News 27

Shiny Duskull w grze!

duskull

Wielu z was pewnie zastanawiało się, dlaczego Niantic nie udostępniło nam wszystkich duchów w wersji shiny, kiedy jest idealny czas na to. Ubiegłej nocy producent Pokemon GO zrobił jednak mały krok właśnie w tym kierunku.

Po rozpoczęciu wydarzenia w specjalnej kolorystycznej wersji shiny mogliśmy łapać jedynie Sableye. Sprawa z tym pokemonem jest nieco utrudniona, bo jest zdecydowanie najrzadszy z wszystkich nowych pokemonów-duchów trzeciej generacji a na dodatek w zwiększonych ilościach występuje tylko w porze nocnej.

Producent Pokemon GO postanowił nam nieco umilić łowy i dodał do gry kolejnego shiny pokemona. Oczywiście nie dostaliśmy żadnego oficjalnego potwierdzenia ze strony Niantic, ale kolejne screeny, filmiki oraz informacje od graczy zdecydowanie potwierdzają, że od ubiegłej nocy warto dokładnie sprawdzać każdego napotkanego Duskulla. W jego przypadku ciężko byłoby przeoczyć odmienne kolory wersji shiny, zresztą zobaczcie sami jak wygląda (ewolucja czyli Dusclops także jest shiny, ale tak jak w przypadku Raichu czy Gyaradosa raczej nie występuje on na dziko jako shiny):

Just caught a shiny Duskull

Dla niedowiarków poniżej filmik:

Ruszajcie na łowy póki Sableye i Duskulli mamy aż w nadmiarze.

Źródło:

reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/78yh7v/just_caught_a_shiny_duskull/

27 Comments

  • Reply
    Parapapa
    Paź 27, 2017 5:03 pm

    Sableye u mnie na wiosce jest tyle że do tej pory złapałam aż 4. Żaden shiny. Może chociaż z tej zgrai duskulli wpadnie jakiś shiny, byłoby miło

  • Reply
    Marek
    Paź 28, 2017 12:24 am
  • Reply
    .........
    Paź 28, 2017 1:06 am

    Mam 34 level, po co mi ten nowe poksy ? W gymach po kilku godzinach nawet z mocnego tyrka robi się anemia którą rozwalę pigejem. Dla starych graczy to już jest bez sensu. Nowi coś połapią ale za kilka tygodni i tak przestaną grać. Totalna kicha i tyle.

    • Reply
      jeambean
      Paź 28, 2017 10:53 am

      Bo system teraz jest lepszy dla nowych graczy. W poprzednim systemie na swojej dzielnicy dopiero na 30 lvl moglem wrzucić się do gyma. Wcześniej mogłem ale byłem na ostatnim lub przedostatnim miejscu (czyli pierwszy do bicia) Jeździłem poza miasto aby wrzucić się gdzieś do „słabego” gyma. A teraz co wieczorem wrzuciłem do gyma blissy cp ponad 3100 i rano jakiś gimbus z 7 lvl ją wybił. Ale pocieszające jest to że jak przyjdą deszcze, śnieg i zimno to ZOSTANĄ TYLKO GRACZE Z LVL 35 i WYŻSZYM.

      • Reply
        hejterhejterów
        Paź 28, 2017 2:36 pm

        i monety będziesz odbierał co 3-4 dni, a nie codziennie 😉

        • Reply
          a
          Paź 28, 2017 7:53 pm

          Spokojnie.
          Jak się wrzuci do 15-20 gymów to nie ma bata, aby któryś nie spadł następnego dnia.

  • Reply
    Lewatywa
    Paź 28, 2017 3:28 am

    Dla mnie liczy się tylko shinny magikarp lub gyarados. Resztę można wrzucić do klopa.

    • Reply
      DawidPolakL
      Paź 28, 2017 6:47 am

      No ja zrobiłem sobie shiny gyardosa aż 42 cp i nie zamierzam go powerapować. Fajnie wygląda na gymach taka czerwona bestyjka haha

  • Reply
    KedarZS
    Paź 28, 2017 12:23 pm

    Czy wersję shiny poksa widać już na radarze, czy dopiero jak pojawi się na mapie? Gram dopiero niecałe 4 miesiące i jeszcze nie spotkałem żadnego shiny poka w dziczy i nie wiem jak je widać.
    Pomimo że jestem nowym graczem uważam że obecna wersja gymów to lipa, bo widziałem jak to funkcjonowało wcześniej u żony na koncie.

    • Reply
      Kropianka
      Paź 30, 2017 9:57 am

      Nie widać na radarze, dopiero jak wejdziesz w ekran łapania. Dodatkowo jak będziesz grał z kimś innym, to klikając tego samego pokemona jedna osoba będzie mieć shiny, a druga nie, to zupełna losowość.

  • Reply
    M
    Paź 28, 2017 2:17 pm

    Jakim cudem widać tam ich?

  • Reply
    M
    Paź 28, 2017 2:18 pm

    Iv?

  • Reply
    treneiro
    Paź 28, 2017 5:43 pm

    W ogóle nie wiem jak da Was ale te shiny są bez sensu, zawala tylko plecak – bo szkoda wyrzucić – szanse złapania mizerne. Mogli poprzestać na samym karpiu i pikachu a resztę odpuścić.

    • Reply
      a
      Paź 28, 2017 7:54 pm

      Dokładnie, ja tam nie patrzę na te kolory. Jedynie bordowy Gyarados jest fajny, bo może mieć wysokie CP.

  • Reply
    Levy
    Paź 28, 2017 11:16 pm

    Czy ktoś złapał juz tego żółtego sableye? Ja już ich nalapalem ze 100 i shiny nie widać.

    • Reply
      Adam987
      Paź 29, 2017 9:54 pm

      100? Ja z kilkaset i tylko 1 się trafił z cp 10 🙂

  • Reply
    Stefcio2016
    Paź 28, 2017 11:42 pm

    A ja mam Magikarpia 0 IV, nie wiem czy nie większy rarytas od 100%

    • Reply
      Danek
      Paź 31, 2017 7:57 am

      Oczywiście ze wiekszy rarytas. Zdecydowanie ciężej znalezc poka z IV 0 niz iv 100%

  • Reply
    Levy
    Paź 29, 2017 9:33 am

    Każdy ma inną filozofię na tę grę. Mam 38lvl i teraz to tylko shiny mnie interesują. Stałem się takim kolekcjonerem wiec będę łapał te duchy na maksa bo chcę mieć je w plecaku dla samego fanu czekając na całą 3 gen.

  • Reply
    DawidPolakL
    Paź 29, 2017 12:30 pm

    Szkoda tylko że nie pomyśleli o możliwości powiększenia miejsca na pokemony. 1000 to jednak za mało zwłaszcza gdy się wprowadza coś nowego

    • Reply
      też_ojciec
      Paź 29, 2017 1:32 pm

      Albo niech wprowadzą możliwość wymieniania się pokami. Mam wiele fajnych poków w nadmiarze i żal trochę kasować je.

    • Reply
      Kilerx
      Paź 29, 2017 11:41 pm

      1000 to mało? Ja nigdy 300 nie zapełniłem 🙂 Tyle że ja gram z zasadą posiadania tylko 1 pokemona danego gatunku. Szukam z wysokim iv i maksuje.

      • Reply
        DawidPolakL
        Paź 30, 2017 1:42 am

        Mam ponad 1,5 mln xp 37 levelu. Ewolucji nie robiłem od ostatniego ewentu z podwójnym xp, teraz mam candy na jakieś 700-800 ewolucji i czekam na kilejny taki ewent. Więc co to 1000 miejsc na poki?

  • Reply
    grajek
    Paź 30, 2017 11:50 pm

    Nie wiecie gdzie można dostać 10 km jajka? W ten event zrobiłem ponad 50 jajek i dostałem jedno 10 km, no kuźwa sie odechciewa :/

    • Reply
      at3at3
      Paź 31, 2017 11:33 am

      Nie wiemy, ale w spożywczym widziałam dziś jajka 10 szt z chowu ściółkowego. Mogą być? 😉
      A tak na serio: wciskają wszystkim 5-tki, żebyś kupił od nich szybkie wykluwaczki by zwolnić miejsce na 2-ki z Piczkiem w czapce. Albo dyszki, jak kto woli. Po czym cierpliwie wykluwasz te upragnione dwójki hodując sobie całe stado zadowolonych z siebie Nidoranów, a z 10-tki wyskakuje Sableye… Ech… 🙁

      • Reply
        Kotori
        Paź 31, 2017 9:52 pm

        Nie tylko nie Sableye, dziś jak nigdy załapałam dwie 10 jak wyjdą mi Sableye to się popłacze

  • Reply
    Quis