonać legendę jak pewnie w połowie się zawiesi i tyle będzie z zabawy.Juz widzę wkurzenie graczy…

    • Reply
      raz
      Lip 21, 2017 4:31 pm

      kup se nowy telefon

  • Reply
    FoxMan
    Lip 21, 2017 2:53 pm

    Czy ktoś ma problemy z logowaniem? PTC, jak zawsze…

  • Reply
    Rozmyślający
    Lip 21, 2017 4:42 pm

    Gamepress wstawił zaktualizowaną listę najlepszych obrońców; https://pokemongo.gamepress.gg/gym-defenders-tier-list
    Co o tym myślicie? Moim zdaniem: z klasy B powinni usunąć Slowbro z atakami Psychic i Water Pulse, Slowkinga z atakami Fire Blast i Psychic oraz Ampharosa, Gyaradosa i Dragonita całkowicie. Z klasy B-: Umbreona, Vaporeona, i Clefable całkowicie oraz Donphana z Heavy Slam. Z klasy C: Hypno i Rhydona całkowicie oraz Kangaskhana z Outrage. Powinni też umieścić na tej liście: Venusaura z Razor Leaf i Sludge Bomb gdzieś na C+, Poliwratha z Rock Smash, Ice Punch na C, oraz Taurosa z Zen Headbutt i Horn Attack na C. PS. Sorry że nie na temat, ale jestem ciekaw opinii innych.

    • Reply
      at3at3
      Lip 21, 2017 6:00 pm

      Czy w dzisiejszych czasach warto czegokolwiek bronić, albo się nad tym zastanawiać? Nie w tym systemie zdobywania monet…
      Ciekawsze jest ich zestawienie wojowników na „rajdy”. Lepiej o tym podyskutować.

      • Reply
        Odpowiadający
        Lip 21, 2017 6:59 pm

        Tak Panie Bystry, jest czego warto bronić; po pierwsze- sale trzeba utrzymać 8 godz i 20 min by otrzymać 50 monet. Słabego Pidgeya zbiją od razu (mówię o salach o dużym obiegu), a z takim Steelixem czy Mukiem będą mieć problem. Po drugie- ochrona sali nabija czas do medalu i punkty do Odznaki Sali. Po trzecie- czy jak walczysz w sali wolisz atakować 3 razy Pidgeya 10cp, czy mieć wyzwanie walcząc z takim Steelixem 30lvl- 2000cp?

        • Reply
          Czop
          Lip 21, 2017 7:28 pm

          Fajne ale dla ludzi poniżej 20 lvl. Jak ktos chce zbic to zbije co by tam nie siedzialo. Obstawiasz wiecej niz jeden gym i 50 na raty przynoszą. at3 ma racje, nikomu nie zalezy na przesiadywaniu w gymach 🙂 No chyba że tym którzy przy wcześniejszym systemie nie mieli do nich dostępu 🙂

          • Odpowiadający
            Lip 21, 2017 7:47 pm

            ,,Fajne ale dla ludzi poniżej 20 lvl.” Ja mam już 32 lvl i dalej mi zależy by być w salach, głównie dlatego że chce zdobyć złote odznaki z każdej sali w mieście, takie małe marzenie ;). ,,Jak ktos chce zbic to zbije co by tam nie siedzialo.” Tak, prawda, ale tak było też w starym systemie. Celem obrony jest utrudnić przejęcie. Powiedz, czy jeśli ktoś cie leje po twarzy to nadstawiasz drugi policzek, bo i tak mu nie dasz rady, cy robisz co w twojej mocy by mu oddać? ,,Obstawiasz wiecej niz jeden gym i 50 na raty przynoszą.” To nie jedyny cel wstawiania pokemonów do sal ;). ,,at3 ma racje, nikomu nie zalezy na przesiadywaniu w gymach ” Zależy, oj zależy. Może nie siedzieć 15 dni z rzędu, ale zależy. ,,No chyba że tym którzy przy wcześniejszym systemie nie mieli do nich dostępu ” Miałem w starym systemie dostęp do sal 😉 Już w tamtym systemie wstawiałem do sal poki dobre do obrony a nie o wysokim cp (czasem jak ktoś mnie spotkał to pytał ,,Czy ty tego Tencruela zcheatowałeś, jak przy 1900cp jest trudniejszy do pokonania niż Gyarados 2700cp?”), i w nowym systemie jestem do przodu w porównaniu do innych 🙂 🙂 🙂

        • Reply
          Outlawek
          Lip 22, 2017 8:11 am

          Wszystko zależy od areny. Są takie, które trzeba bronić i wówczas dobrze mieć w nich Pokemony z wysokim CP. Ale są też takie, do których przejęcia trzeba wręcz zachęcać, by codziennie odebrać 50 monet. Nie ma jednej taktyki na wszystkie areny. Teraz jestem na wyjeździe i od kilku dni w arenach umieszczam Rattaty CP poniżej 100, co przynosi pożądane efekty.

      • Reply
        Odpowiadający
        Lip 21, 2017 7:11 pm

        A i jeszcze czwarte- bonus do Premier Balli na Raidzie.

        • Reply
          evoLucjan
          Lip 21, 2017 8:31 pm

          No i masz w tym sporo racji. Ja tez do tej pory staralem sie bic gymy czy podbijac prestiz pokami do 1500. I teraz mi zostalo( chyba ze sie spiesze) ostatnio prubowalem zbic bossa palme tylko jednym pinsirem takim 2300+ i powiem szczerze prawie byl sukces:).
          Druga sprawa to wydaje mi sie ze te liczniki walk przy poach sa nie bez przyczyny. Moze cos bedzie z wzmacnianiem w przyszlosci.
          No i wiadomo: podbite gymy = monety, monety = raid passy, raid pass = tm-ki i bossy, a i oczywiscie exp. U ProdigiesNation widziale ostatnio goscia z odznaka 1000 raidow. Normalnie szacun jeszce miesiac nie minal;).

          • DawidPolakL
            Lip 21, 2017 8:51 pm

            Myślisz że to normalne ponad 1000 raidów w niecały miesiąc? To jest około 40 raidów dziennie. Minimum 5-6 min na raid plus dotarcie na raid. Około 4 godz samego uczestnictwa w raidach plus czas na dotarcie na poszczególne raidy czyli pewnie kolejne 3-4 godz. Więc około 7 godz dziennie na same raidy. Myślisz że to normalnie zasługuje na szacun jak napisałeś?

          • DawidPolakL
            Lip 21, 2017 8:54 pm

            No chyba że koleś leci na bocie. No to szacun dla bota. Pomyśl zanim kogoś pochwalisz

          • evoLucjan
            Lip 22, 2017 5:28 am

            Wiesz co ty to nie bierz tak wszytkiego na powaznie. Szacun za samo osiagniecie, a czy uwazam ze to normalne to juz nie do konca. Juz nie mowie o samym czasie ktory na to stracil( bo sa zapalency co graja dlugo i namietnie, przykladowo brandon tan co dziennie wbija expa tyle co ja przez miesiac). Mysle nawet o samych coinach:
            -powiecmy okolo 30 to darmowe dzienne raid passy
            -niech mial na te 70 sztuk golda zdobyte na gymach
            -okolo 900 raid passow musi byc zakupione za gotowke czyli 900 rp = 90 000 coinow = ok. 3000 zl polskich na same raidy (juz nie chcialo mi sie przeliczac na dolary)
            Szczerze watpie zeby jakis bot tyle na gre wydal w miesiac tylko po zeby na fly gps polatac.

            Inna sprawa ze troche kolesiowi zazdroszcze bo to jakby nie bylo trzy miliony xp, ogromna ilosc rare candy i tm-ek, sporo szans na niezle setki z raidow itd. Kazdy gre rozpatruje pod kontem swojego zapalu do niej. Ja raczej tyle na pokemon go nie wydam w swoim zyciu ale jak kogos stac to tez mu nie bronie;) Takze nie bierz wszystkiego tak na serio drugim razem.

  • Reply
    Levy
    Lip 21, 2017 11:24 pm

    raz – lagi mam na lg g5. To jaki telefon według Ciebie mam kupić? Oszczedzilbys sobie głupich wpisów.

  • Reply
    Steve the Seagull
    Lip 22, 2017 2:02 am

    Po ostatnim patchu z jakiegoś powodu gdy klikam „appraise” wyświetla mi się babka od drużyny czerwonej (Candela, czy jak jej tam), mimo iż jestem w żółtej. Tekst mówi ten sam co zawsze gość z żółtej… Spotkał się ktoś jeszcze z takim bugiem?

    • Reply
      Ricardogo
      Lip 22, 2017 7:58 am

      Wszyscy tak mają ;( Ja tam wolę babki 😉

  • Reply
    Fan Squirtla
    Lip 22, 2017 3:55 am

    Pewnie będzie news, ale – się nowe boxy pojawiły.

    Special, Great i Ultra, za 480, 980 i 1480 coinsów.
    Odpowiednio, 6 raid passów i 10 pinap berry, 12 raid passów, 20 pinap berry i 10 lure module oraz w najdroższym, 4 incense, 16 raid passów, 30 pinap berry, 20 lure module.

    Jak komuś potrzebne przepustki i Lure’y to opcja trzecia wygląda bardzo ciekawie.

  • Reply
    Pablo
    Lip 22, 2017 7:20 am

    Tak, ja to mam od wczoraj. Jestem w żółtych, level 33

  • Reply
    Ricardogo
    Lip 22, 2017 8:00 am

    Nowe prezenty w sklepie

    Trochę bardziej opłacalne niż ostatnio.

    Ale po co te ananasy?

  • Reply
    Adam987
    Lip 22, 2017 8:43 am

    Tam są tylko raidpassy sensowne a cena za nie same niewiele niższa. Widać ze pllityka firmy idzie mocno w kase i na super promocje i bonusy chyba narazie nie ma co liczyć.

  • Reply
    Pi0trek
    Lip 22, 2017 8:55 am

    Tez macie straszne lagi? Wczoraj brałem udział w rajdzie na Tyranitara i strasznie gra mi lagowała w jego czasie. Później było troszke lepiej, ale też 3 razy gorzej niz w poprzednich dniach. Dziś nawet nie mogę się zalogować, bo telefon mi się tak muli (raz nawet wywaliło grę). Telefon to Sony Z3C, więc dośc mocny sprzęt (mimo upływu lat), ma 2 gb ram to powinien dawać radę.

  • Reply
    Dziexoniczny
    Lip 23, 2017 9:46 pm

    Wyłupiłem oczy gdy przypadkiem zobaczyłem Lugie w gymie. Podbieglem do miejsca ale nie było wielu graczy. W piątkę na poziomach 25-35 zdolalismy zabrać jej 1/5 życia. W małych miejscowościach nawet jak wyskoczy legenda to można pomarzyć o jej zlapaniu, bo wątpię aby zebrać 19 znajomych w tak krótkim czasie nie wspominając, że niektórzy nawet tylu nie posiadają. Malutkie szansę na pojawienie się legendy, mniejsze aby akurat zebrać tyłu ludzi i pewnie jeszcze mniejsze aby taki się złapał w premiere balla. I tak oto obeszlem się smakiem ale jakoś szczególnie mi nie żal, bo system jest trochę z dupy.