News 15

Apex Shadow Lugia i Ho-Oh!

Niantic ujawnia jedną z kolejnych atrakcji GO Tour Johto i nowy “rodzaj” shadow pokemonów.

Wszyscy posiadacze biletów na GO Tour Johto, którzy ukończą Special Research dostępny w trakcie tego eventu, otrzymają kolejny zestaw zadań o nazwie Masterwork Research. Nagrodą w Masterwork Research mają być wspomniane przed chwilą nowe shadow pokemony – Apex Shadow Ho-Oh oraz Apex Shadow Lugia, każdy posiadacz biletu będzie mógł złapać oba te pokemony. Czym różnią się od zwykłych shadow wersji?

Apex Shadow Ho-Oh oraz Lugia będą posiadać ulepszone wersje swoich flagowych ładowanych ataków czyli kolejno Aeroblast oraz Sacred Fire. Co więcej, po puryfikacji te ekskluzywne ataki zyskają kolejny “+” w nazwie oraz staną się jeszcze silniejsze:

Apex Shadow Ho-Oh

  • Sacred Fire+ – będzie zadawał więcej obrażeń podczas walk w gymach i raidach,
  • Sacred Fire++ – będzie zadawał jeszcze więcej obrażeń podczas walk w gymach i raidach, dostępny po spuryfikowaniu shadow Ho-Oha,

Apex Shadow Lugia

  • Aeroblast+ – będzie zadawał więcej obrażeń podczas walk w gymach i raidach,
  • Aeroblast++ – będzie zadawał jeszcze więcej obrażeń podczas walk w gymach i raidach, dostępny po spuryfikowaniu shadow Lugie.

Wzmocnione wersje ataków nie mają wpływu na PvP – w GO Battle League ich statystyki będą takie same jak zwykłych wersji ataków. Na ten moment Apex Shadow Ho-Oh i Lugia będa dostępne tylko dla posiadaczy biletów na GO Tour Johto. Czy w przyszłości zostaną udostępnione wszystkim? Być może – prawdopodobnie wzorem shadow Mewtwo nie będą po prostu miały gwarantowanego wyższego poziomu IV, w przeciwieństwie do tych, które złapią uczestnicy wydarzenia.

Trzeba przyznać, że Niantic wybrało dość ciekawy sposób na wprowadzenie kolejnego rodzaju unikalnych pokemonów oraz ataków – a jak Wam podoba się ten pomysł?

Źródło: https://pokemongolive.com/post/apex-reveal/

15 komentarzy

  • Reply
    Cobra
    Lut 16, 2022 12:22 am

    Hmm nowe/stare pokemony z podbitymi statami, gdzieś już to widziałem. Osobiście wolałbym by zwiększyli możliwości zdobycia “zwykłych” shadow legend (super radar po pokonaniu kilku bossów ale bez ograniczeń)
    Takie chowanie nowego wariantu poksa za pay wall-em to niebezpieczna droga. Możemy się obudzić za rok albo dwa gdzie latanie bez super-extra shadow mewtwo za 500 euro będzie wstydem 🙂 (przerabiałem to kiedyś w innej grze z pokemonami)

  • Reply
    koltom88
    Lut 16, 2022 2:15 pm

    Zapraszam 6222 9238 0068 gram codziennie

  • Reply
    NytNytNytnika
    Lut 16, 2022 8:24 pm

    Hej . Dałoby radę podesłać w środę zapke na rajdzik z legendą. Niestety za granicą nie mam szans żeby zebrać ekipę fajnie byłoby pograc wspolnie niz caly czas samemu łupać. Będę czekać od godziny 18 . Pozdro i dozgonna wdzięczność 0191 1571 0544

  • Reply
    NytNytNytnika
    Lut 16, 2022 8:42 pm

    Albo jeżeli ktoś byłby zainteresowany to może tutaj podrzuci info . Można byłoby już wcześniej się ugadać.

    • Reply
      ScorpioPce
      Lut 18, 2022 10:42 am

      Cześć,

      najgorsze jak się zostaje samemu tuż przed rozpoczęciem walki.

      Dlatego fajnie jest mieć jakiś kontakt ze sobą. Jestem na takim małym serwerze gdze się umawiamy na walki. Kilka osób tam mamy, więc nie ma szału, ale zawsze jakiś rajd się wspólnie zbije bez problemów. Jeśli chcesz dołączyć to link: https://discord.gg/xAz3NYYu

  • Reply
    NytNytNytnika
    Lut 17, 2022 8:42 pm

    Dzięki wielkie za wysyłanie zapek na raidy i wycofywanie się z nich w ostatniej chwili . Poszło już tyle remote raid pasów ze odechciało mi się . Chyba źle moja prośba została odebrana , nie wiem jaki jest w tym cel ale jeżeli ktoś ma przy tym dobra zabawę to chyba swój cel osiągnął. Dzięki i pozdro

    • Reply
      PoProstuRoju
      Lut 18, 2022 9:03 am

      Następnym razem mogę Cię zaprosić.

    • Reply
      Kosiarcia
      Lut 18, 2022 10:18 pm

      Pisz do Niantic i po sprawie. Oddadzą Ci zdalny raid pass. Mi oddali, jak ludzie się wycofali i nie dało rady zrobić rajdu, a drugiego zaproszenia już wtedy nie dostałam.

  • Reply
    Przytulimis
    Lut 18, 2022 10:37 am

    0464 4920 0658 zapraszam

  • Reply
    Lapdeszczowke
    Lut 18, 2022 5:17 pm

    Zapraszam do codziennej wymiany prezentami az do czterech serduszek a w miare posiadanych raidpasow do wspolnych walk 260636687282

    • Reply
      Lapdeszczowke
      Lut 20, 2022 1:23 pm

      Dziekuje wszystkim za odzew. Jestescie cudowni. Liczylem ze moze jedna lub dwie osoby sie odezwa a jest Was ponad 20. Nielada wyzwanie dla mnie aby z wszystkimi codzien wymienic prezent ale bede robil co w mojej mocy. Pozdrawiam wszystkich i les’s catch them all!

  • Reply
    Wykkalaczkaa
    Lut 19, 2022 11:32 am

    Zapraszam jak kolega Lapdeszczowke. Do wymiany prezentow oraz w miare posiadania raid pasow do wspolnych walk. 868319084614

  • Reply
    Wykkalaczkaa
    Lut 19, 2022 7:24 pm

    Let’s be friends in Pokémon GO! My Trainer Code is 8683 1908 4614!

  • Reply
    Eublbartek live
    Lut 20, 2022 7:24 pm

    Dodawajcie 799306740239

  • Reply
    Wwww