News 157

Wymiana pokemonami i system przyjaciół!

trade

Już prawie dwa lata minęły od premiery Pokemon GO a wymiany pokemonami mogliśmy oglądać jedynie na trailerze gry – teraz się to zmieni!

Niantic ogłosiło dziś prawdziwą bombę, do gry zmierza trading a razem z nim system przyjaciół i związane z nim nowe funkcjonalności.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami zupełnie nowym sposobem interakcji z przyjaciółmi w Pokemon GO! Funkcja związana z systemem przyjaciół pojawi się w grze w późniejszej części tego tygodnia i pozwoli wam na nawiązanie kontaktu z prawdziwymi znajomymi oraz śledzenie ich przygód w Pokemon GO. Będziecie mogli wysyłać im przedmioty, zdobywać bonusy – a nawet wymieniać się pokemonami!

By dodać przyjaciela w Pokemon GO, musicie najpierw poprosić go o specjalny kod trenera (Trainer Code). Aby zaprosić innego trenera do listy przyjaciół, po prostu wpiszcie jego kod trenera by wysłać mu zaproszenie. Jeśli je zaakceptuje, staniecie się przyjaciółmi i zobaczycie się nawzajem na liście przyjaciół.

Trainer ProfileFriends List

Gdy obrócicie fotodyskiem w PokeStopie lub gymem, macie szanse na zdobycie specjalnego prezentu. Chociaż nie możesz samodzielnie otworzyć prezentów uzyskanych w ten sposób, możesz je wysłać do przyjaciół ze swojej listy. Wewnątrz prezentu znajdzie się mnóstwo przydatnych przedmiotów, które otrzyma twój przyjaciel wraz z pocztówką, która pokaże, gdzie odebrałeś prezent. Prezenty mogą również zawierać specjalną niespodziankę: jajko, które po wykluciu okaże się alolańską formą pokemona pierwotnie odkrytego w regionie Kanto!

Kiedy wyślesz prezent do przyjaciela lub weźmiesz z nim udział w walce w gymie lub raidzie, możesz zwiększyć swój poziom przyjaźni (Friendship Level). Gdy twój poziom przyjaźni będzie rósł, odblokujesz bonusy do wspólnej gry. Dla przykładu, kiedy osiągniesz poziom Great Friend wspólne uczestnictwo w walce w gymie lub raidzie pozwoli wam na otrzymanie bonusu do ataku, który da waszym pokemonom przewagę! Możesz zwiększyć poziom przyjaźni raz na dzień dla każdego przyjaciela.

Możesz również budować swój poziom przyjaźni poprzez wymianę pokemonów z przyjacielem. Jeśli jesteś w pobliżu przyjaciela i macie 10 poziom lub wyższy, możecie wymienić się pokemonami, które złapaliście. Dokonywani wymian przynosi bonusowe cukierki za pokemony, które wymieniłeś a bonus ten może wzrosnąć, jeśli pokemony, jakie wymieniacie, zostały złapane w miejscach odległych od siebie! Wszystkie wymiany wymagają Stardustu a niektóre z nich wymagają ich więcej niż inne. Kiedy zwiększysz swój poziom przyjaźni z przyjcielem, z którym chcesz się wymienić przekonasz się, że wymiana może kosztować znacznie mniej Stardustu.

Niektóre pokemony, takie jak legendy, shiny czy pokemony, których jeszcze nie masz w pokedexie, wymagają tzw. specjalnych wymian (Special Trade), tak więc pamiętaj o tym zanim wymienisz swojego złotego Magikarpia! Specjalnej wymiany można dokonać tylko raz dziennie z przyjacielem na poziomie Great Friend lub Best Friend i często będzie wymagała dużych ilości Stardustu. Specjalne wymiany to wspaniała okazja by pokazać przyjacielowi jak bardzo o niego dbasz!

Tak więc wyjdźcie i odkrywajcie Pokemon GO z przyjaciółmi! Pozostańcie bezpieczni i szczęśliwego odkrywania!

Zespół Pokemon GO

Dzięki dziennikarzom IGN, którzy byli obecni na konferencji E3 w Los Angeles gdzie Niantic po raz pierwszy przedstawiło nowości, wiemy o systemie wymian oraz przyjaciół nieco więcej.

System przyjaciół

Do swojej listy przyjaciół będziemy mogli dodać do 200 trenerów, z którymi możemy zwiększać wskaźnik o nazwie Friendship Level. Są cztery poziomy tego wskaźnika: Good Friend, Great Friend, Ultra Friend i Best Friend.

  • Good Friend: możliwość wymiany pokemonami, oprócz pokemonów mitycznych;
  • Great Friend: obniżony koszt wymian (Stardust), bonus do ataku podczas wspólnej walki, jeden dodatkowy Premier Ball w raidach z tym przyjacielem;
  • Ultra Friend: kolejna obniżka kosztu wymian (Stardust), większy bonus do ataku podczas wspólnej walki, dwa dodatkowe Premier Balle w raidach z tym przyjacielem;
  • Best friend: najwyższa zniżka kosztu wymian (Stardust), największy bonus do ataku w walce z przyjacielem, cztery dodatkowe Premier Balle w raidach z tym przyjacielem.

Bonusy nie będą się nakładać – gdy weźmiecie udział w walce z kilkoma przyjaciółmi to bonusy otrzymacie od tego, z którym posiadacie najwyższy wskaźnik przyjaźni (lub losowo od któregoś jeśli kilku ma ten sam najwyższy poziom). Tak więc raidując z graczem o poziomie przyjaźni Ultra Friend i drugim Best Friend otrzymacie 4 dodatkowe Premier Balle a nie 6.

Poziom przyjaźni można zwiększać poprzez wysyłanie wspomnianych w notce prezentów, wymiany, walki w gymach i w raidach. Można go zwiększyć tylko raz na dzień dla danego przyjaciela a na osiągnięcie danych poziomów będzie wymagane łącznie zwiększanie poziomu przez:

  • Good friend: 1 dzień
  • Great friend: 7 dni
  • Ultra friend: 30 dni
  • Best friend: 90 dni

Wymiany

Wymian można dokonywać jedynie z graczami z listy przyjaciół, którzy znajdują się maksymalnie 100 metrów od nas. Minimalny poziom potrzebny do wymian to 10.

Niantic wspomniało także o specjalnych wymianach – dotyczą one legend, shiny pokemonów i stworzeń, których nie macie jeszcze w pokedexie. Możecie dokonać takiej wymiany tylko raz dziennie (raz dziennie ogólnie, nie na przyjaciela).

Wszystkie wymiany wymagać będą Stardustu, a jego koszt będzie malał wraz ze wzrostem poziomu przyjaźni z osobą, z którą chcemy się wymienić. Jak widzicie na screenach początkowo wymiana legend kosztuje aż milion Stardustu, ale po osiągnięciu najwyższego poziomu przyjaźni koszt jest redukowany do 40 tys.

Gracze otrzymają bonusowy cukierek za wymianę – im dalej od siebie zostały złapane wymieniane pokemony tym wyższy będzie ten bonus (bonus rośnie do odległości 100km).

Jak widać na screenach HP i CP pokemona wymienianego zmienia się, co najpewniej poskutkuje także losową zmianą IV. Im wyższy poziom przyjaźni tym mniejsze zmiany w IV zauważymy.

Prezenty i jajka z Aloli

Z gymów i PokeStopów będą wypadać wcześniej wspomniane prezenty, którymi możemy obdarować przyjaciół. Według Niantic prezenty mogą zawierać rzadsze przedmioty, ale niestety nie te które możemy zdobyć z raidów lub zadań (Rare Candy, TM itd.). W prezencie może znajdować się specjalne jajko 7-kilometrowe zawierające jakiegoś pokemona z Kanto w wersji Alola.

Nowe funkcje mają zostać wprowadzone jeszcze w tym tygodniu.

Źródła:

https://pokemongolive.com/en/post/friendsandtrading/

http://www.ign.com/articles/2018/06/18/e3-2018-pokemon-go-will-officially-get-trading-soon-alongside-new-friend-system

157 Comments

  • Reply
    MasterBallDomin
    Cze 18, 2018 8:04 pm

    Kurde 90 dni na Best Frienda?

    • Reply
      Donatka
      Lip 04, 2018 7:06 am

      8153 8874 3317 przyjaciele potrzebni:)))

    • Reply
      Masterek
      Lip 11, 2018 12:11 am

      0141 8649 0138

  • Reply
    M.
    Cze 18, 2018 8:40 pm

    Jakoś ta wymiana mi nie podchodzi. Posiadanie przyjaciół i bonusy to coś fajnego, jakieś odświeżenie ale wymiana mi się nie podoba

    • Reply
      bart
      Cze 18, 2018 8:59 pm

      Ciekawe kto będzie się wymieniał ? Jedynie wersje shiny można wymieniać bo wśród znajomych wszyscy mamy takie same poki (komplet 1,2,3geny + kilka regionalnych) to co wymieniać jeśli IV się zmienia ? tyrka 98% za dratini 96% a po drodze przy wymianie IV się zmieni na 65% i 70% i tak to się skończy. (jedynie wymiana poka ze słabym iv ma sens bo może trafi się lepsze)
      Osobiście traktuje to jako dodatek tak samo wpływający na grę jak opcja wyszukiwania poka po atakach.

      Pomysł z prezentami i lista przyjaciół – bardzo fajne i tego brakowało!

      • Reply
        Wojci3ch
        Cze 18, 2018 11:33 pm

        jak już to takie takie same iv po 90dniach lepsze nie może być max takie same lub gorsze

  • Reply
    patrykknights
    Cze 18, 2018 8:54 pm

    Milion stardustu za wymianę oraz zmienne , a nawet losowe cp i hp wymienianego pokemona chyba całkiem dyskwalifikują tą funkcję jako przydatną . Ja jestem sceptycznie nastawiony .

  • Reply
    Kirrka
    Cze 18, 2018 8:59 pm

    Nie podoba mi się ta wymiana Pokemonami. Uzupełnienie pokedexu będzie jeszcze łatwiejsze. Osoby z niskim poziomem będą ganiać z legendami i ostatecznymi ewolucjami, które dotychczas ciężko było zdobyć i wymagało to jakiegoś zaangażowania.

    • Reply
      Levy
      Cze 19, 2018 1:54 pm

      Pamiętaj, że wymiana kosztuje od groma stardustu. Nie każdego będzie stać na wymianę legendy…

      • Reply
        MV
        Cze 20, 2018 7:50 pm

        Wygląda na to, że silny poczek przesłany na konto słabego gracza również spadnie o wiele poziomów, a więc to trochę jak wyrzucanie stardusta i cukierków w błoto.

        Zastanawiam się tylko czy nie wytworzy się tu jakiś dziwny czarny rynek i wymiany typu „wymienię z tobą swoją Lugię za Pidgeya, a ty dasz mi stówę”.

  • Reply
    DawidPolakL
    Cze 18, 2018 9:31 pm

    Przecież od dawna chcieliście aby można było wymieniać się pokami a teraz coś nie pasuje? Ja napiszę tylko tyle: dobry ukłon w stronę fake gps. Zwłaszcza opcja za wymianę pokami daleko od siebie złapanymi. Jaki w końcu problem dla fake złapać poka np Sydney?

  • Reply
    Doris
    Cze 18, 2018 9:45 pm

    Ciekawe czy jest ograniczona ilość przyjaciół.

    • Reply
      Ehm
      Cze 21, 2018 8:12 pm

      Przecież jest wymienione, że limit wynosi 200.

  • Reply
    marcinekk24
    Cze 18, 2018 9:56 pm

    To nie fajnie, że będzie można się wymieniać pokemonami. To sprawi tylko, że pojawią się kradzieże kont oraz kradzieże pokemonów. Zmiana zdecydowanie na minus. Lepiej jest tak jak jest teraz.

    • Reply
      Czikorita
      Cze 18, 2018 11:49 pm

      Nikt się nie wymieni bez Twojej zgody, także nikt niczego Tobie nie ukradnie. Ani pokemona, a tym bardziej konta :-/

  • Reply
    Wojtek
    Cze 18, 2018 10:04 pm

    Teraz powinni posprawdzac konta ktore wrzucaja innym wszystkie regionalne poki. Przykladowo jest kilku gosci w moim miescie co maja wszystkie regionalne co do jednego. Jal zaczna je przerzucac masowo na jakies jedno konto to oba konta ban. I wtedy by sie funkcja wymiany na cos przydala

  • Reply
    zaba1
    Cze 18, 2018 10:05 pm

    Moim zdaniem racjonalny krok we właściwym kierunku. Jedynie nie wiemy co będzie w tych paczkach.
    Wymiana pokami będzie możliwa, lecz kosztowna. Do tego kwestia czasu znajomości. Dzięki temu nie rozkwitnie handel kontami czy pokami na Allegro. To zmora wielu gier MMO.

    Osobiście chciałbym 2 usprawnienia w tej grze:
    1 – by można było skutecznie łapać poki w dowolnym miejscu (oczywiście chodząc), a nie niemalże wyłącznie w centach miast,
    2 – możliwość sygnalizowania chęci udziału w rajdzie na odległość. W mniejszych miastach to duże ułatwienie. Wychodzisz z pracy, robisz mały obchód. Widzisz, że za 15 min będzie rajd 4 lvl. Deklarujesz chęć udziału i każdy kto widzi info o tym rajdzie widzi również, że ktoś chce wziąć udział.

    • Reply
      kadam
      Cze 19, 2018 12:32 pm

      Właśnie, system powiadomień kto jest zainteresowany danym raidem na gymie byłby doskonałym pomysłem. Podchodząc do gyma wiadomo by było ile osób zamierza robić raid. No i rozszerzenie zasięgu informacji o raidach w okolicy bo 50 minut to sporo czasu żeby zmienić swoje położenie w mieście. Teraz rolę powiadomień przejęły komunikatory internetowe a chyba nie o to chodziło Niantic.

      • Reply
        evoLucjan
        Cze 19, 2018 9:02 pm

        Kiedys widzialem cos fajnego jak przy kazdej odznace gymu ktora mamy byla mala ikonka z informacja o rajdzie na danej lokacji. Cos takiego przydaloby sie w tej grze, czasami jak robie obiazd gymow przed praca to moze znajde jakis rajd na 10 z kolei, albo musze czekac i robie po pracy.
        A co ďo usprawnienia kontaktów, jak bedzie podglad na grupe znajomych i info o zlapanym poku, to mogli dać możliwość tworzenia informaci o godzinie na dany raid w przykladowej lokalizacji.

  • Reply
    W
    Cze 18, 2018 10:19 pm

    jesli chodzi o mnie to tylko na to czekam..

  • Reply
    Lanca
    Cze 18, 2018 10:53 pm

    Czyli regionalne będą łatwo dostępne teraz. Niby 100m a,e jak ktoś wróci z USA czy tam z tego iwentu w Dortmund?

  • Reply
    Tom
    Cze 19, 2018 12:42 am

    Idealne dla tych co grają na 2 telefony i 2 konta. A według mnie coraz więcej takich graczy.

  • Reply
    Adam Mickiewicz
    Cze 19, 2018 1:10 am

    Ciekawe czy zaliczy takiego ditto z wymiany do questa.

    • Reply
      MV
      Cze 20, 2018 11:27 pm

      Na ile pamiętam w zadaniu chodziło o złapanie Ditto, a wymiana to nie łapanie. Tak więc wątpię.

  • Reply
    evoLucjan
    Cze 19, 2018 7:31 am

    A jesli o mnie chodzi to chyba najbadziej mi te jajka z Aloli pasuja, chociaz tez powinni je troche podzielic bo rattata z 7km WTF?! Co do wymiany to tez jestem negatywnie nastawiony, zwlaszcz ta utrata IV i stawkami za przesyl w postaci pyłu.

    • Reply
      Ehm
      Cze 21, 2018 8:14 pm

      Rattata nie ma wersji Alolańskiej 🙂

      • Reply
        Ehm
        Cze 21, 2018 8:15 pm

        Oh, przepraszam pomyliłem się, jednak rzeczywiście posiada. Tak czy inaczej taka „nowa” Rattata na pocz. może być dosyć rzadka.

  • Reply
    Miki
    Cze 19, 2018 8:14 am

    Wczoraj wbiłem 40 i odechciało mi się grać. Jeszcze te wymiany, friendy -bardzo słaby system kompletnie zniechęca do gry, powstaną kółka wzajemnej adoracji na raidach a całą resztę będą mieli gdzieś. Gdzie te czasy, że na wyklucie przychodziło po 50 losowych osób biło sie i szło w swoją stronę? Ponadto wymiany z fake gpsami za regionalne no ekstra pomysł. Gratulacje

    • Reply
      Ehm
      Cze 21, 2018 8:18 pm

      Chyba niedokładnie przeczytałeś artykuł 🙂

      Kółka „adoracji” istniały już od poczatku powstawania raidów – naturalna kolej rzeczy, że np. gracze z tego samego teamu będą sobie wzajemnie pomagać.

      Wymiany z Fake Gps’ami będą znacznie utrudnione – pokemony regionalne, które dana osoba chce wymienić, nie są w jej pokedexie, a to oznacza, że obie strony wymiany będą musiały zużyć gigantyczne ilości stardustu. I komu by się chciało zbierać tyle, aby zdobyć oszukiwanego pokemona od cheatera?

      • Reply
        Ehm
        Cze 21, 2018 8:22 pm

        Dodam jeszcze, że wymieniony przez ciebie przykład „dawnych raidów” jest dosyć wypaczony. Od wielu miesiecy legendy w zdecydowanej wiekszości polskich miast można zdobyć jedynie poprzez znanie dużej ilości okolicznych graczy, np. poprzez Discorda. Od dawna nie widziałem przypadku, aby w kilka/kilkanaście nieznanych sobie osób samoistnie spotkało się na jednym raidzie, no chyba że na Com Day.

  • Reply
    Bździna
    Cze 19, 2018 10:32 am

    A jak ktoś nie ma przyjaciół?

    • Reply
      Dobrybuszek
      Cze 22, 2018 11:05 am

      6180 9914 9133 to zapraszam powysylam jakieś boxy

  • Reply
    Wierny fan
    Cze 19, 2018 11:08 am

    Dzięki za szybkie podsumowanie! Kolejny fantastyczny artykuł. Kariera Redaktora nabiera tempa, pióro wciąż lekkie, myśli zwięzłe, akcja wartka. O Pana Redaktora zaczynają pytać największe polskie pozycje: Na gorąco i Przegląd Grzybiarza.

  • Reply
    R
    Cze 19, 2018 11:30 am

    Hmm, stardustu szkoda, ale nie narzekajcie. To najlepszy system wymiany, jaki mogli wymyślić – chodzi o to, żeby na starcie zdyskwalifikować handel pokemonami, a nadal zachęcać do gry, bo:
    – milion stardustu skutecznie zniechęca do podarowania legendy pomiędzy „przypadkowymi” osobami (czytaj handlarz i kupujący),
    – w gronie przyjaciół, tj. po trzech miesiącach (miną bardzo szybko) będzie kosztowało to ledwie 40 tysięcy, czyli kilka upgrade wymaksowanych pokemonów – moim zdaniem do przełknięcia,
    – losowe cp i iv pozwoli uzupełnić pokedex, jednak i tak mobilizuje do udziału w rajdach i poszukiwania tego najlepszego pokemona,
    – 200 przyjaciół to wystarczające grono, żeby dogadać się niemalże w każdej grupie w miejscu zamieszkania.

    Na początku wydaje się wszystko skomplikowane i „ło matko!”, ale szybko się ogarniemy w zasadach i po paru tygodniach będzie to sprawnie funkcjonowało jak questy, rajdy i inne niedawne nowości. Najważniejsze, że w końcu jest możliwość uzupełniania pokedexu bez latania po całym świecie i drugie w tym najważniejsze, że nie zabije to od razu gry, bo w jeden dzień wszyscy się powymieniają wszystkim. Dalej trzeba się starać, dalej łapać pidżeje i rataty i uczestniczyć w eventach – bo stardust jest potrzebny, ale cholernie wolno się go zbiera.

    Jak zwykle krytykuję Niantic, tak tym razem uważam, że wykonali dobrą robotę. Oby tylko jakość i stabilność gry była na zadowalającym poziomie.

    • Reply
      Ehm
      Cze 21, 2018 8:24 pm

      W zupełności się z tobą zgadzam!

  • Reply
    Lutek
    Cze 19, 2018 1:58 pm

    Dla mnie zbyt niejasny jest ten cały system wymiany…
    Co np. jeżeli ja chcę komuś podarować regionalnego pokemona a on takiego nie ma na wymianę? (Załóżmy że nie ma też legendy czy shiny by mi dać) A ja mimo wszystko chcę mu oddać swojego poka -mogę go wymienić za zwykłego poka? Np za pidgaya? Będzie taka możliwość? A jeżeli tak to ile powinna kosztować transakcja bo wg mnie to każdy powinien płacić za swojego poka ( czyli ten co dostaje regionalnego to 40 tys dasta a ten co dostaje gołębia to tylko 100)
    Nic w tej kwestii nie jest wyjaśnione… Chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość

  • Reply
    PlutoVALOR
    Cze 19, 2018 2:04 pm

    Jestem perfekcjonisą, zbieram poki z bardzo wysokim iv. Co mi po wymianach, skoro iv do 4 liter?

  • Reply
    Both
    Cze 19, 2018 7:40 pm

    Kolejny beznadziejny motyw… jak zwykle kompletnie nie dla osób, które mieszkają w małych miejscowościach. Mając 4 nesty i jeden pokestop w mieście skąd ja mam wziąć milion stardastu??

    • Reply
      mostek
      Cze 20, 2018 8:27 am

      czytaj ze zrozumieniem, najpierw znajdz sobie przyjaciela potem wypracuj z nim odpowiedni długi czas a nie bedziesz płacic miliona tylko 40tysiecy. po to ten milion aby nie handlowac z pierwszym lepszym przez allegro

      • Reply
        Both
        Cze 21, 2018 8:20 pm

        Czytaj ze zrozumieniem, 40 tysięcy to u mnie się miesiąc zbiera.

  • Reply
    Reds
    Cze 21, 2018 9:36 pm

    I mamy ale od 40 lvl 🙁

  • Reply
    WiniaRnie
    Cze 21, 2018 10:27 pm

    beznadziejne jest to bo żeby mieć przyjaciela w grze trzeba wbić 40 poziom i ta aktualizacja jest tylko dla 40 poziomów

  • Reply
    zbyniot
    Cze 21, 2018 10:38 pm

    ale kicha z tym 40lv to ja za rok będę mieć 🙁

  • Reply
    pek
    Cze 21, 2018 11:07 pm

    40 lvl, dziękuje, ręce mi opadły.

  • Reply
    bemoll
    Cze 21, 2018 11:24 pm

    Co jest od 40 lvl?

  • Reply
    Kikol
    Cze 22, 2018 6:54 am

    Nie mam przyjaciół a fajnie byłoby mieć o to mój kod: 5985 4667 4587

  • Reply
    zabinhood
    Cze 22, 2018 8:58 am

    jak mam zmienić sposób wysyłania „share my trainer code”. coś wcisnąłem i mam cały czas faks

  • Reply
    Zygson
    Cze 22, 2018 11:04 am

    Ja rowniez chetnie do friendsow dam sie zaprosic;)
    241901884846

  • Reply
    Dobrybuszek
    Cze 22, 2018 11:06 am

    6180 9914 9133 również zapraszam

  • Reply
    Dobrybuszek
    Cze 22, 2018 11:18 am

    tez by mi się kilku przyjaciół przydało jak coś to zapraszam 6180 9914 9133

  • Reply
    Anita
    Cze 22, 2018 11:27 am

    Jakby ktoś chciał zwiększyć grono znajomych to zapraszam, to mój kod: 7021 2172 7959

    • Reply
      Timi
      Lip 02, 2018 5:24 pm

      265912938200

  • Reply
    Jori
    Cze 22, 2018 11:42 am

    Też nie mam jeszcze przyjaciół, mój kod: 042890584877

  • Reply
    Mivvva
    Cze 22, 2018 12:02 pm

    A to mój 7488 9196 1623

  • Reply
    Zaba88
    Cze 22, 2018 1:22 pm

    8132 6039 2147

  • Reply
    Grzegorz
    Cze 22, 2018 2:08 pm

    1881 2135 9214 zapraszam do zapraszania ;P

  • Reply
    Yoo
    Cze 22, 2018 2:47 pm

    0538 9048 7015

  • Reply
    Marcin
    Cze 22, 2018 3:01 pm

    Już jest od 30 lvl zaraz pewnie włączą wszystkim

  • Reply
    chwalislawa
    Cze 22, 2018 4:17 pm

    8147 8977 6465 zapraszam 🙂

  • Reply
    DudusKosmos
    Cze 22, 2018 4:31 pm

    Wszystkich was zaprosilem – 7911 9019 9217

  • Reply
    Karola
    Cze 22, 2018 6:07 pm

    Zapraszam:
    805260015145

  • Reply
    Argoslaw
    Cze 22, 2018 6:50 pm

    Zapraszam 5422 2783 8857.

  • Reply
    Argoslaw
    Cze 22, 2018 6:50 pm

    Zapraszam 5422 2783 8857.

  • Reply
    Rafalb93
    Cze 22, 2018 7:16 pm

    0019 0693 9543

  • Reply
    Pawel
    Cze 23, 2018 7:23 am

    465723012617

  • Reply
    Siwy218
    Cze 23, 2018 9:20 am

    9416 5619 5075 Warszawa
    Zaprasza
    Muszę porozdawac gify bo mi się miejsce kończy a nie można ich usunąć

  • Reply
    wiolazalewska23
    Cze 23, 2018 9:39 am

    Zapraszam również 🙂
    1971 7758 3986

  • Reply
    XeCut 87
    Cze 23, 2018 9:57 am

    Zapraszam – 7673 3722 9038
    W-WA (najczęściej w: Śródmieście, Ochota, Ursus)

  • Reply
    Szym0nello
    Cze 23, 2018 11:14 am

    7897 6488 1158 -zapraszam serdecznie

  • Reply
    Zamber
    Cze 23, 2018 11:17 am

    2750 1936 7998 zapraszam Polak z Chicago;)

  • Reply
    qabi
    Cze 23, 2018 12:53 pm

    5223 4307 1176 – zapraszam po gifty 🙂

  • Reply
    Kryniek89
    Cze 23, 2018 1:46 pm

    Zapraszam 0672 5731 3648

  • Reply
    justme14
    Cze 23, 2018 4:29 pm

    6538 6577 1227 ja również zapraszam 🙂

  • Reply
    Basia
    Cze 23, 2018 6:31 pm

    792293288026

  • Reply
    Wojtek :)
    Cze 23, 2018 6:52 pm

    650916199696

  • Reply
    Wojtek :)
    Cze 23, 2018 6:53 pm

    650916199696
    Mój numer zapraszam

  • Reply
    Basia
    Cze 23, 2018 6:55 pm

    792293288026 zapraszam

  • Reply
    Dżo
    Cze 23, 2018 9:20 pm

    Zapraszam, zapraszam! 3508 1280 8053

  • Reply
    Jimmm
    Cze 24, 2018 12:10 am

    ,8517 8878 4067 Toruń zapraszam

  • Reply
    kriss
    Cze 24, 2018 12:32 am

    zapraszam do znajomych- jestem uczciwy to moj kod–5452 9090 3940

  • Reply
    Ewa
    Cze 24, 2018 9:20 am

    9876 1122 1841

  • Reply
    Michał
    Cze 24, 2018 10:26 am

    021408010437 zapraszać

  • Reply
    K.
    Cze 24, 2018 10:57 am

    1209 5354 0981 🙂

  • Reply
    A
    Cze 24, 2018 1:01 pm

    7053 2980 5440

  • Reply
    Kk
    Cze 24, 2018 1:02 pm

    7465 4768 0096

  • Reply
    R.
    Cze 24, 2018 1:05 pm

    Zapraszam aktywne osoby, ktore chca sie powymieniac giftami:
    3369 1182 8198

  • Reply
    Mati
    Cze 24, 2018 2:28 pm

    9466 5263 8592

    Wałbrzych / Wrocław zapraszam

  • Reply
    Adrianwoj
    Cze 24, 2018 2:49 pm

    Zapraszam 6963 8177 3876

  • Reply
    Kami
    Cze 24, 2018 3:57 pm

    Hey! Zapraszam:
    6810 6951 9151
    Kami, Londyn 😉

  • Reply
    RUDYXMordor
    Cze 24, 2018 5:22 pm

    5417 4301 8975

  • Reply
    M
    Cze 24, 2018 7:27 pm

    Proszę o dodanie 8825 7937 3907

  • Reply
    Dawido
    Cze 25, 2018 12:08 am

    7288 5520 9307 zapraszam 32 level. Mam troche prezentow do rozdania

  • Reply
    Kicia
    Cze 25, 2018 9:09 am

    3489 0196 6390 40 lvl 0581 5919 4782 36 lvl

  • Reply
    busqa1
    Cze 25, 2018 10:17 am

    Zapraszam 1917 3318 8568
    Odwdzięcze się codzienna wymiana prezentów 🙂

  • Reply
    Whyduck
    Cze 25, 2018 11:01 am

    Codziennie wolne gify do rozdania.
    Whyduck Szklarska Poręba
    1405 1401 9312

  • Reply
    DanG
    Cze 25, 2018 12:05 pm

    7482 6678 8735 – chętnie dodam 🙂

  • Reply
    Nikola3354
    Cze 25, 2018 2:25 pm

    Mój kod 369621550053 zapraszam! 😀

  • Reply
    Nikola3354
    Cze 25, 2018 2:26 pm

    Mój kod to 369621550053 zapraszam! 😀

  • Reply
    Pavoncella
    Cze 25, 2018 2:37 pm

    6216 4709 1937
    Rzeszów
    Zapraszam

  • Reply
    BlastyPL
    Cze 25, 2018 3:12 pm

    Doda ktoś do znajomych 🙂 7830 8360 4110

    • Reply
      BlastyPL
      Cze 25, 2018 5:35 pm

      Zielona Góra i okolice. Wymienię się prezentami

  • Reply
    M
    Cze 25, 2018 5:54 pm

    8825 7937 3907 mnie też.

  • Reply
    Bartnike
    Cze 25, 2018 9:59 pm

    1674 9056 1638 ZAPRASZAM DO DODAWANIA DO ZNAJOMYCH! Szukam znajomych na wymianę prezentami 😉

  • Reply
    Daniel 22lvl
    Cze 26, 2018 12:04 am

    Zapraszam do wysyłania : 1753 1759 4331

  • Reply
    APFY
    Cze 26, 2018 9:32 am

    9027 3846 4950

  • Reply
    Styliczny
    Cze 26, 2018 1:37 pm

    2880 9367 3841 Warszawa (Ursus), Piastòw

  • Reply
    Mufinkaka
    Cze 26, 2018 7:45 pm

    5226 8755 8395 Szukam przyjaciół 😀

  • Reply
    Arman
    Cze 27, 2018 4:59 am

    9695 3709 1015 zapraszam

  • Reply
    skiter182
    Cze 27, 2018 10:33 am

    185049916335 ANGLIA zapraszam 🙂

  • Reply
    Mlody
    Cze 27, 2018 1:22 pm

    1881 2135 9214 szukam osób chętnych do wysyłania prezentów

  • Reply
    Asia
    Cze 27, 2018 6:35 pm

    zapraszam do zaproszenia mnie do znajomych 8122 9162 0186

  • Reply
    Stupa
    Cze 28, 2018 12:22 am

    9395 5704 2979

  • Reply
    Nev
    Cze 28, 2018 9:28 am

    7444 5844 8550 zapraszam wysylam duzo giftow

  • Reply
    Rominska
    Cze 28, 2018 1:13 pm

    659697780627 zapraszam

  • Reply
    Arcuss
    Cze 28, 2018 7:48 pm

    0257 4154 1665 Cześć śmiało możecie dodawać.

  • Reply
    MIKIJO91
    Cze 28, 2018 11:58 pm

    4143 4551 3817 – Zapraszam na darmowe prezenty ode mnie to moj trener kod. Pozdrawiam

  • Reply
    MIKIJO91
    Cze 29, 2018 12:20 am

    4143 4551 3817 – Zapraszam na darmowe prezenty ode mnie to moj trener kod. Pozdrawiam

  • Reply
    GGGGG
    Cze 29, 2018 1:18 pm

    5880 4568 4851 🙂

  • Reply
    gus
    Cze 30, 2018 5:30 pm

    7521 5505 4667 zapraszac

  • Reply
    Bambuszek
    Cze 30, 2018 8:30 pm

    Witam,
    Cieszyn,
    zapraszam do wymiany prezentami, oczywiście w miarę możliwości
    2563 9788 0853
    2362 1835 2815
    Pozdrawiam

  • Reply
    pirate
    Cze 30, 2018 9:03 pm

    4466 0033 7483 – zapraszam do wymiany prezentów

  • Reply
    Kalistosek
    Lip 01, 2018 10:10 pm

    Proszę wysyłajcie mi prezenty a się odwdzięcze tym samym kod 6631 5477 5560

  • Reply
    Dupaszynka
    Lip 02, 2018 10:48 am

    8773 1761 2398 Cieszyn, wysyłam prezenty, bo mi plecak zajmują niepotrzebnie

  • Reply
    Mech i porost
    Lip 02, 2018 1:01 pm

    1452 9758 8078 Cieszyn

  • Reply
    Rehena
    Lip 02, 2018 2:57 pm

    Hej. 6898 8248 5365, południowa Hiszpania prezent za prezent

    • Reply
      Timi
      Lip 02, 2018 5:25 pm

      265912938200

  • Reply
    Timi
    Lip 02, 2018 5:29 pm

    265912938200 – prezent za prezent, na dole wpiszcie swoje kody żebym wiedział komu wysłać.

  • Reply
    Domii
    Lip 02, 2018 6:18 pm

    1441 2186 7403 wysyłam każdemu, dodawajcie

  • Reply
    Juchta
    Lip 02, 2018 6:58 pm

    3700 4412 3146

  • Reply
    madziolajn
    Lip 02, 2018 8:05 pm

    6538 2594 8360 🙂 zapraszam

  • Reply
    Kaja
    Lip 02, 2018 8:07 pm

    1087 7864 9958

  • Reply
    Beata
    Lip 03, 2018 9:23 pm

    Zapraszam Białystok, podlaskie
    2791 3723 8971

  • Reply
    Ja
    Lip 04, 2018 10:08 am

    4111 1882 3586

  • Reply
    Wikol1986
    Lip 04, 2018 7:40 pm

    9058 2074 6225 Będzin

  • Reply
    Kriss520
    Lip 06, 2018 9:12 am

    Zapraszam okolice Wroclawia 3008 5151 2412 🙂 krzysiek

  • Reply
    PycaPyca91
    Lip 06, 2018 9:26 am

    6905 1531 9217 Lublin, dodawajcie

  • Reply
    Buba
    Lip 06, 2018 11:39 am

    2917 2271 7873

  • Reply
    Amplituda
    Lip 06, 2018 11:40 am

    4210 0371 0163

  • Reply
    Akinako
    Lip 06, 2018 5:53 pm

    Zapraszam do znajomch 🙂
    Mój kod: 8284 0404 7154

  • Reply
    Kamil
    Lip 08, 2018 12:24 pm

    9760 2388 7558 zapraszam

  • Reply
    Ewwelinka
    Lip 09, 2018 12:35 am

    4057 8386 1557 wysyłam prezenty w zamian za prezenty

  • Reply
    Przemek
    Lip 09, 2018 3:22 am

    Wymiana gifow 779577051775 zapraszam

  • Reply
    Marci
    Lip 09, 2018 8:54 pm

    471223628980 zapraszam do gry

  • Reply
    Xavi
    Lip 09, 2018 9:05 pm

    063285667556 zapraszam do gry

  • Reply
    MattG
    Lip 09, 2018 11:16 pm

    Let’s be friends in Pokémon GO! My Trainer Code is 5236 4865 0399!

    Zapraszam 🙂

  • Reply
    Zarusek
    Lip 10, 2018 1:03 pm

    zapraszam : 2075 8507 2147

  • Reply
    PIRA
    Lip 10, 2018 9:09 pm

    4374 3324 8302

  • Reply
    Annnanna
    Lip 10, 2018 10:04 pm

    4017 0889 9332 zapraszam

  • Reply
    a@a.pl
    Lip 11, 2018 3:34 pm

    2155 7356 3097

  • Reply
    PanPrzem
    Lip 13, 2018 8:31 pm

    PanPrzem Białystok wysyłam dużo giftów. Zapraszam osoby chętne do wymian. 8326 0741 0944

  • Reply
    Kamilr2000
    Lip 14, 2018 3:50 pm

    Let’s be friends in Pokémon GO! My Trainer Code is 0000 9196 1911! Kraków i okolice
    Zapraszam wszystkich z każdego miejsca do wymiany prezentów oraz pokemonów ! 😉

  • Reply
    mats
    Lip 16, 2018 8:50 pm

    8842 1877 4643 Zapraszam serdecznie

  • Reply
    IgnisDrac
    Lip 18, 2018 5:38 pm

    1005 4552 0042

  • Reply
    Xenitka
    Lip 20, 2018 1:58 am

    1305 6650 5662 zapraszam

  • Reply
    Nowak
    Lip 20, 2018 3:35 am

    Let’s be friends in Pokémon GO! My Trainer Code is 6298 3447 7415!

    Pozdrawiam

  • Reply
    Disnejova
    Lip 20, 2018 9:42 am

    Hej! Jakby ktoś szukał przyjaciół to zapraszam 🙂
    2760 5073 2024

  • Reply
    Pompastyczny