Inne News 1

Celowe opóźnienie?

Dedykowana dla Apple Watch aplikacja Pokemon GO była już zapowiedziana na początku września. Została ona wydana dopiero dzisiaj. 

Niedawno pojawiły się plotki, jakoby prace nad tą aplikacją miały zostać porzucone. Ze strony Niantic bardzo szybko pojawiło się dementi i już w ostatniej aktualizacji pojawił się kod dedykowany dodatkowi dla urządzenia Apple. Dziś doczekaliśmy się oficjalnej premiery aplikacji. Według serwisu 9to5mac przyczyna takiego opóźnienia może być bezpośrednio związana z projektem, jaki realizuje w tym momencie producent Pokemon GO.

ingressband

W przygotowaniu jest opaska Nex + Ingress Band, która jest dedykowana Ingressowi, grze wydanej przez firmę Johna Hanke w 2012 roku. Właśnie ten projekt ma być źródłem celowych opóźnień aplikacji na smartwatche giganta z Cupertino. Sama opaska jest rozwinięciem projektu Nex Band Evolution, który był realizowany przy pomocy kampanii crowdfundingowej. Działanie urządzenia w formie jeszcze nieprzystosowanej do współpracy z Ingressem możecie zobaczyć na poniższym filmie:

 

 

 

Źródło: tablety.pl, 9to5mac

1 Comment

  • Reply
    poke-piku
    Gru 23, 2016 11:44 pm

    korzystając z okazji zapraszam wszystkich, którym znudziły się pokemony, ale cenią sobie uczciwą geolokalizacyjną rozgrywke, do Ingressa.
    gra nigdy nie próbuje wyciągać pieniędzy (jedyny rozsądny zakup to kapsuły na klucze do portali, ale to jednorazowy wydatek, i raczej jak ktoś się już rozkręci) i jest o kilka stopni bardziej inteligentna od pokemonowej monotoni łapania kuraków i myszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.