News Pokemony 12

Specjalne paczki tylko do jutra?

boxypika

Według oficjalnego japońskiego konta Pokemon GO na Twitterze, obecna sprzedaż specjalnych paczek z Raid Passami ma zakończyć się 21 sierpnia.

raid_pass_box

W tłumaczeniu:

Wyprzedaż w sklepie upamiętniająca pierwszą rocznicę narodzin Pokémon GO ma się zakończyć 21 sierpnia (poniedziałek). Kupuj jak najszybciej!

Chodzą plotki, że wycofanie specjalnych paczek ma być opóźnione do 31 sierpnia, ze względu na przedłużone rajdy z Legendarnymi Ptakami. W każdym razie zaleca się zakup Raid Pass Boxów przed poniedziałkiem, 21 sierpnia.

Przypominam, że obecna sprzedaż oferuje pakiety Raid Passów wraz z dodatkowymi przedmiotami w naprawdę dobrej cenie:

Special Box Great Box Ultra Box
Ikona bronzebox silverbox goldbox
Raid Passy 6 12 16
Pinap Berry 10 20 30
Lure Module 10 20
Koszt 480 coinsów 980 coinsów 1480 coinsów

12 Comments

  • Reply
    Machrid
    Sie 20, 2017 12:09 pm

    nie kupilem zadnej tej ich paczki ,bo nie bylo sensu.
    starcza mi jeden codzienny darmowy raid pass, bo i tak nie ma z kim juz chodzic na rajdy bo nikt w to nie gra.
    a jakies zbedne lury i ananasy za golda to mi nie potrzebne.
    ilosc rare candy z rajdow spadla bardzo niestety co zniecheci ludzi do chodzenia na rajdy jeszcze bardziej.
    dzis np. na 2 rajdach zero candy zdobylem w wiekszosci potiony dropia.

    • Reply
      Tomic0981
      Sie 20, 2017 10:16 pm

      Nikt w to nie gra? Chłopie, ja w Warszawie nie mieszkam , a u nas codziennie po kilkanaście osób na każdym raidzie jest. Bywa, że jeden raid robią dwie grupy. Dotychczasowy rekord to 52 policzone osoby, które w 3 grupach biły jednego bossa.
      Oprócz regularnej grupy mnóstwo dzieciaków i starszych grających bardziej sporadycznie.

      • Reply
        Tomic0981
        Sie 20, 2017 10:18 pm

        Pozatym Ciebie to chyba nie trzeba już zniechęcać, bo odkąd czytam tą stronę (od wejścia drugiej geny) to właściwie hejtujesz wszystko co dotyczy tej gry. Swoją drogą nieprawdopodobna konsekwencja z Twojej strony. Grasz w coś czego tak nie cierpisz już od wielu miesięcy…

  • Reply
    Wojtek
    Sie 20, 2017 12:54 pm

    Cóż jeżeli robisz raidy tylko dla cukierków to lepiej od razu skasuj grę;-) ważne że możesz od razu mieć np machampa gengara czy alakazama możesz sobie zrobić po 6 takich np gengarów które możesz wymaksować i się przydadzą szybciej niż myślisz. Masz możliwość uzyskania zarówno fast tm i charge które też masz tylko dzięki raidom.do zrobienia jedno i dwu gwiazdkowych raidów nie potrzeba dużo osób,nawet jak masz dobre poki to i trójki zrobisz sam. Z gymów mam pełno coinsów i kupuje paczki bo jest taniej i idzie zdobyć coś specjalnego tylko z raidów więc nie pisz ze coś nie ma sensu.

    • Reply
      RavAzr
      Sie 20, 2017 2:38 pm

      Pełna racja. Raidy to praktycznie jedyna możliwość złapania ostatnich form bardzo silnych pokemonów jak Machamp, Exxegguttor, Muk, czy Tyranitar z wysokim IV. I to jest chyba najważniejsze. Cukierki wypadały zbyt często. W ogóle mogłoby ich nie być w moim mniemaniu. Szkoda tylko, że zmniejszono liczbę złotych malin i tm-ów. Te pierwsze rzadko dostaje w liczbie potrzebnej do złapania bossa (np. dostając 10 premier balli dostaje 3-4 goldeny), przez co zazwyczaj rezygnuje z ich używania gdy boss, którego łapie ma słabsze IV. Jeszcze bardziej mnie niepokoi drastyczny spadek liczby tm-ów (przynajmniej w moim wypadku) – na 5 raidów 4-5 gwiazdkowych, które ostatnio wykonałem w żadnym nie wypadł przedmiot do zmiany ataków. Wcześniej miałbym ich po min. 2 z każdego rodzaju. Może to też dobra zmiana, bo co za dużo to niezdrowo (zbyt łatwo), ale chciałbym żeby raz na 5-10 raidów coś wypadło.

  • Reply
    Lumen
    Sie 20, 2017 1:36 pm

    Nie kupiłam i nie kupię żadnego z tych boxów, bo najdłużej na arenie byłam jakieś pół godziny.

    • Reply
      Piter
      Sie 20, 2017 2:27 pm

      Mój pok raz siedział na arenie 17 dni i już bardzo chciałem żeby wrócił.

    • Reply
      Farmer
      Sie 20, 2017 6:42 pm

      Co.

  • Reply
    Tahu
    Sie 20, 2017 2:10 pm

    A ten event w Wawie jest jeszcze jutro czy dziś ostatni dzień?

  • Reply
    Ambro
    Sie 22, 2017 8:38 am

    III generacja już za chwilę !!!

    • Reply
      Korath
      Sie 22, 2017 4:40 pm

      to że w kodzie umieścili to nie oznacza że za chwile:) 2 generacje w kodzie umieścili w listopadzie a faktycznie do gry weszła 3 m-ce później 🙂