News 55

Pokemon GO – Aktualizacja 0.39.0 (Android) / 1.9.0 (iOS)

pokemon-yellow-pikachu

Na stronie twórców pojawiła się informacja o nowej aktualizacji. Tradycyjnie nie jest ona jeszcze dostępna, ale pewnie trafi do waszych telefonów w najbliższym czasie. Poniżej tłumaczenie.

Trenerzy,

Pokémon GO jest właśnie aktualizowane do wersji 0.39.0 na Androidzie and 1.9.0 na urządzeniach z iOS. Poniżej znajdziecie listę zmian wprowadzonych przez nasz zespół deweloperski:

  • miejsce złapanie – na ekranie informacyjnym będzie teraz wyświetlane miejsce, gdzie pokemon został złapany;
  • Pokémon GO Plus i Incense – trenerzy mogą teraz próbować łapać pokemony pojawiające się poprzez użycie Incense za pomocą Pokémon GO Plus;
  • naprawiono kilka bugów.

Doceniamy wasze wsparcie. Niedługo pojawią się kolejne ekscytujące zmiany i dodane zostaną nowe funkcjonalności.

Zespół Pokémon GO

Wygląda na to, że Plus jest powoli „naprawiany”. Miejmy nadzieję, że twórcy nadal będą rozwijać potencjał bransoletki.

Źródło: http://pokemongo.nianticlabs.com/en/

55 Comments

  • Reply
    Jebacz Niantic
    Wrz 23, 2016 11:12 am

    niech lepiej naprawią to bym mógł się zalogować, a nie jakieś gówna robią. Nie mam żadnego roota, android 4.4.4 i uziemili mnie. Nagle urządzenie stało się niekompatybilne. A niech się walą na cyce..

  • Reply
    Rufete
    Wrz 23, 2016 11:19 am

    Jakie błędy naprawili? Gdzie ta infromacja o złapanym Pokemonie. Trzeba przyznać, że bardzo mała ta aktualizacja. W sumie żadnych zmian.

    • Reply
      Rufete
      Wrz 23, 2016 11:22 am

      Już widzę, na samym dole. W sumie ciekawostka i tyle.

    • Reply
      PokeTrener z Holandii
      Wrz 24, 2016 10:23 am

      Nie sprawdza sie to miejsce zlapania. U mnie na 60 pokomenow moze 5 to prawda.

  • Reply
    Sirion
    Wrz 23, 2016 11:28 am

    Dodam, że został naprawiony błąd z IV pokemonów, gdzie większość z wysokim # dostawała max atak, a pokemony z niskim numerem gorsze. Teraz jest to całkowicie losowe.

    • Reply
      Sirion
      Wrz 23, 2016 11:30 am

      *Szkoda, że nie można edytować*
      W każdym razie dodatkowo, do tej pory w nestach pokemonów, miały one bardzo niskie IV. Teraz nawet w miejscach gdzie respi się wiele pokemonów, ich IV jest od tego niezależne.

  • Reply
    Matrix
    Wrz 23, 2016 11:37 am

    Ok, ale kiedy wreszcie wejdzie system wymieniana się pokemonami.

  • Reply
    Cheater
    Wrz 23, 2016 12:21 pm

    Nie płaczcie że wam pokemony nie działają tylko szorować po nowsze telefony lol 😀

  • Reply
    Jerzym
    Wrz 23, 2016 12:21 pm

    System wymiany pokemonow zepsuje rozgrywkę, chyba że dodadzą jakiś przelicznik albo walutę ze stałymi wartościami za wymianę. Już widzę jak ludzie z 1lvl będą władać gymami.

    Mogli by ruszyć z jakim projektem na android wear.

    • Reply
      Rev
      Wrz 23, 2016 12:40 pm

      Jak już to z 5 lvl. Bo od tego lvlu możesz wybrać frakcje 🙂

    • Reply
      Reszek
      Wrz 23, 2016 2:03 pm

      Pomyśl logicznie na temat tych wymian… Max CP pokemona określa nasz lvl więc 1 lvl a nawet 10 czy 15 nie będą mogły otrzymać silnego pokemona. Dlaczego? Bo poziom im na to nie pozwoli ,ja ze swoim 23 lvl nie bede mógł mieć Floreona 2,100 CP ponieważ dla mojego poziomu granica dla CP Floreona wynosi ok 1,800 CP. Logika.

      • Reply
        Jerzym
        Wrz 23, 2016 3:26 pm

        to myślisz że cp/poziom poka będzie spadał w czasie wymiany.
        mi nie wydaje się że tak będzie.
        myślałem też żeby zrobili coś na wzór domu aukcyjnego, wtedy nie będzie się dało dostać super poka za bez cen bo ktoś przebije, walutą mógł by być star dust.

        • Reply
          Reszek
          Wrz 23, 2016 3:59 pm

          Chodziło mi o to że CP pokemona nie będzie mogło spaść ,jasne nadal można by wymienić rzadkiego pokemona ale z niskim CP ale te silne zostałyby ograniczone przez poziom graczy. Możliwe a według mnie to jestem tego pewien że zostanie wprowadzone jakieś dodatkowe ograniczenie,jak np: przymus użycia stardust/coins. Jak dla mnie dobrze by to wyglądało jak AH w WoW,z tym że dodatkową opcją byłoby np: wystawienie Mr.Mime i pokazanie jakie pokemony i w jakim przedziale CP chcemy w zamian ,wtedy automatycznie nastąpiłaby wymiana. Ale to tylko moja wizja xd

  • Reply
    2222
    Wrz 23, 2016 12:27 pm

    czyli dodali cos co usuneli po pierwszej aktualizacji. miejsce zlapania juz byla na samym poczatku

    • Reply
      derelict426
      Wrz 27, 2016 10:08 am

      Ale tamta wersja była w postaci mapy, ta pokazuje tylko miasto. Także informacja bez jakiejkolwiek wartościdla gracza. Mogli sobie darować.

  • Reply
    Ar
    Wrz 23, 2016 12:55 pm

    jak już to z 5lv 😀 wymiana napewno będzie bo było to zapowiadane ale trochę zepsuje rozgrywkę moim zdaniem chyba że zrobią jakieś ograniczenia 🙂

  • Reply
    woocasch1984
    Wrz 23, 2016 2:48 pm

    łaaaaaaał jaka fajna aktualizacjaaaa!!!

  • Reply
    beoswind
    Wrz 23, 2016 4:02 pm

    Szalu nie ma, d…y nie urywa (dodano nazwe miejscowosci gdzie zlapalismy poka) ale jak poprawiono kilka bledow to dobrze (szkoda ze nie podaja jakich)

    Nie ma co narzekac tylko levelowac i poki nowe zbierac …

  • Reply
    Dyplomata
    Wrz 23, 2016 5:51 pm

    Zamiast wprowadzić walki uliczne trenerów albo więcej pokemonów to oni dodają jakieś pierdoły,moja przygoda z tą grą dobiegła końca.

  • Reply
    Siwy218
    Wrz 23, 2016 6:02 pm

    Łaaaaawww Warszawa, mazowieckie, Polska
    masakra…

  • Reply
    SQRA
    Wrz 23, 2016 6:23 pm

    Coś się sypie. Od dwóch dni łapanie nawet z niskim CP poków, to porażka, tylko zażywanie pokebolli na pokemona, który i tak wyparuje. Szok!!! Poza tym pomimo, że idę to wyskakuje okienko, że za szybko jadę i mogę tylko potwierdzić, że jestem pasażerem a kilometrów nie zalicza. Co jest? Zróbcie coś z tym.

  • Reply
    Banshi
    Wrz 23, 2016 6:59 pm

    Na co mi branzoletka ?? nastepny gadzet na ktorym zbijaja kase zamiast zrobic porzadek z gra podstawowa np. nanierzanie pokemonow

    • Reply
      Masek
      Wrz 24, 2016 10:20 am

      szkoda że ma krzywe zęby lol

  • Reply
    2222
    Wrz 24, 2016 12:10 am

    Serio ?? Aż tak mało dokładna lokalizacja zlapania pokemona ? Żadnej mapy tylko nazwa miejscowości:/ a co jak łapie pokemony w Warszawie. Mało przydatna informacja o miejscu zlapania pokemona skoro informuje z dokładnością co do miejscowości:/ jednym słowem aktualizacja dupy nie urywa

  • Reply
    Lychol
    Wrz 24, 2016 12:30 am

    ehh czyli powoli zbliża się koniec gry na 0.35 … szkoda bo nie będę zmieniał kupionego w sierpniu xiaomi na coś innego żeby sobie pograć bo niantic ma jakieś wymysły, generalnie czemu nie zrobią zabezpieczeń takie jak ma ingress? a zabawa z magisk’iem czy czymś innym żeby odrootować tel mi się nie widzi jakoś…zwłaszcza że bycie tylko właścicielem sprzętu to nie to samo co bycie i właścicielem i administratorem…

  • Reply
    KOSZOL
    Wrz 24, 2016 9:39 am

    Jeśli modelka dołoczona do zestwu to biore…

  • Reply
    vieri84
    Wrz 24, 2016 12:01 pm

    aktualizacja do bani 🙂 pokazywanie jest błędne pokazuje nazwe np POLSKA i Miasto lipa

  • Reply
    Piczkaczu
    Wrz 24, 2016 1:29 pm

    Aktualizacje to nie tylko nowe ficzery, fajerwerki i wodotyrski. Co z tego że napakowaliby wszystkiego po brzegi, jak później całość nie będzie się trzymać kupy i będzie mieć masę błędów powodując płacz i niezadowolenie dzieciaczków??
    Inna sprawa że ktoś zapłacić realne pieniądze za tą bransoletkę, to oczekuje że będzie ona w pełni działać. Czy to źle że szybko reagują i poprawiają takie rzeczy?
    Ktoś napisał że kończy z grą – to do prawdy zabawne:)) Tak jakbyśmy mieli płakać za nic nie znaczącą i do tego mało rozgarniętą osobą.
    Najlepiej jest żerować na wszystkim za firko, a oczekiwać nie wiadomo czego…

  • Reply
    Becia0303
    Wrz 24, 2016 1:42 pm

    Niech najpierw naprawią problem z GPeSem… Bo od ostatniej aktualizacji nie gram w PG bo mi postać nie chce iść…!!! Frustracja na całego…

  • Reply
    Jerzym
    Wrz 24, 2016 11:15 pm

    Ciekawe jest to czemu plik apk jest o prawie połowę mniejszy niż poprzednia wersja.

    • Reply
      beoswind
      Wrz 25, 2016 2:25 am

      Totalne bzdury piszesz – ver. 0.37.1 ma 80,576,342 bajtow a 0.39 ma 80,199,543 bajtow wiec roznica jest zadna

      • Reply
        Jerzym
        Wrz 25, 2016 6:41 pm

        Mi ze sklepu pobrano się jakieś 40Mb…

        • Reply
          beoswind
          Wrz 25, 2016 8:01 pm

          Bo pobrales aktualizacje a nie caly plik – jak ktos pobiera pierwszy raz to bedzie 80 MB dla ostatniej wersji

          • derelict426
            Wrz 27, 2016 10:09 am

            Mi pobrało 200 MB.

  • Reply
    ptasznikova
    Wrz 25, 2016 10:15 am

    Aktualizacja to drobne zmiany. W porównaniu do pierwszej wersji, każda następna trochę poprawia działanie gry przynajmniej u mnie (htc desire 620, android 4.4.4.)
    Nie ma co psioczyć. Jeśli chodzi o walki uliczne – to zły pomysł, a to z powodu naszego polskiego cebulactwa, z którym często się spotykam nawet teraz – wie każdy komu ktoś wwalił się na arenę, albo przy lurach – nie wiem czemu niektórzy czują się wobec nich bardzo zaborczy – a wiadomo im wiecej ludzi tym więcej poksów (tak mi się wydaje. Co do moich pomysłów na aktualizację – zmieniłabym nagrody za przejęcie areny. Miło by było, żeby pokemon którym walczysz mógł zdobyć za to cp, albo cukierki. Bądz arena przejęta przez daną drużynę zmienia się w pokeshop (stop) dla danego teemu.
    No i smutno mi, że grając uczciwie bez radarów i map nie mam szansy złapać niczego ciekawego. Troszkę smuci widaok snorlaxa 2000 cp u gracza na 19 lvl. Ja mam 26 🙁
    I jeśli ktoś obraża się na grę i mówi, że nie będzie grał to tym lepiej. Zostaną oddani grze i miejmy nadzieję normalni ludzie

  • Reply
    ptasznikova
    Wrz 25, 2016 10:18 am

    acha jeszcze ta lokalizacja złapanie pokemona. Hehe, śmieszne – siedzę w domu i łapię dwa pokemony jeden złapany Pruszków, Polska, a drugi Reguły, Polska. Reguły są kilka kilometrów od Pruszkowa 😀

  • Reply
    Przemo
    Wrz 25, 2016 10:29 pm

    Ja mam po tej aktualizacji ciekawie: to samo konto, na iphonie jest ok, na ipadzie pod tekstem POKEDEX mam SETTINGS, pod ikoną pokedexa mam TIPS. Przy okazji, nie drażni Was, że zwykle łatwiej podbić obcego gyma niż wbić się do własnego?

    • Reply
      kropianka
      Wrz 26, 2016 8:15 am

      Gymy to jest właśnie to co mnie drażni najbardziej, wszystko z nimi jest nie tak. Możliwość wbicia się przez osobę, która nie podbiła. Nierówne walki, atakujący ma zawsze 6 pokemonów, może w każdej chwili uciec, a i tak za pokonanie choćby jednego poka spada prestiż. Nie liczą się w ogóle indywidualne wyniki, tylko liczebność. U mnie praktycznie pozostali tylko czerwoni, co z tego, że mogę mieć najsilniejszego poka, skoro będzie sam na arenie, i nawet początkujący gracz może go zbić. A to wszystko po to by zdobyć 10 monet i 500 pyłku, nie warto dzień w dzień tłuc areny level 7 dla takiej nagrody. Na więcej liczyć nie mogę, bo zanim dotrę i podbiję drugą, to na pierwszej z reguły jestem wykopana. Gymy to jest akurat całkowite zaprzeczenie idei pokemon.

      • Reply
        beoswind
        Wrz 27, 2016 3:00 pm

        10 monetek mamy pewne (po odczekaniu 21 h) za (kazdy to wie – zadne odkrycie):

        1. Dolaczenie sie do gym-a „swojego” koloru (nawet jak za chwile ktos go przejmie),

        2. „Zalatwienie” gym-a innego koloru i wlozenie swojego poka nawet na 10 sek. (ja wkladam zawsze z CP 10 bo i tak za „chwile” ktos przejmie gym-a i nie ma sensu marnowac revive i potiony na ozywienie poka z duzym CP)

        W ten sposob codziennie mam co najmniej 10 monetek i za 8 dni mam „kase” na jajo szczescia ktore sluzy do szybszego levelowania za pomoca evolve

        Jak uzbieram 80 monetek to juz nie musze czekac 21 godz. i od razu moge je wydac 🙂

        I tak robie od ponad miesiaca …

  • Reply
    woocash1984
    Wrz 26, 2016 8:16 am

    Jeśli ktoś gdzieś zbiera pomysły na aktualizacje to i ja mam jeden. Dotyczy od trenowania na gymach. Wszyscy wiemy, jak trudno jest nabijać, a jak łatwo zbić. Przydałaby się dodatkowa motywacja do treningu. Np więcej xp lub chociaż odrobinę dusta. No i nagrody za utrzymanie gymu bym zmienił. 1 dzień – 10 cukierków, 2 – 5 dni – 20 cukierków, powyżej 5 dni – 30 cukierków. To byłoby wystarczającą motywacją do trenowania gymów

  • Reply
    muchael2
    Wrz 26, 2016 4:30 pm

    Czy wam wyświetla po aktualizacji gdzie złapaliście pokemona? Bo mi jakoś dalej nie wyświetla nic poza datą złapania i napisaniem miasta.

  • Reply
    DemiurgY
    Wrz 26, 2016 6:20 pm

    W ostatniej aktualizacji- niech mnie ktoś sprawdzi, może wcześniej była, a ja nie zwróciłem uwagi- doszła chyba jeszcze jedna zmiana, o których nikt nie pisze. Chodzi mi o animacje przy jajku, gdy wkładamy je do inkubatora- takie małe czarne butki. Niby kosmetyka, niby mała rzecz, a cieszy 😀

  • Reply
    polonez
    Wrz 27, 2016 4:35 pm

    proponuję trochę kultury i współzawodnictwa jak wsadzę do gymu coś żeby nie bic mi ich zaraz po włożeniu co to wam da i tak kasę odbierzecie dopiero następnego dnia a jak jeszcze jeżdżą rowerem albo jakimś pojazdem silnikowym to już w ogóle nie ma szans, a może za te monety kupiłbym lure z którego i wy skorzystaliście a tak to nie ma…

  • Reply
    andrzejek
    Wrz 27, 2016 5:32 pm

    Szkoda ze zrobili aktualizacja ja siadajac przed kompem robiłem 10 gymów w 15-20 minut i 100 monetek wpadało plecak mam juz 550 inkubatorów kupiłem z 7 jajek mam 8 a teraz miałbym biegac po ulicy? czekam az poprawia hacki i bede dalej jechal z laptopa:)

    • Reply
      ptasznikova
      Wrz 28, 2016 9:25 pm

      wstydziłabym sie pisać takie rzeczy

    • Reply
      beoswind
      Wrz 28, 2016 10:14 pm

      Dzieciak jest dumny z tego ze oszukuje. I po co to piszesz? Chesz sie pochwalic ze jestes oszustem?

      Po co „grasz”? Lepiej zapusc bota to nie bedziesz musial siedziec przed kompem i „zrobisz” jeszcze wiecej …

      Ale czego oczekiwac, przeciez to „andrzejek”