News Pokemony 23

Pokemon Go – Bulbasaur, Charmander czy Squirtle?

Pamiętacie trzy najpopularniejsze Pokemony startery z pierwszej serii? Na początku każdej z gier czekała nas bardzo trudna decyzja, czyli wybór naszego pierwszego Pokemona. Którego z nich wybierzecie, jeśli Pokemon Go postawi nas przed takim samym wyborem? 🙂

  1. Bulbasaur – typ trawiasty.

Bulbasaur pokemon go

 

  1. Charmander – typ ognisty.

Charmander pokemon go

 

  1. Squirtle – typ wodny.

Squirtle pokemon go

 

Pamiętajcie, że beta testy Pokemon Go coraz bliżej 🙂

 

Pozdrawiam

beti89

 

 

23 Comments

  • Reply
    ja0lek
    Sty 10, 2016 2:26 pm

    jak dla mnie tylko bulbasaur ;p Choć najlepszym na start pokemonem wydaje mi się być ognisty. Swoją drogą jestem ciekaw, czy na początku gry również będziemy mieli 3 pokemony do wyboru… I czy będą to właśnie te z pierwszej serii, czy może innej. A może będziemy mogli wybierać ze wszystkich starterów jakie były do tej pory? Tego jestem ciekaw jak do tej pory najbardziej 😛

  • Reply
    beti89
    Sty 10, 2016 2:45 pm

    Dużo pytań, co? Mnie też to najbardziej ciekawi. Jak będzie charmander do wyboru to inne mnie nawet nie interesują 🙂 mogą być nawet ze wszystkich serii

  • Reply
    Regit
    Sty 12, 2016 9:24 pm

    charmander 4ever 😀
    Charizard to mój ulubiony pokemon 🙂

  • Reply
    cooltrainer
    Sty 31, 2016 10:06 am

    Bulbasaur na wyższych poziomach połączenie Sunny day i solar beam kończy walkę w 3 atakach

  • Reply
    Forge
    Lut 27, 2016 11:28 am

    Jako, iż jeszcze nikt w komentarzach o nim nie napisał to: Squirtle. I podobnie jak Beti89, jeżeli będzie squirtle inne mnie nie interesują.

  • Reply
    Bast1
    Mar 19, 2016 11:02 am

    Bulbasaur albo Squirtle xP Ale raczej Bulbasaur bo ma dwa typy, a Squirtle tylko jeden. Ba Charmandera nawet nie patrze bo brzydki i ogolnie mi sie nie podoba.

    A gdyby mieli dac do wyboru wzystkie mozliwe startery to bym wzial Mudkipa bez zastanawiania sie. Moga tez zrobic take ze podziela region pokemon I startery na panstwa. Np. Polska – Hoenn
    Niemcy – Unova, Rosja – Kanto

  • Reply
    Eltix
    Mar 30, 2016 6:57 pm

    Squrtle wiybieram cię!

  • Reply
    bartosz
    Maj 03, 2016 3:30 pm

    charmander na zawsze i nic tego nie zmieni

    • Reply
      Szymon
      Lip 03, 2016 5:05 pm

      Wybrałbym Bulbasaura 😀

  • Reply
    Sebastian
    Lip 08, 2016 8:45 am

    Ja na początku wyszedłem z domu i znalazłem na start Pikachu!

  • Reply
    Miras
    Lip 10, 2016 6:18 am

    a co jezeli nie moge zlapac zadnego z pierwszych pokemonow ? pojawiaja mi sie ale po kliknieciu na niego nic sie nie dzieje , mimo ze jest w zasiegu 🙁

  • Reply
    pawel
    Lip 17, 2016 7:42 pm

    a co powiecie na temat pikachu na pierwszego pokemona ?

  • Reply
    Flesh717273
    Lip 28, 2016 3:26 pm

    bulbasaur wybieram cię

  • Reply
    !gg¡
    Lip 29, 2016 6:59 am

    Biulbasur ♡

  • Reply
    Klaudzix20
    Lip 29, 2016 4:09 pm

    Ja wybrałam Bulbasaura ,ale na innym koncie mam Pikachu na start 🙂

  • Reply
    Oliwka73845
    Lip 30, 2016 4:31 pm

    Ja mam Charmamdera i Squirtle 🙂

  • Reply
    Ameftor
    Sie 18, 2016 1:37 pm

    Drodzy gracze mam pewien problem. W prawym dolnym rogu mam ikone która nazywa się „nearby” i pokazuje w jakej odległości są Pokemony. Od pewnego czasu ikona się zmieniła i nazywa się „sighstings” i nie pokazuje w jakiej odległości są pokemoany. Czy to jest dobrze, jak to przestawić spowrotem? Pomocy!

  • Reply
    Aaaaaaa
    Sie 23, 2016 6:33 am

    Nie da się tego cofnąć tak jest po aktualizacji

  • Reply
    jacekpepo
    Wrz 25, 2016 3:44 pm

    jak można cofnąć oddanego pokemona do profesora.Proszę o odpowiedź. .. ratunku

    • Reply
      S.O.S.
      Wrz 25, 2016 6:51 pm

      Nie można. Zanim wytransferowałeś Pokemona, było ostrzeżenie…

    • Reply
      beoswind
      Wrz 25, 2016 8:04 pm

      Nie mozna – jest wyrazne ostrzezenie przed transferem!

  • Reply
    ~~~
    Paź 12, 2016 11:13 pm

    Ja za startera miałam Pikachu i nie żałuję, ale gdybym miała wybierać między tymi trzema- zdecydowanie Charmander. Squirtle’a dość często mam w nearby w moim mieście, złapałam go raz czy dwa, ale jednak się pojawia. Bulbasaura wyklułam z jajka, a później złapałam trzy na lure’ach. Pikachu miałam za startera+dwa razy dropnął mi z jajka. Kilka razy miałam go w nearby, ale nie udało mi się go upolować niestety 🙁 Charmandera natomiast mam jednego- z jajka, nigdy nie złapałam żadnego na dziko, nie widziałam go w nearby, ani, co więcej, żaden z moich znajomych go na dziko nie złapał. Więc 🙂

  • Reply
    Pokeelect