News 21

24-godzinny mini-event… podczas eventu?

Niantic zaskoczyło chyba wszystkich – właśnie rozpoczął się 24-godzinny event, który nakłada się z wydarzeniem dotyczącym pokemonów typu psychicznego.

W powiadomieniu w grze czytamy:

Nidoran, Nidorina i Nidoqueen spotykane są częściej i spowodowały częstsze pojawianie się pokemonów typu żeńskiego na dziko! Miejcie oko na więcej żeńskich Pikachu, Clefairy oraz Wobbuffeta zaczynając od 11 października! Szczegóły sprawdzicie poniżej:

Data i czas

  • Od 11 października o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu) do 12 października o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu)

Atrakcje

  • Więcej żeńskich pokemonów na dziko
  • Możesz spotkać shiny formy Nidorana, Nidoriny oraz Nidoqueen!

11 października jest Międzynarodowym Dniem Dziewcząt, który w 2011 roku został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ – prawdopodobnie do tego święta nawiązuje 24-godzinny mini-event.

Zwiększone spawny dotyczą również niewspomnianych w powiadomieniu Luvdisca i Snubbulla.

21 komentarzy

  • Reply
    Bossdrowze
    Paź 12, 2018 5:26 am

    Niantic -\(O.o)/-

  • Reply
    GANGBANG
    Paź 12, 2018 9:37 am

    Dzień dziewcząt, dzień kobiet, a na dzień chłopaka nic? 😀

  • Reply
    Shiny Fan
    Paź 12, 2018 9:41 am

    Najpierw pikaczu, teraz to. No nie moge sie dobrac do tych drowzee jak mam wolne bo co innego daja xd

  • Reply
    Azhael
    Paź 12, 2018 10:47 am

    Znajomy mi wysłał ss z s nidoqueen na dziko 😉

  • Reply
    Machrid
    Paź 13, 2018 5:09 am

    go plus rozlacza caly czas -czemu?
    wie ktos?

    • Reply
      pimpim
      Paź 16, 2018 7:56 pm

      Zaktualizuj magiska
      Od wersji 17.1 kurz nie rozłącza

  • Reply
    bryk00
    Paź 13, 2018 11:46 am

    Baterie wymień

  • Reply
    Jakec
    Paź 13, 2018 8:59 pm

    Ktoś dorwał te shiny? Ja przez cały dzień tylko trzy Nidoriny spotkałem…

  • Reply
    Yoggen
    Paź 14, 2018 2:24 pm

    czy ktos moze mi wytlumaczyc o co chodzi z nowymi raidpassami (na ex) bo walcze codziennie na mewtwo praktycznie i oprocz tego inne raidy robie a nie dostalem zaproszenia i jestem grzecznue mówiąc zdenerwowanu

    • Reply
      bart
      Paź 14, 2018 3:23 pm

      Nic prostrzego – idziesz na gym oznaczony jako EX-owy i walczysz jakiś rajd (im niższy poziom rajdu tym lepiej – bo więcej osób go zrobi) i dostajesz zaproszenie.
      Jedyny warunek to taki, że musi odpowiednia ilość osób odbyć na tym gymie rajdy – sugerowane gymy w galeriach handlowych lub parkach z oznaczeniem EX. Dodatkowo nie wszystkie gymy biorą udział w losowaniu zaproszeń EX – jest wymiana co rozdanie. Zapytaj się znajomych lub na jakimś forum, które Gymy w Twoim mieście są EXowe, zrób po 2-3 rajdy na 3 różnych exowych gymach i masz 99%szans na zaproszenie.

  • Reply
    dorota
    Paź 15, 2018 6:24 pm

    Podobało mi się to

  • Reply
    dorota
    Paź 15, 2018 6:49 pm

    Zmiany, zmiany, zmiany

  • Reply
    Midori
    Paź 15, 2018 9:05 pm

    Ktoś wie dlaczego wszystkie pokemony straciły troche HP?

  • Reply
    Dogz20
    Paź 16, 2018 5:17 pm

    Już jest 4 generacja!

  • Reply
    Helka
    Paź 16, 2018 5:37 pm

    Mam turtwiga na radarze więc potwierdzam obecność 4 geny

  • Reply
    KotMaAle
    Paź 16, 2018 7:01 pm

    Yep, Bidoof spawni jak oszalały, prócz niego Buneary.

  • Reply
    Kondz
    Paź 16, 2018 7:25 pm

    Ktoś widział nowe stopy???

  • Reply
    Kondz11
    Paź 16, 2018 7:54 pm

    Widział ktos nowe stopy?

  • Reply
    pytacz
    Paź 16, 2018 9:45 pm

    a dacie rady zrobić ewolucje z wcześniejszych genów na 4?

    • Reply
      PlutoVALOR
      Paź 17, 2018 8:52 am

      Obecnie nie. W pierwszym sorcie nie ma owych pokemonow do ewoluchi

  • Reply
    BluePowerPL
    Paź 16, 2018 9:48 pm

    Po nowej aktualizacji gra się szybciej uruchamia co cieszy i wreszcie mamy 4 gen.