News W oczekiwaniu na Pokemon Go 15

Pokemon Go – start kolejnych beta testów!

Jeśli wstajesz rano i widzisz na telefonie masę komunikatów z Facebooka, Twittera i kilku innych –  to znak, że coś się dzieje 🙂

Tak więc dziś oficjalnie ruszyły beta testy gry Pokemon Go w Australii  i Nowej Zelandii. Gracze otrzymali dostępy i mogą rozpocząć przygodę jako trenerzy Pokemon 🙂

 

Pewnie zapytacie, kiedy beta testy trafią do Polski? Zrobiłam małe podsumowanie pojawiania się testów do tej pory:

4 marca 2016 – ruszyły zapisy do beta testów w Japonii

29 marca 2016 – ogłoszono oficjalny start beta testów w Japonii (25 dni po otwarciu zapisów)

8 kwietnia 2016 – ruszyły zapisy do beta testów dla Australii i Nowej Zelandii

26 kwietnia 2016 – ogłoszono oficjalny start beta testów dla Australii i Nowej Zelandii (18 dni po otwarciu zapisów)

 

10 dni po wypuszczeniu beta testów w Japonii, ogłoszono kolejne zapisy 🙂 Jak myślicie, czy i tym razem tak będzie? Może za 10 dni nadejdzie kolej Europy (czyli 6 maja?).

 

Pozdrawiam

beti89

 

15 Comments

  • Reply
    MajsterPokemonGOPolska!
    Kwi 26, 2016 5:01 am

    Myślę że jest to możliwe ale najprawdopodobniej bety najpierw trafią do USA. Mimo wszystko trzeba być dobrej myśli 😉

  • Reply
    Marcin
    Kwi 26, 2016 6:52 am

    Mam 31 lat i wychowałem się na pokemonach. Pamiętam pierwsze odcinki, grałem najpierw na gameboy, dawanie, ds. Pamiętam nazwy wszystkich pokemonów pierwszej generacji. Czekam na tą grę jak na przeszczep serca.

  • Reply
    Marcin
    Kwi 26, 2016 6:53 am

    Mam 31 lat i wychowałem się na pokemonach. Pamiętam pierwsze odcinki, grałem najpierw na gameboy, adwance, ds. Pamiętam nazwy wszystkich pokemonów pierwszej generacji. Czekam na tą grę jak na przeszczep serca.

  • Reply
    Scarlet
    Kwi 26, 2016 12:30 pm

    Ja tez tak mysle kolego, ale mam dziwne pytanie wiem tylko zepierwszej jest to pokemon togepi to jak ma ewolu łowac w togepic i togekiss

    • Reply
      Marcel
      Kwi 26, 2016 2:06 pm

      Przecież nie ma togepi w pierwszej generacji…

    • Reply
      Marcin
      Kwi 26, 2016 5:32 pm

      Togepi pojawił się w 2 generacji

    • Reply
      Marcin
      Kwi 26, 2016 5:36 pm

      W pierwszej był Celebi:)

      • Reply
        Paweł
        Kwi 29, 2016 8:02 am

        Celebi nie był w pierwszej, pierwsza generacja kończy się na Mew z numerkiem 151.

      • Reply
        Lunatyk
        Maj 02, 2016 2:59 pm

        Celebi też jest z 2 generacji… -.-

  • Reply
    Darek
    Kwi 26, 2016 12:45 pm

    Dawać mi pokemony bo mnie szlag trafi!!!!

  • Reply
    Adam
    Kwi 26, 2016 1:40 pm

    Może być też tak że na tym skończą z beta testami i ich nie będzie w Europie.
    Jeśli zbiorą wystarczająco informacji z testów w pozostałych lokalizacjach to już nie będzie sensu żeby je wprowadzali do Europy.

    Na pewno im zależy żeby jak najszybciej wydać gotową grę więc nie będą na siłe przedłużać testów.

  • Reply
    Lolusiak
    Kwi 26, 2016 2:47 pm

    Też tak myślę że za te 10 dni ale wszystko jest możliwe

  • Reply
    intar05