Inne 5

Wesołych Świąt!

Te święta są zupełnie inne niż wyobrażaliśmy sobie rok temu, ale warto wierzyć, że będzie już tylko lepiej. 

Drogie trenerki i drodzy trenerzy!

Mijający właśnie rok z pewnością wielu z nas solidnie zmęczył i postawił przed nami wiele wyzwań, których jeszcze przed chwilą się nie spodziewaliśmy. Właśnie dlatego chcielibyśmy życzyć, byście mieli w sobie siłę oraz wytrwałość, by pokonywać wszystkie powstałe przeszkody. Niech obecna sytuacja nie przeszkodzi Wam w spędzeniu rodzinnych, radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy Wam również, byście potrafili odnaleźć radość w Pokemon GO i spełnili wszystkie założone cele. Co najważniejsze – byśmy wszyscy razem mogli się już niedługo spotkać i wspólnie cieszyć grą, a Community Day znów nabrał tego społecznościowego znaczenia, jakie znaliśmy jeszcze do niedawna.

Wesołych świąt!

Redakcja pokemon-go.pl


PS. Jeśli Niantic postanowi zrobić nam niespodziankę i ogłosić coś w trakcie świąt to niestety nie będziemy w stanie informować Was na bieżąco za pośrednictwem strony – zapraszamy jednak do obserwowania naszego fanpage na facebooku (https://www.facebook.com/Pokemongopl), gdzie na pewno pojawi się chociaż krótka notka o nowościach.

5 komentarzy

 • Reply
  R
  Gru 24, 2020 1:19 pm

  Zdrowych i spokojnych Świąt!

 • Reply
  Umbreon19
  Gru 24, 2020 3:37 pm

  Wesołych świąt❄

 • Reply
  frojt
  Gru 24, 2020 8:00 pm

  Dzięki, że dzialacie i że zawsze można na was liczyć 🙂

 • Reply
  Ach
  Gru 25, 2020 12:06 am

  Ja tez zycze zdrowych spokojnych Swiat. Pomyslnosci w nadchodzacym Nowym Roku zarowno zagladajacym graczom jak i Gospodarzom strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.