News 14

Wygraj Power Bank od TP Linka – 10 sztuk do zgarnięcia!

test4

Trenerze Pokemon weź udział w konkursie, w którym możesz zgarnąć jeden z dziesięciu Power Banków TL-PB5200 firmy TP-Link! 

Power Banki są nieodłącznym gadżetem każdego Trenera Pokemon; właśnie z nimi możesz bezproblemowo wyruszyć na dłuższe poszukiwania, aby wykluć jajka lub złapać unikalnych podopiecznych. Dopada Cię niski poziom baterii? Wyciągnij z kieszeni podręcznego Pikachu aka TL-PB5200 TP-Linka doładuj się i wróć do gry! Power Bank posiada pojemność 5200 mAh i posiada najszybszą na rynku prędkość ładowania dzięki obsłudze 5V/2,4A. Mamy przygotowane dla Was aż 10 sztuk tego urządzenia, więc szansa na wygraną jest duża! Jak zgarnąć takie cacko? To proste! Trenerze zerknij poniżej!

Wygraj Power Bank od TP Linka – 10 sztuk do zgarnięcia!

Zasady są niezwykle proste:

Regulamin

  • Nagrodą w konkursie jest 10 power banków firmy TP-Link PB5200
  • Jeden uczestnik może wygrać jedną nagrodę
  • Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 7 sierpnia 2016 roku do godziny 23:59
  • Wyboru zwycięzców dokonamy przy pomocy renomowanego skryptu konkursowego https://gleam.io, tak aby uniknąć posądzeń o jakiekolwiek manipulacje
  • Wygrani zostaną poinformowani drogą e-mailową o wygranej
  • Zastrzegamy sobie weryfikacje wygranego czy spełnił wszystkie warunki konkursu. Jeśli ich nie spełni jego nagroda przepada i zostanie wrzuca z powrotem do puli dla reszty uczestników

Sponsor nagród

tp-link-logo (1)

Patronat Medialny

1k

14 Comments

  • Reply
    EverR
    Sie 01, 2016 2:53 pm

    Czyli to losowanie, a nie konkurs? Ok…

  • Reply
    Vensimil
    Sie 01, 2016 3:17 pm

    To nie losowanie, to konkurs na najładniejsze polubienie profilu, o czym Ty mówisz EveR 🙂

    • Reply
      EverR
      Sie 01, 2016 4:24 pm

      Aha :D. Dzięki. Teraz wszystko jest jasne!

  • Reply
    Kame
    Sie 02, 2016 6:28 am

    Szkoda tylko, że konkurs jest dla osób, które mają konto na Facebucu. Specjalnie dla konkursu nie mam zamiaru zakładać konta na czymś, co jest mi do niczego nie potrzebne. To panoszenie się wszędzie Facebuca jest lekko mówiąc irytujący.

  • Reply
    Paulina
    Sie 02, 2016 8:17 am

    Oj, nie ładnie jest usuwać komentarze. Mam screeny 🙂

    • Reply
      Paulina
      Sie 02, 2016 8:19 am

      Albo nie usuneliscie, spoko xD hahaha

  • Reply
    Sajmonello
    Sie 02, 2016 10:18 am

    Zrobione. Mam nadzieję,że wygram. Ostatnio już miałem na mapie Abrę,a tu mi bateria padła 🙁

  • Reply
    Dajaman
    Sie 03, 2016 12:22 pm

    Nie wierzę w to, po prostu.

  • Reply
    Progeusz
    Sie 07, 2016 12:03 pm

    >ponad 3000 chętnych
    Można się było spodziewać.

  • Reply
    Adrian
    Sie 08, 2016 8:18 am

    Kiedy można spodziewać się wyników ?

    • Reply
      Slawek
      Sie 10, 2016 12:41 pm

      Jeszcze dzisiaj opublikujemy wyniki. Bądźcie czujni!

      • Reply
        Adrian
        Sie 10, 2016 7:44 pm

        O której dzisiaj można się spodziewać wyników ?

  • Reply
    pepek112
    Sie 09, 2016 9:08 pm

    Kiedy jakieś wyniki ?

  • Reply
    Taol666
    Sie 10, 2016 8:41 am

    kiedy będzie ogłoszenie wyników lepiej żeby gdzieś to napisać bo ludzie czekają za jakaś informacja ….