News 37

Snorlax z Body Slam za stemple!

snorlax

Niantic ujawniło nam szczegóły kolejnej partii specjalnych zadań, które przygotowało na miesiąc lipiec. Tym razem bez legendy w Research Breakthrough!

Na pewno wielu z was spodziewało się, że po legendarnych ptakach w nagrodach za siedem zebranych templi, teraz przyszedł czas na bestie z drugiej generacji. Niantic lubi nas jednak zaskakiwać i lipcową nagrodą Research Breakthrough będzie Snorlax z niedostępnym od wielu miesięcy tzw. legacy atakiem – Body Slam.

Nowe lipcowe zadania zawierające pokemony pierwotnie odkryte w regionie Kanto!

Jesteście gotowi na więcej zadań typu Field Research i inne przydatne nagrody w lipcu? 1 lipca o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu) przygotujcie się na zestaw nowych zadań typu Field Research skupionych wokół pokemonów pierwotnie odkrytych w regionie Kanto. Ukończcie te zadania by mieć szansę na spotkanie takich pokemonów jak Pikachu, Ditto lub Eevee! Jeśli zbierzecie wystarczającą ilość stempli by uzyskać Research Breakthrough, zyskacie szansę na złapanie Snorlaxa, który będzie znał Body Slam. Nie zapomnijcie: jeśli jeszcze nie złapaliście legendarnego pokemona typu lodowo-latającego Articuno, pracujcie nad Research Breakthrough w tym tygodniu zanim odejdzie. Przygotujcie się na ciekawy miks zadań w przyszłym tygodniu i ruszajcie!

Snorlax z Body Slam jest dobrze znany wszystkim, którzy z Pokemon GO byli między premierą gry a lutym 2017 roku. W tamtym czasie Niantic postanowiło zbalansować grę wprowadzając zmiany w wielu atakach oraz dostępnych dla niektórych pokemonów movesetach. Wtedy też Snorlax stracił Body Slam na rzecz Heavy Slam. Teraz wszyscy ci, których ominęła okazja na złapanie Snorlaxa z tym atakiem (który jest przez wielu uznawany za najlepszy w defensywie) będą mogli uzupełnić swoją kolekcję. Nieco mniej mogą cieszyć się wszyscy, którzy planowali uczynić okazy z Body Slam swoimi kartami przetargowymi w wymianach.

37 Comments

  • Reply
    pimpim
    Cze 27, 2018 12:28 am

    Dziadostwo!! :]

  • Reply
    Adam
    Cze 27, 2018 1:54 am

    Liczyłem na Lugie

    • Reply
      Krzych
      Cze 29, 2018 9:18 pm

      Też. Głównie z racji fabuły 2 filmu (złapane 3 legendarne ptaki – pojawia się Lugia, strażnik) ale podejrzewam że może wrócić na raidy… Pytanie czy polecą komplet Regi i dopiero potem czy wcześniej…

    • Reply
      Król Albanii
      Lip 01, 2018 9:56 am

      Twoja stara też!

  • Reply
    evoLucjan
    Cze 27, 2018 6:36 am

    A ja sie ciesze zajebiscie, Snorlax to jeden z moich ulubionych pokow z piewszej geny, a ostatnio dostal nawet swoj Z-atak. Jesli dobrze to rozegram to w lipcu bede mial szanse na piec sztuk, bo 7 stempel odbieram akurat 1lipca:-P

  • Reply
    Wooper
    Cze 27, 2018 7:15 am

    A ja liczyłem, że będą pieski. Na ptakach mi nie zależało bo i tak miałem wszystkie, a psów nie mam żadnego :/ ale pewnie dadzą z czasem.

  • Reply
    Ddd
    Cze 27, 2018 7:22 am

    Na co komu beznadziejny snorlax? Liczyłem na normalne legendy tj. Psy których mi brakuje tylko z 2 geny

  • Reply
    rogal
    Cze 27, 2018 8:05 am

    też liczyłem na bestie :/ żadnej nie mam :/ a tu snorlax, walić go :/ nie mam go z body slamem i co z tego?? jak i tak motywacja spada? i po tych 8h ktoś mi go zbije i nawet nie będę wiedział że ktoś go zbija??

  • Reply
    PlutoVALOR
    Cze 27, 2018 8:11 am

    Mam takiego snorka 91iv z tym atakiem, moze uda się setke dorwać

  • Reply
    pokeshow
    Cze 27, 2018 8:19 am

    Ktoś się orientuje jaka legenda będzie od lipca w stemplach? i kiedy będzie kolejny special research?

  • Reply
    pokeshow
    Cze 27, 2018 8:23 am

    nie doczytałem, że snorlax będzie w stemplach, ale bieda ….

    • Reply
      BSRF
      Cze 27, 2018 8:29 am

      Cały artykuł jest tylko o tym, jak można to przeoczyć?

      • Reply
        pokeshow
        Cze 27, 2018 10:24 am

        przeoczono, ponieważ go nie czytałem tylko zapodałem pod pierwszym artykułem komentarz, oto cała filozofia maestro.

        • Reply
          TheKlucha
          Cze 27, 2018 11:31 am

          Nie ma to jak komentować artykuł bez przeczytania go… xD

          • pokeshow
            Cze 27, 2018 2:29 pm

            oł jeeaa bejbi

  • Reply
    morawcik
    Cze 27, 2018 8:33 am

    Yhy, I dostanę go pewnie na max 1300 CP z możliwością wytrenowania do max 1500 kiedy normalnie mogę złapać z ponad 2000 CP…

    • Reply
      morawcik
      Cze 27, 2018 8:39 am

      „Trochę” się zawiodłem 🙁

      • Reply
        kaczmar93
        Cze 28, 2018 9:51 pm

        czemu wytrenować max do 1500? mając candy i stardust możesz spokojnie do 40lvl powerupować 🙂

  • Reply
    florian
    Cze 27, 2018 10:08 am

    Co za gówno…

  • Reply
    RobertBerta1612
    Cze 27, 2018 10:15 am

    Ktoś wie kiedy pojawią się Special Research?

    • Reply
      kaczmar93
      Cze 28, 2018 9:52 pm

      Chyba tylko niantic wie, a może nie 😛

  • Reply
    DP
    Cze 27, 2018 1:06 pm

    Beznadzieja !!

  • Reply
    KedarZS
    Cze 27, 2018 1:43 pm

    Coś mi się wydaje że to tylko ma być pomoc dla tych co jeszcze nie mieli okazji złapać Mew i od sierpnia wprowadzą zadania na Celebi wreszcie.

    • Reply
      Marcin
      Lip 01, 2018 4:01 pm

      Nie chcę być czarnowidzem ale celebi raczej dopiero za rok wystartuje. Teraz raczej będą tak przeciągać żeby niby coś dać ale nic nic specjalnego.

  • Reply
    SkyLighter01
    Cze 27, 2018 1:53 pm

    Niby spoko ale ja tam mam snorlaxa to cuksy do power up będą

  • Reply
    Bozon
    Cze 27, 2018 6:33 pm

    Eh a ja nie trafiłem na zadanie z którego można było złapać Absola i pewnie już nie uda mi się tego dokonać a nie mam opcji by z raidów go zdobyć :/ no szkoda. Fajnie że będzie snorlax bo ja mało ich spotkałem 🙂

    • Reply
      adaś
      Cze 28, 2018 8:32 am

      Jak ktoś trafi to powinien podawać adres. Przez około 24 godz tam będzie.

    • Reply
      kaczmar93
      Cze 28, 2018 9:53 pm

      w 4 generacje będzie miał preewolucję w jajkach jako baby pokemon

  • Reply
    KlinPolska
    Cze 27, 2018 10:37 pm

    Lepiej być nie mogło, wg mnie to zapowiedz Celebi w nastepnej edycji specjal research, która nadchodzi wielkimi krokami do gry. Sierpień? Wrzesień? Wszystko sie okaże. Powodzenia

  • Reply
    Karolina z Obłuża
    Cze 28, 2018 12:08 am

    A ja posiadalam już trzy. Jednego dałam mojemu chłopakowi. Więc mam dwa. Jakoś to bez sensu. Gdzie Raiku, Entei, Suicine?

  • Reply
    sensej
    Cze 28, 2018 2:45 pm

    Czy komuś jeszcze nie naliczają się dni do osiągnięcia stopni znajomości? Mi cały czas pokazuje, że minęły dwa dni, choć codziennie rozdaje gofry.

    • Reply
      bart
      Cze 28, 2018 6:34 pm

      Może ktoś nie otwiera Twoich prezentów ? Codzienne wymiany prezentów działają dopóki ktoś nie chomikuje prezentów z powodu braku miejsca w plecaku lub czeka na wyklucie jajka. Miałem takie 2 przypadki w grupie 10 znajomych ale osoby się przyznały, że czekały by mieć jajko i przegapiły otwarcie prezentu – ich wina nie gry.
      Jeszcze 2 dni i będzie 2gi stopień znajomości.

      Co do artykułu snorlax fajny pok, szczególnie z tymi atakami. Ciężki wybór czy brać kolejne artikuno których mam sporo, czy więcej snorlaxów z tym atakiem i później na wymianę.

      • Reply
        Bea
        Cze 28, 2018 9:20 pm

        Otwierane są wszystkie prezenty. Wymieniane są poki i nawet wspólne raidy. Jednej osobie nalicza a drugiej nie.

        • Reply
          kaczmar93
          Cze 28, 2018 9:55 pm

          System jest w fazie beta i stad takie błedy. Też tak mam, w przypadku gdy jednej osobie się nalicza a drugiej nie to mam nadzieje ze sie wyrówna przy osiągnięciu nowego poziomu przyjaźni 🙂

  • Reply
    Bea
    Cze 28, 2018 4:32 pm

    Tak. Mi też nie nalicza. Przydałoby się żeby coś z tym już zrobili.

  • Reply
    MarkOldMan
    Cze 28, 2018 7:55 pm

    7051 5018 1731 Śląsk

  • Reply
    Domingo