News 84

Pokemony dzieci – jak je zdobyć?

pokemoyndzieci

Wraz z ostatnią aktualizacją po stronie serwera do gry trafiły tzw. pokemony dzieci, które w większości są preewolucjami istniejących już w grze pokemonów. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej, jak można je w ogóle pozyskać.

Producent Pokemon GO zdecydował, że nie udostępni całej drugiej generacji od samego początku. Jak dotąd z jajek możemy wykluwać jedynie pokemony w wersji dziecięcej takie jak (w nawiasie pokemony, w której ewoluują): Celffa (Clefairy), Igglybuff (Jigglypuff), Pichu (Pikachu), Smoochum (Jynx), Magby (Magmar), Elekid (Electabuzz) oraz jedyny jak dotąd pokemon z ewolucją spoza pierwszej generacji – Togepi (Togetic). Ich rozkład w jajkach prezentuje się następująco:

f9dae9cd89514880b00b4b401a8dc45b

Źródło: reddit.com/r/TheSilphRoad

Niestety jak dotąd nie zostało do końca wyjaśnione, czy dorosłe formy tych pokemonów także występują w jajkach tego samego rodzaju. Pamiętajcie, że jajka zdobyte przed eventem nie zawierają nowych stworzeń. Głównym powodem, dla którego ciężkie jest ustalenie obecności dzieci wraz z dorosłymi formami w tym samym rodzaju jajek jest fakt, że jajka po aktualizacji niczym nie różnią się od tych, które występowały wcześniej. Tak więc po zdobyciu z PokeStopu nowego jajka (o ile wszystkie pozostałe nie są w inkubatorach) nie będziecie w stanie przewidzieć, które z całej puli jest właśnie tym nowym. Dla rzetelności badania występowania np. Elekida/Electabuzza w 10-kilometrówkach należałoby opróżnić plecak z wszystkich jajek, zebrać je na nowo i dopiero wtedy rozpocząć zapisywanie swoich obserwacji. Logika nakazywałaby stwierdzić, że skoro od początku z jajek wykluwały się jedynie pierwsze formy pokemonów, to dzieci powinny zastąpić ich dorosłe formy. Czy tak jest na pewno? Na takie wnioski przyjdzie nam jeszcze poczekać. Nieznana jest także rzadkość nowych stworzeń w jajkach – niektórzy po 40 wyklutych jajkach z nowej aktualizacji nie otrzymali żadnego nowego pokemona. Tak więc czy warto inwestować w inkubatory?

84 Comments

  • Reply
    borwol
    Gru 15, 2016 12:41 pm

    Ja po 10 jajkach mam pichu chociaż, ale chyba nie warto. W końcu jak wejdzie 2 generacja, będzie więcej nowości do wyklucia…

  • Reply
    ptasznikova
    Gru 15, 2016 12:56 pm

    a mam takie głupie pytanie (bo w gry na gameboyu nie grałam) co te dzieci pokemony właściwie robią? Można je ewoluować czy coś dają?

    • Reply
      AntyHaker
      Gru 15, 2016 1:37 pm

      No ewoluujesz je w dorosłą formę.

  • Reply
    AntyHaker
    Gru 15, 2016 1:37 pm

    Z pierwszego jajka 2km wypadł Igglybuff 😛 Było to nowo zebrane jajko – jakby ktoś pytał.

    • Reply
      AntyHaker
      Gru 15, 2016 1:38 pm

      „Logika nakazywałaby stwierdzić, że skoro od początku z jajek wykluwały się jedynie pierwsze formy pokemonów, to dzieci powinny zastąpić ich dorosłe formy.” Wtedy Pichu byłby z 2km jajka, a na powyższej grafice jest inaczej.

      • Reply
        Kempi
        Gru 15, 2016 7:52 pm

        Eevee jakiś czas temu zaliczyła „migracje” z 10km jajka do 5km, pikachu wypadł z 2km, pichu wpadł do 5km, co wydaje mi się rozsądnym posunięciem.

  • Reply
    Good!xD
    Gru 15, 2016 2:02 pm

    w rzeczywistościteż jest tak, że Pichu wykluwa się z 5km jajka mogę powiedzieć, po wykluciu jednego takiego osobnika P)

  • Reply
    Kropianka
    Gru 15, 2016 2:04 pm

    Jak do tej pory (licząc od początku gry) ze starych jajek wyklułam tylko Pikachu (kilka sztuk) i Jigglypuff (1 sztuka), Nigdy nie trafiłam na Clefairy, Magmara, Jinxa ani Electabuzza. Z takim szczęściem ciekawe kiedy lub czy trafię dzieciaka 🙂

    • Reply
      Piczaczu
      Gru 17, 2016 5:50 pm

      Z tych dzieci to może Cleffa się przyda na coś jeśli złapię jakąś wonder. Do tej pory świnki tylko kiepskie się mi trafiały. Koty prądowy i ogniowy non stop na zmianę mi z 10tki lecą więc – MEEHH

  • Reply
    Good!xD
    Gru 15, 2016 2:06 pm

    do trenowania gymów dobre nie są, bo weź wystartuj Pichu do Gyardosa, do evolucji poza Togepi, dobre nie są, bo zapewne każdy ma już dorosłą silniejszą formę w kolekcji, ot kolejne pozycje w Pokedex

  • Reply
    Good!xD
    Gru 15, 2016 2:09 pm

    @Kropianka, jak można było nie trafić na Jynx??!! Wiele razy mi się wykluwała, prawie 1000 candy mam, które do niczego przydatnymi się okazują..

    • Reply
      Kropianka
      Gru 15, 2016 3:31 pm

      No jak widać można, mam kilka Jinxów złapanych, ale z jaja nie dostałam nigdy. Za to miałam mnóstwo Eevee, mam obecnie ponad 1000 eeviowych cuksów.

      • Reply
        Porsche Cayenne
        Gru 15, 2016 4:46 pm

        jynxy z 10km to kilka razy miałem ale eevee to dużo więcej razy ale przynajmniej jego ewolucje się do czegoś przydają w przeciwieństwie do jynxa i czasem można zrobić im powerup więc na coś te cukierki idą ale i tak i tego i tego mam ponad 1200 candy

        • Reply
          Laraya88
          Gru 16, 2016 11:45 pm

          Mam Jynxa powyzej 2000 cp, wonder z ponadprzecietnymi statami, Ice Shard & Blizzard. Pies na smoki. Nie powiedzialabym, ze do niczego sie nie nadaje 🙂

          • bagiety jado
            Gru 17, 2016 9:23 pm

            Ja złapałem mnóstwo Jynxów nawet z jaja raz poleciał. Ale nigdy nie miały dobrych statsów. Teraz poleciała mi Smoochum z 10tki – YUPI – ale też nie wonder – fak!

      • Reply
        Fiat panda
        Gru 15, 2016 7:40 pm

        Ja jinx trafiłem z jajka tylko raz ale nie narzekam z tego powodu;). Przyznam jednak ze do jajek mam pecha. Na 300 wyklutych ani razu nie trafiłem na pikaczu, squirtle, clefair, koffinga, vulpixy, lickitunga, tangele, aerodacryla, magmara ani snorlaxa. Wiec nie sądzę abym teraz na nowe trafił. Zresztą to trzeba mieć szczęście. Widziałem filmik jak koleś wykluwa 25 nowych jajek i nie dostał ani jednego z tych nowych pokow.

    • Reply
      Kempi
      Gru 15, 2016 7:58 pm

      Ja tam z jajka 10km nie trafiłem ani jednej jinx, co akurat mnie cieszy bo od dawna w okolicy nie jest to rzadki pokemon. Złapałem ich 40(46 widzianych), a gdybym na nią celowo z nowym trackerem polował to pewnie miałbym ich 2 razy tyle.

  • Reply
    Pokesaur
    Gru 15, 2016 2:57 pm

    Ja dzisiaj dostałem Smoochuma <3 Nie rozumiem dlaczego taki ładny pokemon w takiego stwora się zmienia…

    • Reply
      DragJ
      Gru 15, 2016 3:36 pm

      Pogadaj z żonatymi 😉

    • Reply
      Kempi
      Gru 15, 2016 8:01 pm

      Fakt jinx jest bardzo brzydkim pokemonem, jego wcześniejsza ewolucja wygląda o wiele lepiej. Najbardziej w jinxie śmieszny mnie porównanie do Pani Maryli Rodowicz, jest bardzo trafione 😀

  • Reply
    Marex
    Gru 15, 2016 4:40 pm

    Pichu z jajka 5 km od razu trafił na arenę, niech się uczy walczyć od małego 😉 Nareszcie złapałem Vulpixa 😛

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Gru 15, 2016 4:41 pm

    dziś piczu wyklute z jajka 5km to już drugie dziecko po wczorajszym elekidzie (10 km)
    oprócz tego dziś wykluły mi się cubone i nidoran z 5km, squertle z 2km i scyther z 10km
    jajka za 2km i za 10km na pewno nowe bo miałem same piątki przedtem

    a żeby mieć pewność to trzeba byłoby albo kupić 8 inkubatorów i równo je wykluć albo – tak jak kiedyś zrobiłem już – wykluć wszystkie jajka za 5km pozostawiając te za 2km i za 10km i potem je wykluć aż zostaną znów same 5km

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Gru 15, 2016 5:14 pm

    O! dziś po raz pierwszy widziałem dzikiego muka i oczywiście po sprawdzeniu apraise okazuje się, że nie ma pomysłu na walkę :/

    • Reply
      at3at3
      Gru 15, 2016 5:22 pm

      A ja bym to miała w nosie, bo mi brakuje 8 poków z I generacji (tych do zdobycia) i Muk do nich należy… 🙁

    • Reply
      Kempi
      Gru 15, 2016 8:06 pm

      Ja tam pomału czekam aż mój grimer stanie się mukiem.

  • Reply
    Kempi
    Gru 15, 2016 8:05 pm

    Z „nowych” jajek wyklułem kilka 5km, bez nowości i jedno jajo 10km. Z tej 10km, jakąś niecałą godzine temu wyklutej poleciał elekid. Z jednej strony fajnie nowy poks i uzupełniony pokedex, z drugiej strony mi akurat elekid był nie potrzebny gdyż mam od dawna electabuzza. Tylko czekam aż wreszcie zmienią candy z electabuzza na elekid candy, pikachu candy na pichu candy itd.

  • Reply
    Kempi
    Gru 15, 2016 8:09 pm

    Ach byłbym zapomniał. Najważniejsze na co czekam czy ktoś wkońcu wykluje z jajka ostatniego baby pokemon czyli tyrogue. Bo to że nikt nie wykluł to nie znaczy że się nie da.

    • Reply
      Laraya88
      Gru 16, 2016 11:49 pm

      Nie widac go w pokedexie, nie figuruje w nim jako praprzemiana Hitmonlee/Hitmonchana, wiec zdaje sie, ze nie jest jeszcze dostepny.

  • Reply
    kropianka
    Gru 15, 2016 8:17 pm

    No ja tam z nowych nic jeszcze nie mam, za mało wykluwam teraz, z 10 trafiłam drugiego snorlaxa, pierwszy był idealny do ataku, ten jest idealny do obrony, więc nie jest źle. Nie mam też jeszcze żadnego pikachu w czapce, bo jak widzę na radarze to albo w pracy jestem, albo na zakupach i nie mogę go gonić, a jak mam chwilę to akurat wszystkie się chowają.

    A powiedzcie może jak z ewolucją tych maluchów? Mają taką opcję? Ile cuksów to wymaga?

    • Reply
      franeczek91
      Gru 15, 2016 8:26 pm

      Ja mam przy ijybllybuffie 25cuksów do ewolucji potrzebne.nie wiem jak reszta wygląda.Dziś coś mi się wykluło z jajka 5km ale nie wiem co to było bo się animacja nie pokazała a journal od jakiegos czasu nie działa.

      • Reply
        kropianka
        Gru 15, 2016 8:38 pm

        Czyli 25 cuksów z preewolucji do dawnej pierwszej formy i 50 do kolejnej? To nie tak źle. Oby nie zwiększyło na 100 jak przy większości trzecich form.

        • Reply
          at3at3
          Gru 16, 2016 12:34 am

          Nie zmieni się. Zostało 50.
          Ta mała Picza ma 25 do Pikacza, a Pikacz nadal 50 do Rai (wyewoluowałam dziś takiego w czapce).

      • Reply
        On
        Gru 15, 2016 11:25 pm

        Co do tajemniczego wyklucia – spróbuj (teraz już może nie dojdziesz co to był za pok, ale na ewentualny następny raz) wejścia w listę posiadanych poków i wybranie segregacji po ‚recent’? ; )

        • Reply
          franeczek91
          Gru 16, 2016 7:24 pm

          Wiesz, kiedyś usuwam wszystkie stworki po złapaniu żeby nie gromadzić, że tak powiem,badziewia.odkąd można usuwać kilka sztuk’naraz’ to większy syfik mi się zrobił w plecaku i trudno dojść po krótkim czasie w opcji recent co to było, raczej nic nadzwyczajnego.Ale dziękuję, że ktoś zauważa moje posty 😉

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Gru 15, 2016 8:46 pm

      już ci mówię: elekid 25 candy do ewolucji podobnie pichu ale czy jest sens jak nawet dziś złapałem jednego electabuzza i 20 pikachu a poza tym one są słabe o ile electabuzz na wodne może być choć ma słabe hp o tyle raichu nie spotkałem aby miało atak specjalny lepszy niż na 3 kreski, wsadziłem właśnie takie raichu w czapce do gymu i ktoś dostawił drugie tylko słabsze ale już sklepali 😐

      • Reply
        kropianka
        Gru 16, 2016 6:53 am

        No a ja bym chciała electabuzza, mam dwa schwytanie w innym mieście, jeden 100, drugi 200 CP, więc przydałby mi się w jajku.

  • Reply
    Ex
    Gru 15, 2016 9:50 pm

    Cleffa 338CP z 2km, 25 candy do ewolucji, nr w Pokedeksie -173 🙂

  • Reply
    pimpim
    Gru 15, 2016 10:11 pm

    Czy te dzieci to tylko event? I znikną za zajkiś czas, co -teoretycznie – powinno zmotywować do wydawania $ i gonienia, czy może tak już zostanie i mogę sobie spokojnie spacerować?

    • Reply
      rado
      Gru 15, 2016 11:03 pm

      Spaceruj spokojnie 😉

  • Reply
    Jozef
    Gru 16, 2016 1:19 am

    Wiecie co. Jak widzę ilu z moich znajomych fałszuje gps i gra zza biurka to odechciewa mi się tej gry i wszystkiego. Dlaczego firma nie zrobi porządku z tymi prostakami.

    • Reply
      kropianka
      Gru 16, 2016 6:55 am

      A zgłaszasz? Zgłaszaj to sprawdzą i może zbanują, jak nie zgłaszasz to mała na to szansa.

      • Reply
        Duka
        Gru 17, 2016 1:39 am

        Ja już tyle razy zglaszalam w ciągu kilku miesiecy, że nie da się zliczyć i te 2 osoby dalej grają…

        • Reply
          franeczek91
          Gru 17, 2016 9:59 am

          Dawaj nicki i my też zgłosimy – w kupie siła.

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Gru 16, 2016 3:59 pm

    dziś mi się wykluły 3 shelldery, nidoran♂ i sandshrew także nic specjalnego
    ale..
    złapałem dziś Arcanine a także Vileplume i Pidgeot i oczywiście wszystkie były bez pomysłu na walkę a miałem na radarze też drugiego Arcanine ale nie chciało mi się iść po niego bo i tak zapewne nie miałby pomysłu walkę a był po drugiej stronie ruchliwego skrzyżowania i jeszcze parę metrów dalej

    • Reply
      franeczek91
      Gru 16, 2016 7:27 pm

      Pokemony nie mają pomysłu na walkę-podobne odczucia mam co do Niantic, już event halołinowy był lepszy…

  • Reply
    Ania
    Gru 16, 2016 4:18 pm

    Gdzie można spotkać Snorlaxa w Radzymienie lub Wołominie? Może do Warszawy pojechałabym, tylko w które miejsce żeby go spotkać?

  • Reply
    JacekA11
    Gru 16, 2016 11:53 pm

    To nie jest jeszcze żaden event świąteczny tylko wprowadzenie nowych stworów. Ciekawe co dadzą na święta, ale według mnie będzie to tylko obniżka cen w shopie(oby tak nie było)

  • Reply
    Laraya88
    Gru 16, 2016 11:57 pm

    Zawsze warto inwestowac w inkubatory. Kase za gymy wydaje wylacznie na bag i (ostatnio) pokemon storage upgrade – i inkubatory wlasnie. Uwielbiam ganiac z trzema-czterema wykluwajkami 🙂 Nie zawsze mam czas/mozliwosci na dlugie spacerki, a kilka inkubatorow czyni te krotsze znacznie ciekawszymi.

  • Reply
    franeczek91
    Gru 17, 2016 10:07 am

    I ja oczywiście po za tematem:
    Przedwczoraj zauważyłam delikatną migrację nestów- zawsze będąc w sklepie (z biedronką w nazwie) na jej terenie siedziało stado gołębi (czasem nawet 6 szt) i ostatnio idąc z zajęć czy pracy zauważyłam, że w odległości ok.50m przed sklepem zawsze wyskakuje jakiś szczur pojedynczo,a nigdy go tam nie było bo przemierzam tą drogę czasem nawet 4 razy dziennie.drugi nest został przeniesiony koło mojego bloku-na przeciwną stronę skrzyżowania i czasem będąc w domu złapię jakiegoś robaka czy innego osobnika.
    Zauważyliście takie delikatne zmiany?

    • Reply
      szmeto
      Gru 17, 2016 10:17 am

      też zauważyłem migrację nastów. miałem miejscówki z charmanderami i scytherami i od dwóch dni pusto – początkowo myślałem, że nie trafiam godzinowo, ale dawniej w tych godzinach też coś było. teraz za charmiego weszły caterpie, a za scythera gastly :/

      • Reply
        at3at3
        Gru 17, 2016 9:02 pm

        To masz peszka… 🙁 Współczuję (zwłaszcza, że to był Chari)…
        Rzeczywiście była niedawno migracja nr 9.
        Z plusów – mam teraz w okolicy nest Omanyte (choć i tak jeszcze 4 do ewolucji), ale nie widać go na radarze, bo nie jest pod stopem, tylko trzeba się regularnie kręcić w pobliżu.
        Zauważyłam też, że do domu przychodzą mi trochę lepsze poki – np. dziś: Bulba i Grimer, ale za to Lure jest ostatnio bezużyteczny, bo nie daje nic poza robalami, ptakami i szczurami. Też tak macie?

        • Reply
          franeczek91
          Gru 18, 2016 9:48 am

          Głupio się przyznać ale nigdy nie użyłam lure’a 😀 no jakoś mnie nie ciągnie do siedzenia w jednym miejscu.
          Wczoraj wybrałam się na troszkę dłuższy spacer i w miejscu gdzie zawsze łapię tylko wodne poki, znalazłam dragonaira.od kilku dni też mam miejsce spawnu omanitów-wczoraj złapałam chyba 5 szt.od kilku dni nie widzę już onixów w jednym miejscu, wczoraj złapałam jednego koło gyma. I był u mnie dzień na karpie-9 szt, byłoby więcej ale dwie sztuki uciekły.Tak się zastanawiam czy to przypadek, że widziałam przed świętami tyle karpi jednego dnia?

          • at3at3
            Gru 18, 2016 7:06 pm

            Też szukam karpi na święta, choć u mnie tylko max 2-3 dziennie…
            Ale na Wigilię będzie już chyba smażony Gyarados. 😉
            Z tym, że częstotliwość samych karpi od dość dawna była tu podobna (dwa pokestopy nad stawem).

            A wszystkie swoje lure’y zużyłam w pracy, bo mam tam pokestop. I stwierdzam, że od dłuższego czasu są kompletnie do bani – sam szmelc przychodzi. Choć może to zależy od lokalizacji stopu? Albo tak mi się wydaje, bo tylko 8 poków brakuje. Ale nie, bo na początku stopy „wypluwały” czasem ewolucje, albo coś rzadszego, a teraz same najpowszechniejsze śmieci.

          • franeczek91
            Gru 18, 2016 7:54 pm

            Ja już mam nazbieranych cukierków na gayardosa i inne pokemony, czekam tylko czy w święta lub nowy rok nie pojawi się event (np. 2x XP) dzięki czemu lepiej będzie się opłacało wtedy np.ewoluowanie.

  • Reply
    daggwo
    Gru 17, 2016 1:12 pm

    Pierwsze dwa jajka 5 km i pichu 🙂 jedno mnie ciekawi opublikowaliście co wychodzi z jajek ale to dalej tylko 7 pokemonów a mnie strasznie ciekawi co jeszcze może się ukrywać w pokedexie do nr 172 czyli pichu :D… Czekam na kolejny artkuł

  • Reply
    Marex
    Gru 17, 2016 4:11 pm

    Jak wyglądają Wasze Pichu ? Mają czubek ucha roztrojony ? Bo mój nie. Ciekawa sprawa.

    • Reply
      franeczek91
      Gru 17, 2016 4:15 pm

      Miałeś w dzieciństwie źle uszytego pluszaka xd

    • Reply
      szmeto
      Gru 17, 2016 9:31 pm

      w klasycznych grach taki pichu z roztrojonym uchem był wersją ekskluzywną, coś jak shiny chyba

  • Reply
    at3at3
    Gru 17, 2016 9:44 pm

    Czy też dostajecie z jajek tylko Pichu i Elekid?
    2km nie miałam, ale od nikogo znajomego nie słyszałam o innych niż elektryczne z tych wyższych…

    • Reply
      franeczek91
      Gru 18, 2016 9:50 am

      Ja ostatnio wzięłam się za wykluwanie 5 km bo mi zalegają-wczoraj dostałam goldeena, przedwczoraj tentacoola-szału nie ma.Dziś może wstawię 2 km, może coś nowego z tego będzie

      • Reply
        at3at3
        Gru 18, 2016 6:38 pm

        Ja mówię o „dzieciowych” pokach. Nie słyszałam, żeby ktoś wykluł Togepi, albo Magby.
        Jakoś wszyscy znajomi, którzy doznali szczęścia takich narodzin malucha, wspominają o Elekidzie i Piczu (też mam oba), ewentualnie różowych bobasach jak mają jajka 2km…
        Wg mnie Togepi jeśli już jest, to jest baaaaardzo rzadki ze względu na Togetica. Dlatego pytam, czy ktoś go ma/widział/słyszał…

        • Reply
          Barti
          Gru 18, 2016 6:53 pm

          Ja mam Togepi, wykluty z jajka z toruńskiej starówki. CP 290 i tylko 10 candy, do ewolucji trzeba 50.

        • Reply
          franeczek91
          Gru 18, 2016 7:49 pm

          Podałam co ostatnio mi się kluje z jakiegokolwiek jaja, zrozumiałam o co pytasz i moją odpowiedzią jest to, że nic prócz pierwszej serii mi się nie kluje 😉

        • Reply
          Laraya88
          Gru 18, 2016 9:41 pm

          Mi sie wyklul Magby z 10. Ciekawostka i kolejna pozycja w Pokedeksie. Poza tym doczekalam sie jedynie Pichu.

          • at3at3
            Gru 18, 2016 10:02 pm

            Hmm… Czyli w zasadzie jest wszystko poza Togepi (bo Smoochuma też ktoś tu ponoć trafił).
            Zastanawia mnie ta kwestia… Czyżby w Niantic nie mieli jeszcze opracowanego Togetica?

        • Reply
          Jabr
          Gru 19, 2016 12:21 am

          Dziś wykluł mi się Togepi z 5

          • Laraya88
            Gru 21, 2016 7:09 pm

            A ma opcje EVOLVE?

          • Jabr
            Gru 21, 2016 7:11 pm

            Tak, chodzę teraz z nim.

        • Reply
          Bazyli10
          Gru 21, 2016 5:12 pm

          U mnie Pichu i Smoochum.

  • Reply
    Rrita22
    Gru 18, 2016 10:24 am

    Żadnego malucha mimo wyklutych ponad 20 jajek… dodatkowo poki przestały dawać jajka tak często i z 5 odwiedzonych mam może jedno jajko… 🙁

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Gru 18, 2016 2:32 pm

    dziś wykluł mi się kolejny gruby z 10km i był niby wonder ale potem aprasie mówi że niby średni więc nie wiem co z nim zrobić, następnie miau i szelder z 5km a potem zubat z 2km

    • Reply
      tomek
      Gru 19, 2016 9:38 am

      Gościu proszę nie spamuj na tematy nie związane z postem. Takiego typu wypowiedzi możesz udzielać na forum, a nie pod tematem związanym ze zdobywaniem pokemon dzieci.
      Nikogo nie interesują Twoje zdobycze z jajek na przestrzeni dwóch dni po tematem nie związanym absolutnie z tematem artykułu.

      Z wyrazami szacunku,
      Tomek

  • Reply
    PolPl
    Gru 19, 2016 8:13 am

    Z tymi jajkami to jakaś kpina jeśli faktycznie jest jak podano w artykule.
    2 km na pikachu było do zrobienia, a teraz 5 na jego wcześniejszą formę, którą trzeba ewoluować i tylko po to by ostatecznie dostać słabiaka raichu? Absurd.
    Nie wspominając o tych niby 10okilometrowych. Już wcześniej magmar, electab czy jynx z jajka 10km należały raczej do najmniej pożądanych, a teraz kiedy jeszcze trzeba coś ewoluować tylko po to, żeby dostać słabego magmara czy electab (ten sam poziom co rapidash/ninetales, które są z 5tek) to bezsens totalny. W tym zestawieniu bronić się może tylko jynx, który dostał buffa i faktycznie z odpowiednimi atakami stał się użyteczny aczkolwiek i tak w porównaniu z Laprasem.. wiadomo.. Także jeżeli prawdą jest, że Magby i Elekid są z 10km jajek to to jakieś totalne nieporozumienie.
    W ogóle moim zdaniem z 10km powinny się wykluwać wyłącznie dojrzałe poki które nie posiadają ewolucji z maksymalnym cp na poziomie minimum 2,5k; ewentualnie + dratini, a reszta obecnych 10 powinna być wrzucona do 5tek lub dostać buffa do statystyk.

    • Reply
      Bazyli10
      Gru 21, 2016 5:14 pm

      Moim zdaniem baby Pokemony trzeba raczej traktować jako okazy kolekcjonerskie, a nie do ewolucji.

  • Reply
    Skunks
    Gru 19, 2016 3:55 pm

    Moim zdaniem Togepi powinno mieć jajko nie zmienione tzn. że wyglądać powinno tak, jak sam Togepi i trzeba by było np. przejść z tym jajkiem z 50-100 km żeby się wykluł. Tak, jak w serialu animowanym.

    • Reply
      at3at3
      Gru 20, 2016 2:04 am

      Tak też sobie początkowo wyobrażałam dzieciowe pokemony – dostajesz oznakowane jajo i chodzisz z nim do wyklucia (oczywiście więcej niż ze zwykłym, ale też bez przesady). Trochę na wzór buddy, a nie zwykłego loteryjnego wykluwania. Ciekawiej by było – zawsze więcej funkcji/zadań w grze.
      Ale miejmy na uwadze powszechność aplikacji i obciążenie serwerów. Rozwiązania muszą być możliwie ekonomiczne i proste do wprowadzenia na dużą skalę.

  • Reply
    Sylwia
    Gru 27, 2016 5:10 pm

    Najlepiej to tych pokemonów nie ewoluować

  • Reply
    Aga5647382910
    Gru 28, 2016 5:55 pm

    Mi dzisiaj wyskoczył Iggly zdwójki. Teraz z nadzieją czekam na Togepi, acz wątpię czy się uda…

  • Reply
    aaddaa
    Sty 04, 2017 4:15 pm

    czy dopiero jak wykluje mi sie jakis nowy pokemon odblokuje on kolejne numerki w pokedex? bo poki co nie mam zadnych nowych tylko te standardowe a mam aktualizacje i wszystko.

  • Reply
    Sylvina
    Mar 03, 2017 2:16 am

    Mnie dzisiaj ku wielkiemu zaskoczeniu z dwójki wyskoczyła Togepi 😀 A odpalając jajo myśle sobie… (z przekonaniem ze Togepi wyskakuje z 5) Weź zostaw te dwójke, poluj na Toge na 5, ale z drugiej strony dwójeczka wyłupie się szybciudko i masz ją z głowy i szczęśliwy traf i się udało po tylu przebytych kilometrach taka niespodzianka 😀

  • Reply
    Ago
    Maj 08, 2017 6:03 am

    Witam,gram w pokemony dopiero os tygodnia, ale zaciekawiły mnie te dziecięce jaja, można je dalej znaleźć czy były tylko okazjonalnie z eventu?

  • Reply
    Radzioobogu
    Wrz 08, 2017 8:53 am

    Zdobylem juz 3 pichu. 2 magbeyby.ze 3 elekidy i togepi oraz dziecko hitmonle i hitmonchana. Clife i iglipufa takze udalo mi sie wykluc do pelnego skladu brak mi tylko malego jinksa. A tak po za tym to fajna zabawa. Pokema-maniacy dobrej gry i zabawy. Pozdrawiam