News 13

Turniej Pokemon Go w Katowicach – wygraj i zdobądź nagrody!

turniej pokemon go

REJESTRACJA DO TURNIEJU – Pokemon Go Challenge! <— Rejestracja obowiązkowa!

Trenerzy!

 

Mamy dla Was super niespodziankę. Razem z Ogrodami Przedsiębiorczości, Galerią Katowicką oraz Miastem Katowice organizujemy turniej dla graczy Pokemon Go – będą to oczywiście zawody z nagrodami! Jeśli jesteś fanem Pokemon Go i masz ochotę wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, zapraszamy.

Będzie to prawdopodobnie największy tego typu turniej w Polsce! Szykujcie telefony i ładujcie Power Banki bo już niedługo Katowice zostaną opanowane przez trenerów z okolic i nie tylko 🙂

Impreza odbędzie się 20 sierpnia 2016 – zarezerwujcie sobie ten dzień i przyjdźcie się z nami spotkać. Przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji oraz cenne nagrody! Lista nagród na stronie – Pokemon Go Challenge – nagrody. Dla najlepszego trenera nagroda główna – 1 000 zł.

Turniej rozpocznie się w Galerii Katowickiej. W celu zachowania porządku, startować będziemy o trzech różnych porach: 10:00, 10:20 i 10:40. Czas gry to 3 godziny dla każdego z uczestników!

 

Zasady turnieju:
– zdobądź tyle doświadczenia, ile możesz w wyznaczonym czasie!
– na otwarciu rejestrujemy ile punktów doświadczenia EXP posiadasz na starcie
– w ciągu 3 godzin musisz zdobyć więcej punktów doświadczenia niż inni gracze
– wygrywa osoba, która po tym czasie będzie miała największy przyrost doświadczenia

Każdy ma równe szanse, niezależnie od posiadanego levelu!

Udział w turnieju jest bezpłatny. Jednak konieczna jest rejestracja pod tym linkiem – Pokemon Go Challenge – rejestracja. W formularzu wybierz o której godzinie chcesz wystartować i wpisz wszystkie potrzebne dane. Prosimy też o zapoznanie się z regulaminem turnieju. W turnieju mogą wziąć udział osoby od 14 roku życia – po wypełnieniu odpowiedniego formularza – Wzór zgody opiekuna.

 

Zaproście swoich znajomych i obserwujcie wydarzenie – więcej szczegółów już niedługo 🙂

Dołączajcie też do wydarzenia opublikowanego na Facebooku – Pokemon Go Challenge.

galeria

 

katowice

 

ogrody

 

Pozdrawiam

beti89

 

13 Comments

  • Reply
    Rafał
    Sie 06, 2016 5:48 pm

    pomysl fajny ale gracze bez Lucky Eggow sa z gory skazani na porazke…

  • Reply
    Hobbit
    Sie 06, 2016 6:52 pm

    Nie tyle Lucky Eggs co ludzie którzy nie używają bottów sa skazania na porażkę 🙂

  • Reply
    Rozentuzjazmowany
    Sie 06, 2016 7:03 pm

    Czyli będzie to konkurs siedzenia i masowego ewoluowania pidgeyów i weedlów z lucky eggiem… nie ma co, zabawa, że hoho… normalnie emocje jak na zawodach z szydełkowania.

    • Reply
      tylkopszenica
      Sie 10, 2016 9:10 pm

      Przeczytaj regulamin 😉

      • Reply
        Jarek
        Sie 11, 2016 7:55 pm

        W trakcie turnieju dopuszczone są wszystkie sposoby zdobywania doświadczenia, za wyjątkiem:
        dokonywania ewolucji pokemonów.

        noo dobra ale jak to zweryfikują 🙂

  • Reply
    d4rcon
    Sie 07, 2016 12:17 am

    najlepiej nowe konto i lucky egg na poczatku i tyle…. najwiecej expa sie ma na nowym koncie z eggiem kazdy pok to 1k expa… nie ma co psioczyć fajnie że w ogóle ktoś stara sie o takie eventy 😉

  • Reply
    Swietoszek
    Sie 07, 2016 9:57 am

    gdyby zabronili ewoluowania pokemonów to miało by to sens (sprawdzić liczbę dokonanych ewolucji w medalach i jakby ktoś to przekroczył to odjąć 1k exp od wyniku)

  • Reply
    shk
    Sie 07, 2016 11:14 am

    Czy będzie to konkurs siedzenia? No nie wiem, ewoluowanie pokemonów i chodzenie z jajkami, da chyba lepsze wyniki.
    Będziecie mieli więcej pokemonów niż na godzinę szybkich ewolucji? Ja nie, a mam spore zapasy.
    Lucky Egg, oczywiście obowiązkowo, ale da się kupić i zdobyć za free (chociaż pewnie nie na 3 godziny). Coś mi się zdaje, że to nie będzie takie proste, jak niektórym się wydaje.

    • Reply
      Gustaw
      Sie 09, 2016 6:16 pm

      Na jednego lucky egga wychodzi około 60 ewolucji, czyli na 3 godziny potrzebujemy 360 pokemonów. Wystarczy ulepszyć plecak i zacząć już teraz zbierać pidgeye i weedle 😉

  • Reply
    Azx
    Sie 08, 2016 9:28 am

    Odpalasz bota ia masz 28-30 lvl w 3h

  • Reply
    shk
    Sie 09, 2016 3:26 pm

    I pewnie dyskwalifikację, bo to normalnie niemożliwe

  • Reply
    Misias
    Sie 09, 2016 5:34 pm

    Niech lepiej regulamin zostanie porządnie sprecyzowany, bo inaczej jest tu ogromne pole do popisu dla oszustów.

  • Reply
    Rafał
    Sie 11, 2016 4:31 pm

    Mam pytanie chciałem wziąć udział ale załamałem się bo do 14 roku życia brak mi 8 miesięcy czy mogę wziąć udział??