News 41

Tajemniczy event i nowe shiny?

kanto

Niantic nie zwalnia tempa i kontynuuje, jak dotąd, bardzo dobry rok dla graczy Pokemon GO – na horyzoncie kolejny event.

Tym razem informacje nie są jedynie oparte na spekulacjach ani danych pozyskanych z ruchu między serwerem a aplikacją, ale… oficjalnych mailach od producenta Pokemon GO. Na skrzynki wielu graczy trafiła wiadomość, która zapowiada zbliżające się wydarzenie. Zobaczcie sami:

eve

Trenerzy, od 10 kwietnia będziemy prowadzić specjalną celebrację na cześć regionu Kanto w Pokemon GO! Śledźcie oficjalną stronę Pokemon GO oraz media społecznościowe, by uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia.

Niedługo powinniśmy dowiedzieć się o szczegółach wydarzenia, które jak już mogliście przeczytać, będzie związane z regionem Kanto, czyli miejscem, z którego pochodzą wszystkie pokemony pierwszej generacji.

Co ciekawe wczoraj do gry trafiły nowe modele dla wielu pokemonów właśnie z pierwszej geny – póki co są one widoczne na miniaturach (lista pokemonów, pokedex, radar). Gdy wejdziecie w „profil” lub będziecie je łapać to zauważycie, że modele 3D nadal są takie jak wcześniej. Jeśli Niantic dokona zmiany także na modelach 3D to możemy być praktycznie pewni, że do gry trafią wersje shiny tych pokemonów – tak działo się za każdym razem gdy jakieś shiny debiutowały w Pokemon GO.

pYo0QTls7OInetr4A3wQHCNoulCzNoTKr8d_XcnThyo

Wydarzenie z pokemonami z Kanto może być również dedykowane dla graczy, którzy wciąż zmagają się z zadaniami na Mew – przede wszystkim dla poszukujących cukierków do Magikarpia, duchów oraz walczących o złoty medal za wypełnianie pokedexu z Kanto.

41 Comments

  • Reply
    EazyE
    Kwi 08, 2018 12:35 pm

    Fajnie, że coś się dzieje 🙂

  • Reply
    JBC Niantic
    Kwi 08, 2018 12:43 pm

    Szkoda, że od tygodnia mam shadowbana za nic :/ albo za to, że nam IOS :/

    • Reply
      Vegi
      Kwi 08, 2018 12:58 pm

      „Za nic” się nigdy nie dostaje nawet shadowbanów 🙂

      • Reply
        JBC Niantic
        Kwi 08, 2018 1:12 pm

        Nigdy nie instalowałem żadnego innego programu prócz oficjalnego z appstore. Żadnego kalkulatora – nic. I dostałem. Mam iPhone i iPad i czasem sobie odpalam różnie. Może to być powodem…

  • Reply
    Ildhur
    Kwi 08, 2018 2:34 pm

    Jak zwiększą szanse, na złapanie shiny Magikarpia to się wścieknę, że nie poczekałem z łapaniem Mew. Fajnie jakby dali możliwość złapania regionalnych pokemonów, żeby każdy mógł sobie uzupełnić Pokedex 🙂

  • Reply
    Fryderyk 2005
    Kwi 08, 2018 6:10 pm

    Co to pokemon go

    • Reply
      Nikado
      Kwi 08, 2018 7:25 pm

      -,-

    • Reply
      bart
      Kwi 08, 2018 10:05 pm

      @Fryderyk 2005 – a Ty taki niedorozwój, że wchodzisz na forum każdej gry i się pytasz „co to za gra” ?
      Chcesz wiedzieć co to „pokemon go” – przeczytaj opis na stronie producenta.

  • Reply
    Rynewald
    Kwi 08, 2018 8:08 pm

    Nie wiem czy mi sie wydaje.. Ale czy poki w nearby zrobily sie mniejsze? Jakos bardziej musze sie wgapiac zeby roszyfrowac co i gdzie

    • Reply
      Willas93
      Kwi 08, 2018 8:18 pm

      Mam to samo

    • Reply
      Masza i niedzwiedz
      Kwi 08, 2018 8:22 pm

      Dokladnie. Zrobili mniejsze poki w nearby co jest strasznie denerwujace… :/ jak nie piksele to jakies miniaturki miniatur

    • Reply
      patrykknights
      Kwi 08, 2018 10:18 pm

      Dokładnie , na 3 różnej rozdzielczości telefonach widać różnicę w wielkości pokemonów .

  • Reply
    DudiProGamer
    Kwi 08, 2018 9:20 pm

    KURWA CZEMU TĄ 8-BITOWĄ GRAFIKĘ USUNĘLI PRZECIEŻ ONA BYŁA ZAJEBISTA!

  • Reply
    patrykknights
    Kwi 08, 2018 10:18 pm

    Dobrze, im więcej się dzieje w pokemon go tym więcej ludzi będzie grało !

  • Reply
    delightmars
    Kwi 08, 2018 11:18 pm

    Tutaj jest jeszcze działający kod do Google Pay GDN95K6X

    • Reply
      DJ
      Kwi 09, 2018 12:23 am

      Jak byś pokombinował to sam byś ten kod wykorzystał 😉

    • Reply
      Bździna
      Kwi 10, 2018 11:02 am

      Jeśli ktoś potrzebuje to proszę 😉 GD4LG359

  • Reply
    evoLucjan
    Kwi 09, 2018 7:07 am

    Jest juz spora lista nowych shine z kanto i nie tylko. Do tego cos slychac o jakims bonusie 2x,3x stardust za lapanie sunny weather pokemonow XD

    • Reply
      adaś
      Kwi 09, 2018 4:51 pm

      Gdzie jest ta lista?

      • Reply
        Kierkłek
        Kwi 09, 2018 6:49 pm

        Pokemon go hub

      • Reply
        evoLucjan
        Kwi 10, 2018 7:42 am

        Zobacz na stronie pokemon go hub, albo u youtubera PokeAK.

  • Reply
    harpoonka
    Kwi 09, 2018 6:15 pm

    W koncu cos konkretnego zaczyna sie dziac. Wielu nowych graczy bedzie mialo mozliwosc uzupelnienia pokedexu-swoja droga,jak czesto w ciagu ostatnich kilku miesiecy spotkaliscie poliwaga? Potrzebuje do powerupowania setki Poliwratha,a szkoda na niego rarek.
    Po roku,w ktorym czesto wialo nuda,mamy poczatek roku obfitujacy w nowinki. Na tyle czeste,ze gracze nie zdaza znudzic sie legendami ,bo w miedzyczasie maja Community czy eventy. Nie czarujmy sie,wszystko opiera sie o kase,ktora dzieki temu zarobia,ale milo wiedziec,ze w koncu dbaja o graczy.

  • Reply
    Lanca
    Kwi 09, 2018 10:50 pm

    O co chodzi z tymi kodami do Google Pay?

    • Reply
      Ildhur
      Kwi 09, 2018 11:50 pm

      Można dostać 80 zł do wykorzystania w grach i sklepie Play. Ponadto, ten kogo kod wpiszesz, żeby aktywować promocję dostanie w prezencie 40 zł 🙂 Jedyne co trzeba zrobić, to w sumie zamiast kartą zapłacić telefonem.

  • Reply
    DawidPolakL
    Kwi 10, 2018 6:58 am

    Moltres 98%. Z rajdów najlepszy miał 84 . Więc całkiem nieźle

  • Reply
    Levy
    Kwi 10, 2018 7:51 am

    Ciekawe czy w drugiej turze zamiast moltresa dadzą articuno. Byłoby super bo tylko tego mi brakuje.

  • Reply
    evoLucjan
    Kwi 10, 2018 8:31 am

    Info o evencie KANTO:
    -w dniach od 10 do 16 kwietnia
    -zwiekszony spawn starterow Kanto, mozliwe shine
    -2x candy za lapanie i transfer
    -powrot snorlaxa na raidy tieru 4, no i aerodaktyla ale tego to nikt nie potrzebuje XD

    • Reply
      evoLucjan
      Kwi 10, 2018 8:32 am

      No i boxy oczywiscie pelne okazjiXD

      • Reply
        DawidPolakL
        Kwi 10, 2018 10:11 am

        Na boxy akurat właśnie czekam zwłaszcza że podobno mają zawierać raid pasy

    • Reply
      Ildhur
      Kwi 10, 2018 9:21 am

      Trochę zawód. Czarny Charizard i cukierki zawsze fanie, ale liczyłem na coś więcej. Może chociaż Aerodaktyla złapię 🙂

  • Reply
    bryk00
    Kwi 10, 2018 12:00 pm

    Jak dostac te 40 zł? wytłumaczyłby ktoś krok po kroku?

    • Reply
      Wojci3ch
      Kwi 10, 2018 12:10 pm

      zainstaluj google pay podaj kod GDLEWRSX po prawej stronie masz kody i tam wpisz dodaj karet banku i zapłać telefonem

      • Reply
        Wojci3ch
        Kwi 10, 2018 12:11 pm

        sorry po lewej i opcja kody promocyjne

        • Reply
          PaTo
          Kwi 15, 2018 2:07 pm

          I te pieniądze można wydać w grze, czy tylko na grę?

  • Reply
    Grażyna
    Kwi 10, 2018 12:51 pm

    Kiedy ruszą event?

  • Reply
    Karlos
    Kwi 10, 2018 1:24 pm

    Wiadomo od której godiznie startuje event?

  • Reply
    adaś
    Kwi 10, 2018 1:43 pm

    O której dziś zaczyna się event z shinami ?

    • Reply
      Mateusz
      Kwi 10, 2018 4:29 pm

      Zapewne późnym wieczorem

  • Reply
    Damiano
    Kwi 10, 2018 4:24 pm

    Koledzy moi drodzy czy wam podobnie jak mi od dzis pojawił się problem z łapaniem Poketków?? Czyżby kolejny event oznaczony zwiększeniem trudności na łapanie stworków?? Dziś na 15 pokemonów typu pigey i rattata zużyte prawie 40pokeboli każdego typu i do tego tylko 4 złapane pokemony z tej puli…też tak macie??

  • Reply
    Czop
    Kwi 10, 2018 5:45 pm

    Jakby ktoś chciał dostać 40 pln to proszę kod : GDJNLFFJ