News 10

Pomarańcza Katowice – Lurowanie całą noc!

pokemon go pomarańcza

Trenerzy!

Zapraszamy do katowickiej Pomarańczy na imprezę pod tytułem „Zlot fanów Pokemon GO: Lure Module przez całą noc”.

Imprezę organizuje znany wszystkim Klub Pomarańcza! Jak wiadomo, zaraz przy samym klubie stoi też PokeStop. Całą noc będą tam odpalane Lure Moduły 🙂

Idealna okazja na świetną zabawę i złapanie dużej ilości Pokemonów.

Dodatkowo, organizatorzy przewidują mnóstwo gadżetów i liczne konkursy – o których będziemy informować.

Już teraz możecie śledzić wydarzenie na Facebooku i załapać się na nagrody!

Wszystkie informacje znajdziecie pod tym linkiem: Katowice – Zlot fanów Pokemon GO: Lure Module przez całą noc!

Dołączcie do wydarzenia i widzimy się na miejscu 10 sierpnia 2016 🙂

Impreza_klub_pomarancza_katowice

 

Pozdrawiam

beti89

10 Comments

  • Reply
    Szakal
    Sie 06, 2016 10:19 am

    Zapraszam do Central Park w NY, tam jest po 50 lurów obok siebie 24/7.

    • Reply
      Slawek
      Sie 06, 2016 12:50 pm

      Ale impreza z Pokemonami tylko w Pomarańczy!

  • Reply
    Kuba
    Sie 06, 2016 11:00 am

    Ciekaw jestem jak wypiję kilka drinków jak będę łapać pokemony 😀 Czy wtedy będzie łatwiej trafić?

    • Reply
      Slawek
      Sie 06, 2016 12:49 pm

      Podobno, niepotrzebny wtedy GPS 🙂

  • Reply
    gość
    Sie 06, 2016 2:41 pm

    Siema
    Czy walka na arenach coś daje?
    Po wygranej walce wzrast CP lub HP?

    • Reply
      Fyzys
      Sie 06, 2016 4:23 pm

      Jeśli umieścisz swojego pokemona w gymie masz możliwość odebrać 10 PokeCoinsów. Maksymalnie możesz odebrać 100 monetek.

  • Reply
    Kyuute
    Sie 06, 2016 2:53 pm

    Troszkę zbyt daleko D: Szkoda, że w moich okolicach nie ma takich zlotów :< Świetna inicjatywa z ta nocą lure 😛

  • Reply
    Trójmiasto
    Sie 06, 2016 5:02 pm

    A w Trójmieście coś ktoś? 😀

  • Reply
    Luk
    Sie 08, 2016 7:16 pm

    W sumie czwartek mam wolny, może wpadnę po pracy 😀

    • Reply
      Luk