News 35

Aktualna lista raid bossów

Wraz z zakończeniem eventu świątecznego do raidów wróciły pokemony tematycznie związane z obecną legendą. 

Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę raid bossów oraz przydatną infografikę, którą możecie zapisać na swoich urządzeniach by móc szybko sprawdzić spis gdy nie możecie wejść bezpośrednio na naszą stronę.

T1: Magikarp, Makuhita, Wailmer, Shinx, Buizel

T2: Sandslash, Croconaw, Breloom, Mawile

T3: Alolan Raichu, Machamp, Starmie, Donphan, Sharpedo

T4: Golem, Alolan Marowak, Rhydon, Tyranitar

T5: Heatran

Heatran będzie z nami do 15 stycznia, potem zmieni się zarówno legendarny pokemon dostępny w raidach jak i pozostała pula raid bossów.

Raid Bosses

Pod pokemonami znajdziecie minimalne oraz maksymalne CP z raidu (dla IV 10/10/10 oraz 15/15/15), również dla boostu pogodowego. 

Źródło: https://leekduck.com/boss/

35 komentarzy

  • Reply
    Machrid
    Sty 04, 2019 2:53 am

    fajnie w koncu bedzie mozna zlapac tyle interesujacych pokemonow -warto chodzic na rajdy.

    mam nadzieje ze dadza za miesiac machampa -bo dawno nie bylo.
    aha no i raichu alolanskiego bardzo by sie przydal dobrze ze w koncu jest.
    a sharpedo to naprawde jest mi tak bardzo potrzebny, ze nie wiem.
    troche za duzo rare candy leci – moze zmniejsza, bo to nie wporzadku jesli uzywa sie premium raid passa i leci 1 cukierek z 3 lev rajdu .

    • Reply
      Ignorance
      Sty 04, 2019 8:56 am

      Może nie rób rajdów ? 😀

    • Reply
      QQxQQ
      Sty 04, 2019 9:09 am

      Może czas odstawić grę? Nie pasuje – nie graj. Innym może to pasować.
      Nie tolerujesz laktozy to nie pijesz mleka, a nie biegasz po mieście i drzesz ryja „Jebać krowy!”

    • Reply
      hejterhejterów
      Sty 04, 2019 10:23 am

      Machird chciał napisać ironicznie a napisał samą prawdę,
      Machamp – najlepszy możliwy pok walczący, najlepsza kontra na Tyrka. Tylko zbierać komplet 6 100% i solować Tyrka.
      Tyrek – najlepszy pok uniwersalny, przydatny przy walce z Mewtwo i wieloma innymi bossami.
      Golem i Rhydron zwłaszcza ten drugi są jak najbardziej na czasie.

      Rare candy średnio wypada 4 za rajd – nie jest źle.
      Średnio – czyli po 10 rajdach różnego tieru od 1 do 5, i tak robię statystyki bo mogę pozwolić sobie na walki tylko w tygodniu 2xdziennie, 10rajdów i przybywało 40candy.

    • Reply
      AMD
      Sty 04, 2019 10:57 am

      Ktoś tu chyba miał słaby dzień. Same rajdy oceniam na plus.
      1. Croconaw jak znalazł na CD lub na trade.
      2. Makuhita na trade lub evo fajny walczący.
      3. Brelom od razu druga forma w rajdzie dobrego poksa? zawsze na propsie jak nie będzie wysokiego IV to na trade łakomy kąsek.
      4. Donphan może się przydać np na aktualną legendę.
      4. Golem Rhydon i Tyranitar? Klasyka poza tym że zbierze się trzecią formę to jeszcze dostanie się za to sporo candy.

      Nie ma co narzekać tylko telefon w dłoń i ahoj przygodo.

  • Reply
    0AdaDaw0
    Sty 04, 2019 1:12 pm

    AMD popieram jaja 3i 4 są ok

  • Reply
    Arisiunio
    Sty 04, 2019 4:24 pm

    W tym jest właśnie problem. Mając te poki nie ma potrzeby lapania innych by grac.

  • Reply
    Theo
    Sty 04, 2019 9:48 pm

    Najlepszy Croconaw opłaca sie bo ja mam 24 lvl a raptem 1 Totodila (z 666 CP xD LoL)

  • Reply
    dalbak
    Sty 05, 2019 7:32 am

    1802 1250 7065

  • Reply
    Masz
    Sty 05, 2019 12:43 pm

    8170 7793 1392

  • Reply
    Bartolino2011
    Sty 05, 2019 1:35 pm

    277495499011 potrzebni znajomi 100% akcept zapraszam codziennie odsylam gift

  • Reply
    Jacek
    Sty 05, 2019 9:27 pm

    Mam pytanie 🙂 Zostawiłem poka w gymie a teraz jest mi potrzebny ale nie mogę go wyciągnąć z gyma bo nie mam pojęcia gdzie go zostawiłem 🙂 Można jakoś sprawdzić gdzie jest ten gym?

    • Reply
      Wooper
      Sty 06, 2019 11:52 am

      Wchodzisz w listę gdzie masz odznaki gymów – Gym Badges – klikasz na listę i wybierasz Defending i klikasz na gym gdzie jest ten pokémon.

  • Reply
    PokeFAN
    Sty 06, 2019 7:56 pm

    Hej

    Moge dodawać pokestopy w całej Polsce.
    Jak ktoś jest zainteresowany to prosze o podanie swojego e-maila.

    Pozdro

    • Reply
      kustosz123
      Sty 20, 2019 11:57 am

      Co potrzebujesz żeby założyć pokestopa, a może od razu GYM ?

    • Reply
      kustosz123
      Sty 20, 2019 9:39 pm

      Co potrzebujesz, żeby dodać pokestop, a jak z GYMami?

    • Reply
      kustosz123
      Sty 21, 2019 11:16 pm

      Co potrzebujesz żeby założyć pokestop, a jak się ma sprawa z GYMami.

  • Reply
    adaś
    Sty 06, 2019 8:50 pm

    Potrzebuję podpowiedzi !!!
    Zdobyłem wreszcie dzisiaj Meltana
    I co dalej jak zdobyć następne a w dodatku 400 cukierków.
    Czy teraz będę go spotykał na dziko? Gdzie i jak często?
    Może ktoś mi podpowie co robić dalej.

    • Reply
      Domi69101
      Sty 06, 2019 9:45 pm

      Albo z Nintendo switch z mystery-box albo jako buddy (Jeden cukierek co 20 km 😉 )

      • Reply
        Domi69101
        Sty 06, 2019 9:46 pm

        Można ładować jeszcze w niego rare candy, ale czy warto?

    • Reply
      Hideharu Mijahira
      Sty 06, 2019 9:46 pm

      poprostu użyj rare candy

      • Reply
        PlutoVALOR
        Sty 07, 2019 8:58 am

        I po co? Lepiej wsadzić do gyma gdzies na zadupiu i karmic malinkami

        • Reply
          adaś
          Sty 07, 2019 10:11 pm

          Wstawiłem dziś Meltana do gyma około 15 do 21 karmiłem go malinkami kilka razy zanim nie został zbity.
          I nic ani jednego cukierka. Czy coś nie tak robiłem?

          • Hideharu Mijahira
            Sty 07, 2019 10:13 pm

            ten sposób jest mało skuteczny, szansa na otrzymanie candy jest bardzo mała 🙁

          • Snejacz
            Sty 08, 2019 3:09 am

            Wcale nie jest tak mało skuteczny. Raz dostanę 2 cuksy dziennie za niego, raz zero. Zależy od dnia. Ale gdy pomyślę sobie, że 1 cukierek to równowartość 20 km, to zdecydowanie warto. Karmię je głównie bananami, bo ich w ogóle mi nie żal, a że mieszkam w dużym mieście, to mogę sobie pozwolić na kręcenie pokestopami w dużych ilościach. Szansa na cukierek to ok 1/85. Słabo, ale i tak o wiele większa, niż na baby pokemony ze świątecznego eventu : D

    • Reply
      Biedren
      Sty 08, 2019 6:02 pm

      Można jeszcze wrzucić na gym i karmić, mała szansa, ale zawsze jakaś, na chwile obecną melmetala mają pewnie tylko osoby, które dostawały mystery boxa.

  • Reply
    pytacz
    Sty 08, 2019 12:47 pm

    hej, mam pytanie odnośnie tego drugiego ładowanego ataku… wreszcie się zdecydowałem go odblokować i hmm, rozczarowanie

    Jak walczę, to zdarza się, że przeciwny pok sypie mi atakiem ładowanym jeden za drugim w odstępie sekundy, jeden ładowany a potem zaraz drugi, w końcu się skusiłem przecież to znacznie wzmocni moją siłę ognia. Walczę i co się dzieje? Jeden ładowany atak się zapełnił, drugiemu brakuje ciut do pełna, podjarany robię pierwszy ładowany atak i już chcę użyć drugiego, a tu pasek ładowania w obu został wyzerowany, co jest nie tak? Mam jakiegoś buga że mi zeruje pasek tego drugiego ataku? W końcu rywale sypią atakami jeden po drugim więc im tego paska nie zeruje, coś robię źle czy jak?

    • Reply
      bart
      Sty 08, 2019 4:12 pm

      nie tak.. a w czym masz problem ? Używasz ataku wolnego 1 barowego i po użyciu od nowa uzupełniasz.
      Najlepiej mieć poka z 3 barowym atakiem uzupełnić energie na 5barow i używasz jeden za drugim ataku.. masz 5x atak pod rząd zużywając 1 osłonę.

    • Reply
      Biedren
      Sty 08, 2019 6:14 pm

      Dokladnie tak jak pisal bart, to ze masz 2 ataki to nie znaczy, ze jeden masz naladowany, a na drugim zostaje energia, to jest bardziej pod poksy, ktore maja 2 rozne typu charge atakow i uzywasz konkretnego charga pod danego poka, ale tak samo jak pisal bart, lepiej walczyc poksem z 3 barowym atakiem, latwiej i szybciej zbic tarcze + jestes w stanie uzyc nawet 2-3 charge zanim przeciwnik uzyje 1 🙂

  • Reply
    Biedren
    Sty 08, 2019 6:04 pm

    Witam! Ja za to mam pytanie, czy wie ktoś może ile czasu mamy na złapanie poksa, jeśli ten pokemon był na radarze i zniknął? Chodzi mi o czas jaki mamy jeszcze właśnie po jego zniknięciu 🙂 Będę wdzięczny za odpowiedź 🙂

    • Reply
      Pan Piksel
      Sty 09, 2019 12:17 pm

      od 0 – do paru minut, lepiej dziala jak nie mamy poka w dexie, jak zniknie to na amen.

  • Reply
    Jacek
    Sty 08, 2019 9:30 pm

    Hej. Czy jest gdzieś spis lub grafika ze wszystkimi dostępnymi pokami na dzień dzisiejszy z 4 geny?

    • Reply
      Jacek
      Sty 08, 2019 9:51 pm

      Np i co jest dostępne w jajkach obecnie?

  • Reply
    Papka90
    Sty 09, 2019 12:42 am

    cześć. może mi ktoś powiedzieć jak dodać miejsce na Pokestopa? Z Góry Dziękuje

    • Reply
      Azhael