News 11

3-godzinny event… z zadaniami!

Po raz pierwszy w historii Pokemon GO specjalny 3-godzinny event będzie skupiony wyłącznie wokół zadań Field Research.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Czas by wykorzystać wasze umiejętności badawcze i zebrać Field Research, które skupiają się wokół określonego gatunku pokemon. Podczas gdy wodny pokemon Feebas nie wygląda na potężnego, mamy wiele do odkrycia na jego temat! Zakręćcie fotodyskiem w pobliskich PokeStopach by zdobyć zadanie typu Field Research, które prowadzi do spotkania Feebasa. Jeśli wam się poszczęści, to możecie znaleźć shiny Feebasa! Szczegół poniżej:

Data i czas eventu

  • Europa, Bliski Wschód, Afryka i Indie: 19 stycznia 2019 od 11:00 do 14:00 
  • (…)

Atrakcje

Limitowane zadania będą dostępne gdy zakręcicie dyskiem w PokeStopoach. Ukończenie zadania nagrodzi spotkaniem Feebasa. Możecie spotkać jego wariant shiny!

Feebas szybko migruje podczas tego limitowanego wydarzenia, tak więc kluczem jest eksploracja! Jeśli zbierzecie zadania podczas trwania okienka, możecie je ukończyć w dowolnym momencie. Nie zapomnijcie: będziecie musieli wyruszyć do wielu PokeStopów, by uzyskać nowe zadania Field Research i spotkać tyle Feebasów ile tylko możecie!

Tak jak mogliście przeczytać w ogłoszeniu, podczas 3-godzinnego okienka otrzymamy wyłącznie specjalne zadania, które po ukończeniu dadzą nam możliwość złapania Feebasa. Nie wiemy jeszcze czy na pewno podczas tego okienka wszystkie PokeStopy będą zawierać to zadanie ani na czym będzie ono polegać.

Poniżej porównanie modeli w wariancie zwykłym oraz shiny dla rodziny ewolucyjnej Feebasa:

11 komentarzy

  • Reply
    bart
    Sty 11, 2019 10:44 am

    Osoby liczące na rayquaza-day muszą być zawiedzione.

    Ciekawe jakie będzie zadanie do wykonania, bo jeśli złapanie 10 poków wodnych przy śnieżnej pogodzie to tak średnio… Ostatnio feebasy były za wymianę poków.

  • Reply
    mics82
    Sty 11, 2019 10:45 am

    Haha następny czasowy event. Jak tak dalej pójdzie to żona walizki mi spakuje :P.

  • Reply
    Snejk
    Sty 11, 2019 11:37 am

    Szkoda, że idą w stronę czasowych eventów w sobotę. Już na community day staram się ogarniać grafik w pracy, żeby w tym czasie na pewno mieć wolne, a jeśli dojdzie druga sobota w miesiącu, o której trzeba będzie myśleć, to cienko to widzę :(. No zobaczymy jak to będzie

  • Reply
    Meggido
    Sty 11, 2019 11:49 am

    Po ostatnim evencie z jajkami to sam już nie wiem czy chce tego feebas.
    Miało być więcej jajek 10km i 5km a zmieniło sie tylko to że prawie nie daje 2km ale też 10km jest o wiele mniej a jak już się trafi 10km to nic specjalnego zresztą tak samo jak z 5km. Wolę już normalne dni niż te event bez znaczenia. Zresztą deoxys też mogli by już zmienić.

  • Reply
    Varga
    Sty 11, 2019 1:01 pm

    No tak gra dla dużych dzieci. Już widzę „mądrych” latających po galeriach handlowych. Współczuje tylko ich bliskim, osobiście nie wyobrażam sobie mojego ojca zajmującego się takimi głupotami.

    • Reply
      Rubinowakrew
      Sty 13, 2019 8:57 am

      Też sobie go nie wyobrażam jeśli spłodził taką marudę. Widziałem już cała czteroosobową rodzinę łapiącą póki. To integruje bardziej niż siedzenie każdy u siebie…

  • Reply
    FireWerka
    Sty 11, 2019 2:21 pm

    Ale się cieszę. Od tygodnia chodziłam z nim na kumplu żeby dozbierać cuksy. Może jakiś 100% się trafi i oby chociaż jeden shiny

  • Reply
    Gracz
    Sty 11, 2019 10:59 pm

    Jedna wielka ściema, byle znowu wciągnąć ludzi w granie. Na ponad 200 zrobionych zadań z karpiem, ŻADEN nie był shiny. Co więcej 95 % pokemonów z zadań ma takie iv,że to aż żałosne.

  • Reply
    Toma
    Sty 13, 2019 11:09 am

    Pytanie czy można mieć więcej niż 3 Field Research np mam dwa zrobione trzeci będę robił ale pytanie czy można więcej…?

  • Reply
    Avs
    Sty 13, 2019 12:59 pm

    Akurat będę miał szkolenie w pracy eh..

  • Reply
    Eleranya
    Sty 13, 2019 3:10 pm

    Ja się specjalnie zamieniłam na soboty by być na CD… a oni wyjeżdzają z kolejną sobotą… no to feebasik mnie ominie. Buuu!