News 17

Adventure Sync – śledzenie dystansu bez włączonej aplikacji

Adventure Sync otwiera nowe możliwości dotyczące naliczania dystansu dla jajek/buddy w grze, nawet bez włączonej w tle aplikacji.

Na pokemongolive.com czytamy:

Eksploracja z Pokemon GO nigdy nie była prostsza wraz z nową funkcjonalnością, która pojawi się już niedługo! Adventure Sync może zapisywać wasz pokonany dystans, nawet gdy Pokemon GO nie jest uruchomione, pracując w tle, dzięki czemu możecie zdobywać cukierki oraz wykluwać jajka!

Dodatkowo, Adventure Sync będzie dostarczać tygodniowych podsumowań, gdzie zobaczycie wasz progres dotyczący inkubatorów oraz cukierków a także inne ważne statystyki aktywności. W profilu trenera możecie sprawdzić liczbę kilometrów zarejestrowanych w ciągu danego tygodnia. Zdobywajcie nagrody za każdy przekroczony cel w ciągu tygodnia i otrzymujcie powiadomienia gdy wasz buddy znajdzie cukierek lub gdy jajko jest gotowe do wyklucia!

Możecie włączyć synchronizację Adventure Sync w każdym momencie a funkcjonalność łączy się zarówno z Apple Health na urządzeniach Apple oraz Google Fit na urządzeniach z Androidem.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/adventure-sync/

Jak widzicie Niantic pracuje nad funkcjonalnością, która pozwoli mierzyć dystans dla Pokemon GO nawet gdy aplikacja nie jest włączona i będzie on zaliczany zarówno dla buddy, jak i dla aktualnie inkubowanych jajek.

Producent Pokemon GO nagrodzi nas również za pokonywanie tygodniowych celów związanych z przebytymi kilometrami – nie wiemy jeszcze jakie to będą cele i jakie otrzymamy za nie nagrody.

Nowa funkcjonalność ma synchronizować się z Google Fit na Androidzie oraz Apple Health na iOS, tak więc potrzebujecie wymienionych aplikacji by korzystać z nowej funkcji. Nie wiemy jeszcze kiedy zostanie ona uruchomiona, Niantic podaje jedynie, iż „niedługo”.

17 komentarzy

 • Reply
  Cersanit
  Paź 25, 2018 5:54 pm

  Bardzo dobre rozwiązanie.

 • Reply
  YanPavel
  Paź 25, 2018 6:24 pm

  Czy połączenie z siecią będzie konieczne podczas działania tej funkcji?

 • Reply
  Pan Piksel
  Paź 25, 2018 6:50 pm

  czy to bedzie wymagac opaski czy tylko opcji w telefonie?

  • Reply
   tojcio
   Paź 25, 2018 8:20 pm

   opcji w telefonie, google fit działa nawet bez gps poprzez sensory w telefonie

  • Reply
   PlutoVALOR
   Paź 25, 2018 8:34 pm

   Opcji w telefonie, dokładnie apki. To jak krokomierz, sam się aktywuje

 • Reply
  Kali
  Paź 25, 2018 9:53 pm

  Tylko jak to będzie działać jeśli na jednym urządzeniu korzystasz z np. dwóch kont pokemon? Będzie naliczać tylko na jednym czy wogóle?

  • Reply
   aniarb4
   Paź 28, 2018 5:02 pm

   Chyba na tym na którym jestes zalogowany.

 • Reply
  Jajasz
  Paź 25, 2018 11:28 pm

  Ech ja jeszcze potrzebuje automatycznego wstawiania jajek do Inków bo przejdę dystans zapomnę włożyć i będę chodził bezproduktywnie 😀

 • Reply
  wytrych83
  Paź 26, 2018 4:51 am

  google fit nalicza takze jazde na rowerze. w pgo bylo ograniczenie poruszanej predkosci po ktorej system nie naliczal przebytego dystansu. czy teraz z google fit bede mogl jechac 20-25 km/h i tez mi naliczy dystans do pgo?

  • Reply
   Ignacy
   Paź 26, 2018 9:26 am

   Tak będzie naliczało ponieważ nie naliczało ponieważ niantic chciało by ludzie nie grali jadąc rowerem albo samochodem ponieważ to kest niebezpieczne.

 • Reply
  Krawcupit
  Paź 26, 2018 9:33 am

  Przez chwilę mmyslałem, że Nientic Cię nam wcisnąć jakieś nowe urządzenie do zliczania km.

  • Reply
   casual
   Paź 27, 2018 9:19 am

   Nie Niantic, a Nintendo/GameFreak. Pokeball Plus. Czyli PokemonGO Plus + Joy-Con Nintendo Switch + Tamagotchi + krokomierz.

 • Reply
  krewanaa
  Paź 26, 2018 10:16 am

  Wreszcie dobre rozwiązanie dla ludzi którzy dużo chodzą. Nie trzeba włączać apki.

 • Reply
  Najlepsiak
  Paź 26, 2018 12:56 pm

  To się włączy samo czy trzeba coś ściągać ustawiać. Bo nie napisali, pytam tylko..

  • Reply
   T
   Paź 27, 2018 11:39 am

   „Nowa funkcjonalność ma synchronizować się z Google Fit na Androidzie oraz Apple Health na iOS, tak więc potrzebujecie wymienionych aplikacji by korzystać z nowej funkcji. Nie wiemy jeszcze kiedy zostanie ona uruchomiona, Niantic podaje jedynie, iż „niedługo”.”

 • Reply
  Gavornix
  Paź 26, 2018 3:34 pm

  A co z cheaterami? Już fake gps nie będą używać bo soft bany?

 • Reply
  Robert
  Lis 15, 2018 8:50 pm

  Ktoś wie jak skonfigurować Google Fit aby się synchronizowało z Pokemon GO.Bo u mnie wcale nie nalicza kroków.Samsung Galaxy J7 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Cyndaquil Community Day

Tradycyjnie po małej odskoczni od starterów wracamy do kolejnego z nich - przyszedł czas na Cyndaquila. Na pokemongolive.com Niantic utworzyło...

Zamknij