Inne News 7

Pokemon GO na SDCC16 – Bossowie Teamów, Legendarne Pokemony – Krótka relacja

 

W dniu wczorajszym odbyły się targi San Diego Comic Con (SDCC). Pojawił się właściciel studia Nantic – John Hanke, któremu fani zadali kilka pytań.

Jak to bywa w przypadku takich eventów – zazwyczaj była to gadka-szmatka, z której nie wiele wynikało, jednakże udało się dowiedzieć kilku konkretów.

 • Ogłoszono 3 bossów Gymów
  • Valor – Candela
  • Mystic – Blanche
  • Instinct – Spark
 • Twórcy pracują nad naprawieniem błędu związanego z 3 śladami
 • Obecnie prace firmy są skupione na systemie handlu oraz trenowania Pokemonów. Nie sprecyzowana co oznacza “trening”
 • W grze prawdopodobnie pojawi się system breedingu (czyli hodowli)
 • Do gry będą dodawane nowe Pokemony, proces ten będzie zajmował jednak miesiące/lata i będzie systematyczny
 • Będzie możliwość personalizacji PokeStopów oraz przekształcania ich w PokeCenter, które będzie służyło do leczenia Pokemonów
 • Na obecną chwilę nie ma żadnych gotowych eventów związanych z Legendarnymi Pokemonami i nie nastąpią one wkrótce

 

Jeśli interesujesz się grami wpadnij na How2Play, codzienna dawka newsów, plotek, humoru i trollingu
banerv2

7 komentarzy

 • Reply
  ranma11
  Lip 25, 2016 4:37 pm

  Po tym jak gram już jakiś czas stwierdzam, że jednak lipa że zrezygnowali z przedmiotów ewolucyjnych(tudzież raczej w ogóle z różnych metod ewolucji).
  Niestety faktycznie byłby problem z tym gdzie mielibyśmy je zdobywać. Ale rozwiązanie by się znalazło. Bo co to za pokemony bez zespołu R (np. zajmującego pokestopy za których odbicie można by dostać jakieś wartościowsze nagrody).
  Ponadto wnerwia mnie że muszę złapać kilka scytherów żeby jednego wytrenować… Z jednej strony można by to rozwiązać zamieniając cukierki linii ewolucyjnych na cukierki typów poków. Ale nie wiem czy wtedy nie byłoby z kolei zbyt łatwo wytrenować rzadkie poki(w końcu to trochę o to chodzi żeby rzadkie poki były trudne do złapania i wytrenowania ale w zamian znacznie silniejsze niż te popularne)…

 • Reply
  Klon
  Lip 25, 2016 5:43 pm

  Gdy wchodzę w gym (żeby wybrać team) to gra się zacina i wyłącza :/ Co robić?

 • Reply
  Johny
  Lip 25, 2016 5:57 pm

  w pierwszym etapi aby pokemony niech respia sie wszędzie a nie tylko w wielkich miastach i średnich a w małych miasteczkach prawie w ogole a na wsiach to już zapomnij. już przeżyje brak pokestopu czy gymu ale pokemony powinny sie respic wszędzie

 • Reply
  Outlawek
  Lip 25, 2016 6:22 pm

  Jeśli chodzi o trening, który aktualnie jest w grze, przydałoby się aby gracz mógł wystawić do treningu więcej niż tylko jednego Pokemona.

  Gracz, który gra samotnie, chcąc podnieść prestiż areny obstawionej np. przez 3 silne Pokemony (CP800 w górę), nawet wystawiając silnego Pokemona (CP800-1000), raczej nie jest w stanie dotrwać do końca treningu, czyli pokonać wszystkich rywali. Gdyby przynajmniej po każdej walce Pokemon samoczynnie się uzdrawiał lub można było zmienić go na innego.

  Oczywiście grając grupą jest znacznie lepiej, ale nie każdy ma swoją ekipę choćby dlatego, że woli grać samotnie lub trudno, by “staruszek” uganiał się z małolatami.

 • Reply
  Raf
  Lip 26, 2016 11:41 am

  Zgadzam się z komentarzami dotyczącymi braku Pokemonów na wsiach. Myślę że właśnie nad tym powinni popracować twórcy gry. Nie wiem co stoi na przeszkodzie aby Pokemony na wsi były tak gęsto jak w mieście. Spacerując po mieście spotyka się Pokemony co kilkadziesiat-kilkaset metrów, natomiast na wsi można wędrować kilka kilometrów nie odnajdując zadnego. Tym samym gracze ze wsi nigdy nie dorównaja tym z miast. Ponadto zgodnie z opisem gry Pokemony miały występować w naturalnych środowiskach, tym samym rozumiem że Pokemony trawiaste powinny być rozsiane po całej łące/lesie, niestety tak nie jest bo przecież w naszym realnym świecie występują one w centrum handlowym. Tak to jest bardzo naturalne środowisko tych Pokemonów.
  W każdym bądź razie mam nadzieję że w najbliższej przyszłości zostanie to poprawione i szanse gry dla wszystkich graczy zostaną wyrównane.

 • Reply
  Wasu89
  Lip 26, 2016 1:08 pm

  Pokemony w centrum to darmowa reklama dla gry bo wszyscy widza ile osob i w co gra 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.