News Niezbędnik gracza W oczekiwaniu na Pokemon Go 18

Teamy/frakcje w Pokemon Go

Grając w Pokemon Go musimy dokonać wyboru po której stronie chcemy stanąć. Świat Pokemon Go dzieli się na trzy frakcje: Red, Blue i Yellow. W przeciwieństwie do teamów w Ingress, nie mają one swojej historii powstania. Możliwe jednak, że wzmianka na ten temat pojawi się w przyszłości.

Warto dokładnie przemyśleć swój wybór, ponieważ jednym z głównych punktów całej rozgrywki w Pokemon Go jest konkurencja między istniejącymi frakcjami. Jeśli wybierzemy najliczniejszy team, to większość terytorium będzie przejęta właśnie przez nasz zespół. I z kim wtedy walczyć o Gymy? To ważna decyzja! Nie ma na razie żadnej informacji o ewentualnej możliwości zmiany frakcji na inną.

W zamkniętej grupie na facebooku [Pokemon Go Polska] powstała jakiś czas temu ankieta na temat teamów. Zobaczcie, który z nich był najczęściej wybierany:

 

Red – 50 osób

Blue – 25 osób

Yellow – 18 osób

 

Dajcie znać, jakiego wyboru Wy dokonacie 🙂

 

 

Pozdrawiam

beti89

 

 

18 Comments

  • Reply
    Piotr
    Maj 12, 2016 3:43 pm

    Brak dostepu do Pokemon Go na facebooku dlaczego blokujecie kogos kto dopiero zlozyl zapytanie o przyjecie do grupy ?

    • Reply
      beti89
      Maj 12, 2016 3:45 pm

      Jeśli złożyłeś prośbę o przyjęcie do grupy to na pewno już w niej jesteś 🙂 prośby rozpatrujemy prawie od razu. Wiec powinieneś wszystko widzieć

  • Reply
    Piotr_Pawlow
    Maj 12, 2016 4:12 pm

    Dobra dla osób które nie orientują się za bardzo. Jaka jest różnica pomiędzy red, blue i yellow team?

    • Reply
      beti89
      Maj 12, 2016 4:17 pm

      Na razie nie ma żadnej prócz koloru:-)

      • Reply
        Karol Maciejewski
        Maj 12, 2016 6:42 pm

        A kiedy będzie wiadomo coś więcej?

        • Reply
          beti89
          Maj 12, 2016 6:44 pm

          Jak wyjdzie jakąś aktualizacja dotycząca frakcji. Może być tak, że każda frakcja będzie mieć swoją historię, tak jak w Ingress. A może być też tak że po prostu będą to kolory zespołów bez dodatkowych różnic. Po prostu kolory, żeby odróżnić frakcje.

  • Reply
    Marcin
    Maj 13, 2016 6:35 pm

    Zdecydowanie wybiorę red. Od zawsze lubię ogniste typy pokemonów i zawsze je wybieram na startery. Kiedyś mój Typhlosion miał 98 lvl

    • Reply
      Stoorm
      Maj 13, 2016 9:24 pm

      A co to ma wspólnego?

  • Reply
    Borys
    Cze 18, 2016 10:37 am

    Ja wybiore najmniejsza druzyne 🙂

  • Reply
    Gustaw
    Lip 07, 2016 10:30 pm

    Mam już3 poziom, a nie wybierałem żadnej frakcji…

    • Reply
      Klopson
      Lip 08, 2016 3:26 pm

      Od 5 poziomu się wybiera

  • Reply
    verdiax
    Lip 10, 2016 5:58 pm

    czy można zmienić team?

  • Reply
    paulina
    Lip 11, 2016 12:27 pm

    Mam juz 6 poziom i nie mam zadnej frakcji. Nie wyskoczylo mi nawet nic o tym ze moge wybrac. Ktos wie o co chodzi?

    • Reply
      Hunter
      Lip 13, 2016 8:10 pm

      Bo wybierasz frakcje deponujac pokemona w gymie o odpowiednim kolorze frakcji do której chcesz dolaczyc 🙂

    • Reply
      jo
      Lip 13, 2016 9:28 pm

      Musisz isc na gym, tam sie wybiera

    • Reply
      Natalia
      Lip 13, 2016 9:50 pm

      Może odwiedź Gym.

    • Reply
      Pikol
      Lip 15, 2016 8:28 am

      Mam ten sam problem. 5 lvl i żadnego teamu 🙁 pomocy

  • Reply
    Maciek
    Lip 22, 2016 11:50 am

    Ka szczerze nie wiem… Gdyby zrobili ten Team Lugia i zrobili go jako zielony tu bym się nawet nie zastanawiał.