News 37

Świąteczny event już jutro?

event

Wodny Festiwal jak każdy event poprzedni event przypadł graczom bardzo do gustu. Stąd też nie powinien dziwić fakt, że z niecierpliwością wszyscy czekamy na kolejny ruch Niantic w tym kierunku.

Święta Wielkanocne zbliżają się dużymi krokami. W wielu grach już wystartowały poświęcone temu okresowi dedykowane wydarzenia, bezpośrednio powiązane z tym religijnym świętem – o ile za te powiązania przyjmiemy pomalowane jajka, zajączki i wszelkie ozdoby w tych właśnie kształtach. W Pokemon GO wspomniane przed chwilą jajka to jedna z głównych „atrakcji” oraz mechanik, która w oczywisty sposób powinna zostać połączona z eventem z okazji Wielkanocy.

To samo źródło, które dostarczyło nam informacji o Wodnym Festiwalu na dzień przed jego rozpoczęciem, ponownie przynosi nam bardzo dobre informacje. Według Team Eevolution już jutro wystartuje nowe wydarzenie a jego głównymi atrakcjami będą:

  • Dwukrotne zwiększenie punktów doświadczenia;
  • Zmiany dotyczące jajek i rzadkich pokemonów – według źródła ma być zwiększona szansa na wyklucie np. Snorlaxa i Laprasa.

Z informacji przekazanej na twitterze wynika, że event ma potrwać przez tydzień. Pamiętajcie, iż informacje nie są w pełni potwierdzone. Ewentualne oficjalne ogłoszenia będziemy przekazywać wam na bieżąco – być może już jutro przekonamy się, czy chociaż część tego przecieku była prawdziwa.

Źródło (w j. hiszpańskim): https://twitter.com/TeamEevolution/status/852152613382627329/photo/1

37 Comments

  • Reply
    Michal_tata
    Kwi 12, 2017 9:26 pm

    No nie wiem czy to tak „już jutro” czy raczej dopiero jutro. To są najważniejsze święta Chrześcijan, a event na helloveen trwał 2 tygodnue i jak do tej pory żaden inny mu nie dorównał. Więc to raczej żart ze strony Niantic, wiocha i wstyd.

    • Reply
      twoja_stara
      Kwi 12, 2017 10:00 pm

      Niantic nie jest firmą kościelną i nie interesuje ich twoja religijność. Ich eventy nie mają z religią nic wspólnego i wiochą jest oczekiwać od biznesu, że będzie się kłaniał twojej pobożności. Chcesz religijnych eventów, idź do kościoła.

    • Reply
      PytongWybieramCię!
      Kwi 13, 2017 2:13 am

      Może pora wyściubić nochala poza swój zaściankowy ogródek? Szczególnie miliardy chińczyków są katolikami. Event jest dla wszystkich nacji jednocześnie.

    • Reply
      Poganin
      Kwi 13, 2017 9:49 am

      Nie wszystkich muszą obchodzić chrześcijańskie święta, przestań płakać.

  • Reply
    woocasch1984
    Kwi 12, 2017 9:26 pm

    Od miesiąca czekam z ewolucjami z nadzieją, że będzie 2 x XP. Mam ich już na co najmniej dwa jajka. Mam nadzieję, że się nie zawiodę 🙂

    • Reply
      AszKeczam
      Kwi 12, 2017 9:57 pm

      Ja chyba nawet na 3 uzbieram, od tego ponad 20 nowych wpisów do pokedeksu (wreszcie będę miał Blissey, Kingrdę, Porygona 2 i inne ewolucje z kamieni! 😀 ). Jeśli będzie x2 to jutro z pierwszej generacji, oprócz regionali, zostanie tylko Dragonite. xD
      Tylko nie wiem czy ewoluować wonder Dratini w Dragonair, bo tylko 20 lvl, czy czekać na coś mocniejszego (do tej pory 6 dzikich Dratini, same not much in battle…)

      • Reply
        verker
        Kwi 12, 2017 11:16 pm

        Ja mam 100% dratini, które ma tylko 200 CP. I zamierzam w nie władować milkion cukierków i stardasta 😀

      • Reply
        Bodzio
        Kwi 12, 2017 11:35 pm

        Mi się udało uzbierać ponad 600 evo, więc jeśli faktycznie event w takiej formie wystartuje to zainkasuję ponad 1,2 mln exp. 🙂

        • Reply
          Ricardogo
          Kwi 13, 2017 8:25 am

          600 evo jeśli chodzi o cukierki to spoko, ale miejsce w plecaku to już trochę krucho 😉

      • Reply
        Euruvi
        Kwi 13, 2017 11:47 am

        Ja ewoluowalam wonder z jajka, ale teraz czeka mnie długa droga aby nazbierać cukierków na power up 😀
        Moim zdaniem jak masz iv bliskie 100% to warto, w końcu Dragonite to pok z bardzo wysokim możliwym cp

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Kwi 12, 2017 9:28 pm

    a jednak

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Kwi 12, 2017 9:44 pm

    ale zaraz tydzień to trochę za długo zaraz wszyscy będą mieć 40

    • Reply
      AszKeczam
      Kwi 12, 2017 9:58 pm

      Przesadzasz xD 36-38 może… 😛

      • Reply
        a
        Kwi 12, 2017 10:13 pm

        Jak tam gram w małym miasteczku i jak będzie event x2XP to wbiję ledwo z 32 na 34.

  • Reply
    Pidżej kozak
    Kwi 12, 2017 9:45 pm

    Spamu mam na trzy lucky eggi + reszta pokemonów do ewolucji, to będzie około czterech masówek. Tak więc potencjalny event będzie przydatny.

    Pytanie co ewentualnie z jajkami bo mam cztery fioletowe. Pewnie starych jajec nie będzie dotyczyła zwiększona szansa na lepszy loot :/

  • Reply
    l0l
    Kwi 12, 2017 10:10 pm

    36-38 już dawno Gracze mają xd
    liczę na wbicie 39 levelu samym oraniem wrogich gymów lol

    • Reply
      Nate
      Kwi 12, 2017 11:03 pm

      tylko bardziej aktywni gracze największych miast w Polsce, albo oszuści. w mniejszych miastach nie ma aż tylu pokestopów i pokemonów, żeby zrobić taki wysoki poziom.

      @wszyscy co będą płakać, że każdy teraz będzie miał 40lvl
      od 37 czy 38lvl kończy się ulepszanie pokemonów, więc nic się nie stanie nawet jak 60mln graczy wbije 40lvl

  • Reply
    l0l
    Kwi 12, 2017 10:21 pm

    candy nie oszczędzałam bo carpe diem xd
    gymy oszczędzałem nie sojusznicze ;]
    hehehe

  • Reply
    fififak
    Kwi 12, 2017 10:35 pm

    jesli bedzie podwojna ilosc candy z jajek to sie zastrzele bo dzis i wczoraj wyklulem wszystkie 8 jajek 10 km

  • Reply
    DawidPolakL
    Kwi 13, 2017 12:44 am

    Piszecie takie bzdury że czytać nie idzie. Aby przejść np z 32 na 34 level trzeba zyskać grubo ponad milion XP więc trzeba zrobić grubo ponad tysiąc ewolucji na lacky egg albo ponad 500 w razie odpowiedniego eventu. Jaki wówczas musicie mieć storage upgrade? Ja podniosłem do 400 a wy musielibyście mieć z 1000. Kto tyle kasy wydaje na grę? I jaki gracz wytrzyma pół roku bez chęci podnoszenia lewelu? No chyba że bot bo boty nie mają emocji.

    • Reply
      Porsche Cayenne
      Kwi 13, 2017 8:25 am

      na początku masz 250 miejsc czyli trzeba wykupić 750 czyli 15 razy 50 po 200 coins czyli 3000 conisów a jak zbierasz codziennie po 100 to w miesiąc masz 3000

      • Reply
        A
        Kwi 13, 2017 8:31 am

        Codziennie 100 ? to chyba tylko boty zgarniają taka gotówkę jak mi wpadnie na tydzień 70 to jest udany tydzień.

        • Reply
          Witillie
          Kwi 13, 2017 10:28 am

          Żaden problem zrobić 100 golda na dzień, trochę strategii potrzeba i znajomości miasta. Mnóstwo graczy w dużych miastach odbiera codziennie minimum 80. Nie robię ewolucji od ostatniego eventu z 2x XP bo wiedziałam że kiedyś zrobią podobny event – no i się doczekałam. Mam odłozone cukierki na 1000 ewolucji, zobaczymy ile się uda uzbierać poksow żeby je zrobic 😉

      • Reply
        DawidPolakL
        Kwi 13, 2017 8:40 am

        U mnie w mieście są tylko 3 gymy. Zresztą w dużych miastach aby być jednocześnie na 10 gymach trzeba ostro się sprężać bo zanim dojdziesz do 10 z 4 już cię zbiją. No chyba że się mylę

        • Reply
          Barti
          Kwi 13, 2017 9:29 am

          Dlatego trzeba się wstawiać w małych miejscowościach i wiejskich kościołach 🙂

    • Reply
      Fiat panda
      Kwi 13, 2017 9:19 am

      Ja mam 1000 miejsc w plecaku i 1000 na poki i to juz jest zbyt mało. Do tego 2500 monet które leżą i się nie przydają a dodam że ostatni raz w gymie walczyłem miesiąc temu.

  • Reply
    Ashhash
    Kwi 13, 2017 1:32 am

    Noob nigdy nie osiągnie!!
    NOOB czyli taka płaczka zawistna, pies ogrodnika XD
    Nie masz pokestopow na wsi to jedź do miasta LOL
    Za pomawianie też powinni banować.

  • Reply
    Koordynators
    Kwi 13, 2017 7:30 am

    Ja gram od sierpnia. Aktualnie mam 37 level i uzbierane candy na ponad 500 ewolucji. Na grę nie wydałem ani złotówki i nie korzystam z żadnych map itp. Z gymow uzbierałem jak na razie 4550 pokecoinsy. Dziennie wbijam ok 30 tysięcy expa, ale to z tego powodu, że dużo jeżdżę autobusami w pracy i tak sobie gram. Podsumowując to ta gra mnie już nudzi i irytuje. Za dużo osób oszukuje korzystając z map.
    Pozdrawiam

  • Reply
    pokekoka98
    Kwi 13, 2017 8:22 am

    Podwójny exp i lucky egg to już jest exp razy 4

  • Reply
    A
    Kwi 13, 2017 8:34 am

    A tak po za tym to FAKE NEWS jak to mówi TRUMP 🙂 Jakiś zrzut ekranu z hiszpańskiej strony 🙂 śmieszne źródło.

    • Reply
      Barti
      Kwi 13, 2017 9:32 am

      Forum, post Rufete „Event Wielkanocny” tam jest inne źródło tej niepotwierdzonej informacji.

  • Reply
    Chris
    Kwi 13, 2017 10:40 am

    Czy użycie lucky egga podczas eventu x2 przynosi jakis efekt?

    • Reply
      Ivrin
      Kwi 13, 2017 12:06 pm

      Podczas pierwszego eventu z podwojonymi punktami doświadczenia użycie lucky egga przynosiło efekt i exp był liczony x4. Podejrzewam, że tak samo może być tym razem (o ile pojawi się taki bonus).

  • Reply
    tomek
    Kwi 13, 2017 3:06 pm

    http://pokemongolive.com/en/post/eggstravaganza2017

    Oficjalne info dotyczące eventu i dodatkowe atrakcje, które nie zostały nakreślone w nieoficjalnym komunikacie 🙂

    • Reply
      Łyk
      Kwi 13, 2017 3:20 pm

      Super, to w naszej strefie czasowej o której się zaczyna?

      • Reply
        AszKeczam
        Kwi 13, 2017 6:05 pm

        Jak zwykle od 22:00 naszego 🙂

      • Reply
        Kropianka