News W oczekiwaniu na Pokemon Go 16

Pokemon Go – premiera już na dniach!

pokemon go

Wiadomość od Phar0s’a o tej porze świadczy o tym, że coś się dzieje 🙂

 

Na oficjalnej stronie pojawił się cały update na temat gry Pokemon Go [TUTAJ]. Czyli co i jak działa i dlaczego! 🙂

 

Dodatkowo, aplikacje beta testerów „ożyły” – wcześniej pokazywały tylko podziękowania za udział w beta testach Pokemon Go a teraz można się zalogować na swoje konta. Jednak logowanie trwa i trwa jakby dane były gdzieś przenoszone, np. na główne serwery.

Czyżby premiera miała nastąpić już na dniach? Bądźcie czujni – może to nawet już jutro! 🙂

 

 

 

P.S. Jak podoba się nowa grafika na stronie? 😉

 

Pozdrawiam

beti89

 

 

16 Comments

  • Reply
    Xirth
    Lip 05, 2016 8:41 pm

    No w koncu! 😀 idealnie, polapie sobie poki na terenie woodstocku :>
    A grafika urzekła mnie od razu, uwielbiam May ^^

    • Reply
      BIERYTAT
      Lip 06, 2016 6:07 am

      Tak! Ja tez na woodzie polapie moze cos ^^

  • Reply
    dMk
    Lip 05, 2016 8:48 pm

    Super;) a gdyby niestety, oby nie ale gdyby jakby nie na dniach.. to czy mozna jeszcze na beta test regnąć się/sciagnac;)?
    Jakies nowe info odnośnie lvlowania poxów? Bedzie exp za walke lub km?

  • Reply
    Luka Wars
    Lip 05, 2016 8:54 pm

    Nie wiem czy mogę wypowiadać się o grafice 🙂 Pomijam już fanart, przydałaby się czcionka w lepszej rozdzielczości no i logotyp gry jest nieaktualny.

    • Reply
      beti89
      Lip 05, 2016 9:01 pm

      jak mi fundusze pozwolą, to zapracujemy kiedyś na coś innego 🙂 kwestia gustu oczywiście – grafiką zajmowała się moja znajoma i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂 ale zapraszam do wyrażania opinii.

  • Reply
    MrDanger
    Lip 05, 2016 9:12 pm

    Ładujcie swoje baterie hehe 😀

    Grafika na pewno na plus, jest postęp jeśli o to chodzi 😀 Nie jest to rzecz najważniejsza.

  • Reply
    Daniel
    Lip 05, 2016 11:54 pm

    Grafika jest świetna. 😉

  • Reply
    Maxeusz
    Lip 06, 2016 5:26 am

    Czekam z niecierpliwością. Grafika super 🙂

  • Reply
    Eemill
    Lip 06, 2016 5:31 am

    Aplikacja już do pobrania z innych źródeł w stanach ale działa już spokojnie w Polsce. Do dzieła żółci!

  • Reply
    Paweł
    Lip 06, 2016 6:49 am

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo

    Gra już oficjalnie wyszła, ale jeszcze nie wszyscy mogą pobrać.

    • Reply
      Nitaheh
      Lip 07, 2016 9:52 am

      „aplikacji nie mozna zainstalowac na urzadzeniu w Twoim kraju” 🙁 Help?

  • Reply
    Itazura
    Lip 06, 2016 8:15 am

    Nawet jak pobierzecie z innych źródeł Pokemon GO to tylko zaklepiecie sobie nick, złapiecie Startera no i odwiedzicie pokestops. Na swojej mapie nie zauważyłem żadnych Gym’ów ani spawn’ów pokemon.

    • Reply
      seba050286
      Lip 06, 2016 2:55 pm

      Nie prawda. Mam juz trzy pokemony a nawet nie wyszedłem z domu 😉 Widac tez pokestops i gyms

  • Reply
    Noschi
    Lip 06, 2016 9:14 am

    Najwazniejsze ze zaklepany nick i Czarmander 😀 po pracy widze bedzie dlugi spacer. pokestopow parenascie widze. Fajnie bo jeden Gym bede miec zareaz obok pracy

  • Reply
    Stefan
    Lip 06, 2016 9:26 am

    Czy ktoś ma jakieś źródła skąd można pobrać oryginalny plik *.apk?

  • Reply
    Tharnord
    Lip 06, 2016 3:15 pm

    Ja tam pobralem plik apk i mam 6 pokemonow po 0.5 km marszu. Jez3li ktos z was gral w ingress to zobaczy ze to praktycznie klon z ta roznica, ze pokemony sie losowo pojawiaja gdy gdzies idziesz.

    http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/