News 12

Promocyjne paczki – warte ceny?

paczka

Tak jak poprzednio przy wprowadzaniu Groudona tak i teraz na wejście nowej legendy Niantic zdecydowało się na dodanie do sklepu promocyjnych paczek, których głównym elementem są Raid Passy. Czy są warte swojej ceny?

Jak widać poprzednia akcja promocyjna, która towarzyszyła pojawieniu się Groudona w Pokemon GO, była na tyle udana, że Niantic wyczuło w takim posunięciu dobry interes. Tym razem otrzymaliśmy jednak aż trzy różne paczki, tak byśmy mogli odpowiednio się zaopatrzyć na walki z Kyogre. Legenda ta jest dość ciężka do złapania (porusza się na boki, jest szeroka i ma dość małe kółko) tak więc z pewnością przyda wam się zapas Raid Passów jeśli chcecie podjąć jak najwięcej prób jej złapania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawartość paczek prezentuje się następująco (kliknijcie na obrazek by powiększyć):

 

 

Poniżej tabela zbiorcza:

Special Box Great Box Ultra Box
Premium Raid Pass 6 9 15
Incense 5
Pinap Berry 10 10
Star Piece 10 20
Max Revive 6
Lucky Egg 6
Cena 480 780 1480

Opłacalność jak zawsze zależy od tego co najbardziej jest wam potrzebne. Pod względem samych Raid Passów każda z paczek jest promocją, która dodatkowo dorzuca do nich różnego rodzaju przedmioty. Procentowy upust czy obliczanie przeceny na każdym przedmiocie z osoba z reguły mało do kogo przemawia, tak więc kilka moich rad/spostrzeżeń bez zagłębiania się w zaawansowaną matematykę:

  • Jeżeli zależy wam tylko na Raid Passach to Special Box jest dla was – w tym boxie płacicie najmniej za Raid Passy (80 monet) jeśli podzielić całą cenę tylko na nie;
  • Jeżeli oprócz Raid Passów cenicie również Star Piece to najlepszym wyborem będzie Great Box – przy zakupie dwóch zapłacicie 80 monet więcej niż za Ultra Box, ale otrzymacie o 3 Raid Passy więcej przy takiej samej liczbie Star Piece,
  • Ultra Box polecam tylko tym, dla których Lucky Eggi wciąż są wartościowe.

Paczki będą dostępne do 22 stycznia:

12 Comments

  • Reply
    Wookie
    Sty 13, 2018 10:05 pm

    Trudno się nie zgodzić,że great box to najlepszy wybór 🙂

    • Reply
      evoLucjan
      Sty 15, 2018 10:47 am

      A ja jakbym nie liczyl to powiem ze lepszym jest najtanszy. Ustawiajac je na tym samym pulapie za trzy specjal boxy zaplacisz 120 golda taniej a masz tyle samo raid passow, 10 pinap berry wiecej i incensa 15 sztuk ktory mi sie bardziej przydaje obecnie, niz star piece.

  • Reply
    Alq
    Sty 13, 2018 10:35 pm

    Co nie zmieni faktu że ta gra to syf 🙂

    • Reply
      EazyE
      Sty 13, 2018 11:32 pm

      To nie graj i nie zatruwaj atmosfery… nikt cie nie zmusza.
      Takie komentarze to syf bo są pod każdym artykułem i nie mają związku z jego treścią. Idź ty i tobie podobni płakać i jęczeć gdzie indziej. Gra nie jest idealna ale zasada jest prosta, nikt do grania nie zmusza, pograjcie w coś innego.

    • Prawda, wczoraj stoję pod gymem i czekam aż ktoś przyjdzie robić Groudona. Zimno leje deszcz nikogo prócz mnie nie ma, sprawdzam gym a tam 8 plajerów czeka na walkę. Skąd oni sie tam wzieli ? błąd gry ?

      • Reply
        Czerwony
        Sty 15, 2018 9:12 am

        Fakt. Fly gps i podobne są zmora tej gry, a Niantic nie ogarnia tego- albo nie chce tego powstrzymać. Czasem słyszę od graczy „zimno -to na fly do was przylecę” ręce opadają. Niedługo wszyscy będą grać w domu. Bez sensu zupełnie.
        Podobnie kupowanie kont xD. Co taki oszust chce pokazać prócz stanu umysłu? A przecież można to zweryfikować i wyciąć raka.

        • Reply
          Kropianka
          Sty 15, 2018 12:05 pm

          W mojej mieścinie tak właśnie jest. Grają prawie same dzieciaki. W wakacje jeszcze jakoś szło, potem sporadycznie ktoś wbijał na fejku, później przychodziła jedna-dwie osoby, reszta na fejku. Odkąd weszły legendarne psy to dzieciaki przesiadły się na fejka, bo przecież trzeba je było złapać wszystkie od razu. No i łatwiej bić legendę w takim Los Angeles, niż w małej mieścinie w kilka osób.

          • DawidPolakL
            Sty 15, 2018 9:44 pm

            W mojej dziurze jeszcze jakoś leci. 14 Groudonów w tym jeden 96% a dziś pierwszy nowy. Mało czasu ostatnio mam dlatego tak mało

          • DawidPolakL
            Sty 15, 2018 9:46 pm

            I dawno już nie widziałem grających dzieciaków oprócz jednego zawziętego

  • Reply
    Levy
    Sty 14, 2018 9:29 pm

    A ja sobie wziąłem środkowego boxa i git. Zrobiłem kilka raidów. Zawsze to taniej niż kupować pojedyncze. No bo po co mi te coinsy.

  • Reply
    Seba
    Sty 14, 2018 10:54 pm

    A jak chodzi o kupno jajek to niech lepiej obtanią o połowę jak kiedyś. To była promocja

  • Reply
    DawidPolakL