News 36

Pichu z czapką i zmiany w jajkach

pichu

Wraz z rozpoczęciem eventu pojawiły się informacje, że w jajkach zaszły pewne zmiany.

Niantic już niejednokrotnie mieszało w puli różnych jajek, przenosząc poszczególne pokemony do kategorii o mniejszej wymaganej odległości lub w ogóle wyrzucając je z puli. Od wejścia drugiej generacji nie było możliwym, by wykluć takie stworzenia jak np. Houndour, Teddiursa czy Spinarak. Po rozpoczęciu rocznicowego wydarzenia od graczy zaczęły spływać informacje, że producent Pokemon GO ponownie dokonał zmian w jajkach.

W tym momencie nie mamy jeszcze informacji o wszystkich przetasowaniach jakie zaszły, tak więc pozwólcie, iż ten artykuł będzie po prostu informacją i zachętą do sprawdzenia na własną rękę – jak tylko poznamy pełną listę zmian to na pewno pojawi się osobna notka o tym.

 

 

 

 

Pierwszą zmianą jaka została zauważona to ta, że Pichu na czas eventu wykluwa się z czapką Asha na głowie – tak samo jak Pikachu i ewoluowany później Raichu. Inne przesunięcia jakie zauważyli gracze to m. in. (nie są to zmiany potwierdzone na 100%):

Jajka 2km

Jajka 5km

  • Gligar (informacja)
  • Houndour (screen)
  • Teddiursa (informacja)
  • Totodile (screen)
  • Hoppip (informacja)

Na chwilę obecną nie mamy informacji o tym, czy np. do puli jajek 10km coś zostało dodane. Nieznany jest też los Pineco czy Mantine – podejrzewa się, że być może także trafiły do 5-kilometrówek. Nie wiemy także czy zmiany pozostaną z nami tylko na czas wydarzenia, czy też także po jego zakończeniu.

By poznać wszystkie zmiany potrzeba czasu – tym bardziej zachęcam was do umieszczania w komentarzach wszystkich „nietypowych” wykluć jakie zauważycie.

WAŻNE: Wszelkie zmiany w jajkach, czy też Pichu z czapką Asha dotyczą wyłącznie jajek zebranych po rozpoczęciu eventu.

Źródło: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/6lqsq0/eggs_are_hatching_different_pok%C3%A9mon/

36 Comments

  • Reply
    Zawiedzona
    Lip 07, 2017 10:58 am

    Jak na rocznicę , to uważam , że słaby ten evevt.
    Nie sądzicie?

  • Reply
    volfiblu
    Lip 07, 2017 11:18 am

    Spinarak w jajku? Jaja sobie z nas robią, szkoda buty niszczyć!

    • Reply
      at3at3
      Lip 07, 2017 5:31 pm

      Jesu, byle nie pająk… Tego u mnie więcej niż ptaków i gryzoni…
      Jeszcze może biedronki dodadzą? Bo te wiodą wszędzie prym w terenie.

  • Reply
    jj
    Lip 07, 2017 11:43 am

    jeśli wywalili Gligara z 10km to super. Może w końcu nie trafi mi się 6 z rzędu

    • Reply
      Jajecznica
      Lip 07, 2017 11:54 am

      Optymista :)) wczoraj u mnie szyszka. Ja jak zapuszczam 10km już tak bez entuzjazmu chyba już wolę zapuścić 2km. Nawet jajka im udało się zepsuć :)))

  • Reply
    Wiktor
    Lip 07, 2017 11:43 am

    Ja dziś złapałem Pikachu w czapce. Fajnie wyglada

  • Reply
    Jajecznica
    Lip 07, 2017 11:56 am

    Bez senu wypuszczać taki odmienny pokemon jesli i tak będą go mnieli wszyscy. Dla mnie powinna być to jak żadkie jak snorlax czy coś. Inaczej to zapychacz plecaka.

  • Reply
    Michal_tata
    Lip 07, 2017 11:57 am

    Pierwszy raz widzę Blastoise’a w rajdzie, jest w Podkowie Leśnej, czyli więcej pozmienialu

    • Reply
      Navet
      Lip 07, 2017 1:25 pm

      U nas był już wcześniej. Może to działa podobnie jak rotacja nestów, bo dziś dla odmiany pierwszy raz widziałam vapka.

    • Reply
      DawidPolakL
      Lip 07, 2017 2:03 pm

      Nawet w mojej dziurze był

  • Reply
    Jajecznica
    Lip 07, 2017 11:57 am

    gdzie ten poradnik na Raidy 3 i 4 ? Redakcjo ?

    • Reply
      Ivrin
      Lip 07, 2017 11:59 am

      Dzisiaj albo jutro – ostatnio nie miałem zbyt wiele czasu, ale postaram się to ogarnąć jak najszybciej 😉

  • Reply
    Czasownik
    Lip 07, 2017 12:20 pm

    Ja to jak dostaje jajko 10 to wymawiam slowa”chansey albo apka leci do kosza” zygam juz tymi chansejkami xd Zazdroszcze wam gligarow.

  • Reply
    Pokemoniara
    Lip 07, 2017 12:23 pm

    No to trzeba się spiąć i złapać oczapkowane poki 😀

  • Reply
    Wooper
    Lip 07, 2017 1:00 pm

    Z Teddiursy się nawet cieszę bo złapanych mam 36 i żaden nie miał dobrej IV

  • Reply
    Kondz90
    Lip 07, 2017 2:18 pm

    Wyklulem malpe z 2 a wydaje mi się ze wcześniej w 5była…

    • Reply
      A'Tomek
      Lip 07, 2017 5:03 pm

      Jeśli chodzi Ci o Aipoma to zawsze był w 2 km jajkach.

  • Reply
    Nasiu
    Lip 07, 2017 3:24 pm

    Z 10 mi dzisiaj wyklula się mantine także tu zastaje chyba bez zmian

  • Reply
    Zdzichu
    Lip 07, 2017 3:33 pm

    Porygon z jajka 10 km? Serio? Miałem takiego z jajka 16 albo 17 kwietnia. Jakby coś służę screenem

    • Reply
      Wooper
      Lip 07, 2017 4:48 pm

      Wiesz co, około 1,5 miesiąca temu mojemu kumplowi wykluł się z 10, a tydzień później mnie z 5. Więc sam nie wiem o co chodzi z nim…

      • Reply
        agn
        Lip 08, 2017 8:08 am

        To jajko 10km było pewnie z eventu wielkanocnego. Wtedy przesunęli porygona do 10km, a potem z powrotem do 5km

    • Reply
      Prajdo
      Lip 08, 2017 1:52 pm

      W czerwcu wykluł mi się Porygon z 5km jajka.

  • Reply
    Yuzu
    Lip 07, 2017 4:54 pm

    Mantine wykluł mi się ostatnio z 10km jajka 🙂

    • Reply
      A'Tomek
      Lip 07, 2017 5:04 pm

      Jeśli jajko było zebrane przed startem eventu urodzinowego to zmiany go nie obejmują.

  • Reply
    at3at3
    Lip 07, 2017 5:10 pm

    Nie patrzcie na to co Wam się teraz wykluwa, tylko kiedy zdobyliście jajko. Za parę dni powykluwają się te „nowe”.
    Jeśli Porygon wróci, to może nie tak źle, ale czytałam gdzieś, że w 10km podobno ma być Chinchou. To by było zdecydowane przegięcie. Mam nadzieję, że to tylko absurdalny żart…
    Oby w przyszłości zmieniały się rotacyjnie także np. bossy w raidach, bo się nudno robi.
    Do jaj 5km dodali startery II gen, bo już nie są niczym interesującym, skoro wszyscy łapią ich drugie formy w raidach.
    A w ich kwestii właśnie: czy może też zauważyliście, że:
    – Quilava przynosi tylko 2 złote maliny,
    – Croconaw – 2 maliny i jednego kolorowego cuksa,
    – Bayleaf – 2 maliny i 2 cuksy…
    Czy tylko ja tak mam? I to wyłącznie przypadek?
    Najbardziej w raidach „różowych” zależy mi na candy, dlatego pytam, czy jest jakaś zależność. Hmm?

    • Reply
      A'Tomek
      Lip 07, 2017 6:17 pm

      To może być całkiem losowe. Dzisiaj z raidu z Quilavą dostałem w prezencie Fast TM i 2 rare candy a innego dnia za taki sam raid 8 Revive. Obydwa raidy w gymie mojej drużyny.

      • Reply
        at3at3
        Lip 07, 2017 7:50 pm

        Fast TM z różowego? WOW! Ja jeszcze żadnego TM nie mam, nawet z żółtych… 🙁
        Revive powinni z raidów usunąć, bo to pospolita marność nad marnościami.
        Tymczasem sypią mi się głównie maliny, a ja najbardziej chcę cukierki! TM oczywiście też, nawet bardziej, ale bez nich przeżyję jakoś…

        • Reply
          A'Tomek
          Lip 07, 2017 8:14 pm

          Też byłem zaskoczony. Z raidów na 2 poziomie leciał gorszy badziew. Pewnie użyję go żeby zmienić Rock Smash u najlepszego Rhydona.

    • Reply
      jusz102
      Lip 08, 2017 7:17 pm

      Właśnie mi się wykluło Chinchou z 10 🙁 wrrrr

  • Reply
    Ashhash
    Lip 07, 2017 5:42 pm

    Pichu w czapce słodziutkie i najcięższe do zdobycia, bo z egg tylko, oby się trafiło chodź jedno.
    Fanty z rajdów losowe jak cp upadłych bossów.

  • Reply
    Lary
    Lip 07, 2017 10:43 pm

    Ja dziś złapałem zubata który w trakcie zmienił się w dito

  • Reply
    Natsu
    Lip 09, 2017 12:58 pm

    Mantine w 5km potwierdzam

  • Reply
    MasterSun8
    Lip 09, 2017 2:08 pm

    A u mnie z dzisiejszej 5 wypadł mi pichu bez czapki 🙁

  • Reply
    Old Trener
    Lip 13, 2017 10:15 am

    Czy jeżeli mam złapanego pikachu w czapce będę mógł zrobić evolucję do czapkowego raichu po zakończeniu eventu ?

  • Reply
    Mrówka
    Lip 19, 2017 10:38 pm

    Porygon i Chinchou są teraz w jajkach 10km. Tak mi się wykluły 😉